Автор Тема: Майкъл Дроснин - Библейският Код I и II  (Прочетена 9404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Майкъл Дроснин - Библейският Код I и II
« -: Декември 10, 2005, 00:59:28 am »
Издаде се най-накрая. Enjoy :P


БЕСТСЕЛЪР В АВСТРАЛИЯ, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, ГЕРМАНИЯ, ИТАЛИЯ, КОРЕЯ, ПОРТУГАЛИЯ, САЩ, ТАЙВАН, ФРАНЦИЯ, ЮАР И ЯПОНИЯ.
В продължение на 3000 години Библията е съхранявала таен код. В средата на 90-те години той е разчетен с компютър от група еврейски математици и откритието им е потвърдено от редица водещи учени и експерти от Пентагона.

Всяко значимо събитие от нашето минало и бъдеще - Втората световна война, холокостьт над евреите, кацането на Луната, убийството на Ицхак Рабин и братята Кенеди, избирането на Бил Клинтън и Джордж Буш, надигането на ислямския фундаментализъм и вълната от тероризъм през последните години, краят на нашия свят - всичко е зашифровано в първите пет книги на Стария завет.

Изследователите допускат, че в кода е записана съдбата на всяко човешко същество, неговото раждане, живот и смърт. Може би миналото, настоящето и бъдещето на всеки от нас е заложено в тайния шифър на Библията. Кой е създателят на Библейския код - висш разум от миналото, свръхинтелект от бъдещето или просто Бог?

Едно е сигурно: Библейският код ни заставя да приемем онова, в което самата Библия иска да вярваме - че не сме сами!


http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=57.0 ;)
« Последна редакция: Март 31, 2006, 02:38:21 am от Horus »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #1 -: Декември 10, 2005, 01:11:40 am »
Как пък ще е записана цялата съдба на някого? Много знаят какво ще направя и как ще умра.
« Последна редакция: Декември 10, 2005, 01:21:07 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #2 -: Декември 10, 2005, 01:18:41 am »
Да бе, мани :P
Може да се вземат някои неща от книгата. Но като цяло не е кой знае какво...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #3 -: Декември 10, 2005, 12:09:28 pm »
всичко е математика - аз писах вече, ама хорус въобще не беше съгласен с моето мнение.
... дал съм и примери от Моби Дик
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #4 -: Декември 10, 2005, 13:13:58 pm »
Да, нали спорихме тогава.
Аз си свалих програмата, дето сам можеш да си търсиш кодовете в Библията :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #5 -: Декември 10, 2005, 22:33:25 pm »
И откри ли нещо?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Майкъл Дроснин - Библейският Код
« Отговор #6 -: Декември 11, 2005, 18:21:04 pm »
Не съм търсил. Не ми се занимава нещо...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Майкъл Дроснин - Библейският Код II
« Отговор #7 -: Март 31, 2006, 02:37:50 am »
В “Библейският код II” Майкъл Дроснин продължава своето разследване за началото и края на човешката цивилизация.
В 8:48 ч. на 11 септември 2001 г. се събудих от тътен на експлозия, която завинаги промени света.
Изтичах на покрива на къщата си точно навреме, за да видя как вторият Боинг 767 се забива в другата кула-близнак и тя избухва в пламъци. Очевидно не беше случайност. Повече от час стоях там и с нарастващ ужас гледах как тези 110-етажни сгради бълват огромни огнени езици и облаци дим.
Внезапно единият небостъргач се срина. Просто падна. Вторият също последва. Двете кули изчезнаха в облак прах.
Не можех да осмисля мащабите на това разрушение. То бе съизмеримо само с библейските предсказания. Изтичах долу и отворих на компютъра си програмата Библейския код - древният шифър в Тората. Тайният код в Библията вече бе предизвестил други апокалиптични събития, случили се хиляди години след написването на Светото писание.
Онова, което бях наблюдавал преди броени минути, се появи подробно описано с еврейски букви на монитора ми. Думите “кули-близнаци” бяха закодирани в текста. Там бе и думата “самолет", а фразата „той събори" пресичаше „самолет” и “кули”.
Онова, което видях със собствените си очи на 11 септември 2001 г е било закодирано в Библията преди 3000 години.
В главата ми се въртеше една единствена мисъл и аз я изрекох:
- О, Боже, истина е!

Излезе онзи ден.

Eon

  • Гост
Отг: Майкъл Дроснин - Библейският Код I и II
« Отговор #8 -: Март 31, 2006, 11:32:34 am »
Как ми се иска разширенията под двете картинки, които е постнал Хор да са
.pdf а не .jpg
 :P :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Майкъл Дроснин - Библейският Код I и II
« Отговор #9 -: Март 31, 2006, 13:15:37 pm »
Как ми се иска разширенията под двете картинки, които е постнал Хор да са
.pdf а не .jpg
 :P :P

Мога да ти ги сменя ако искаш  ;) Ама ще си е чиста гавра  :P

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Майкъл Дроснин - Библейският Код I и II
« Отговор #10 -: Май 04, 2006, 20:25:41 pm »
Мен ме беше заинтригувала първата книга на Дроснин за кода, но се оказа, че програмата, която той има, може само да търси в текста имена, дати и др. названия, които обаче вие трябва да зададете за търсене. Тоест след като нещо се случи или ви е любопитно дали има информация за нещо за в бъдеще, може да търсите, но не може да се търси какво ще стане през 2012 г. примерно. Програмата просто засича данни, но не прави прогнози. Най-много да покаже възможен вариант, никога нищо със сигурност не се предсказва дори и там. За 2012 г. пишеше, че има опасност, която ще бъде предотвратена, или нещо такова беше, доста уклончиво наистина. И първата, и втората му книга имат давност вече, докато се преведат на български и информацията в тях не е съвсем актуална, за жалост.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27