Автор Тема: Гробницата на Бастет в Странджа  (Прочетена 295548 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #705 -: Юни 28, 2012, 09:52:18 am »
мерси за въведението Black Adder, но за щастие знам кога и как да преодолея тези бариери.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #706 -: Юни 28, 2012, 21:47:21 pm »
Бихте ли разяснили по конретно защото това, което твърдите е доста силно и смело казано имайки предвид особеностите във описанието на тези капани.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #707 -: Юни 29, 2012, 09:15:36 am »
отговора е прост. при разкодирането на ребуса разбрах кога защитните полета не работят.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #708 -: Юни 30, 2012, 01:30:58 am »
Ако енергийните бариери са същите, каквито ги описва Мулдашев, то те би трябвало да функционират постоянно :)

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #709 -: Юни 30, 2012, 15:43:39 pm »
не виждам как ще работят постоянно.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #710 -: Юни 30, 2012, 18:04:28 pm »
Ако енергийните бариери са същите, каквито ги описва Мулдашев, то те би трябвало да функционират постоянно :)

Дори тогава се допуска възможност със "сомати"

Цитат

Сомати е в основата на учението на свамите и ламите и много от тях са "практикували" дългото медитиране. В научната литература например се говори за един лама от Тибет, изкарал в сомати времето от 1960 г. до 1964 г. Споменава се и за Мозе Сал Дзянг от Северен Тибет, намиращ се в сомати вече втори век...

През последните години специалистите по паранормални явления обсъждат сериозно хипотезата за тайно хранилище от консервирани хора от различни древни цивилизации. Наличието на подобен генетичен фонд на човечеството дава отговор на десетки исторически загадки, например на въпроса откъде преди около 2050 години се е появил Буда, разполагащ с необясними за времето си знания, които е предал на хората.

Ясно е, че подобно хранилище е труднодостъпно. Местата за сомати са защитени от психоенергийни бариери, действащи на принципа на дистанционната хипноза. Регистрирани са много случаи на бърза смърт при хора, влезли в тайните тибетски пещери. Достъпът до пещерата-сомати е позволен само за религиозни дейци с висок ранг, владеещи медитацията.

Според руския в."Аргументи и факти" проф. Ернст Мулдашев е посетил светилището. Той се запознал с двама специални лами, които му казали, че в пещерата соматират десетки същества от различни цивилизации, включително и нашата. Едни от тях са с голям закръглен череп, други имат куполовиден череп, а трети по приличат на днешния човек. Хората с големи черепи имат малки носове и огромни полузатворени очи.

"От нашата група до пещерата-сомати бях допуснат само аз! - разказва проф. Мулдашев. - Минахме през безлюден планински склон, след това през труднопроходима местност. След дълъг тунел стигнахме до врата, монтирана в камъка. Зад вратата имаше зала, преминаваща отново в тунел. Усетих действието на психоенергийната защитна бариера - обхвана ме страх, почувствах болки в главата, спрях да усещам ръцете си. Върнах се, без да видя хората от предишните цивилизации, защото разбрах, че никой няма право да ги безпокои!"


http://condor46.blog.bg/technology/2009/02/16/oshte-za-hipotezite-na-ernst-muldashev-v-publikaciia-na-izda.291621
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #711 -: Юни 30, 2012, 19:00:19 pm »
Аз пък мисля,че това с генофонда е боза.От къф зор,едно съзнание ще пребивава хилядолетия,само и само за да се запази няква материя?!?Чшш..тея за еволюция не са ли чули?Ква е гаранцията,че техните тела,ще са подходящи за условията на живот  след..да речем още 100 хил.год.?И принципно.. днк-ка не знаят ли кво е?Да бяха консервирали само гена..А то..цели хора,се грижат видиш ли да не се затрием..Нещо..няма смисъл тая история.Мулдашката се е олял..

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #712 -: Юни 30, 2012, 19:14:50 pm »
хора дайте по сериозно и давайте по темата. бариерата която предпазва гробницата е захранвана с космическа енергия. не знам кой е този мулдашев и не разчитам само на един автор за да разгадавам загадки тук си трябва едно яко четене и пак не е достатъчно. а до колкото до отговора ти konstantin2007 за мен е неприемливо да си помисля че съм произлезъл от маймуна. 
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #713 -: Юни 30, 2012, 19:15:32 pm »
Аз също съм на мнение, че тоя Мулдаш нещо или не е разбрал правилно и интерпретира нещата по грешен начин или се е вкарал във някакъв много голям и смотан филм, а бе Мулдашка работа. :D
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #714 -: Юни 30, 2012, 19:25:41 pm »
нямах това на предвид.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #715 -: Юни 30, 2012, 20:39:13 pm »
хора дайте по сериозно и давайте по темата. бариерата която предпазва гробницата е захранвана с космическа енергия. не знам кой е този мулдашев и не разчитам само на един автор за да разгадавам загадки тук си трябва едно яко четене и пак не е достатъчно. а до колкото до отговора ти konstantin2007 за мен е неприемливо да си помисля че съм произлезъл от маймуна. 
А тва па къде го прочете,да съм казала?Никога,ама никога,в нито една тема,не съм казвала подобно нещо!

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #716 -: Юли 01, 2012, 00:02:18 am »
Всички древни гробници са били обезопасявани , заради иманяри и търсачи на съкровища. Но щом пирамидите са били отворени значи и тая гробница нетрябва да е проблем. Предполагам, че е използвана отрицателна енергия, която да отблъсква всеки решил да влезе. Ако я преодолее вътре вероятно има още капани.  Със споменаването на Мулдашев просто исках да олесня разбирането на капаните. Съчетание на отрицателна енергия и илюзия. Но каквото и да е сигурно има начин да се изключи, или потока да се пренасочи другаде за да непречи. Вероятно има някаква връзка със светещите изображения, които се появявали в определено време. Те също би трябвало да се захранват от същия источник. Няма начин да неможе да се влезе, инъче защо ще оставят писания там? Оставили са ги за някого. Обаче как се прекъсва или спира енергиен поток незнам. Освен да се намери источника и да се изключи.  Дали из нашите обичаи за премахване на отрицателни енергии, и подобни не може да се открие начина?

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #717 -: Юли 01, 2012, 10:43:08 am »
konstantin2007 мислех, че с
Цитат
тея за еволюция не са ли чули?
имаш точно това на предвид.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #718 -: Юли 01, 2012, 11:52:04 am »
Барадж,еволюцията е факт.Да не кажа и цел на съществуванието.Може хомосапиенс да е генетичен продукт,на по-висш разум,но това не изключва нито духовната,нито материалната еволюция.Напротив.Само го потвърждава.Т.е.че духовната еволюция предхожда материалната.Нищо в Космоса не остава статично и непроменено.И в този ред на мисли.. Въпросният генофонд..Ми условията за живот са били едни преди N бр.години,а сега са други.Възможно е доброволците самадхи,да се окажат с  негодни костюми за актуалните климатични особености.

Неактивен baradj

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 440
    • „Нишката на Ариадна”
Re: Гробницата на Бастет в Странджа
« Отговор #719 -: Юли 01, 2012, 16:12:30 pm »
хайде да оставим тази тема на страна :flag_of_truce: konstantin2007, защото не е по темата, а и като гледам до консенсус няма да достигнем :flag_of_truce:. но ако искаш ще продължим но на друго място.
С намръщено чело, загърнат в плащ мъглив, възправя се далеч Балканът горделив в хайдушкия си блян

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27