Автор Тема: Progress of the soul  (Прочетена 4613 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Progress of the soul
« -: Август 04, 2006, 20:18:08 pm »
www.alexgrey.com
Насладете се и........приятно пътуване :)

Кликнете на Paintings и след това  Progress of the soul :)
« Последна редакция: Август 04, 2006, 20:31:02 pm от sunflower »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Progress of the soul
« Отговор #1 -: Август 05, 2006, 03:17:53 am »
Страхотни са! Идеални са за аватар на някой.

П.П. Сега какво видях. Кликнете от същата галерия на картината "Theologue". Вижте под нея какво се появява.
« Последна редакция: Август 05, 2006, 03:27:44 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Отг: Progress of the soul
« Отговор #2 -: Август 07, 2006, 13:04:36 pm »
Ха ха ха, големият брат е навсякъде.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Progress of the soul
« Отговор #3 -: Август 07, 2006, 17:36:51 pm »
Ха ха ха, големият брат е навсякъде.

Радвам се че си в добро настроение,но кой е големият брат? Извинявай,но не ми стана ясно?Би ли пояснил,моля?
Навремето си имахме по-голям брат в НРБ,който беше СССР.А сега кой е? :---
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Progress of the soul
« Отговор #4 -: Август 07, 2006, 22:35:23 pm »
Ами този знак- пирамидата със всевиждащото око е на брат'чедите Илюминати. Има го по доларовите банкноти, ако искаш прегледай първия раздел на форума. А, за големия брат, Трандев има предвид този, който ни наблюдава и контролира, справка  Оруел - "1984"  ;)

П.П. Не, знам обаче ми се струва, че този пич навсякъде рисува очи. Пък и тези знаци, под някои картини...
« Последна редакция: Август 07, 2006, 22:40:42 pm от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Progress of the soul
« Отговор #5 -: Август 08, 2006, 01:00:36 am »
Ами този знак- пирамидата със всевиждащото око е на брат'чедите Илюминати. Има го по доларовите банкноти, ако искаш прегледай първия раздел на форума. А, за големия брат, Трандев има предвид този, който ни наблюдава и контролира, справка  Оруел - "1984"  ;)

П.П. Не, знам обаче ми се струва, че този пич навсякъде рисува очи. Пък и тези знаци, под някои картини...
Много ,много тъжно.Човек сам сътворява действителността около себе си.Ако иска ще вижда илюминати с очи и без очи навсякъде.Аз избирам да виждам красотата около мен,пък дори и някои да казва ,че това е врага.
 ;)Ако се загледам в средата на  онова красиво цветенце маргаритка и пусна въображението си ,може и да видя онова познатото на някои от вас ОКО.Това значи ли ,че и тя е от "братята" ;D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Progress of the soul
« Отговор #6 -: Август 08, 2006, 02:36:11 am »
Не съм казал, че картините не ми харесват. Просто споменах за знака, който забелязах. Иначе самото произведение е чудесно и дори се учудих колко много показва, а кога е правена. Мир да има
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Отг: Progress of the soul
« Отговор #7 -: Август 08, 2006, 10:03:40 am »

Много ,много тъжно.Човек сам сътворява действителността около себе си.Ако иска ще вижда илюминати с очи и без очи навсякъде.Аз избирам да виждам красотата около мен,пък дори и някои да казва ,че това е врага.
 ;)Ако се загледам в средата на  онова красиво цветенце маргаритка и пусна въображението си ,може и да видя онова познатото на някои от вас ОКО.Това значи ли ,че и тя е от "братята" ;D

Много, много тъжно, когато човек иска да избяга от заобикалящата го действителност, и не иска да види знаците водещи до NWO. Все пак това е целта.
А за големият брат - прочети 1984 на Оруел, не става дума за малоумното ТВ предаване. ;)

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Progress of the soul
« Отговор #8 -: Август 08, 2006, 10:14:51 am »

Много ,много тъжно.Човек сам сътворява действителността около себе си.Ако иска ще вижда илюминати с очи и без очи навсякъде.Аз избирам да виждам красотата около мен,пък дори и някои да казва ,че това е врага.
 ;)Ако се загледам в средата на  онова красиво цветенце маргаритка и пусна въображението си ,може и да видя онова познатото на някои от вас ОКО.Това значи ли ,че и тя е от "братята" ;D

Много, много тъжно, когато човек иска да избяга от заобикалящата го действителност, и не иска да види знаците водещи до NWO. Все пак това е целта.
А за големият брат - прочети 1984 на Оруел, не става дума за малоумното ТВ предаване. ;)

Знаеш ли ,всеки се опитва да следва своя път към Бог (а той е най верния-повярвай ми). И по пътя неминуемо срещаш отклоняващи знаци.Всеки сам си избира какво да направи-дали да се параноира или да благодари на БОГ за възможността която му дава да се срещне с това което не е той/тя.Моя избор е да не се оставя  това ,което не е Бог да разруши рецепторите ми за красивото.А кое е по важно заобикалящата действителност около теб или вътре в теб :---
Поздрав :D
« Последна редакция: Август 10, 2006, 03:10:46 am от Horus »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Progress of the soul
« Отговор #9 -: Август 08, 2006, 12:24:38 pm »



"Моя избор е да не се оставя  това ,което не е Бог да разруши рецепторите ми за красивото."



Защо смяташ, че некрасивото не е от Бог? От кого е тогава?
« Последна редакция: Август 08, 2006, 12:25:40 pm от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Progress of the soul
« Отговор #10 -: Август 08, 2006, 13:39:37 pm »



"Моя избор е да не се оставя  това ,което не е Бог да разруши рецепторите ми за красивото."



Защо смяташ, че некрасивото не е от Бог? От кого е тогава?
Здравей:)Аз не съм споменала никъде ,че некрасивото не е от Бог.А във моя пост визирах NWO,илюминати и прочие.Защото ако въпросните общества,енергии или както искаш ги наречи те накарат  да се замислиш това от тях ли е или от Бог,значи те са си свършили работата.А аз съм избрала другия път.:)Но пак-пътища много.На финала неминуемо се срещаме ;)
Поздрав ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Progress of the soul
« Отговор #11 -: Август 08, 2006, 16:45:54 pm »
Не знам дали си го казала ти, но си го вкарала в цитата. Сигурно нещо си цитирала Трандев, затова въпроса ми остава към него. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27