Автор Тема: Психотронни оръжия  (Прочетена 197463 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #360 -: Януари 12, 2012, 13:19:12 pm »
В интернет изтече списък с оръжия на Пентагона за управление на хора

http://www.kaldata.com/66980/%D0%92-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%B8%D0%B7%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D1%81-%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0.html

В глобалната мрежа попадна секретен списък с оръжия на Пентагона, предназначени за управление на противника. В списъка фигурират както вече съществуващи оръжия, така и проектни разработки на т. нар. несмъртоносно оръжие, чиято задача е не унищожаването на противника, а неговото управление.

Документът се появи на сайта Public Intelligence, който и преди е публикувал документи за вътрешна употреба на Пентагона, свързани с националната сигурност.

"Справочникът по оръжия с несмъртоносно действие", състоящ се от повече от 100 страници, съдържа описание и характеристики на оръжията, възможните последствия от тяхното използване и свързаните с употребата им загуби. По-специално, в ръководството има описания на различни видове лазери, топлинни лъчи и излъчватели на звукови вълни, използвани за управление на тълпата, за изваждане от строя на двигатели и друга техника, за временно парализиране на противника и т.н..

Въпросните устройства се разработват в Обединеното управление по несмъртоносно оръжие към Пентагона, създадено през 1996 година, непосредствено след военните операции в Сомалия и Босна. Според военния експерт на Центъра за стратегически и международни изследвания във Вашингтон Джеймс Люис, основната задача на Управлението е да победи врага, без да го елиминира физически. "Не е известно дали по-голямата част от тези новаторски разработки ще види бял свят в близко бъдеще", заяви Люис.

Следва да се отбележи, че досега Управлението по несмъртоносно оръжие многократно е било критикувано за огромното количество средства, които изразходва. Според доклада за 2009 година, ведомството е похарчило най-малко 386 милиона долара за 50 проекта за разработване на нови оръжия, но нито един от тези проекти не е бил реализиран.
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Неактивен remember

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #361 -: Януари 13, 2012, 20:05:02 pm »
Здравейте! От няколко дена чета в този форум, все още разбира се не съм изчела всичко. На 100% съм сигурна, че българите много отдавна сме подложени на всякакъв вид психотронни оръжия. Нещата и симптомите за този геноцид виждам, че в тази тема са изложени нееднократно. Нещото което ме интересува е освен пробив в енергийното поле и изброените на няколко места въздействия имате ли друг вид усещане за това, че нещо се случва? Например странно поведение на хората и близките около вас, да ви се струва, че ви казват или повтарят едни и същи неща! Има ли хора около вас които понякога са добронамерени, приветливи, а понякога сте им крив и ви подминават като пътен знак? Случват ли ви се необясними за вас неща?

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #362 -: Януари 13, 2012, 22:36:10 pm »
Здравей.
Нещата, които описваш трудно може да се каже на какво се дължат. Настроението на хората винаги е променливо, нормално е ако си имал лош ден да си кисел или пък ако си на кеф да си по-отворен.
Можеш ли да разясниш това "повтарят едни и същи неща"? А това, че те подминават едва ли е заради психотронни оръжия.
Приятно прекарване във форума!
« Последна редакция: Януари 14, 2012, 08:01:46 am от Mirotvorec »
Keep 'em occupied!

Неактивен remember

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Психотронни оръжия
« Отговор #363 -: Февруари 13, 2012, 13:45:24 pm »
Имам в предвид, че едни и същи събития се повтарят. Например в университета водих един и същ разговор с колегите, но по-интересното беше, че и мястото на което бяхме беше същото, както и същите колеги. Едно към едно с миналата година. Трудно е за обяснение по принцип, аз също все още не мога да осъзная какво се случва. Интересно също е, че тук в една от темите писах и някой от постовете ми бяха изтрити доста бързо, а пък не е писано кой знае какво. И това не мога да си обясня ;)

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #364 -: Май 13, 2012, 01:10:58 am »
Сигурен съм,че по време на събитията в село Катуница са ни манипулирали.За пръв път се разплаках гледайки новините по БТВ.
Определено са ни насадили умишлешлено и тайно омраза.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #365 -: Май 13, 2012, 07:45:18 am »
Шегуваш се!!! как точно са ми насадили ... нещо, след като аз не съм се разплакала и като цяло  ... може би съм била в добро настроение и кондиция, за да не ми се промени мнението спрямо "ромите", отколкото , ако нищо не беше се случило.

НИЩО НЕ НИ НАСАЖДАТ!

Вие сами си самонасаждате нещо, което да си мислите, че е насадено от някой/И и после да обяснявате, как ... "то само стана", и не сте виновни за действията си. Така всеки може.
Да е "жертва на психотропните оръжия", щото безсилен човека... ама колко безсилен, срещу кое и ... наистина безсилен или просто мрънкащ като всички останали...
« Последна редакция: Май 13, 2012, 10:38:59 am от Mirotvorec »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #366 -: Май 13, 2012, 11:57:24 am »
Никога не бих изкарал подобен аргумент "Не съм отговорен за деиствията си".

