Автор Тема: Баба Ванга  (Прочетена 37565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

virtual

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #30 -: Март 01, 2006, 20:33:40 pm »
ще кажа просто "не вярвайте на хората вярвайте на Бог"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Баба Ванга
« Отговор #31 -: Март 01, 2006, 21:50:57 pm »
ще кажа просто "не вярвайте на хората вярвайте на Бог"
А Бог се проявява чрез хората  ;D
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #32 -: Март 01, 2006, 21:54:01 pm »
И не само

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Баба Ванга
« Отговор #33 -: Март 01, 2006, 22:22:16 pm »
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #34 -: Март 01, 2006, 22:27:54 pm »
много примери.
Един от тях когато Мойсей получава 10-те Божи заповеди има и още ама е излишно да пиша много са.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Баба Ванга
« Отговор #35 -: Март 01, 2006, 23:41:47 pm »
Значи искаш да кажеш, че се материализира информация от духовните нива и се дава на хората. Ето, пак опираме до хората, чрез тях става всичко.
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #36 -: Март 01, 2006, 23:56:11 pm »
Духовното е било преди материята и то ще остане и след нея. Кое е по върховно?Ако Бог не подкрепя в думите някой човек това не значи че това са Божии думи ;D
цитат:
А Бог се проявява чрез хората 
отговор:
В някой.
Бог се появява там където трябва. ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Баба Ванга
« Отговор #37 -: Март 02, 2006, 00:55:24 am »
Бог Е проявен във всеки един от нас, друг е въпросът ние доколко сме чисти.
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #38 -: Март 02, 2006, 01:01:13 am »
според мен не е проявен във всички

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Баба Ванга
« Отговор #39 -: Март 02, 2006, 01:48:31 am »
според мен не е проявен във всички

Ако наистина го мислиш, значи си още едва в началото.

angel2

  • Гост
Отг: Баба Ванга
« Отговор #40 -: Март 02, 2006, 14:43:14 pm »
Тук съм абсолютно съгласна 8) разбира се Бог е проявен във всеки един от нас , всеки е една частица от цялото единно битие,друг е въпроса доколко даден човек осъзнава това и е готов да го приеме и доразвива  ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Предсказанията на баба Ванга
« Отговор #41 -: Март 10, 2008, 23:52:05 pm »
http://myshop.bg/vanga/predictions.html

"2007 - Война между Русия и Китай
Ванга е предсказала за 2007 война между Русия и Китай, в която Русия ще изгуби Далечния изток, а Китай ще се превърна в нова свръхдържава. Според нейните предсказания в Русия може също така да започне гражданска война. (17)"

...


"2007 март - Авария в завод за хлор в гр. Братск
Ванга е предсказала, че през пролетта на 2007, най-вероятно през март, в град Братск, Иркутска област ще има авария в завод за хлор и "градът ще легне да спи, но вече няма да се събуди, а онези, които се събудят, ще съжаляват за това". Ванга нарекла Братск "мъртъв град". Това пророчество вече няколко години е завладяло умовете на хората от Братск, но за щастие не всички пророчества на Ванга се сбъдват. (17)"

 ;D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Предсказанията на баба Ванга
« Отговор #42 -: Март 13, 2008, 15:44:18 pm »
Стилът на формулировките в тези "предсказания" повече ми напомня почерка на в."ШОК", отколкото този на пророчицата Евангелия :-\
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Предсказанията на баба Ванга
« Отговор #43 -: Март 25, 2008, 14:01:46 pm »
Аз ще ви разкажа три истории на хора живеещи доста далеч от Петрич, но из цяла България семейства са чували истинските разкази от роднини, познати или приятели на познати. Тия са точно от този тип. Без имена и подобни, само основното;
Първата е за две момичета, който отиват на екскурзия из петричкият край. Тогава спонтанно решават да отидат при Ванга, обаче не отиват по конкретен повод, ами просто от любопитсво, младежки дяволии да кажем. На тия опашки там, сигурно са щели и да се откажат от младежката си щуротия след някой час чакане, обаче още щом застават на опашката, Ванга излиза и ги посочва - тая и тая от еди къде си, да ми се махате веднага от тук, ще ми се подиграват те, изобщо ги наредила в тоя дух.
Втората е за една жена, която отива за сина си, който е бил на 5 години, Ванга и познала всичко, и от малкото случаи в които е предсказала и смърт - на детето.
Третият случай е за една жена, която отива да пита за себе си, обаче Ванга започва за сестра и, и и казва, че е болна от много лоша болест и веднага да се изследва. И болестта се оказва рак.

Когато се е отнасяло до конкретни въпроси, казваното от Ванга си е достатъчно ясно. Мъглявите предсказания са тия които я връхлитат сами. Понеже не знаем за какво става въпрос. Понеже не е въпрос на който да е даден отговор. Ето така е при видението за Куркс.

Но иначе със сигурност много глупости са написани и за Ванга. Например да фабрикуват прорицания, или другата крайност да твърдят, че някой през прозореца и подавал информация за посетителя.
А за другото обикновено религиозните фанатици я обвиняват. Спомнето си падрето от Биг Брадър.
Но според мен много тежко и е било. Но добро е правела, лекувала е със странни предписания, помагала е на хората за какви ли не неща. Да си намери откраднатата кола някой. Тя е била избрана точно за това, да помага на дребният човек.

Psyla

  • Гост
Относно: Предсказанията на баба Ванга
« Отговор #44 -: Март 25, 2008, 14:50:37 pm »
предсказанията са предушреждения какво може да се случи и могат да се изменят за добро или за лошо.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27