Автор Тема: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !  (Прочетена 5293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Принцът на насладите” – под това име младият Даниел Ансено от Марсилия месеци наред разговарял в чата със “Сладката Жулиет”. Нещата нямаше да бъдат необичайни, ако след 6-месечно познанство и разговори в чата той не си уредил среща с Жулиет, на която силно се изненадал и засрамил.

След 6-месечно познанство от чата, “Прицът” и “Жулиет”, чието истинско име е Никол, се разбрали да се срещнат на живо на един плаж. “Вървях вечерта по плажа, като си мислех как накрая ще се запозная с момичето на моите мечти. Тя беше там, с къси бели панталони и розова тясна блузка, както ми каза”, разказва Даниел, след като на случая беше дадена гласност. “Когато се приближих обаче, тя се обърна към мен и двамата преживяхме шок, какъвто никога досега не ми се беше случвал. Не знаех какво да кажа. Единствено си мислех: Боже, това е майка ми!”, разкрива “Принцът на насладите”.

С това обаче не дошъл краят на унижението. На плажа се появил полицай, който предупредил 52-годишната жена и сина й, че не могат да останат на плажа, защото той е затворен във вечерните часове. Вършейки си работата, полицаят записал имената на “любовниците”. Може би, страхувайки се, че ще бъдат наказани по някакъв начин, те му разказали какво се случва. Полицейският доклад за случилото се на плажа пък стигнал до журналистите, които подробно разследвали случая. Бързо открили майката и сина, които си признали, че са си контактували по интернет, без да знаят кой е от другата страна. Разговорите понякога били и горещи, но “принцът” и “Жулиета” не разкриха подробности.

След публикуването на разказа за случилото се Даниел каза, че е разочарован, че не се е изпълнило желанието му да срещне момичето на своите мечти. Посраменият съпруг на Никол пък й забранил да влиза в чата.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #1 -: Декември 16, 2005, 15:31:20 pm »
ахахахахах той пък за 6 месеца как няма да я пита на колко години е ве ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #2 -: Декември 16, 2005, 16:54:08 pm »
Ми щото френците са тактични люде и не питат мадамите за годините им   ;D
Ле-ле, ма това е голям резил...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #3 -: Декември 16, 2005, 17:17:10 pm »
админа да разкаже за "сладката дизайнерка" .... хехехех
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #4 -: Декември 16, 2005, 19:41:10 pm »
шшт бе... Изкарвах пари така... това е идея за милиони... ;D ;D ;D
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #5 -: Декември 17, 2005, 02:15:36 am »
Кажи, кажи :P

viryska

  • Гост
ахахахахах той пък за 6 месеца как няма да я пита на колко години е ве ;)

Да бе,тя пък няма хич да го излъже :P

viryska

  • Гост
Отг: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #7 -: Януари 04, 2006, 14:02:08 pm »
Ето ви една истинска история.......Един познат,готин дядка ....няма да му дадеш годините на човека,започнал преди месеци да влиза в чат.Давал на мацките следното описание за себе си:"Брюнет,спортен тип,бивш активен спортист."На въпрос на чатърката,на колко е години евентуално,следва признанието"Ми на 73 съм"......отсещната страна малко стреснато се зачудила"А как го вдигаш бе деде?"......."Знам ли?"-отвърнал-"От години само пикая с него".........Синът му,присъствал на въпросният чат,ми каза че почти припаднал,когато мацката се натиснала за среща......

.......още една истинска история,с главен участник жената на дедото:
Скучна лятна августовска вечер,комари и жега....бирата е изпита одавна,но нета е платен.Семейството,състоящо се от дедото,жената(с 15-тина години по-млада от него)и двамата им сина,около 30-те...единият малко и отгоре...)решават да се позабавляват с малко чат.Следва борба за стола,въртящия и големият син,като най напорист-печели надпреварата.Крайната му цел е видео чат.....влиза някак в него,обаче регване си трябва....SMS-ЧЕ,КЛЮЧ И СИ ВЪТРЕ,но телефоните не са платени.....кофти.Загубилите битката за стола се подсмихват ехидно и споделят свежите си преживявания във въпросният видео чат,Това разярява безумно въртящият се на стола и той заплашва да раздроби клавиатурата на съставните и части.....и тогава,мама се обажда....."Аз имам регистрация"......и всички са в потрес.Влизала е без камера жената.....такива ми ти работи....

Oberon

  • Гост
Отг: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #8 -: Януари 04, 2006, 14:26:45 pm »
Чата е яко нещо, аз ако трябва да разказвам за 8 години на какво съм бил свидетел...:)))

viryska

  • Гост
Отг: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #9 -: Януари 04, 2006, 14:42:45 pm »
Чата е яко нещо, аз ако трябва да разказвам за 8 години на какво съм бил свидетел...:)))
така си е.......туй му е интересното.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #10 -: Януари 09, 2006, 15:40:16 pm »
Аз в началото влизах в чата, ама ми писна и накрая само ги ебавах и нареждах. Започнаха да ме усещата и като се регвах викаха: "Аре тоя смахнатия пак е тука."  Хехехе
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

viryska

  • Гост
Отг: Проверявайте с кого наистина си чатите в нета !
« Отговор #11 -: Януари 09, 2006, 22:39:23 pm »
Аз имам само няколко месечен опит в чата.Спрях да влизам щото ми стана скучно.Форумите са по-яки от чата :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27