Автор Тема: Гробницата на Бастет в Странджа  (Прочетена 295451 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #750 -: Октомври 08, 2013, 16:49:46 pm »
Първо тук не му е мястото да се обсъжда това. Това е тема за Бастет. И второ, ако толкова ти се коментира за некропола и за самата Черноморска цивилизация, отвори тема и с радост ще ти изкажа мнението си по темата.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен fisk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #751 -: Март 12, 2014, 22:58:45 pm »
baradj, респект за труда ти по тази тема и ентусиазма преди всичко. Аз бих ти предложил да потърсиш съвет и помощ от някой сериозен медиум. Практически същият подход, който помага за откриването на това място. Конвенционалната логика и наука твърде вероятно да са недостатъчни.

В този ред на мисли, информация за тази находка е стигнала до достатъчно на брой мотивирани хора имащи ресурса да разщият случая. Шанса да е останало нещо е незначителен.

fisk
« Последна редакция: Март 12, 2014, 23:43:39 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #752 -: Септември 23, 2014, 19:30:42 pm »
fisk благодаря за съвета, но вече го направих и имам своите резултати. Вече знам къде е един от входовете, но времето не е дошло. А до колкото до мотивираните хора нямам вяра на никой и предпочитам всичко да си остане отдолу, отколкото да попадне в погрешни ръце съдържанието на гробницата.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен endy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #753 -: Декември 26, 2015, 11:37:04 am »
BaalKhaAn - Балкан,мястото на което се намира България
BaalKhaAriAn - българин,България - емблема - Лъв
Baal - Бог,ЕА,Енки,Птах,Буда и т.н.,със синя кожа.Емблема - лъв
Kha - свещен дух
An - небе
KhaBaal - Кабала
BaalKhaRa - Балхара - древна държава на север
KhaAn - титла
BaalDin - Пълдин, като Е-Дин,древното име на Пловдив
BaaSSTT - Баст,Бастет,жена на Птах,с глава на лъв
 iYi - кабалистичен символ на рода Дуло

Неактивен астрон

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #754 -: Януари 18, 2016, 12:37:57 pm »
Здравейте любители на истината, има ли мераклии за пребиваване на Мишкова нива и гробницата на Бастет, аз бях една вечер там наскоро и съм готов пак да отида , но с  желаещи. Има ли.       Нямам въпросителна.

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #755 -: Февруари 10, 2016, 03:50:30 am »
Здравейте! За тези от вас, които възнамеряват да посетят гробницата, двама мои приятели бяха там миналото лято. Било им е малко трудно да я намерят, но срещнали гранична полиция и те им обяснили подробно как да стигнат. Доколкото разбрах не се вижда нищо, освен входа, който е запечатан с бетон, нo казаха, че са усетили много силна енергия (но не в лош смисъл) и не са издържали много време.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #757 -: Май 07, 2019, 21:20:35 pm »
Ето нещо съвсем ново от последния час: Намерили са града, в който е била най-много на почит. Съжалявам, че линка е на английски, може скоро да се появи и в българския National Geographic.

https://www.nationalgeographic.com/archaeology-and-history/magazine/2019/05-06/bubastis-egyptian-sacred-city-of-cats/?cmpid=org=ngp::mc=social::src=facebook::cmp=editorial::add=fb20190507hist-egyptcityofcats::rid=&sf212280597=1&fbclid=IwAR3BR4FcXQIAXcBT5NODCph3y0STiHr4sATA9s3j4YeV9R4vDMJx0LlrJ2I
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27