Автор Тема: Слънчево хранене и феномена ХРМ  (Прочетена 133702 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #15 -: Септември 18, 2005, 19:21:33 pm »
:) песимист, нали всеки може да се развива, макар и бавно, въпросът е да не се отказва, а след това кой знае, може и да се получи, няма да е единственото малко вероятно, но случило се събитие в историята на човечеството
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #16 -: Септември 18, 2005, 22:47:54 pm »
Доколкото съм запознат  в момента масово тече промяна на днк на човека. Разбира се при всички тя тече с различни темпове от съответните усилия на индивида, но тази промяна се ръководи глобално като има различни фактори, които оказват влияние като катализатори. За мен един огромен катализатор беше 2001г - атентатите в САЩ. Може би най-голями катализатор досега, но най-големия такъв за промяната след който нещата ще тръгнат необратимо несъмнено остава обявяването на така наречения  FIRST CONTACT След като това стане много хора вече няма да са същите и няма да ги занимават само тъпите проблеми, които илюзорно си мислят че са в центъра на живота им и ще обърнат внимание на много други неща! Включително и на Слънчевата енергия
« Последна редакция: Септември 18, 2005, 22:51:24 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #17 -: Септември 19, 2005, 16:22:07 pm »
Да, 11 септември беше изключително събитие в духовен план. Казват, че илюминатите после ги било много яд, защото нещата въобще не се развили както искали те :P Те очаквали, че хората ще станат по-зли и ще се настроят за война и отмъщение в глобален мащаб. Само че точно обратното - хората изпитали чисто високочестотно състрадание към случващото се. Истинската човешка природа се проявила. Така това събитие дало начало на изграждането на 9 - измерната решетка около Земята. А състраданието е най-високата честотата във Вселената и единствено тя и любовта спомагат за граденето на 12-те нишки.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #18 -: Септември 19, 2005, 16:38:13 pm »
Да и аз съм чел че светлите сили умишлено са оставили акцията да протече въпреки че са можели да я спрат, но в крайна сметка с това събитие много хора се усетиха че има нещо гнило в цялата работа. Напоследък също сме свидетели на мнoго  други                    wake up calls Като цунамито в Тайван и урагана Катрина. Всеки феномен всичко което е необичайно също се явява призив за събуждане. Но аз мисля че за да стане масово е нужен още един  и още по разтърсващ и това е обявяването на контакти с извънземни раси. Този контакт не е задължително да е позитивън въпреки че е по-добрия вариант.  Може да обявят за войствено настроени извънземни за да всеят страх - но така или иначе след това живота на хората никога няма да е същия и тези които трябва да се събудят ще го направят! И точно тогава си мисля при това масово вдигане на вибрации ще можем все по-лесно да усвояваме и слънчевата енергия.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #19 -: Септември 19, 2005, 17:00:24 pm »
Това с извънземните е много относително. Добри няма да дойдат, защото сме в Зона на Свободна Воля, а ние не го искаме силно (хората даже не вярват в извънземни). Ще "дойдат" тези, които всъщност отдавна са си тук... В сътрудничество с правителството. И ще се правят на добри. А може и наистина да ни подготвят за негативно присъствие, с чийто наш страх да се хранят и безчинстват. Май затова пуснаха и "Войната на Световете"...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #20 -: Септември 19, 2005, 17:09:17 pm »
Аааааа аз  искам да дойдат добрите и го искам много тъй че се смята  все едно 1000 души го искат . Аз за това и говорих обаче , че които и да дойдат нещата коренно ще се променят най- вече затова че хората ще почнат да си задават повече въпроси тъй като техния илюзорен свят ще бъде тотално разбит защото  повечето си мислят че това са "само филми" и измишльотини а реалното е това което виждат в новините по телевизията!
« Последна редакция: Септември 19, 2005, 17:15:32 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #21 -: Септември 19, 2005, 17:12:57 pm »
Мда - няма две мнения. Добра или лоша инвазия - хората ще се събудят ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #22 -: Септември 20, 2005, 01:40:41 am »
Ех! Убихте ми надеждите!  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #23 -: Септември 21, 2005, 07:34:39 am »
Това с извънземните е много относително. Добри няма да дойдат, защото сме в Зона на Свободна Воля, а ние не го искаме силно (хората даже не вярват в извънземни). Ще "дойдат" тези, които всъщност отдавна са си тук... В сътрудничество с правителството. И ще се правят на добри. А може и наистина да ни подготвят за негативно присъствие, с чийто наш страх да се хранят и безчинстват. Май затова пуснаха и "Войната на Световете"...
Погледнах първо с лявото око на Хорус, после потледнах с дясното око на Хорус. И О !?! Хорус рекол "Тука има, тука нема. Ако има, ще е лошо. Ами ако нема? Ми "нема"-нето е от добрите" СТРАННО????
Майтапа си е майтап, но Хорус ти преди казваше нещо друго http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=27.msg1444#msg1444
Ммда - право, право. Само че има и такива, които ще дойдат и ще помогнат. Няма спор - поне за мен ;)
Е, сега какво излиза?
Според тебе, "има и такива, които ще дойдат и ще помогнат" и "Добри няма да дойдат...Ще "дойдат" тези, които всъщност отдавна са си тук... "
Какво излиза, а?
Тези, които ще дойдат да помогнат, ще са от лошите, щото "Добри няма да дойдат..."
Сега разбра ли, какво е да си под техен контрол?

