Автор Тема: Списък на шарлатаните, маговете и врачките в България  (Прочетена 49916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

coroviev

  • Гост
  Е това е супер!Не бях попадал на такива реклами в концентриран вид! Като помислиш, че наистина има хора , които се връзват!И на Хари Потър-училище ще се запишат!
   И  аз ведъж се правих на хиромант.То било много лесно да шашкаш хората!Гледам на ръка на една позната и я питам дали познава Иван, Георги и Мария.Тя естествено казва "да".А аз казвам "Ти на една маса с тях ядеш и пиеш, а те магия ти направили и в гроба искат да те вкарат!".Тя взе ,че се върза и се притесни.По-трудно беше да я убедя,че се шегувам! :D :D :D :P

firma

  • Гост
Гледах по MSAT Маг Майк-премахмва негативизъм и Евелина Лютова-ясновидка с доказани качества-Цетър "Самочувствие" от гр.Варна.Евелина се е разхубавила :P
Евелина каза 99,9 % от хората(как го изчисли това,тези цифри,защо не каза например 77,7 или 55,7) ,които идват при нея нямат самочувствие.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
WOW... 0,1% са със самочувствие. Това май е около половин човек, или??? Хахахаха
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Heinie

  • Гост
За да посещаваш такива индивиди - не ми се обижда - и да им плащаш, трябва наистина да си отчаян. Проблемът е там, че народа е обезверен и ужасен от животеца, който води. И едничка надежда да се избавят от здравословните проблеми, породени от нерви/неправилен живот/некадърни лекари/злоба от тяхна и чужда страна са тези човечета, които обещават ли обещават...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отиват хора, които нямат вяра и не искат да си помогнат сами. Не можем да ги виним много строго :(
Но в същото време са виновни, защото предпочитата да отидат и да се "излекуват" набързо, вместо да седнат, да прочетат една стойностна книга, да осъзнаят някои езотерични закони и да променят живота си сами...

viryska

  • Гост
Така е,но нека не забравяме,че докато има търсене,
ще има и предлагане.
Всеки избира,никой никого не кара на сила.
Да се слуша А**С и да се смуче шльокавица е далеееч по-лесно....

virtual

  • Гост
Забележете че всеки от тях е най-най
Не им вярвайте! И аз  смятам че са чисто мръсни дяволи!!!!!
Ето примерно "всемирната лечителка" Даниела ефремова .Лекувала лекувала а като я погледнеш нея няма кой да я излекува(наднормено тегло и предполагам други) така че само като ги видя и са ми ясни.Да не говорим че всичко е против Бога. Бог да ви пази от тези, който се отрекоха от него.

firma

  • Гост
С л а в я н с к и   м а г
БОРЯНА ТОТЕВА -
жената скенер

    Ясновидка с международно призната дарба, носител на медал за 2005г. – Москва.
   - Ясновидство
   - Славянска магия за успех и късмет, решаване на всякакви проблеми – любов, брак,  пари.
   - Изчистване на родови магии и всички негативизми.
   - Работа при зависими

Много париииииии ;D

firma

  • Гост
http://www.m-sat.bg/site/index.htm

Тук са може да ги погледнете:Батанова,Светлина,маг майк с евелинчето с новата прическа,на 2-ят ред долу има икона без очи. :'(После вижте  и Атина,много нашумя,ама какви глупости говори по телевизията.
И последната снимка Евелинчето.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Така е,но нека не забравяме,че докато има търсене,
ще има и предлагане.
Всеки избира,никой никого не кара на сила.
Да се слуша А**С и да се смуче шльокавица е далеееч по-лесно....

да, а пък и ако можеш да си платиш на магьосницата да ти върви бизнесо - кво друго му трябва на човек"?
musica universalis

firma

  • Гост
Списъка ще го позволя да го допълня с шарлатанската телевизия:ФЕН ТВ

Най-долу когато се въртят клиповете  е въведена силна реклама: ОРАКУЛ....изпрати смс на 1923 с текс ....2 лв без ДДС.
Доста силно влияние чалга и оракул.
Другите поне имат смелост да се показват на живо,но тук е пълна мъгла кой отговаря на въпросите не се знае.
« Последна редакция: Април 30, 2006, 13:41:07 pm от Ricardo »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Бахти верно ли дотам се е стигнало?...

Неактивен piseto85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
има още един шарлатанин последно беше в габрово много ме измами тел му са тези 0884 255078 и 0899075544 гледам обява има пак в нета дано никой не му се върже че изнудва за пари яко

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27