Автор Тема: Антихрист  (Прочетена 21184 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re: Антихрист
« Отговор #30 -: Декември 01, 2005, 11:12:04 am »
Ахъм! Е щом казваш...
А майка ли му е тази на паундите, и оная дето си бърка в носа в една снимка тука???
Абе ще го прецака ще видите. Народа не харесва Чарлз, а направо боготвори младежа...

Oberon

  • Гост
Re: Антихрист
« Отговор #31 -: Декември 01, 2005, 11:14:12 am »
Бе кво си губите времето с тия снобари?
Мен ми е толкоз противна цялата Кралска фамиля там че...думи нямам
Хич не се занимавайте с тях:) Ние сме духовни същества и това е твърде дребно за мен, честно...


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Антихрист
« Отговор #32 -: Декември 01, 2005, 13:53:45 pm »
Чарлз носи рептилската линия на ануннаки както и Уиндзорите. Има много родословни дървета, които водят още от вавилонските тайни общества/рептилии. Ще намеря схемата, която води до прин Чарлз. И Дейвид Айк го казва същото. Четете "Най-голямата тайна". Там пише всичко. Много е страшно и има добри доказателства.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Антихрист
« Отговор #33 -: Декември 01, 2005, 14:05:39 pm »
Не бях се замислял досега (що пък трябва да ми пука,де) , ама външният му вид и самите му движения наистина наподобяват рептилий.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Антихрист
« Отговор #34 -: Декември 01, 2005, 15:51:39 pm »
а спомняте ли си как наш пешо коня пя на чарлз "лет ит биии"... аз като го видях по телевизията ми се додрайфа

има и друго нещо - делегацията на българите като се ръкостискали с чарлз след всяко ръкостискане е вървял един който е подавал кърпички да си избърше ръцете...

мани мани ... да не вземе да му нараним гущерската кожичка

I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Антихрист
« Отговор #35 -: Декември 01, 2005, 22:50:27 pm »
 ;D ;D ;D
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Антихрист
« Отговор #36 -: Декември 01, 2005, 23:45:03 pm »
Не знам, само че като беше в България и по специално в Пловдив, отиде първо и единствено в циганският квартал (това навежда ли ви мисълта на нещо?...) - беше точно под моята тераса. Ако тогава знаех за какво става въпрос щях да му метна картоф, въпреки че щях да умеря обикновен клонинг най-вероятно...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Антихрист
« Отговор #37 -: Декември 01, 2005, 23:49:10 pm »
Хехехе, Хорус живее в циганския квартал.  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Антихрист
« Отговор #38 -: Декември 02, 2005, 00:04:59 am »
Ммда, майка ми живее там. Вие не знаете за какво става въпрос просто... Мангустите чупят всичко наред... В природата им е...

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Антихрист
« Отговор #39 -: Декември 02, 2005, 00:18:14 am »
тоя па с картофи ще го цели ... пускаш 3ма юргена в махлата да го полазят  :P :P

Мангустите  .... те тва не бях го чувал ... муахахаха муахахах ...
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Ани

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Антихрист
« Отговор #40 -: Декември 10, 2005, 22:25:20 pm »
Искам да ви кажа, че аз съм вярваща християнка и идването на антихриста е пророкувано в Откровението на Йоан. Тази глава от Библията е пророческа - изцяло писана за  последните времена на света. От други вярващи съм чувала, че антихриста ще бъде в образа на млад, красив и обичан от масата политик, общественик или нещо такова, а някои изказват предположението за принц Уилям, а не Чарлз. Всъщност това не можем да го знаем със сигурност, но можем да се подготвяме психически. А това, в което аз съм убедена е, че идването на антихриста ще бъде съпроводено с невиждана и нечувана досега икономическа криза в резултат на сриването на нереалните пари. Този момент е подготвян от много, много време.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Антихрист
« Отговор #41 -: Декември 10, 2005, 22:39:44 pm »
Баш Илюминатски работи.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Антихрист
« Отговор #42 -: Декември 10, 2005, 22:42:20 pm »
Абе всъщност не е важно дали Антихристът ще е принц Чарлз или Пешо Спирта от долния блок,важното е да го усетим навреме
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Антихрист
« Отговор #43 -: Декември 11, 2005, 06:25:02 am »
Един от замисляните варианти е да дойде с летяща чиния от небето и посредством технология да говори телепатично до всички хора на Земята! Определено няма да е земен човек!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Антихрист
« Отговор #44 -: Декември 11, 2005, 10:04:40 am »
да, и аз така си мисля....може би ще бъде представен през маската на второто пришествие на Христос - нещо, за което отдавна се подготвят народите - от знайни и незнайни евангелистки проповедници - на запад - или от пришествието на Майтрея Буда - на изток, появата на Хор, или може би всичко това наведнъж...А може би една грандиозна холограма, която да заключи хората в огромна клетка, откъснати от корените си в звездите..
///..и все пак в момента въпросът не е в това - колко великолепни ще са тези маски, а - колко ли хора ще отдадат на тях сърцата и умовете си...///
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27