Автор Тема: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????  (Прочетена 9464 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« -: Ноември 10, 2005, 17:59:39 pm »
Попаднах на много як рускй сайт http://www.skeptik.net/conspir/coluhoax.htm, в който има статия за Колумб. Започвам да я превеждам пък да видим:))) Това , което чета е много яко...ще видите. Може да се окаже, че Бат Колумбус хич не е стигнал до Новия свят :))))
Миличкия....

Оберон

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2005, 17:07:33 pm »
Няма значение дали е стигал... Всеизвестен факт е, че Америка е откривана много пъти, преди Колумб да се роди още 8)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2005, 17:15:22 pm »
Ами за мен лично от цялата ни земна история до ден днешен си личи че има знания които определено не се използват - поне не и за масово благо. И тук има 2 извода или управляващите са уникално тъпи или крият нещо - е познайте кое от двете е ?

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2005, 17:35:16 pm »
И кое от двете е:)))?

Мойто мнение: Огромна част от древното познание е загубено. немалка част си го знаем в общи линии, но..
Но, твърде много се отплеснахме по технологиите и забравихме Духовното. Знаете ли как Аристотел е учел учениците си?

Оберон

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2005, 17:43:21 pm »
Разкарвайки ги из природата. Парапатетици, нали знаеш откъде иде ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2005, 17:48:18 pm »
Hah Оберон и на мен ми се иска да са чисто и просто "кухи лейки" ама за съжаление не са. Иначе щеше да има много възможности за открития и прочие. Обаче вече всичко отдавна е открито и се ползва само че срещу хората. То трябва да са маса кухи за да не разберат че цивилизация оставила пирамидите е далеч преди нашата в познанията си и едва ли не са се сдобили с тези познания.Както и в онази статия от феномени.бг с японците се вижда че дори със сегашната ни технология е супер трудно да направим подобни неща.
« Последна редакция: Ноември 11, 2005, 17:56:02 pm от Alien »

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2005, 17:51:59 pm »
Хор:))) Забравих че учиш философия, сори:))) Аз, бтв, имам 3-о място на национална олимпиада по философия...ма коя година беше...помня ли, май '93:)))

Оберон Сонхис

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2005, 18:58:29 pm »
Цитат
Знаете ли как Аристотел е учел учениците си?
ми те са били хомосаксофонисти всички ... не знам кали са учили или други неща са правили най-вече
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2005, 19:00:32 pm »
Ти си хомосаксофонист. Това , че е било разрешено да се клецат мъжете, не означава че всички са били обратни бе. Някой път се изказваш като баба ми и историята с "пизиртивите", ахахахаха

Учил ги е сред Природата. Земи почети малко:))))

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2005, 19:01:23 pm »
Или си гледал "Александър"??? И си решил че всичко е чиста монета?

Morrigan

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2005, 21:48:46 pm »
Освен, че са били с особенни от днешна гледна точка наклонности са се и разхождали из природата.  ;DНо имам един въпрос - надявам се да не обидя някой. Аристотел ли е критерий за ученост? Според Карл Сейгън ако не са били догмите на Аристотел толкова време смятани за даденост още 17!!!век е щяло да има космически кораби.

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2005, 22:22:33 pm »
Аристотел и догми??? Той ли е виновен, или тези които налагат неговите догми? Не Арисотел гори хора, защото смятат че Земята е кръгла нали? Не Аристотел НАЛАГА насилствено учението си. Но е факт, че най-великите хора на неговото съвремие ся били негови ученици. Аристотел няма нищо общо с идиотската и селска представа за Света на Църквата, баси....

оберон

Morrigan

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2005, 22:39:58 pm »
Sorry не съм искала да обидя никого. Но тезите на Аристотел са били приемани така, като доскоро се приемаше Дарвиновата теория.

Oberon

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2005, 23:12:52 pm »
Morrigan, не обиждаш никого, освен Аристотел може би хахахаха, ама той няма как да ти се скара:))) А това, че възгледите му са налагани НЕ от него...той няма нищо общо нали? Замисли се моля те. Когато една идея е изгодна на Светата Кирлива и Миризлива църква, то тя се приема и се налага:) Нека не говорим за църквата, моля защото побеснявам от тез педали. Нали си чувала за "индулгенция"??? Само си представи: идва попа и ти казва - ти дай ся 10 гроша и ние ще ти опростим греховете за 3 месеца напред !!! Представяш ли си??? Аристотел е мислел, че Земята е в центъра на Вселена и Църквата това я устройва..как иначе Папата ще е толова велик и божествен??? Тъпо до мозъка на костите...

Оберон

Morrigan

  • Гост
Re: Бил ли е Колумб в Америка ВЪОБЩЕ ?????
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2005, 00:21:22 am »
Е сега те разбрах Оберон:))))
 Друго си е да си адепт на Логрус - виждаш нещата от друга гледна точка ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27