Автор Тема: Скалион - Бъдещето на континентите  (Прочетена 16846 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tarikkat

  • Гост
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #30 -: Септември 07, 2005, 17:36:42 pm »
Техническа грешка не се хващай с дреболиите
Нека да гледаме същественото ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #31 -: Октомври 10, 2005, 23:55:19 pm »
Тоз Скалион е егати комерсиалния тип 
Пуснал някви малки снимки на "предсказанията си за континентите за реклама и ги продава като постери в голям формат! Просто от всичко вече се правят пари!
Та ето ги и снимките:





Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #32 -: Октомври 10, 2005, 23:56:59 pm »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2005, 00:30:26 am »
Те двете карти не си съвпадат съвем като гледам  - едната е много по- благоприятна - от другата България си вижда цялата потопена с някой друг връх останал !

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2005, 12:05:56 pm »
Те двете карти не си съвпадат съвем като гледам  - едната е много по- благоприятна - от другата България си вижда цялата потопена с някой друг връх останал !

Ще ставаме островна държава? Започвам да си кова сламената къщичка. Никога не съм очаквал че докато чакам аз да ида на Карибите, Карибите ще дойдат при мен  ;D

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #36 -: Август 23, 2006, 09:03:44 am »
Според мен нещата се "отпушиха "  окончателно от 2003 г., а от 2005 тече специален 3-годишен  последен период на подготовка за преминаването, после ще е късно за подготвяне на духа да издържи и да е годен за трансформацията; от март 2007 нататък ще стават големи неща, може би за около година, а после  :)... Не знам, май идва края/новото начало  ;) :D
« Последна редакция: Април 28, 2007, 22:53:19 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #37 -: Април 28, 2007, 22:50:02 pm »
Хайдеее, една супер интересна тема - на светло ;) :)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

karutzar

  • Гост
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #38 -: Април 28, 2007, 23:38:46 pm »
На времето казах на 1 моя позната от Москва да си смени $ за €. Направи го и спечели доста. В астрологическите кръгове си говорим доста за това, което има да става. И в (вече далечната) 2003 година направихме обща прогноза за периода 2003-2013. От 2006 астрологията като такава вече не работи - просто времето и циклите се забързаха и объркаха. В 2006 буш трябваше да бъде убит (или да умре в офис) - не стана. В края на 2005 $ трябваше да се срине. Също не стана. Но нещата се акомулират - сигурно ще станат наведнъж. Не зная.
И аз съм я виждал тази карта. Мисля че не е достоверна. Просто погледнете издателя (жид) и си направете сметка. Бях виждал една друга карта. На нея България оставаше - морето стигаше до Златоград и Айтос - така както е било преди много години. Испания я нямаше цялата, от Франция оставаше половината. Част от северна Италия - също.
Мисля, че не е въпроса какво ще остане в 3Д. По-важно е нашата трансформация нагоре. В повечето случаи нещата са обратни на това, което мислим с мозъците си. Виж - за чувствата - те ни водят правилно - поне до момента, до който не е намесено нашето его.
Страшно малко ме интересува дали ще оцелеядо и през 2012. Смърт няма! Има само страх от нея. Но щом съм се инкарнирал в 3Д (не по мое собствено желание - но по принуждение естествено), то ще си изиграя роличката, която ми е отредена от режисьора на спектакъла наречен "Живот".
 ;DА и защото обичам театъра! ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #39 -: Април 29, 2007, 08:43:45 am »
Цитат
Но щом съм се инкарнирал в 3Д (не по мое собствено желание - но по принуждение естествено)....
Че кой ще те принуди да се инкарнираш, ако ти самият, Духът ти, не е съгласен?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #40 -: Юли 21, 2009, 11:42:27 am »
Аз имах астрално преживяване -симулация на това което ще се случи. Разбира се за всеки преживяването ще е различно според индивидуалните му разбирания. Та съня ми беше следния. Бях в някаква къща и по едно време часованика спря да отмерва секундите и замръзна. В този момент си помислих "Почна се" И в този момент започна някакво страхотно силно излъчване, цялото ми тяло вибрираше, но трябваше да легна защото беше невъзможно да се седи прав! Усещане за някаква трансформация и олекване! Това излъчване и усещане не мога да го сравня с нищо познато - беше много силно и странно.

  :o Хм астрално преживяване и наличие на тяло...
Изобщо защо ли толкова много мислим за онова,което ще се случи 2012г.Не знаете ли ,че проекцията на мисли (особенно мисли на страх) никак добре не се отразяват на атмосферата на планетата Земя??? ::) ::)
Обачееее да не забравяме,че отправянето на положителни мисли в атмосферата ние повишаваме нашите вибрации и допринасяме за поддържане биополето на планетата в по-чисто състояние? От което пък следва и намаляване силата на катаклизмите , които ще преживеем. :-X
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #41 -: Юли 21, 2009, 11:50:01 am »
Цитат
Но щом съм се инкарнирал в 3Д (не по мое собствено желание - но по принуждение естествено)....
Че кой ще те принуди да се инкарнираш, ако ти самият, Духът ти, не е съгласен?

  :) Относно принудата за реинкарнация на душата... Дааа аз смятам, че по-голямата част от населението на Земята бива принуждавано свише да се преражда за да си научи уроците. ::)
 Ако се вгледаме в познатите си винаги ще открием поне един от тях , който все пак е дошъл сега и тук по-собствена воля, ноооо за да се стигне до това ниво се иска мноооого познание ... ;) И все пак имаме време да понаучим това-онова... ;) ;) ;)
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #42 -: Юли 21, 2009, 12:22:15 pm »
Не ми е попадала, ще я търся. Става ли?

  :( Еееей хорааа сетил ли се е някой, да се вслуша във интуицията си???
Защото не всичко написано е предстоящо... ;)
Не бива да забравяме, че едно много мъдро същество е казало,че планетата ще съществува още дъъълго време, а на нея ще има и хора и растения и животни, ноооо това, че населението ще е в значителна степен по-малко... :( Вероятно сме си го заслужили. В частност за българите казва, че и само 300 000 да останат , все пак ще има и българи на земята. Така, че да сме будни и готови на всякаква трансформация за повдигане , пък каквото дойде, може и да се установи страхотният РАЙ... ;) ;) ;)
Знам ли??? :-X
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #43 -: Юли 21, 2009, 13:02:48 pm »
Тоз Скалион е егати комерсиалния тип 
Пуснал някви малки снимки на "предсказанията си за континентите за реклама и ги продава като постери в голям формат! Просто от всичко вече се правят пари!
Та ето ги и снимките:



Alien извинявай, но при мен нещо снимките нещо не излизат, не мога да ги видя.

Подобни предсказания има и в библията. ;)

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #44 -: Март 10, 2010, 20:50:37 pm »
Е, нормално да не излизат, все пак са постнати 4 години преди твоя коментар.. :D
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27