Автор Тема: Пробват секретен руски ”домашен доктор” върху БГ болни  (Прочетена 8752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
22 декември 2005 / News.dir.bg
Варненци ще могат безплатно да бъдат лекувани във физиотерапията на Университетска болница "Св. Марина" с руския апарат ДЕНАС.    
Компактният апарат, действащ с електростимулация, е предоставен безвъзмездно от Уралския медицински център, съобщи в. "Позвънете новини", цитиран от Фокус. С него се лекуват дископатии, мигрена, премахва се болката, служи за сваляне на кръвното налягане". Българските специалисти ще трябва да водят много точна статистика за извършените с апарата процедури и постигнатите резултати. Чрез изследването, което ще продължи цяла година, ще бъде установен терапевтичния ефект от ДЕНАС. Доскоро апаратът е бил секретна разработка и се е използвал единствено за нуждите на руските космонавти. Сега устройството притежава европейска сертификация и вече се продава в редица страни. Стойността му е 500 евро и се предлага предимно като "домашен доктор".





Аз на такива уреди много вяра нямам. Не за друго а щото са комерсиални иначе е възможно да "лекува" въпроса е обаче дали има  и странични ефекти.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
По скоро второто.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

coroviev

  • Гост
Всичко на този свят има странични ефекти,а такива painkillers,...пази боже!
   П.С.Alien,постнах мнение за флуора в темата,която ми прати.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Ами май лекуват освен от болест, и от здраве?
Чували сте реклами от рода "Лек за вашето здраве."
Че какво да му лекуваме на здравето?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Здравето, кое :P

viryska

  • Гост
22 декември 2005 / News.dir.bg
Варненци ще могат безплатно да бъдат лекувани във физиотерапията на Университетска болница "Св. Марина" с руския апарат ДЕНАС.    
Компактният апарат, действащ с електростимулация, е предоставен безвъзмездно от Уралския медицински център, съобщи в. "Позвънете новини", цитиран от Фокус. С него се лекуват дископатии, мигрена, премахва се болката, служи за сваляне на кръвното налягане". Българските специалисти ще трябва да водят много точна статистика за извършените с апарата процедури и постигнатите резултати. Чрез изследването, което ще продължи цяла година, ще бъде установен терапевтичния ефект от ДЕНАС. Доскоро апаратът е бил секретна разработка и се е използвал единствено за нуждите на руските космонавти. Сега устройството притежава европейска сертификация и вече се продава в редица страни. Стойността му е 500 евро и се предлага предимно като "домашен доктор".





Аз на такива уреди много вяра нямам. Не за друго а щото са комерсиални иначе е възможно да "лекува" въпроса е обаче дали има  и странични ефекти.

Доста фармацевтични компаний си тестват в страни като България новите лекарства.За да излезе един медикамент на пазара,няколко години се наблюдава действието му,при прилагане върху болни,здрави хора.Мръсници,ползват пациентите,като опитни зайци и това не е тайна за никой вече. >:(

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Мда, чувал съм и такива реплики: остави го това лекарство, то е старо, ако знаеш какво има сега-съвсем ново и много ефикасно, за нула време си на крака.
Не мисли като човек!-Крион

viryska

  • Гост
А какво да кажем за така наречените хранителни добавки?Народа е полудял по тях,всякакви илачи,които уж би трябвало да не допуснат да се разболееш от всякакви болести,но само при положение,че ги гълташ всеки ден.....докато си жив де.Егати нещастниците,играят си със страховете на хората.Принципно не съм против лекарства,тинктури и хранителни добавки,мизерен е начинът по който се спекулира с хората и страховете им.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Зависи хранителната добавка на каква основа е. Ако, например, основата е типично и само българска мисля, че може да се приеме позитивно.
Не мисли като човек!-Крион

Heinie

  • Гост
Хранителните добавки се заместват от яденето на свежи и натурални (не генномодифцирани) храни.

viryska

  • Гост
Зависи хранителната добавка на каква основа е. Ако, например, основата е типично и само българска мисля, че може да се приеме позитивно.

Ок,съгласна съм,че има и хранителни добавки изцяло на природна основа и без синтетика в тях,но е гаден начинът по който се спекулира със страховете на хората.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Нали знаеш, че най-сигурният начин за управление на хората е да поддържаш един постоянен страх, независимо по какъв повод.
Не мисли като човек!-Крион

viryska

  • Гост
Нали знаеш, че най-сигурният начин за управление на хората е да поддържаш един постоянен страх, независимо по какъв повод.
Знам Миротворец,но сме много малко тия, на които ни пука и искаме да променим нещо.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Сигурно си права, малко сме, но дано се окажем достатъчно в края на краищата. Мисля си, че един такъв форум като този може да ни помогне да устискаме.
Малко извън темата се получи, ще прощавате.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27