Автор Тема: Психотронни оръжия  (Прочетена 197490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #345 -: Април 01, 2011, 15:23:45 pm »
Психотронно оръжие в центъра на Пловдив.

http://zahary.blog.bg/izkustvo/2010/09/23/psihotronen-generator-v-plovdiv.609869
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #346 -: Април 15, 2011, 23:46:09 pm »
До колкото разбирам става дума за скаларно електромагнитно (ЕМ) оръжие, което използва нов вид електромагнитни лъчения, които още се наричат "Тесла вълни".

Ето един филм с много информация за скаларните оръжия: Russia's secret weapons

Тъй-като валидността на видеото "Russia's secret weapons" изтича на 29 април бързам да го копна и да добавя ново:
"Смъртоносните лъчи. Хиперболоида на инж.Филипов", където се визира корелацията между откритията на
Михаил Филипов, Никола Тесла и ХААРП. Гледайте и "Гиперболоида на инженер Гарин" по романа на А. Толстой.

<a href="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-3348876914380471423&amp;hl=bg&amp;fs=true" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-3348876914380471423&amp;hl=bg&amp;fs=true</a>   <a href="http://static.video.yandex.ru/lite/slawa2506/li5e27h4ou.311/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://static.video.yandex.ru/lite/slawa2506/li5e27h4ou.311/</a>

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #347 -: Април 23, 2011, 19:14:25 pm »
Психотронно оръжие в центъра на Пловдив.

http://zahary.blog.bg/izkustvo/2010/09/23/psihotronen-generator-v-plovdiv.609869

 ;D ;D ;D Прекалихте, оръжието е във вашия ум!
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Neadu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Big Air
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #348 -: Август 11, 2011, 09:33:32 am »
Здравейте! Той като това ми е първи пост бих искал да се представя, но не като име или да кажа в какво вярвам, а като човек който отскоро е осъзнал че няма такова нещо като "необяснимо". Като малък ми беше много интересно какво са магиите, вуду, защо има такава дума необяснимо и какво описва тази дума. След години търсене, много често получавах инфото дори без да искам, сега вече знам че необяснимото не е  просто-едно-такова-дето-съществува-в-главите-ни. Примера с магиите- понеже съм говорил с всичките ми познати, някои от тях ми казаха че са им се случвали лоши неща и след като са открили странен скрит предмет в къщата си, лошите неща са престанали да се случват. Друг пример е за добра магия e заклинанието на папа Лъв (Заклинание папы Льва VII (для снятия ворожбы). Аз го наричам целенасочена енергия, колкото и просто да звучи.

След като намерих отговор за енергия, движение, се запитах някои въпроси и докато търся попадам на материалите тук. Понеже професията ми малко или много е тясно свързана с контрол върху съзнанието- маркетинг мениджър, започнах да чета за всичко свързано със съзнание и това как по лесно да създам потребност у хората. МОйта цел не е да създавам зомбита които да купуват моят уникален продукт, а по скоро да разбера как действа мозъкът. И по-точно как да се предпазя от чуждото влияние когато вземам решение за моите потребности.

Факт: Начин за въздействие върху потребностите на човек съществува. Днес той е толкова развит, че би могъл да се ползва за контрол на масите.(откъдето си обяснявам защо медиите ни са така профанизиращи)
Въпрос: Да се въздейства върху точно определена потребност, така че да се предизвика специфично поведение. Напр: Днес искам да си засадя цвете (потребност), ще ми трябват семена/саксия/т.н.(решение), но отивам в точно определен магазин (поведение).
Чрез такова оръжие, не е ли възможно да се задават такива команди, въздействащи върху смислово-крайните вериги(means-end chain) за вземане на решение, целящи икономическа изгода? всъщност това се случва, но нямам предвид формите на реклама.

Психотронно оръжие в центъра на Пловдив.

http://zahary.blog.bg/izkustvo/2010/09/23/psihotronen-generator-v-plovdiv.609869
Истина ли е че паметника на ндк е такава антена и ако тя е толкова мощна, а според мен има достатъчно по-мощни които да действат върху цял регион, какъв е смисъла да се изобличават антените?Не че е безполезно, напротив, това е един от начините да се "събудиме". Друг начин би могъл да е обсъждане ефектите, когато ги забележим, с цел гласност, че в момента има въздействие с такъв и такъв резултат. Знам че това е свързано с осъзнаването, че някой ти влияе, което е...звучи абсурдно/поне за много мой познати/- те не могат да приемат че някой друг може да вземе/да им втълпи/ този избор.

