Автор Тема: За Покръстването!  (Прочетена 28518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #30 -: Август 12, 2006, 22:11:49 pm »
Абе не вярвай много, много има някой неща, които още не съм установил/установили!!!!!!Спас Мавров!
Много скоро ще пусна тема и ще поканя някой хора да дадат мнение!Тези неща са много важни особено силата и енергийните източници заложени в Тенгрианството, а енергията е информация, а информацията е енергия!
« Последна редакция: Август 12, 2006, 22:13:17 pm от IYI »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: За Покръстването!
« Отговор #31 -: Август 14, 2006, 02:11:51 am »
???

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: За Покръстването!
« Отговор #32 -: Август 14, 2006, 05:26:00 am »
Информацията е сила!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

IYI

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #33 -: Август 14, 2006, 22:09:53 pm »
Не само.., информацията е ключ, тя е всичко!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За Покръстването!
« Отговор #34 -: Август 15, 2006, 03:58:19 am »
Внимавайте със стремежа си "на всяка цена" за информация.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: За Покръстването!
« Отговор #35 -: Август 15, 2006, 04:00:10 am »
Кой е казал на "всяка цена"?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Antonium

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #36 -: Август 15, 2006, 09:43:54 am »
Който ми покаже как е съхранена ДНК на хан Аспарух, лично аз ще го черпя наляво и надясно в нощна София, извинявайте но едно племе ходещо насам натам върху коне едва ли е било чак толкова велико. та прабългарите не са създали нищо, което е останало в световната история. Аз съм българин, гордея се с това, но бих се радвал ако сме една нормална държава сега. Извинете ама Космическото съзнание Тангра ми идва малко много. Много съзнания много чудеса.
 Аз казах.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За Покръстването!
« Отговор #37 -: Август 15, 2006, 13:29:12 pm »
Който ми покаже как е съхранена ДНК на хан Аспарух, лично аз ще го черпя наляво и надясно в нощна София, извинявайте но едно племе ходещо насам натам върху коне едва ли е било чак толкова велико. та прабългарите не са създали нищо, което е останало в световната история. Аз съм българин, гордея се с това, но бих се радвал ако сме една нормална държава сега. Извинете ама Космическото съзнание Тангра ми идва малко много. Много съзнания много чудеса.
 Аз казах.

Trandev, за 2ри път се изказваш за области в които не си компетентен. Не е особено умно ;)

Antonium

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #38 -: Август 15, 2006, 15:05:20 pm »
По принцип избягвам да се изказвам по такива теми и признавам своята некомпететнтност, но все пак родословното дърво на хан Аспарух и неговите съвременни наследници съвсем ми се губи. Донякъде ми са чужди и фашистките идей за издигането на една раса над друга с помощта на пропоганда.  :DЗа космическото съзнание, матрица, холографски вселени дълбоко и мъдро само чета и събирам инфо.За което благодаря

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Отг: За Покръстването!
« Отговор #39 -: Август 15, 2006, 15:15:27 pm »
Който ми покаже как е съхранена ДНК на хан Аспарух, лично аз ще го черпя наляво и надясно в нощна София, извинявайте но едно племе ходещо насам натам върху коне едва ли е било чак толкова велико. та прабългарите не са създали нищо, което е останало в световната история. Аз съм българин, гордея се с това, но бих се радвал ако сме една нормална държава сега. Извинете ама Космическото съзнание Тангра ми идва малко много. Много съзнания много чудеса.
 Аз казах.


Бате,прочети какво казват брахманите в Индия за това племе където ходи натам-насам,китайските летописи и алтайските шамани.Това че сме били най-добрите ездачи не значи че сме били диваци.

Eon

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #40 -: Август 15, 2006, 15:18:51 pm »
На мен не ми я ясно положението свързано с тракийци, славяни и прабългари затова спирам да се изказвам некомпетентно.

ПС - Да, поясня само. В тона ми да не се търси ирония. Признавам си просто. А горното (то май е в друга тема) беше просто въпрос.
« Последна редакция: Август 15, 2006, 15:19:34 pm от Eon »

IYI

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #41 -: Август 15, 2006, 19:48:42 pm »
Енергоинформационните извори и енергетичността на Древните символи подсказва много във Древната Ни Вяра, която е свързана с Тангра, Кан Мьонге казва:
-"Тангра е като дланта, а останалите религии са като пете му пръста"
Що се отнася до идеята за космически разум идва не от човешка интерпретационна система, а от заложените древни символи в Природата, растенията, животните, планините и др.Нещата са безкрайни, а изложението ми ще  е 00.1% и на този етап едва ли ще бъде правилно, но има доводи, които биха били интересни!

justbboy

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #42 -: Август 15, 2006, 22:21:22 pm »
Ами тогава аз ти предлагам ,ако имаш време и ти се занимава , да отвориш нова тема , в която да направиш изложение за Тенгрианството и Космическото съзнание ( и всичко свързано разбира се ) , което да е повече от 0.01 % :) Защото аз поне съм заинтересуван , а предполагам мнозина други също де  :D

IYI

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #43 -: Август 15, 2006, 23:32:21 pm »
Предаването на каквито ми да е било знания изисква време и подготовка, макар и неутралността на знанието!

Antonium

  • Гост
Отг: За Покръстването!
« Отговор #44 -: Август 16, 2006, 09:43:12 am »
Бате,прочети какво казват брахманите в Индия за това племе където ходи натам-насам,китайските летописи и алтайските шамани.Това че сме били най-добрите ездачи не значи че сме били диваци.
Ей, Gay bird!
Може би след 1000 години, Индийските брахмани в България /преки наследници на династията от с.Катунци сега столица на новото царство/, китайските летописи от Илиенци и др. надеждни източници, ще разказват за волните ездачи на маршрутки из древната София, които са били от племе наричащо се българи обитавало тези земи. Някой невеж наследник на Трандев може би ще ги нарече варвари, но скоро този илитерат ще го намажат с катран и гъши пух и ще го прогонят в дивите земи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27