Автор Тема: Подземен град възниква в София  (Прочетена 27832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Подземен град възниква в София
« Отговор #15 -: Юли 19, 2008, 22:57:38 pm »
В метрото става огромният майнд-контрол.
Не знам дали знаете, но метрото е изградено с цел, не толкова за удобство.
Под земята има особени сили, дори на минимални дълбочини (такива като на метрото). Там астралните подземни същности смучат яко от хората и ги зомбират. Американците горките всеки ден са смачкани от пътуването с метрото. Тук не може да се усети много, тъй като разстоянията са малки. Но все пак, някой с опит да каже как се чувства след като пътува с метрото...
H. я разкажи повече за тези подземни същности?
Понеже преди година доста пътувах с метрото и усещах упадналост и лошо настроение даже и сутрин. Също и в моловете усещам невероятно негативна енергия, настроението винаги ми се променя 5 мин след като влезна вътре и започвам да чуствам умора.
Сори за офтопика

Ами невероятно мръсно енергийно е. Вътре всички са като зомбирани, забили са глави и всеки си има тегоба. Скапан си от деня или си сънен от ранното ставане. Всеки си оставя енергийния отпечатък и мисъл-формите (като в болниците). Така е с целия градски транспорт принципно. Аз от години си ходя пеша по тази причина, защото е много тежко. В София разбира се е трудно, защото разстоянията са големи.
Иначе каквито генератори има в метрото, дори и пред НДК няма :P

Неактивен perso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Относно: Подземен град възниква в София
« Отговор #16 -: Януари 27, 2009, 14:05:27 pm »
Това в моловете е разбираемо!
Като си без лев, ти става кофти и аз съм го изпитвал :))

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Относно: Подземен град възниква в София
« Отговор #17 -: Януари 28, 2009, 12:00:13 pm »
Аз нямам проблем с моловете. Посещавам ги 3-4 пъти в седмицата.
Просто ми се налага, няма как.

Винаги спазвам няколко изпитани прости правила.

1. Отивам там с цел, по някаква работа. А не за разходка, да си покажа новите дрешки или да видя народ.

2. Преди самото влизане в мола вътрешно се "затварям", "капсулирам". Ставам чужда към хората. Виждам ги ясно, но съм дистанцирана,далечна, различна, сериозна някак. Но в никакъв случай не надменна или отричаща хората.
Не съдя, не преценявам това, което виждам. Дори да са "барби"-та в компанията на възрастни богати, дебели, плешиви чичковци. Дори децата да ме блъскат, родителите им да ги шамаросват и т.н. Аз съм с пълното съзнание, че точно такива неща ще видя там. Затова не им обръщам внимание. Виждам хората дотолкова, че да не се бутна в някого. Обхващам цялата фигура, а не детайлите.

3. Не се оставям да бъда увлечена от промоции, реклами и т.н.
   
4. Игнорирам музика, шумове, глъчка, миризми: повечето "фьешън" магазини се опитват да заглушат другите такива не само с намалени цени, но и с колкото се може по-силна музика. Обикновено безкрайни електронни сетове, набиващ се в мозъка и в сърцето тежък ритъм.
Игнорирам ги. Чувам ги, да, но не се възмущавам и не си мисля, че ето сега ще се разболея от това. Естествено, изобщо не се застоявам там. Но понякога оставам за 10-ина минути.

5. Търпение пред касите. Обикновено много конфликти се разразяват точно преди плащането. Става опашка, касиерката се старае да е любезна, но съществата в моловете - хора или не точно, често правят мини-скандали и недоволстват шумно. Това забавя другите, а те се нервират. Затова прилагам железно спокойствие и търпение пред касите. Отново без вътрешно осъждане и коментари за другите.

6. Мисли: обикновено се фокусирам безлично върху целта си, без емоция и очаквания. Има вероятност, ако се замислите за възвишени неща, бързичко да ви "свалят" на земята с "неволно" блъсване, изненада в крайна цена или нещо друго. Затова мислите ви, докато сте в мола, е добре да са неутрални, спокойни. Вие присъствате, внимавате какво правите и как взаимодействате с другите. Но не участвате в техните емоции.
Изобщо - вътрешно ако сте притеснени, ако имате проблем или някаква болка, по-добре да не влизате изобщо в мола.