Също в тази статия прочетох за човека получил инфаркт след като е разобличила кого? Аз не искам това да ми се случи и на мен, затова ако стигнем прекалено близо до истината и нещо ми се случи, аз не искам да бъда забравен като милата жена която кой знае през какво е минала.

Моята цел е да разбера как да се предпазя от чуждото влияние. На коя част от процеса на създаване на потребност, на вземането на решение, се въздейства изкуствено. Защото може да имаш потребност от нещо, да чакаш подходящия момент, и като попаднеш под въздействието да решиш че искаш в този момент да задоволиш потребността- но остава да решиш че искаш от точно определеното място, следователно може би се въздейство върху решението за място на покупката/или друго поведение/.
« Последна редакция: Август 11, 2011, 11:13:12 am от Neadu »
Скачай само ако е по-високо от преди

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #349 -: Август 25, 2011, 16:58:52 pm »

Чувал съм (и чел някъде), за невероятни успехи. За упаратура, която технологично е почти невъзможно да бъде разрушена. Но на практика, тъжните (тъмните ;) ) са я намерили буквално разтопена.
Всичко е възможно.....


"You can stop alien and military abduction" by Michael Relfe

Protect yourself
Break curses on yourself
Break energy drains on yourselfBreak attacks on yourself

Changing The Quantum Matrix:
Pray for angelic shields around your house or apartment;
Change The Quantum Matrix in your home ;
Change The Quantum Matrix inside yourself ;
Ask God for an energy shield against the enemy

SOUL TIES To CHAKRAS
BLOCKED CHAKRAS

Akashic Records

Defeating Electronic Witchcraft
Change your frequencies
Deactivate the radionics machine

Change your bio frequencies
Attack and destroy the source of the problem
Destroying a Coven : SOFT WAY
Eliminate demonic infrastructure of the strong man over the
originator of the attack
 Eliminate originator of the attack
Eliminate subordinates of the originator of the attack
Eliminate infrastructure of the attacker(s)
Eliminate the curse, spell or psychic attack itself

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #350 -: Август 25, 2011, 17:19:25 pm »
Съжалявам, натиснах твърде рано бутона Публикувай.

Та относно горния цитат: ето това е начина да се разтопят машинките на тъмните/все по-тъжни сили.
Пускам тук материала "You can stop alien and military abduction" by Michael Relfe "Ти можеш да спреш отвличанията на извънземните и военните" от Майкъл Релф прекарал 20 г. във военна база на САЩ на Марс (виж също "The Mars Records" http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/06/the-mars-records-by-stephanie-relfe-bsc-vols-i-and-ii-micheal-relfes-memoirs-of-20-years-at-the-us-s.html). Изредих по-горе само някои от темите молитви...

Ето и на български материала. За да се оцени по достойнство мощността на тази молитва се изисква стабилен бекграунд. Лично аз мога да споделя, че работи и е много мощна.  :---

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #351 -: Септември 12, 2011, 12:29:29 pm »
Путин ползва постиженията на майнд-контролната техника на КГБ за да покори Русия. Руския еквивалент на МК УЛТРА наречен ОМЕГА.
Елцин беше жертва на тази тази техника. Също и Горбачов.
Путин е бил вербуван в Германия, където работел като резидент на КГБ от тайно нацитко общество запазено след Втората световна война.
Той работи за неонацистите срещу Русия, както работи преди това и срещу СССР.

Путин е гробокопач на източноевропейските нации, вкл. и българите, които са тор за нацистите и са определени за унищожаване.
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #352 -: Декември 14, 2011, 15:05:45 pm »
Не знам къде е вербуван Путин, но тук има едно готино клипче, само че е на руски. Но дори и някой да не знае  руски, при прегледа идеята е ясна. Казва се "СЕНСАЦИЯ! ЕР ЗОМБИРУЮТ НАСЕЛЕНИЕ! Кидай видео другу!" или на български "Сензация! Партия "Единна Русия" зомбира населението! Сподели с приятелите си!"
http://www.youtube.com/watch?v=qMsT4hrB5Gw&list=FLH4NTPzAt58-MT3AxyIYasQ&index=1&feature=plpp_video

