Автор Тема: Правилата на Играта  (Прочетена 8431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

6astliva

  • Гост
Правилата на Играта
« -: Декември 26, 2005, 11:35:34 am »
Нека поговорим по един въпрос който много ме вълнува напоследък- и той е КАКВИ СА ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА според вас - правилата на живота - достигнали ли сте до някои прозрения относно някакое правило - защото аз все се лутам и не мога да ги проумея! Помогнете!
« Последна редакция: Декември 26, 2005, 15:58:54 pm от Horus »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: правилата на играта
« Отговор #1 -: Декември 26, 2005, 11:40:12 am »
няма правила!!! :D :D :D
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: правилата на играта
« Отговор #2 -: Декември 26, 2005, 11:43:32 am »
"Всяко действие си има противодействие"
Формолировката на закона ви е добре позната...
Това е другото название на равновесието.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

6astliva

  • Гост
Отг: правилата на играта
« Отговор #3 -: Декември 26, 2005, 13:18:19 pm »
за равновесието съм съгласна - наистина е важно правило

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #4 -: Декември 26, 2005, 20:38:50 pm »
Нека поговорим по един въпрос който много ме вълнува напоследък- и той е КАКВИ СА ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА според вас - правилата на живота - достигнали ли сте до някои прозрения относно някакое правило - защото аз все се лутам и не мога да ги проумея! Помогнете!


Ето тука сме обсъждали въпроса и мойто мнение http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=37.15

Не сте ли се замисляли, че светът, който обитаваме е нещо като игра?

Да за тази част на твърдението за играта съм се замислял и дори съм в голям % убеден че  е така , но разликите опират в правилата на играта. С каква цел е създадена най- вече, но и самите правила в нея също са от значение - какво може да се прави какво не може - има ли чийтове които някои по-напреднали геймъри ползват?
Според мойте виждания има и различни игри като играта в която сме избрали да бъдем е доста продължителна и в крайна сметка помага за натрупване на познавателен материал. Излизането от играта не става чрез смъртта - от смъртта се отива само в менюто на играта за да се поднови тя от дадено място чрез сейв   
Освен превъртането обаче е възможно да има и някакъв трик също играта да бъде напусната ако на "играча" му е писнало и иска да влезе в друга игра - вероятно друга вселена и сразлични правила !

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #5 -: Декември 27, 2005, 11:14:22 am »
Основно правило: Не се гръмвай.

Иначе ще рестартираш играта.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Oberon

  • Гост
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #6 -: Декември 27, 2005, 11:37:25 am »
"не прави това, което не искаш да правят на теб"
"Поделата ще те познаят"
Иначе и Админа е прав, не се гръмвай че трупаш лоша карма...макара че като се замисля, не виждам защо самоубийството да е грях..

Оберон

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #7 -: Декември 27, 2005, 11:40:16 am »
Ами не е, ама се връшташ в изходна позиция :)))
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #8 -: Декември 27, 2005, 11:45:29 am »
Май още не мога да схвана за какво иде реч(иначе бързо се сещам, ама трябва повечко да ми се обяснява  >:( ), но ще опитам.
Че играем игрички е ясно, обаче ми се струва, че правилата не са наши, на 3D, а на нивото, от което идваме. Та само някой, който има връзка със своята същност, би могъл да каже със сигурност.Защото основното правило е амнезия за това кои сме и откъде сме.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #9 -: Декември 27, 2005, 11:47:38 am »
Амнезия...Това е по-скоро част от играта или по скоро нещо като препятвие...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

6astliva

  • Гост
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #10 -: Декември 28, 2005, 15:52:52 pm »
На мен ми е много странно на какво от правилата се дължи това, че когато ама много силно искаш нещо не се получава, а ако се отдръпнеш и спре да ти пука - тогава го получаваш - значи мога да го формулирам като - да не се насилват нещата и да не се привързваме към нещо като обект на нашите желания!
« Последна редакция: Декември 28, 2005, 21:09:15 pm от Horus »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #11 -: Декември 28, 2005, 19:31:00 pm »
Понякога си мисля, че не аз решавам кое, как и кога да стане, а онази моя същност, към която се обръщам често...напоследък - моето истинско, духовно Аз. И добре, че е така, иначе с моя ограничен в 3D матрицата мозък и използвайки 4-5% от капацитета му, кой знае какви каши щях да забъркам.
Освен това вярвам в мисията на всяко човешко същество на Земята и истинските ни същности може би не ни позволяват да се отклоним.Ако искам нещо много силно, то ще стане, но най-напред трябва да се създадат необходимите условия, трябва и аз да съм готов енергийно, за да го получа без кармично обременяване, трябва да се пренастроят личностни връзки и така може да мине доста време. Цялата тази подготовка се прави на духовно ниво и се прави, защото се зачита нашата свободна воля.
Поне за себе си мога да кажа, че каквото съм си мечтал-едно по едно се изпълняват и даже вече много внимавам,защото...ми ако ми се случи?  :D
Не мисли като човек!-Крион

6astliva

  • Гост
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #12 -: Декември 28, 2005, 20:21:32 pm »
Много интересно! Май си прав! И при мен се сбъдват, но става когато вече интереса ми е изчерпан. А какво мислиш за парите?Какви са правилата на играта за печелене на пари според теб? Аз искам и получавам това от което имам нужда! Искай и ще ти се даде!
« Последна редакция: Декември 28, 2005, 21:10:43 pm от Horus »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #13 -: Декември 28, 2005, 22:26:34 pm »
Може би точно в момента, в който губиш силният си интерес към нещо, ти всъщност си готов (енергийно) да го получиш.
С парите предполагам е същото. Преди години имах период, през който финансово не бях добре и се молех на Бог да имам възможността да печеля толкова, че да живея прилично, аз и семейството ми. Мога да кажа, че в момента така живея, но по-интересното е друго-не мисля изобщо за пари, просто знам, че когато и колкото са ми необходими, аз ще ги имам.
Случвало се е вечер да си легна без пукната стотинка, а на другия ден ми предстои някакво плащане. Така се завъртат нещата, че до момента на плащане аз ги получавам.
Абе що не взема да се помоля аз за по-сериозни постъпления ?  :D
Не мисли като човек!-Крион

Bellerophone

  • Гост
Отг: Правилата на Играта
« Отговор #14 -: Януари 01, 2006, 19:21:58 pm »
Основното правило на играта е:
Прави добро на всичко живо.
Няма да имаш проблеми след смърта си, ако го следваш.
Относно желанията нали се обяснява в някой книги, че тъй като живеем в 3D свят желанията ни се сбъдват но след известно време, а когато бъдем в 4D света те ще се сбъдват веднага, и затова за да отидем по-нагоре трябва да имаме все добри мисли.
А иначе аз следвам максимата "Прави каквото трябва/искаш/, пък да става каквото ще".


Истинсkият герой е не онзи който не е падал, а онзи който стане когато падне.

[email protected]

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27