Автор Тема: Гробницата на Бастет в Странджа  (Прочетена 295456 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #720 -: Юли 01, 2012, 16:42:03 pm »
Ами самадхито едва ли е точно извън темата,защото доста народ,смята,че ако нещо лежи в горбницата,то най-вероятно е в самдхи.С ква цел обаче,не става ясно.Или поне аз не получавам смислен отговор.Но е факт,че книгите на Мулдашев са повлияли доста мисленето по отношение на подобни казуси.
 :flag_of_truce:

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #721 -: Август 17, 2012, 17:00:18 pm »
Аз лично се заинтересувах за Бастет когато четох книгата за Ванга. Знае се експедиция е ходила там и са видели през нощта двете холограми. Смята се, че едната е на бог Ра, който е баща на Бастет. Мисля, че Бастет все още не е изнесена от България, но да си призная честно много ми се иска разкопките да продължат. Досега не съм имала удоволствието да го посетя това свещено място, но със сигурност ще отида. Искате ли да се съберем всички, които се интересуваме от богинята Бастет като си определим ден и час? Аз лично сама не бих отишла, предпочитам да бъда в група.
« Последна редакция: Август 17, 2012, 17:54:14 pm от Mirotvorec »

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #722 -: Август 19, 2012, 09:10:21 am »
Никой ли не иска да се изкаже относно предложението ми? Аз лично имам голямо желание да отида там. Но както казах предпочитам да съм с група. Вчера попаднах на една статия във вестник-трета възраст-в която се казваше, че Бастет е живяла в България, но после е заминала за Египет . Преди да почине е помолила да бъде погребана в Странджа планина. И  аз лично смятам, че е крайно време разкопките да продължат.
« Последна редакция: Август 19, 2012, 11:25:08 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #723 -: Август 19, 2012, 10:49:38 am »
А що не прочете темата?Щеше да разбереш,че май не е толкоз просто да отидеш там,камо ли целия форум да се юрнем..
« Последна редакция: Август 19, 2012, 11:25:24 am от Mirotvorec »

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #724 -: Август 19, 2012, 11:32:09 am »
Напротив прочетох всичко което сте писали.Просто правя предложение да отидем заедно.

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #725 -: Август 21, 2012, 15:01:26 pm »
Никой ли не иска да се изкаже относно предложението ми? Аз лично имам голямо желание да отида там. Но както казах предпочитам да съм с група. Вчера попаднах на една статия във вестник-трета възраст-в която се казваше, че Бастет е живяла в България, но после е заминала за Египет . Преди да почине е помолила да бъде погребана в Странджа планина. И  аз лично смятам, че е крайно време разкопките да продължат.
Помолила?!

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #726 -: Август 31, 2012, 19:19:16 pm »
Лично аз тази година вече не мога cveteto70, но към края на пролетта или по нататък става. Но както казах в предишни публикации до година няма да може да се влезе в гробницата. А и още нямам ключ. Все пак една експедиция няма да навреди. Ще говорим пак.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #727 -: Ноември 25, 2012, 15:32:29 pm »
А защо няма да може да се влезе?
Нищо не съм чула по този въпрос?
Моля ви пишете какво сте разбрали.

---------------------------------------
(Моля ви, пишете грамотно!)
Black Adder
« Последна редакция: Ноември 25, 2012, 16:48:19 pm от Black Adder »

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #728 -: Ноември 25, 2012, 22:35:10 pm »
Тук вече е казвано, но да покажа.
Не може да се ходи самостоятелно защото е зад кльона:


Водачи има, сформирахме си групичка, поръчахме си по телефона, те отключват:


После около километър и малко, лек терен:


И накрая, под водата.....


Усещанията и вижданията  на място... За всеки - различно.
« Последна редакция: Ноември 25, 2012, 23:08:17 pm от Black Adder »

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #729 -: Ноември 28, 2012, 11:15:53 am »
Нямях това на предвид. Входа не се отваря по всяко време, а вточно определен момент /който може да е повече от един път в годината ::)/ в годината. Подробности другата година и то на място :blum2:. За малко да забравя за публикацията на jeni това не е вярно достъпът е разрешен но само с водач. Все пак не искате да попаднете на турска земя. :flag_of_truce:
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #730 -: Януари 06, 2013, 15:13:00 pm »
Трябва ми помощ колеги. Всеки който знае или има желание да потърси легенди за Бастет или даже за някоя тревичка край гроба край Малко Търново моля да сподели. това е необходимо ако имате желание да открием входа и да влезем вътре и най-важното да излезем живи. така че помогнете.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #731 -: Януари 07, 2013, 12:52:22 pm »
Може да са легенди просто от края за нещо друго.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #732 -: Януари 08, 2013, 12:02:20 pm »
Baradj кога ще е това тази година? Знае ли се? Нека сформираме една групичка и да направиме поход до там.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #733 -: Януари 09, 2013, 14:07:27 pm »
Заради това са ми легендите, които търся. Горе долу знам кога може да се влезе, предполагам че знам къде е и входа. И тук идва момента заради който ми трябват легендите повече инфо. Не мисля да вода хора който не са спомогнали с нищо.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #734 -: Януари 09, 2013, 18:04:18 pm »
Ще потърся, кажи с какво мога да ти помогна. Аз съм в Африка все още, но ще се прибера в България скороч за това питам кога горе-долу може да се ходи там?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27