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #353 -: Декември 14, 2011, 19:44:38 pm »
Това е валидно не само за Русия. У нас как е? Колкото си искаш зомбирани люде, които гласуват и се радват според указанията на ТВ, преса или радио. Харизма, лъжи и други алабализми и готово- властта е в ръцете на шепа избрани от кукловодите хора. За съжаление нищо ново под слънцето - вече 22 години. Вероятно се ползват психотронни генератори, дори се промъква информация за това къде са поставени, но какво от това.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #354 -: Декември 14, 2011, 20:35:11 pm »
Не знам къде е вербуван Путин, но тук има едно готино клипче, само че е на руски. Но дори и някой да не знае  руски, при прегледа идеята е ясна. Казва се "СЕНСАЦИЯ! ЕР ЗОМБИРУЮТ НАСЕЛЕНИЕ! Кидай видео другу!" или на български "Сензация! Партия "Единна Русия" зомбира населението! Сподели с приятелите си!"
http://www.youtube.com/watch?v=qMsT4hrB5Gw&list=FLH4NTPzAt58-MT3AxyIYasQ&index=1&feature=plpp_video
Това не е никаква сензация. Такива са правилата на играта.

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #355 -: Декември 14, 2011, 21:21:56 pm »
И аз някога  мислех така, но ето в Русия се появи една група хора -  движение "Възраждане.Златен век" http://www.rod-vzv.info/ и техния лидер Николай Левашов, който е подал документите за кандидат Президент на Русия (писах го  в една друга тема). Мисля, че те са се опълчили срещу тези правила. И сега там май ще стане интересно.

Мисля, че ако системата на паразитите се пропука, това ще се отрази и на нас. 
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 08:30:47 am от Mirotvorec »

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #356 -: Декември 14, 2011, 21:38:18 pm »
Схеми в схеми в схеми, не мога да кажа нищо за Левашов, освен че от далеч сценарият ми прилича на сценария Рон Пол. Който се рекламира с банери с надпис revolution
Аз това което знам със сигурност по отношение на властта, е че човек със съвест не може да се качи по стълбата, изискват се умопомрачаващи лупинги и много стъпкани съдби за да си там отгоре, така е устроена политическата система. Ако си такъв или се отказваш по някое време, докато е време или ставаш като останалите.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 08:31:31 am от Mirotvorec »

Неактивен Liubo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 123
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #357 -: Декември 15, 2011, 12:01:16 pm »
Схеми в схеми в схеми, не мога да кажа нищо за Левашов, освен че от далеч сценарият ми прилича на сценария Рон Пол. Който се рекламира с банери с надпис revolution
Аз това което знам със сигурност по отношение на властта, е че човек със съвест не може да се качи по стълбата, изискват се умопомрачаващи лупинги и много стъпкани съдби за да си там отгоре, така е устроена политическата система. Ако си такъв или се отказваш по някое време, докато е време или ставаш като останалите.

Аз погледнах информацията за Рон Пол и ще ти кажа, че не е същото. Николай Левашов е атеист. По образование той е радиофизик. Разработил е теория, която разглежда 100% на материята във Вселена, а не 10% (плътна материя) както  разглеждат съвремените "учени", които с нежелание признават, че нищо не знаят за 90% материя във Вселаната ни - "Dark matter", но не могат да не признаят съществуването й, защото в противен случай не могат да обяснят движението на планетите точно по тези орбити, по които те се движат. Въз основа на теорията на Николай Левашов ВСЕКИ САМ МОЖЕ ДА СИ ОБЯСНИ всичките явления във Вселената ни и не само.
Ако да си чел речта му на събрание на избирателите за поддръжка на независимия кандидат за Президент на Руската Федерация Николай Викторович Левашов на изборите през 2012 година. (линковете към нея давах тук на форума - http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,19922.15.html), то тогава би забелязал, че той е казал следното:

"....Кажете, какво можем да направим? Системата е създадена такава, каквато е. Вие знаете с какво са завършвали и към какво са водили революциите. Особено в днешните условия ще бъде още по-зле, затова аз лично съм против всякакви револции и действия, които ще доведът хаос и не само. Но, кажете тогава какво да правим? Смирено да чакаме, докато не ни изпозаколят или по други начини не умрем спокойничко сами по себе си? Не!..." Той предлага много интересна идея за Свободни профсъюзи и начин на огранизацията им такъв, който са имали славяни във ведическите времена.

Освен това той е казал: "...Мога да кажа едно. Аз не жадувам за власт. Властта съвершенно не ми е нужна. За мен тя е – главоболие. За мен би било по-добре да се занимавам с това, с което аз цял живот бих искал да се занимавам – с изучаването на природата, науката, познанието на света и т.н. Това, което ще ми се наложи да правя, ще бъде съвсем в друг ракурс от това, към което се стреми моята душа.
Но вие знаете, че може да се чака някой друг да свърши работата. Ще кажа по този повод следното: другите нека да правят, каквото искат. Аз не подкрепям такава позиция, защото ако има възможност да се направи нещо, аз ще го правя докрай. Не знам колко време ще мога да го правя, но мога да кажа: че докато съм жив, аз ще правя това, което съм обещал и за което съм говорил и всичко, което съм правил преди. Тези, които са чели книгите ми, сигурно са разбрали, че аз не се стремя към властта. Но някои още сега се опитват да хвърлят кал по мен във връзка с това, че в събота е обявено издигането ми за независим кандидат за Президент на Руската Федерация..."