Неактивен spider4o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно: Подземен град възниква в София
« Отговор #18 -: Януари 29, 2009, 23:53:50 pm »
Леле, тва с метрото ме разби!!! Един месец бях в Париж и там постоянно ползвах метро, бях съсипан и не можех да разбера защо, а и ми направи впечатление как в метрото нямаше ни един усмихнат човек...мъртвило, като зомбита. А като изключим това французите са много усмихнати и безкрайно любезни и лъчезарни хора. Много странно...въобще животът в Париж е толкова забързан и уморителен, че аз само за един месец едвам издържах. Никога не се бях замислял за това, че там хората прекарват по няколко часа в метрото всеки ден. :o
« Последна редакция: Януари 30, 2009, 19:39:03 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Подземен град възниква в София
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2009, 01:04:44 am »
Леле, тва с метрото ме разби!!! Един месец бях в Париж и там постоянно ползвах метро, бях съсипан и не можех да разбера защо, а и ми направи впечатление как в метрото нямаше ни един усмихнат човек...мъртвило, като зомбита...

Още един цитат от емайл на приятел, който току-що получих ;):

Цитат
Усмихвайте се на хората и вижте колко ще са шокирани и колко ще ви се усмихат обратно. Това е новата ми игра за забавление в Лондон. Само НЕ В МЕТРОТО! Много благодаря! - само ще си изпросите белята! Мисля си, че когато хората слезат под земята нещо се случва с тяхната нацупеност и тя просто расте непропорционално.
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 09:47:36 am от Tina »

Неактивен perso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: ...................София
« Отговор #20 -: Март 01, 2009, 12:00:27 pm »
Ако сметнете че поста не е за тук изтрийте го!
Времето е супер за разходка  :)
Ако има ентусиясти от София за разходка, бира и снимки в старата и запустяла баня на овча купел и старата партийна школа нека сигнализират защото аз мисля да пообиколя :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #21 -: Май 29, 2009, 05:23:05 am »
Хора, недейте така с това метро (а и с тия молове).
Аз вече от 4 години пътувам с метро почти всеки ден.
Нямам главоболие, или каквото и да е.
Може би е малко неприятно, че е под земята, но това е чисто човешко субективно чувство. Човек има подтик към това, което е естествено за него.
Определено пеша или с личен транспорт се чувствам 10 пъти по-добре. За това спор няма. Но в това не вярвам да има някаква конкретна конспирация. Просто различно ниво на лукс.
Всъщност и празно да е метрото, чувството е пак същото. Може би малко или много човек се чувства в неизвестност и е в напрежение - също като животно. Притеснява се от изненади. Това е инстинкт.
Също е и неприятно качването и слизането. (Особено за мързеливите!)

А хората правят умряла физиономия в метрото от възпитание. (в смисъл не, че са културни, а просто така са се научили)
Някак в нашия цивилизован век е приетно за неприлично засягането на личното пространство. Затова и хората гледат безизразно, не в очите и понякога мълчат (ако не са банда ученици или пък цигани/китайци)
Но в това няма никакво свръх-естествено, или психотронно влияние. Просто хората така са си свикнали. Така е прието. И по улиците да вървят, пак има някои, дето са направили безизразна мутра, има и други, дето просто си живеят и се смеят. Хората са различни.
Някои просто умеят да живеят, а други са се запритеснявали за какво ли не.
Аз пък, например, като съм в метрото си гледам който ми харесва в очите (и не само), оглеждам се наляво надясно кой се качва и кой слиза, и изобщо си гледам кефа.

Всичко това ми звучи като някакви фобии. Имаше едно време един филм с Бил Мъри. "What About Bob? (1991)"
Там героя го беше супер страх да излиза където и да е. Всяка дръжка на врата я хващаше с носна кърпичка и се дезинфекцираше и миеше непрекъснато.
За него беше цяло приключение, да излезе през вратата на апартамента си.
Та и сега някои хора от темата ми звучат така. "Ще правя така", Ще правя онака", "Почувствах това", "Почувсвах онова".
Успокойте се бе, хора! Просто бъдете! Нищо друго!
Живота е лесен! "А walk in the park!", както казват англоговорящите.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #22 -: Май 29, 2009, 19:53:33 pm »
От много време си мисля, че тези симптоми на енергийна отпадналост не се дължат на нещо толкова нарочно, а на липсата на способност за възстановяване у самите хора.

По едно време се ширеха приказки, че понеже на някой му прилошавало и му се виело свят видите ли, той бил по-чувствителен за финните влияния.А всъщност просто е много по-лабилен за влиянията от онези, които нямат проблеми.

Сега пък става дума за метрото...Естествено, че е под земята и астрални същности и енергийния отпечатък на всеки и тн. , така е.
Ама според мен това се усеща от хората с нарушени сили, или вече енергийно изтощените.

Това е неизбежно следстиве на нещата - не че няма генератори нарочно - просто твърде високата степен на вкочинясване в метрото и моловете не е нарочна, а е резултат от всичката кочина на около, която се влошава по закон.



