Автор Тема: Картите - дяволска примка  (Прочетена 11734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #15 -: Юли 29, 2006, 23:06:24 pm »
Само с мен не си съгласна :'(

dolphain

  • Гост
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #16 -: Юли 29, 2006, 23:18:28 pm »
Картите Таро наистина крият в себе си много тайни и занимаването с тях си е живо изкуство. Всеки аркан носи определени значения и разкрива различни аспекти от живота, света и природата. Същността им е философско-езотерична и не бива да ги подценяваме. Тук е проблема, че те не трябва да се абсолютизират и да се допитва човек за щяло и нещяло до тях. Освен това е недопустимо според мен да има обществено гадаене с таро! Това може да стане само всеки за себе си и трябва да имаш нужните знания и мъдрост за да тълкуваш право нещата. Тогава мисля, че е най-правилно.

А освен таро има и гадаене на боб, което е много интересно  :P
Извиняваи пропуснала съм те ,но и  с теб съм съгласна ;DНадявам се да не си помислиш че участвувам в заговор срещу теб,макар че човек наистина може да попсихяса като прочете някои от темите . :-XМаи това е по добре отколкото показване на негативизъм(не говоря за теб)

Дъвиан

  • Гост
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #17 -: Юли 29, 2006, 23:42:30 pm »
Няма проблеми. Пошегувах се. :D

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #18 -: Август 07, 2006, 11:25:39 am »
Картите Таро наистина крият в себе си много тайни и занимаването с тях си е живо изкуство. Всеки аркан носи определени значения и разкрива различни аспекти от живота, света и природата. Същността им е философско-езотерична и не бива да ги подценяваме. Тук е проблема, че те не трябва да се абсолютизират и да се допитва човек за щяло и нещяло до тях. Освен това е недопустимо според мен да има обществено гадаене с таро! Това може да стане само всеки за себе си и трябва да имаш нужните знания и мъдрост за да тълкуваш право нещата. Тогава мисля, че е най-правилно.

А освен таро има и гадаене на боб, което е много интересно  :P
:) А също и гадаене с цветя или по точно чрез тях.Казват ,че цветята спомагат да се свържеш с по висши енергии. ;)
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #19 -: Август 07, 2006, 21:31:38 pm »
Даам...цветята и с феи могат да те свържат
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Oberon

  • Гост
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #20 -: Август 09, 2006, 12:16:18 pm »
Ванга е говорила с цветята, и е казала, че много от нещата ги научавала оттам...

nic777

  • Гост
Отг: Картите - дяволска примка
« Отговор #21 -: Август 09, 2006, 16:45:01 pm »
Въпрос към Roberto. Roberto откъде знаеш че ,инклинацията спрямо еклептиката се е променила с 6 градуса?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27