Автор Тема: Лейди Ди  (Прочетена 31710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Лейди Ди
« -: Декември 11, 2005, 11:32:09 am »
Принц Чарлз бе разпитан от полицията за смъртта на бившата му съпруга, принцеса Даяна.

Припомняме, че тя загина при автомобилна катастрофа в Париж през 1997 година заедно с любовника й Доди ал Файед.

Лорд Стивънс, бивш префект на полицията в Лондон, се срещна с Чарлз в неговата резиденция Кларънс Хаус, където двамата са провели обстоен разговор.

По време на срещата с британския престолонаследник Лорд Стивънс е изразил предположението, че катастрофата не е инцидент, съобщава БиБиСи.

Кралският следовател Майкъл Бъргес поднови разследването преди две години, заради подозренията, че смъртта на лейди Ди е инсцинирана и е резултата от заговор.

36-годишната принцеса, 42-годишният ал Файед и шофьорът им загинаха при автомобилна катастрофа в Париж на 31 август 1997 година.
Разследването във Франция установи, че автомобилът се движел с много висока скорост, а шофьорът е употребил алкохол
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лейди Ди
« Отговор #1 -: Декември 11, 2005, 15:17:53 pm »
1997! Че кога минаха толкова години, леле....
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Лейди Ди
« Отговор #2 -: Декември 11, 2005, 16:07:08 pm »
Времето тече по-различно :)  А иначе то и там са едни игри. Имаше някаква версия че убийството е поръчано от Кралицата майка за да не се роди детето.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лейди Ди
« Отговор #3 -: Декември 11, 2005, 22:46:52 pm »
В "The Biggest Secret", Айк е отделил много място на случая. Било е ритуално убийство. 

По принцип историята е следната:

Даяна е имала подходящата кръвна линия, за да роди синовете на Антихриста Чарлз. Още от дете кралица Елизабет (не знам дали знаете, но тя движи с винаги с няколко окултиста под ръка, които й казват с какъв цвят дрехи да се облича за деня и куп други неща) е казвала на малкият Чарлз: "Ето това ще е съпругата ти". Затова Чарлз непрекъснато се върти около Даяна, още докато тя е в бебешката количка. Гледал я е цял живот как расте - накрая тя склонява да се оженят, въпреки че никога не го е обичала. Като се омъжила за Чарлз, първите дни повръщала нон-стоп – признак, че си има работа с рептилии.

Целта е да се родят първите два сина на Чарлз. След това Даяна става излишна за Уиндзорите. От друга страна е трябвало да я премахнат, защото е разбрала, че кралското семейство са рептилии. Най-добрата приятелка на Даяна разказва как принцесата неведнъж и е говорила уплашено с ококорени очи: "Те не са хора. Те са нещо друго!"... Затова и иска да се измъкне от тях. Доди ал Файед също е масон, но въпреки това двамата се влюбват. Даяна е била бременна в 3-ият месец от него. Детето е било също пагубно за рептилиите, тъй като можело да бъде новият Хор – тя била носител на уникални гени (избирана е от хиляди!!!) – можела да роди дете на Светлината и на Тъмнината. За съжаление се получава вторият вариант...

За самото ритуално убийство:

По план, Даяна е трябвало да бъде убита на 13 август, но не успяват и е премахната на 31 август 1997 година. Ритуалната сатанинска номерология на илюминати позволява да се разменят цифрите, що се отнася до такива неща (1->3 – 3<-1)... Със буквите на думите важи същото (вземете за пример “m-a-s-o-n”, която се образува от шестолъчка на гърба на еднодоларовата банкнота – не са подред, но това няма значение за тях, важното е, че всички нужни букви фигурират...).

Гонят ги, те бягат с Мерцедеса из Париж. Всичко е изчислено. Влизат в тунела. Блъскат се в 13-ият стълб, точно където е било старото светилище на лунната богиня Дияна (съименничка), където едно време там са се въртяли сатанински жертвоприношения.

Додо и Дияна винаги си имали строго определен маршрут, по който да пътуват, но точно този ден шофьора “интуитивно” решил да мине по друг път (долу поствам схеми на обичайният и фаталният път). Над шофьора е бил извършен mind control от дистанция (казват, че е имал имплант) и се забива точно в 13-ият стълб (неслучайно естествено – илюминатско число). А сега забележете. Това се случва в един тунел – много оживено място – неспирен поток на движение. “Случайно” след катастрофата 20 минути не прехвърча и птичка. Пътят е затворен (това го твърдят очевидци). Айк казва, че ритуала е следният – кръвта трябва да попива в земята 20 минути, за да бъде нахранена лунната богиня. Минава само един заблуден колоездач, който е шокиран и започва да звъни на бърза помощ, откъдето му се изсмиват... Колоездачът впоследствие явно заминава на околосветско пътешествие, защото изчезва безследно...