По-добре си възстановявайте собствените сили и укрепвайте, вместо да избягвате тези места.Имало ги е и ще ги има...за котката всяко куче е страшно.За тигърът не е.
« Последна редакция: Май 29, 2009, 19:54:47 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен fufy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #23 -: Септември 14, 2009, 13:07:33 pm »
Аз всеки ден ползвам метрото и нямам никакви проблеми... е поне докато не се напълни до степен, в която въздух просто НЯМА  ;) Иначе даже ми е приятно да го ползвам. Предпочитам го пред всички други форми на придвижване (освен пеша).

Но това не значи че подземен град е добра идея. Първо ще вземат да съборят половин София  ;D и второ... ами просто не е нормално да се живее под земята. Ако бяхме създадени за това преди много време да сме си изкопали по някоя дупчица и да си живуркаме там! В метрото се задържаш за малко и излизаш на "чист" въздух. Не знам за повечето хора, но аз предпочитам да седна в някое кафене където достига слънчева светлина. Мразя да се задържам в базарчето в подлеза на НДК пък си представям какво ще е в подземен град. А не мерси!  :nea:

tp://www.comfort.bg/bg/%ED%EE%E2%E8%ED%E8/view/1349.html
That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die...!

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Отг: Подземен град възниква в София
« Отговор #24 -: Март 13, 2010, 16:07:10 pm »
В метрото става огромният майнд-контрол.
Не знам дали знаете, но метрото е изградено с цел, не толкова за удобство.
Под земята има особени сили, дори на минимални дълбочини (такива като на метрото). Там астралните подземни същности смучат яко от хората и ги зомбират. Американците горките всеки ден са смачкани от пътуването с метрото. Тук не може да се усети много, тъй като разстоянията са малки. Но все пак, някой с опит да каже как се чуства след като пътува с метрото...

хмм, усещах го това но инстиктивно,
сега вече го и знам.

thanks,

Неактивен sineglazka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #25 -: Декември 02, 2010, 20:47:37 pm »
Относно метрото...



ПРОТОКОЛ №9 от Протоколите на ционските мъдреци

ЮДЕИТЕ ЩЕ МИНИРАТ ВСИЧКИ СТОЛИЦИ И ЧРЕЗ УЖАСА НА РАЗРУШЕНИЕТО ЩЕ ОТСТРАНЯТ ПРОТИВОДЕЙСТВИЕТО.

Вие казвате, че ако преди определеното време се узнаят нашите планове, против нас ще се вдигнат с оръжие в ръка; но ние сме взели мерки срещу това и на Запад имаме вече такава терористическа система, която може да накара и най-храбрите души да затреперят. Подземни съобщения като “Метрополитен”, ще бъдат прокарани под всички столици и, ако стане нужда, тези столици ще бъдат вдигнати във въздуха с всичките им организации, държавни институти и население.


http://www.heliopol.com/protocoli.html

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #26 -: Декември 02, 2010, 21:59:12 pm »
Хихи... простете че се смея, но просто е забавно.

Метрото е страшно и зло за тези, които вярват, че е такова. Разбира се и ще ви изпива енергията и ще се чувствате некомфортно в него ако го допуснете като възможност във вашето съзнание. Контролирайте мислите си и съзнанието си. Понякога са доста диви ...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен sineglazka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #27 -: Декември 02, 2010, 22:29:52 pm »
В интерес на истината лично аз не се чувствам некомфортно в метрото, но не изключвам възможността "елита" да е оставил някое и друго взривно устройство в него. Все пак един Лондон има жители над 7,5 млн., представете си колко милиона минават през метрото дневно (със сигурност повече от половината, имайки предвид, че това е най-удобния и най-бързия транспорт там). ;)

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Подземен град възниква в София
« Отговор #28 -: Декември 27, 2010, 10:44:05 am »
Не знам, но аз като съм в метрото изпитвам супер хубаво чувство... Много ми е добре, и всеки път с нетърпение чакам да влезна и да се кача в метрото... Но понякога се е случвало да изпитвам страх, да усещам, че нещо не е наред..

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Отг: Подземен град възниква в София
« Отговор #29 -: Януари 08, 2011, 18:26:32 pm »
- - -
Американците горките всеки ден са смачкани от пътуването с метрото. Тук не може да се усети много, тъй като разстоянията са малки. Но все пак, някой с опит да каже как се чувства след като пътува с метрото...
Точно в Америка има най много разтояния в които метрото е надземно освен това там най-малък процент от хора го ползват има го само в няколко града. Преди пътувах чаесто с метрото, сега се преместих и много по-рядко го ползвам. Единственната разлика която намирам, е че именно в метрото се сблъсквам с непознати жени, които ме гледат странно и особенно. На улицата или в тролея не забелязвам такова нещо. Може и наистина да има някакво зомбиране при другия пол.
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27