Казал е още:

"...Затова аз още веднъж благодаря на всички ви, че пристигнахте и че днес сте тук от сутринта. Надявам се, че всичко това не е напразно. Благодаря ви на всички и се надявам, че аз ще оправдая вашето доверие, но и вие тогава трябва да оправдаете моето доверие, защото аз сам нищо няма да успея да направя без вас. Така че – като сте се хванали на хорото, играйте го докрай. Щом сте казали, че искате да променяте държавата ни към по-добро, правете го. Това трябва да прави всеки – във всеки град, във всяко село, във всяко поселение – навсякъде! И ако ние с вас не направим това, то само по себе никога нищо няма да се случи. Само ако ние се борим, ще се случи.
И не е нужно да мислим, че всичко ще бъде лесно, че всички ще дойдат и ще кажат: «О, заповядайте... Аз тук печелих милиарди, а не искате ли и вие също да спечелите? А, вие искате ли да дадете на народа да спечели...» Ще напуснат сами, ще кажете? Те ще ви изядат. Те помежду си се изяждат и другите ще изяждат - тези, които искат да им вземат хранилката.
Така че трябва да приключваме с това. Нека те самите да се изядат един друг и хранилката за паразитите да престане да съществува, защото богатствата на страната ни принадлежат на страната ни и народа ни. И тези богатства трябва да насочим към благоденствието на народа и той да е щастлив на собствената си земя. И заради това си струва да се борим. За това дори си струва да дадеш живота си. "
Като за мен е еднозначно ясно, че хората, които го подкрепят са наясно какво и кой подкрепят. Ако видиш и видеото ( линк има на сайта му в раздел "новини" http://www.levashov.byethost16.com/, то ще можеш да научиш, че на Конгреса са били регистрирани 716 делегата от 45 региона на Русия (обръщам вниманието ти, че за целта хората са пристигнали в Москва и полуостров Камчатка)18% в залата са хора без висше образование, а останали са с висше образование, около 20 % от тях хора с науна степен, професори, 23% от общото количество хора са жени. Убеди се сам http://www.youtube.com/watch?v=I2KjpXpwXng&list=FLH4NTPzAt58-MT3AxyIYasQ&index=5&feature=plpp_video
За мен това ще е победа на РАзУМа, ако тези хора спечелят. А тук какво наблюдаваме: Къде е БАН? Какво е с атксите за ВУЗове?....
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 12:03:00 pm от Liubo »

Неактивен ASKONA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #358 -: Декември 16, 2011, 19:05:41 pm »
Съжалявам, натиснах твърде рано бутона Публикувай.

Та относно горния цитат: ето това е начина да се разтопят машинките на тъмните/все по-тъжни сили.
Пускам тук материала "You can stop alien and military abduction" by Michael Relfe "Ти можеш да спреш отвличанията на извънземните и военните" от Майкъл Релф прекарал 20 г. във военна база на САЩ на Марс (виж също "The Mars Records" http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/06/the-mars-records-by-stephanie-relfe-bsc-vols-i-and-ii-micheal-relfes-memoirs-of-20-years-at-the-us-s.html). Изредих по-горе само някои от темите молитви...

Ето и на български материала. За да се оцени по достойнство мощността на тази молитва се изисква стабилен бекграунд. Лично аз мога да споделя, че работи и е много мощна.  :---

Приятелю ако бръкнеш в контакта ще получиш доста по силно работеща молитва.
Нека уважаваме на всеки вярванията но това твоето направо е страшно.
Предлагам сега да си канонизирате по "Марсиански" Маикъл Ралф и да го направите новия месия.
п.с:като размисля ще е чудесна конспирация,даже може да надмине и църковната.

Неактивен bna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:
« Отговор #359 -: Декември 29, 2011, 09:31:55 am »
Случайно попаднах на тая страница, струва ми се че става дума за психотронно оръжие и умишлени въздействия върху психиката, http://luceg.eu/attacked/
Човека който я е създал, явно е (бил) потърпевш.. Стори ми се интересно и поучително.
Не миналото ме интересува, а по-скоро и бъдещето, защото там смятам да живея след известно времe

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27