Автор Тема: Сатанинската символика в личните карти на гражданите на Република Бъ  (Прочетена 19380 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Цитат от книгата "Печатът на антихриста"

Сатанинската символика в личните карти на гражданите на Република България

Българските лични карти (IDENTITY CARD - карта за идентифициране на човека) по образец от 2001 г. се издават от държавната автоматизирана паспортна система във вид на смарт-карта по технология на Израелската фирма "Суперком ЛТД" в съответствие с изискванията на Международна конвенция за гражданска авиация, а също и с приетия по-късно глобален стандарт, според подписаните документи в гр. Ка-нанаскис (Канада) на 27.07.2002 г. Личните карти се състоят от седем зони, включващи множество персонални данни, в това число идентификационен номер (личен номер - ЕГН) и фото изображение с лазерен печат. В задната част на картата е разположена зона за машинна обработка във вид на код.
Паспорти-карти, разработени по Израелска технология се издават и в Молдавия, Украйна, Австрия и др. (В. П. Филимонов. "Апокалиптичность современной глобализа-ции", с. 25.)
Нека внимателно разгледаме личната карта. За целта можете да се "въоръжите" с лупа, макар че ако имате добре зрение ще различите всичко и без помощни средства. Да видим обратната страна на картата. В дясната горна част е разположен кръг с лазерен печат. В средата на кръга има преливащ се надпис: "BG" или "БГ". Ако се вгледаме в лазерния печат ще видим, че окръжностите (които сме изобразили на рис. 1 с пунктирани линии, обозначени с цифра 1) са всъщност непрекъснати надписи Република България. Става ясно, че лазерният печат символизира държавата. Отдясно на печата на държавата е изобразен "Змей". Главата на звяра е във вид на шестолъчна звезда. От устата на "Звяра" излиза линия (обозначена на рис. 1 с цифра 2) и представлява всъщност непрекъснат надпис - "ЛИЧНА КАРТА IDENTITY CARD". Краят на опашката на звяра се намира до отворената му паст...
В горната част на печата е разположена буквата Б, символизираща Християнския Бог, а в долната част на печата е символът, който в древната глаголическа азбука означава също "Б". Но тъй като този символ съдържа в себе си и буквата "ω" (Омега - последната буква), то той има смислово съдържание на "последен бог". Когато въпросният символ е в горна позиция на печата (т.е. ако се обърне личната карта), то в центъра на печата се чете "666" (виж рис. З и 4) (Според учението на кабалистите, всяко магическо действие няма сила, докато в него (като правило в центъра) не е вписано името на сатаната или беса, чието име се призовава.)
На рис. 4 сме отделили "666" с по-тъмен цвят.
Всичко това означава, че "дяволът е победил Бога", станал е алфа и омега. Според масоно-евреите това означава: "Печатът на пленението на вашия Бог на челото на всеки пленен от дявола", защото символът е наслагване от буквите на израза "печат на челото".
И на всичко това стои нашата снимка, а също и нашият личен подпис, че доброволно приемаме тази карта, която се отъждествява с нас самите.
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 03:06:50 am от Horus »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Аналогична е символиката на свидетелството за управление на МПС и на международните паспорти.
На всяка страница в международните български паспорти има изображение на дявола с корона от три шестици (виж рис. 5 и рис. 7, а също рис. 6 и рис. 8, на които това изображение е удебелено).
Нека да обърнем внимание на факта, че в съседна Гърция, която отдавна е член на Европейския съюз, повечето граждани не приемат документи, подобни на нашите "модерни" карти и паспорти, но това не им пречи свободно да пътуват в цяла Европа и по света.
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 03:02:54 am от Horus »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Браво! Преди две седмици я пропуснах тази книга, но това няма да се повтори. Тогава се опитаха да ми покажат и змея, но не успях да го видя с просто око. В книгата има подробни диаграми.

А преди няколко дни ми предложиха да се видя и с автора, но аз не можех :( Вече съжалявам. Щеше да ми бъде интересно как е направил тези открития и какво изобщо го е подтикнало да започне да изследва личната карта!

Oberon

  • Гост

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
 Въобще не е невъзможно  :o

IYI

  • Гост
Окулктната отрова започва да придобива нечувани мащаби.......!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Не страдам от липса на въображение, ама на снимка 4  не ми прилича на три шестици. Освен това при толкова много преплетени линии мога да ви "изкарам" каквито искате символи и образи.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Договор с дявола не се прави така... тва с личната карта е простотия !
И кат ми има подписа ко !? дан съм го сложил с тази цел и с такива намерения  ;)
пфу
Мисля, че тук е бая преовеличено  ;D

justbboy

  • Гост
Договор с дявола не се прави така... тва с личната карта е простотия !
И кат ми има подписа ко !? дан съм го сложил с тази цел и с такива намерения  ;)
пфу
Мисля, че тук е бая преовеличено  ;D

А ти откъде знаеш с кой как се прави договор ?На мен това ми се видя много интересно и си разгледах личната карта и видях тоя змей , за шестиците не съм убеден , но от нищо не бих се учудил  laugh
След като е по технология на израелска фирмичка  ;)

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Има поне два типа холограмни знаци на личните карти - кръгли, като примера горе, и елипсовидни, като прикачената. Къде са сатанинските знаци при елипсовидните? А в шофьорските книжки пък са съвсем други.

Eon

  • Гост
И аз имам холограмен знак, там където според първите картинки би трябвало да е главата на дявола. При мене не се вижда никаква глава?

А и какви са тези лични с две снимки на лицевата страна?



След като е по технология на израелска фирмичка  ;)


Е и? Какво като е израелска? Има ли значение каква ще е?
« Последна редакция: Декември 19, 2006, 13:20:13 pm от Eon »

IYI

  • Гост
Шестиците се виждат, те са ясни, въпросът се състои от точката на виждане.

Eon

  • Гост
Шестиците се виждат, те са ясни, въпросът се състои от точката на виждане.
Да, ако си обърна картата сигурно ще видя девятки  :P

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Едно откритие по картите и от мен :)
На гърба, линията в която пише с дребни букви нещо, минава ТОЧНО през следата на челото ...
Задачка - кой знак ще бъде поставен на дясната ръка или на челото ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27