Най-интересното е, че смъртта/убийството на Даяна (31 август, 1997 година) и сватбата на Чарлз с Камила (8 април 2005 година) са разделени точно от 7 години, 7 месеца и 7 дни!!! Пак три седмици, както при атентатите в Лондон. По всичката литература за илюминати пише, че 7 и 13 са свещени числа за тях.

Та това е историята общо взето... Сигурно пропускам някой детайл... Като се сетя още нещо ще допълвам, че не ми се рови из книгата ;) Поствам и някои други снимки от книгата на Дейвид Айк.

Има ли нужда от коментар ;)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Лейди Ди
« Отговор #4 -: Декември 11, 2005, 23:08:09 pm »
ЛОЛ хорус ме разби ... и аз си мислех че съм чел конспирации ... малко коснпираторче съм все още както излиза

Мерси за готиният пост !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лейди Ди
« Отговор #5 -: Декември 11, 2005, 23:29:21 pm »
Радвам се, че отвори темата, аз отдавна мислех да пиша нещо за Даяна ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Лейди Ди
« Отговор #6 -: Декември 12, 2005, 00:39:21 am »
Язък си за момичето  :'(
Ама колко са щури тия англичани. Ми той Хор си е отдавна роден, даже и пише в този форум.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лейди Ди
« Отговор #7 -: Декември 12, 2005, 01:10:26 am »
Тихо не издавай, че ще ме хванат змийките, тамън се оттървах :P

Виж колко поста съм - 2012 - хахаха, смешно ми стана :P Айде, който оцелее след 2012-сти пост, го броим, че е в 5 D вече :P :P :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Лейди Ди
« Отговор #8 -: Декември 12, 2005, 07:51:29 am »
Вярно бе-2012г....пардон - поста  :D     Е, нема кво, вътре си с двата крака.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Лейди Ди
« Отговор #9 -: Декември 12, 2005, 07:53:10 am »
Ся Хорус 5 дена няма да пише за да не развали числото  :P :P :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Лейди Ди
« Отговор #10 -: Декември 12, 2005, 08:01:52 am »
Само не разбрах какво общо има Дияна със сатанизма
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Лейди Ди
« Отговор #11 -: Декември 12, 2005, 08:19:28 am »
Само не разбрах какво общо има Дияна със сатанизма

Цитирай точен текст че не ти разбирам въпроса ;)

Eon

  • Гост
Re: Лейди Ди
« Отговор #12 -: Декември 12, 2005, 10:28:18 am »
много интересен пост браво на Хор
е тъй де, приляга му да пуска такива постове нали е White Force Commander... ;D

а бай дъ уей, Уиндзорите са узурпатори на Трона на ГБ (БГ ??? ;) - Греат Бритън
а коя фамилия бяха истинските наследници на Трона, бихте ли ми напомнили плс....

а м/у другото мене ме съмнява, че Чарлз ще вземе Трона....
Елизабет направо ще го даде на големия син (т.е. на внука си) и него ще го прескочи така да се каже...
поради това, че народа повече обича сина (как му беше името бе.... :-\)
какво мислите за тази опция... ???


Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Лейди Ди
« Отговор #13 -: Декември 12, 2005, 14:21:51 pm »
точно където е било старото светилище на лунната богиня Дияна (съименничка), където едно време там са се въртяли сатанински жертвоприношения.

Та въпроса е дали на светилището са се въртяли сатанински жертвоприношения9при което вече няма да е светилище),или тея дето са почитали Диана ги тресе сатанизъмъ
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лейди Ди
« Отговор #14 -: Декември 12, 2005, 14:40:30 pm »
Alien каза: Ся Хорус 5 дена няма да пише за да не развали числото :P :P :P

Мислех си го, да ;D


Eon: може ;) Може малкият да е Антихриста. Той ли беше сниман с нацистка униформа :P


Gil-Galadh :)

Това е старо светилище, на което древните са правили жертвоприношения на лунната богиня Диана. Сега на това място е този тунел и този 13-ти стълб, в който шофьора се е забил с принцеса Диана ("съвпадение" (съвсем умишлено) на имена на богинята и принцесата).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27