Автор Тема: Сатанинската символика в личните карти на гражданите на Република Бъ  (Прочетена 19291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Вижте - не е ли по-добре първо да се види откъде идват тези стандарти за холограмни знаци и от там да се тръгне? Тръгвай от извора...ама че спор!  >:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Най-важният откъс от книгата можете да свалите оттук (десен клик и Save Target As върху "оттук") :)

По "случайност" се срещнах с отчето написал книгата преди 2 дни. Впечатли ме благостта и смиреността му.
Това, което ме изкара извън игрището обаче, беше, че той се е отказал от личната си карта и шофьорска книжка. И доколкото стана ясно, това е напълно нормално и в Русия и Украйна било практика и хората протестирали!
Има вратичка в Матрицата, оказва се, че не е незаконно и е напълно в правата на човека (и защо не като се замислиш!!!) да се откажеш от личната си карта! Самият той, вече няма проблеми от няколко месеца. А човека, който беше с мен, каза че негов познат от 5 години е без лична карта, шеф на фирма е и има 200 подчинени. Движи нещата чрез жена си.
Работата е там, че съвсем спокойно можеш да си гражданин без лична карта и шофьорска книжка. Като документ за идентификация служи лист с данни и снимка, заверени от нотариус.


Декларация
Аз, долуподписаният .............................
лична карта № ................... издадена .................
ЕГН................................

Декларирам, че се отказвам от
1. Даденият ми ЕГО /единен граждански номер/
..........................., тъй като той обезличава
хриестиянското ми име.
2. Лични документи:
- лична карта номер .....................
- личен задграничен паспорт
№.................................
- свидетелство за правоуправление на МПС
Причината за отказа ми от описаните по-горе документи е
наличието в тях на ЕГН и сатанинска символика, което е
несъвместимо с моята православна вяра.



Другият документ е:

снимка
име
дата на раждане, място на раждане
пълни данни от кръщелното

нотариално заверено



Предлагам масово отказване от лични карти! За тези, които веднага ще обявят идеята за налудничава ще кажа, че това се прави МАСОВО (!!!) в някои страни с по-голямо самосъзнание и чувство за самосъхранение и че когато след известно време ни вкарат чипче в картата заради ЕС ще се чудим откъде ни е дошло!!!
« Последна редакция: Декември 25, 2006, 23:20:24 pm от Horus »

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
      Дали в България има хора, които вече са го направили? Колкото до мен вече го обмислям, а ми предстои и взимане на шофьорска книжка и се чудя как да постъпя. Ако това се прави масово в други страни, не бива ние отново да сме последните и да чакаме нещо да се случи без никакви наши действия. Тези които не искат да се откажат от тези "документи", нека постъпят както смятат за правилно. Преди повече от три години съм си мислел за паспортите и личните карти и връзката им с горната тема. И тогава както и сега бих се отказал от тях на драго сърце. Някои от нашите съграждани с по-мургава кожа си карат коли и без книжки, та можем да вземем пример от тях.  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Дали в България има хора, които вече са го направили?

По "случайност" се срещнах с отчето написал книгата преди 2 дни. Впечатли ме благостта и смиреността му.
Това, което ме изкара извън игрището обаче, беше, че той се е отказал от личната си карта и шофьорска книжка.

(...)

А човека, който беше с мен, каза че негов познат от 5 години е без лична карта, шеф на фирма е и има 200 подчинени. Движи нещата чрез жена си.

:P ;)
« Последна редакция: Декември 25, 2006, 17:45:57 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Oberon

  • Гост
Личен документ си е нужен, както и да го гледаме:)

А аз какво да правя, като моето име не е християнско, а римско? От какво да се отказвам?

Документ за самоличност си е нужен. Утре ще те отнесе влак, няма да разберат кой си...А шоф.книжка...ако всички се откажем от този документ, всеки втори идиот ще почне да шофира, сещаш ли какво ще стане. И аз съм против системата, но не всичко в нея е грешно. Дай да се откажем и от картончетата с кръвната ни група?

