Автор Тема: Съществата, които се хранят с енергията ни  (Прочетена 13909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 16:23:59 pm »
Абе тя и змията е символ на мъдрост :)
Интересно е, че бухала се храни със змии, а да не говорим в Махабхарата какво е описано като война между змии/влечуги и птици. И от двете страни обаче, "боговете" според мен не гледат с добро око на хората.

ПС.
И определено се хранят с енергията ни. А за да не се усетим, безспроно се изисква мъдрост :)

Неактивен vank0_to

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #31 -: Март 08, 2010, 13:30:20 pm »
на мен след като гледах филма и влязох тук ми направи впечетление снимката която е дал
Tuki....шумерската богиня майка...с няколко милички "гълъбчета" около нея...нз мен The Fourth Kind лично мн ме потресе,още повече като го свързах с неща от мои познати...обаче тези отвличания,смисъл тежки и травмиращи не са задължителни,тоест явно не всички отвличат    за да си правят там каквото правят,знам за човек който след като са го върнали може да лекува,и това и прави..ама при всички положения НЕ е яко

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #32 -: Март 11, 2010, 13:01:31 pm »
Сега като прочетох за срещи с извънземни...се сетих една случка, която и до ден днешен ме озадачава. Не знам какво и дали изобщо нещо се случи тогава.
Бях малка, сегурно на около 6-7 г. Бях общо взето саможиво дете, обичах да си играя сама.
Любимата ми игра по онова време беше да закопавам стъкълна, под които слагах станиолчета и др. неща и да ги заривам. после си ги търсех и си ги намирах и докато ги разкопавах много се радвах. Все едно намирах съкровище.
Та един ден си играех така сама сред някакви насипи, вероятно е имало строеж наблизо.
Изведнъж главата ми някак странно се извъртя настрани и назад и лицето ми се изкриви в някаква гримаса, все едно имам спазъм на някакви лицеви мускули. Това продължи секунди може би, или минута и свърши.
Нямах абсолютно никакво чувство за контакт с каквото и да било. Но нямаше и абсолютно никаква причина за подобно изкривяване на главата и физиономията.
Понякога си спомнях тази случка с леко учудване и толкоз.
Някой да е имал подобно преживяване?
И мислите ли, че е някаква среща?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #33 -: Март 11, 2010, 13:03:00 pm »
Човешкият зародиш е като извънземно
През първия си месец малките виждат майка си като пришелец

   
    Психологът Фредерик Малмстрьом от американската академия BBC откри, че типичното изображение на извънземния пришелец се корени дълбоко в мозъка на всеки човек.

Той успя да докаже, че образът на хуманоида, който имаме в представите си, не е нищо друго освен образа на майката, която новороденото вижда, щом се пръкне. Той се запечатва трайно в мозъчното подкорие. Това откритие дава право на учените от цял свят да твърдят, че извънземните съществуват единствено в нашите глави, а не в други галактики.

Любопитният учен Малмстрьом се поинтересувал защо всички, които разказват как са били похитени от извънземни, задължително добавят, че са били в състояние на хипноза. И то все в най-важния момент. Също така всички като един рисуват класическия образ на същество със сива кожа, голяма глава, малки устичка и брадичка, както и размити черти на лицето.

Нима всички тези “похитени” са били залавяни от представители на една и съща цивилизация? Това предположение се сторило на Малмстрьом доста странно. Той като представител на официалната наука се обърнал най-напред към версията, че хората виждат хуманоиди най-вече в състоянието между съня и събуждането. В това време на човек може да му се видят всякакви образи, пазещи се в дебрите на подсъзнанието. Само че откъде се е взел този образ на хуманоида в нашия мозък?

Разглеждайки много варианти, той достигнал до извода, че лицето на пришелеца, което се привижда на човека на границата на съня, се генерира с помощта на примитивен визуален шаблон на майчинското лице, което човек вижда, веднага щом се роди.

Ученият тутакси успял да докаже на практика своето предположение.

Той събрал всички данни, известни на съвременната наука за особеностите на зрението при новородените. Така успял да “отредактира” един обобщен женски портрет, който съответства с характеристиките на бебешкото зрение: астигматизъм, плитка фокална плоскост, отсъствие на разделителна способност и яснота, нормално възприемане на цвета и така нататък. И се получил резултат, който силно напомнял образите на хуманоидите.

Защитниците на теорията за съществуването на извънземни веднага скочиха да критикуват работата на психолога. Според тях пришълците не похищават хората току-така. Извънземните, казват те, оплождат земните жени и последващата бременност е доказателство, че хуманоидите не са сънна халюцинация. Разбира се, те не могат да предоставят на науката нито един хибрид, рожба на подобна любов.

И с това само потвърждават тезата на Малмстрьом, според която извънземните, това сме самите ние и нашите майки.

Георги КАЛЕНДЕРОВ,
По материали на “Экспресс газета”
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1632
« Последна редакция: Март 11, 2010, 13:05:23 pm от fishbone »

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #34 -: Март 11, 2010, 23:01:37 pm »
Винаги се удивлявам на гледни точки от рода на: вместо да си вдигнем главите на горе и да се опитаме да разберем какво става с нас и около нас да предпочитаме да си наврем главите в пясъка по здрав щраусовски обичай.

Може би г-н Малмстръом ще обясни и светлините явления, които съпътстват този феномен със светлините от близките дискотеки разположени до родилните домове...

Не се заяждам, мисля, че вече е крайно време да се вземем в ръце.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Съществата, които се хранят с енергията ни
« Отговор #35 -: Март 12, 2010, 12:51:40 pm »
RViewer, В родилното не са на тъмно там също има осветление и то доста дразнещо. особенно тея кръглите много наподобяват на нещо.


Аз не отричам, че има ммного похитени реално но за процент от тези феномени може да е логично така наивното откритие на въпросният г-н Мълмстрьом. Иначе за другото си прав.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27