Автор Тема: Енергийно заредени страници!!!  (Прочетена 6777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AIA22

  • Гост
Енергийно заредени страници!!!
« -: Май 18, 2006, 23:18:47 pm »
  Преди години често си купувах списание Свръхестественото (сега май е вестник), във всеки брой имаше енергийно заредена страница и когато медитираш върху нея ти помага  в най-различно отношение ... от намаляване на стреса до развиване на свръхсензорните качества. Не съм правила никакви медитации, но горе-долу по това време започнох да имам ясновидски сънища. Не съм запозната дали е възможно подобно енергийно зареждане на страници, за това искам да попитам някой има ли инфо или някакъв опит.
 Искам да добавя още нещо относно сънищата (вече им отдавам галямо значение като единствен източник на достоверна информация, макар че още не съм сънувала числата от тотото) ... странно ми е как човек може да получи информация за бъдещето, след всеки сбъднал се сън започват в главата ми да се въртят въпроси от сорта на ... "Съществува ли съдба и можем ли да я променим", " Изобщо имаме ли избор"  и т.н., на които така и не намирам отговор, но все повече започвам да мисля, че в това състояние на "спящо съзнание"  могат да се получат много от отговорите.

Eon

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #1 -: Май 19, 2006, 09:37:23 am »
Аз съм имал един единствен сън, който го сънувах и на сутринта всичко се сбъдна.
 :-[

llara

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #2 -: Май 19, 2006, 10:12:23 am »
На мен ми се случва често да сънувам това което ще стане, но не в глобален мащаб а за мен, за семейството ми, приятели, колеги. Само където нещата ги сънувам едно към едно. Първите пъти си мислех, че е случайност. После вече си повярвах. Може би в началото не съм била сигурна много в себе си.

AIA22

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #3 -: Май 19, 2006, 11:50:28 am »
  Относно ясновидските ми сънища ... не се сбъдват едно към едно ( макар че имам и такива) и се отнасят за събития както свързани с мен и близките ми, така и за други по-важни събития.Гледах като гръмната новините от 9 септември 2001, защото предната вечер сънувах разбиващи се самолети и тълпи уплашени и бягящи хора. Случвало ми се е  да разбера предварително, че ще има поредно показно убийство в България като сънувам обстоятелствата, но не и конкретната личност.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #4 -: Май 19, 2006, 11:54:06 am »
 AIA22 понеже вече за втори път пишеш 9 септември вместо 11 септември  очевидно не е било правописна грешка  ;) Датата на разбиването на самолетите е 11 септември  :P 9/11

AIA22

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #5 -: Май 19, 2006, 11:57:39 am »
Sorry, винаги се бъркам от съкращението 9/11, знам датата  :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #6 -: Май 19, 2006, 12:06:33 pm »
Нищо де, то и 9 септември си е "велика" дата  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #7 -: Май 20, 2006, 00:07:00 am »
нищо бе може и на 9-ти да е станало

те обаче на 11-ти да са вдигнали шум

а може и въобще да не е ставало

всичко да е постановка

може момичето да знае нещо повече  :P


Oberon

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #8 -: Май 20, 2006, 03:07:29 am »
А може би, в зависимост от това което сънуваш, това ще ти се сбъдне? Искам да кажа, съня не предсказва събитието, а го създава :) И това събитие се случва после:) Разбираш ли?
Както казва Лара, сънуваш например, че ти пада саксия на главата, и след 5 дена ти пада. Но съня ти не предсказва това, а може би подсъзнателно се страхуваш ( респ. мечтаеш, искаш и тн ) от падаща саксия...Помисли, на мен ми дойде на ум след твоя пост:)

Оберон
« Последна редакция: Май 20, 2006, 03:09:20 am от Oberon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #9 -: Май 20, 2006, 03:13:23 am »
Не знам за енергийно заредените страници, но когато хвана една нова книга в книжарницата и преценявам дали да си я купя, мога да преценя енергийно няколко неща за нея:

1) Дали е съдържателна и в известна степен истинна.
2) Дали е писана с желание и любов - ако не е - чувството е винаги едно такова безразлично. Така е с поръчковите книги.
3) Дали самата книга ще даде нещо на мен и ще ми помогне да сложа още 1 парче от пъзела.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #10 -: Май 20, 2006, 20:51:43 pm »
На мен ми се случва често да сънувам това което ще стане, но не в глобален мащаб а за мен, за семейството ми, приятели, колеги. Само където нещата ги сънувам едно към едно. Първите пъти си мислех, че е случайност. После вече си повярвах. Може би в началото не съм била сигурна много в себе си.

Започвам да си мисля, че това много добре се отдава на жените и майките (от личен опит, но не защото съм майка или жена :D). Това, майка ми, маминка ми, и пра-маминка ми (по майчина линия :D)-- всичките в съдбоносни моменти (но не през цялото време) имат сънища, които им разкриват почти 100% какво ще стане на идния ден.

Не е шега-- чак майка ми един ден ми се обади по телефона разплакана и разказа, как сънувала 1:1 МПС-катастрофата, която току-що преживяла...

AIA22

  • Гост
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #11 -: Май 20, 2006, 21:43:06 pm »
Oberon, мога да се съглася с теорията ти ако ясновидските сънища се отнасят, само и единствено, за сънуващия, ама то не е така.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Енергийно заредени страници!!!
« Отговор #12 -: Май 23, 2006, 11:59:34 am »
Желанията могат да породят сънища, но сънищата не пораждат материалната реалност - в известни случаи могат само да я предскажат.

И, къде изчезнаха енергийните страници, та се пренесохме на друга тема?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27