Но този случай обърна държавата с главата надолу за няколко дни ... скинарите се вооръжаваха като никога досега.Ромите правеха човешки вериги и барикади във входовете на махалите.Нищо не беше както трябва .... репортерите замазваха ситуацията ... само за да "покрива повече площ".

Сигурен съм,че на места е било използвано подобно оръжие.
Главната теза която ми се върти в главата е това,че на Америка ще и се стъжни скоро време отвътре.Гражданското неподчинение,масови арести,военно положение,концлагери ... това им е на прага.
И може би правителството иска нещо с което да си помогне.И просто са избрали да тестват най-обикновенно психо оръжие върху един от най-верните си сателити.

Не отхвърляите идеята веднага ... спомнете си как СССР навремето решиха да видят какво ще стане ако ни накарат да изселим Турците.Та да може ако успее те направят съшото при тях си.
Защо сегашният ни "съюзник" да не пробва нещо подобно ?    :unknown:
 
ЕДИТ: Deja мнението ми за ромите не е било променено от това събитие.Никога не съм харесвал скинари,нацисти и ултранационалисти.Да,не ми хареса глупостите които си позволяват.Но в никакъв случай не са ми променили мнението.Просто на всички едновременно "нещо им прищрака".И се почна с гадостите ...
« Последна редакция: Май 13, 2012, 12:03:12 pm от Strelok22 »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #367 -: Май 13, 2012, 13:35:54 pm »
 :lol:
Не се шегуваш явно.
И е толкова притеснително това, което си предположил за Америка, че ... може би е д обре да имаме повече респект към психотропните оръжия.

Един лесен въпрос: Какво е психотропно  оръжие?  :writer:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #368 -: Май 26, 2012, 20:16:38 pm »
Книгата, която разкрива историята на пси генераторите се казва "Армагедон" от Артър Ленгли. http://dox.bg/files/dw?a=8e7ee9c81b
Вътре ще откриете, че става дума и за Царичина и войната в Босна, макар директно да не са споменати.
Чували ли сте за микролептоните. Като прочетох книгата ми стана ясно, че са кръстени точно на създателя на психотрониката Лептов. Приятно четене, книгата е много интересна.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Orenda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • I AM ... ALL IS
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #370 -: Август 02, 2012, 14:52:12 pm »
Здравейте,

някой знае ли за какво служи това ...

http://prikachi.com/images/926/5087926b.jpg
http://prikachi.com/images/920/5087920z.jpg

което снощи изглеждаше така:

http://prikachi.com/images/916/5087916y.jpg
http://prikachi.com/images/917/5087917n.jpg
малко по-размазано   http://prikachi.com/images/918/5087918g.jpg 

Озадачена съм, че до 02ч. снощи светеха 3 "кръга", които евентуално много бавно се въртяха, не светят като прожектори. Днес са свалени от стойката ...  :o

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #371 -: Август 04, 2012, 19:09:19 pm »
Добре е да намериш по-добър фотоапарат и да направиш и видео. Прилича на психотроника. Къде е това нещо?
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Orenda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • I AM ... ALL IS
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #372 -: Август 06, 2012, 14:00:55 pm »
По-добър апарат не мога да намеря. Оказа се, че трите светещи кръга са отражение от кабелите, когато вечерта започва да свети прожектор. И пак ми е странно, за чий цяла нощ свети прожектор на една тераса на 11 етаж, 4м х 4м. Периодично премигва.

На бизнес сграда в София е.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #373 -: Декември 05, 2012, 14:33:59 pm »
"Джени Уилямс от Talk Radio 702 интервюира Бари Трауър, пенсиониран британски военен разузнавач и учен в областта на микровълните и стелт оръжията."
1.
<a href="http://www.youtube.com/v/0Me_h_9_4wA?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/0Me_h_9_4wA?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>
2.
<a href="http://www.youtube.com/v/1MAii8erhJs?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/1MAii8erhJs?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>
3.
4.
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 14:57:58 pm от Гален »

Неактивен Harry

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Психотронни оръжия
« Отговор #374 -: Януари 24, 2013, 09:40:19 am »
Здравейте приятели, здраве и добруване през новата година. Имам сериозни съмнения за наличие на пси-генератор в моя столичен квартал - Дружба. Става дума за една стара постройка до Интер Експо Център, която от 30-40 години не се ползва за нищо, но не се и бута. Вечер съм виждал странни светлини от нея. Най-странното е, че сега, със строежа на метрото, отново няма да я бутат. Мястото е изключително добро, защото могат да се облъчват всички влизащи и излизащи по Цариградско шосе от София. А скоро и всички, които пътуват в метрото. Да не говорим за 50 000 души в квартала ми. Та какво да правя, да пробвам ли един нощен набег, за да проверя. Чувствам излъчването, но не мога да установя точния източник.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27