P.S.
В задочния ми спор с тебе ти писах, че никой нема да дойде за да помага.
Когато бяха тук за да помагат (обучават с примера си), какво? Нищо. Ходеха само да ги трепат ...... абе простотията не ходи по гората, ама имах по-високо мнение за древните хора. Пък за сегашните ... немам думи. ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #24 -: Септември 22, 2005, 03:17:26 am »
Ами аз не си противореча, просто не съм се изказал ясно. Според мен няма да дойдат физически добри - не е начина май... Поне за мен. Ще ни се помогне на финно ниво, както става и в момента. Но и да дойдат лоши пак ще е отчасти добре - защо - казах горе. Под "дойдат" не винаги се има предвид физическо превъплъщение. Ама ти и без това си мислиш, че само се измъквам неумело от ситуации, за това да спра да бъбря ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #25 -: Септември 24, 2005, 03:31:03 am »
Ехей, ама аз само по принцип говоря. Не е лично.  ;)
Добрите като идват, идват и ни учат. А лошите ни командорят и манипулират.
Принцип.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #26 -: Септември 24, 2005, 03:57:42 am »
Разбира се че нищо лично ;) Трябва да вярваме в помощта от добрите сили, независимо дали ще се превъплътят физически или не ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #27 -: Септември 24, 2005, 04:22:58 am »
Аз предпочитам да знам.
А знанието е следващата стъпка след вярата.
Е, някои казват, че от много знание глава боляло. А пък други, че се изгубвала.... ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #28 -: Ноември 25, 2005, 15:18:29 pm »
Извънземните, или която и да е алтернативна форма на живот, няма да се появи хоп-троп и за всички, официално. Така наречените официални източници, за да оповестят по сериозен начин подобна поява, ще трябва да имат интерес. А както знаем, техният интерес в голяма степен е зависим.
В зависимост от нашето ниво на развитие всеки от нас получава по-малко или повече, да ги наречем "мистични" изживявания. Сигурно повечето от нас могат да отбележат незабравими срещи със странни хора, които за един кратък миг са ги повлияли значително; сигурно по-щастливите от нас могат да посочат такива хора и в постоянното си обкръжение. Тези блестящи хора около нас не рядко са алтернативни форми, каквото и да означава това.
И ако можем да разделяме извънземните на добри и лоши, като добрите ни учат и ни помагат, а лошите ни манипулират и използват, то всеки от нас е имал и от двата вида "срещи" - някой го е използвал или го е учил. Но когато напреднем достатъчно, започваме да се срещаме и с по-специфични пребиваващи - не само с такива, които са в материални човешки тела; и от добрите, и от лошите. Със сигурност, мнозина издигнати (или вкопани) са имали и имат такива срещи - да не говорим колко много са те, ако включим сънищата и другите ментални изживявания - толкова действителни някъде другаде!

И така, знаем, че контакт има. За тези, които лично са се сблъскали, новината по bTV ще бъде post factum. За останалите това ще е някаква шега. Само незначителна част от хората, главно колебаещи се, ще се поколебаят малко по-възторжено - само за малко, а после пак ще си се върнат към стандартните обяснения - главно насочени към това да поддържат статуквото. Така че, не се надявайте на значителна промяна, освен ако "първият контакт" не придобие размерите на огромна, може би бетствена стихия. Трябва да залагаме много повече на търсенето, срещите и работата с учителите ни и донасяне/прилагане на това знание тук, на Земята. Много скоро, by the way ще се види, че мнозина от нас - участниците в този форум, са извънземните - прословутите извънземни!...


Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Слънчево хранене и феномена ХРМ
« Отговор #29 -: Ноември 25, 2005, 15:29:50 pm »
. Много скоро, by the way ще се види, че мнозина от нас - участниците в този форум, са извънземните - прословутите извънземни!...



Има една теория че всъщност "духовните учители" това сме си самите ние в истинския си блясък извадени от илюзията на сегашната действителност. А извънземните отново сме ние само че  напред в бъдещето тъй като ще разполагаме с много по-големи възможности включително и връщане в миналото в което всъщност сега живеем...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27