Оберон

ipnovst

  • Гост
 Аз си прегледах най обстойно личната карта,но така и не успях да видя давидовата звезда,та ме интересува дали и вие имате този проблем?Всеки случай съм твърдо решен да си набавя книгата :)!
Цитат
Утре ще те отнесе влак, няма да разберат кой си...
То понеже тогава това ще ти е проблема-да помогнеш на хорада да разберат кой си ;D :D ;D ;D laugh.Това в кръга на шегата де ;).

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Утре ще те отнесе влак, няма да разберат кой си...

Те за тва за по- сигурно и чип ще ти сложат за да са сигурни ;D

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Сатанизъм друг път. Еврейската звезда не е сатанистки символ. Познавам сатанисти, те не са във властта - сатанистите са блек/дет метълисти.
Тези лични карти са безобидни във всяко отношение. Все още не са с RFID чип...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Сатанизъм друг път. Еврейската звезда не е сатанистки символ. Познавам сатанисти, те не са във властта - сатанистите са блек/дет метълисти.
Тези лични карти са безобидни във всяко отношение. Все още не са с RFID чип...

Да ве пич, не са безобидни. Само дето имат чип с инфо със сканирания ми ирис и отпечатъците им. Аз да не съм престъпник да ме третират така?? А ако някой набара картата ми сещаш се кви зулуми може да ми направи.

Още малко ще ни вкарат чип в задника и ние с блеснал поглед ще се нареждаме на опашките и ще искаме допълнително (като в детската градина).

Ассиктир..

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Когато ми сканират ириса ще се съглася с теб но мен никой не ме е сканвал, не съм съгласен за българските карти просто... но след година-две като въведат европейските :D making life more tolerable, making life more dollarable

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Когато ми сканират ириса ще се съглася с теб но мен никой не ме е сканвал, не съм съгласен за българските карти просто... но след година-две като въведат европейските :D making life more tolerable, making life more dollarable

Тъй де... сегашните ИД карти са ОК. Ама след няколко месеца като ни ги натресат европейските стандарти, ще ти го сканнат.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Мое лично мнение е, че ако се откажеш от лична карта, най-много да им се набиеш в очите. Тези, които ще се откажат от лични карти ще бъдат далеч по-малко от онези, които няма да се откажат.  Отказалите се ще бъдат много по-лесни за наблюдение и ще се открояват от масата. Това ще ги направи уязвими и лесни мишени. Винаги могат да намерят начин да те изчезнат, ако им пречиш.  Далеч по-лесно ще им бъде да те следят, кой си , какво правиш, кои са приятелите ти,  какви са идеалите ти  и ако не си удобен, много лесно може да катастрофираш легално с „повредената” си кола.

 Самото отказване от картата всъщност е много вероятно да анулира самата цел, а именно, да не бъдеш наблюдаван. Когато някой открито не иска да бъде наблюдаван, той изпраща ясно "послание". И става много лесно да бъде наблюдаван , има начини.  Много по-трудно ще се справят с теб, ако не се откажеш от картата си и се слееш с масите.  Така ще бъдеш една овчица от многобройното световно стадо.  Нека пък да си мислят, че съм една от тези овце, смятам, че тогава предимството е мое.  Разбира се, както вече казах, това е лично мнение.

Breath

  • Гост

Още малко ще ни вкарат чип в задника и ние с блеснал поглед ще се нареждаме на опашките и ще искаме допълнително (като в детската градина).

Ассиктир..

 ;D

Сега сериозно,

July, абсолютно съм съгласна с теб. Отказалите се ще бъдат веднага "картотекирани" и заведени под още по-сериозно наблюдение. А оттам и всички в обкръжението им.
Много по-лесно ще стигат до инфомацията, която им е нужна. А няма и да е далеч деня, в който ще започнат да поставят и условия от рода на "правиш като другите или...."

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Ако искаш да не те открият трябва даможеш да се слееш с масата. А ако не искаш да те следят по електронен път...можеш да забравяш това-онова(телефон, лична карта) я вкъщи, я в офиса...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27