Автор Тема: Невидимата атака  (Прочетена 27539 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Невидимата атака - Химическото оръжие и атака
« Отговор #45 -: Март 12, 2010, 18:26:00 pm »
Полицейска химия

Напоследък в България полицията и ДАНС все повече използват химически вещества с които третират домовете на хора неудобни на правителството. При предишното правителство това беше масово явление. Сигнали за това се чуваха отвсякаде. Любопитно как нито един път подобна информация не се видя по медиите. Обаче тази практика продължава и при сегашното правителство. Явно хората които държат полицейската химия в ръцете си са същите.

Ще ви разкажа какво ми се случи на мен около месец преди изборите 2009 година. Аз съм под постоянно полицейско наблюдение от от много време. Причината е че пиша понякога в интернет неща които не се харесват. "Официалната" причина, предполагам, е "международен тероризъм" или нещо подобно (като гледам колко сили и средства са хвърлили да ме следят). В периода от 2005 до 2009 година ме следяха демонстративно - от два метра разстояние. Където и да отидех не можех да остана сам. Когато излизах от вкъщи - те влизаха, сигурно моята врата не беше проблем за тях. За да ги разбирам кога влизат, запечатвах си вратата с хартия и лепило. И понякога намирах хартията скъсана и някои от предметите вкъщи размествани. Дори крадяха малки суми пари. Понякога нарочно
оставях на пода банкнота от 10 лева. След поредното влизане не я намирах на мястото и.

Преди изборите 2009 година обаче се опитаха да ме убият чрез химия. Не да ме отровят директно, а като използват по-хитър начин.  Имах среща с нотариус в провинцията. Датата на срещата беше фиксирана повече от месец преди това. Беше планирано да пътувам с кола с мои роднини и аз да шофирам. При поредното мое излизане от вкъщи (и тяхно влизане - хартията на вратата пак беше скъсана) получих силно сърцебиене и безсъние. Пулсът на сърцето ми се покачи над 100 удара в минута (обикновено пулсът ми е под 60) и понякога (на определено място в една от стаите) достигасхе до 120. Не успях да заспя изобщо през тази нощ, а на сутринта се чувствах бодро и свежо (все едно съм бил на дълга почивка). А сърцето ми продължаваше да бие с над 100 удара в минута. Все едно че
бях изпил десет големи кафета. А аз кафе не пия, наркотици изобщо не сум вземал никога, дори не пуша. Отначало изобщо не обърнах внимание какво се случва. Чувствах се бодро, свежо и чудесно. Същото се повтори, обаче, и в следващите 4 дена. Започна да ми се нарушава координацията на движенията, ориентацията в пространството и равновесието. Няколко пъти като се опитах да мина през вратата, се блъскахи в стената отстрани, за мое голямо учудване. Сърцето ми се измори да бие с такова темпо и започна да боли на всеки удар. За 5 дни не бях спал нито секунда. Ако някой ми каже че не е спал 5 дни, няма да му повярвам. Аз обаче не спах. Когато дойде време за пътуването до провинцията, аз отказах да шофирам. Добре че имаше кой друг да шофира. По време на пътуването заспах за пръв път от 5 дни. Ако бях шофирал аз, сигурно всички ние в колата щяхме да сме мъртви. Така разбрах, че апартаментът ми е бил отровен, особено леглото ми. В другите стаи също се усещаше влиянието на химията, но по-слабо. Направили са го няколко дни преди пътуването защото са знаели от месец точната дата на пътуването. Това беше опит за убийство.

Преместих се да живея на друго място - имаме вила извън София. През цялото време пулсът ми беше висок, но не чак толкова. Започнах да спя, но кратко - по 4 часа на нощ. Това не е следствие на емоции, а на химия - все едно че си изпил дест кафета преди лягане.( Преди това спях по повече от 8 часа, макар че заспивах трудно и спях до късно, защото съм лесно възбудим и през целия ми живот съм бил подложен на постоянен силен външен стрес, от който винаги съм се опитвал да избягам, но не съм успявал). По-късно разбрах че съм донесъл химията с мен - с предметите които съм носил и най-вече с дрехите. Разбрах това след поредното химическо нападение. Този път те атакуваха току-що изпраните дрехи които се сушаха на втория етаж.  След обличане на една току-що изпрана
риза пулсът ми скочи почти до 180 удара в минута. Усещах страшна горещина. Щях за малко да получа инфаркт. Добре че веднага свалих ризата. Наложи се да ходя до кардиологията. Тогава изпрах всички мои дрехи, но се оказа че тези химически вещества не се перат. Дори след пет поредни пранета ефектът намалява, но не изчезва. Явно това са химически вещества подобни на хормоните - дори малки дози във въздуха или по кожата предизвикват силна реакция. Когато дълго време пулсът ти се поддържа висок, сърцето ти се изморява и започва да боли на всеки удар. Не можеш да извършваш никакво физическо усилие. Дори трудно ходиш. Освен това се отразява и на побеляването на косата. Брадата ми, която преди това беше черна, за два месеца стана наполовина бяла. Част от косата ми също бързо побеля. След над 6 месетца третиране с тези химически вещества, започна да се усеща и ефект на наркотично привикване. Смених всички дрехи с нови, но тогава започна да ми се приисква да обличам тези които предизвикват неприятното сърцебиене. Това е типичен симптом за наркотично въздействие. Явно тези вещества имат и наркотичен ефект.
Сега живея при родителите си (няма къде другаде да отида), и винаги някой стои вкъщи да пази апартамента от агентите на ДАНС. За мое учудване, апартаментът на родителите ми също се оказа отровен, но в по- малка степен. Например, хладилникът. Ако сложиш храна в него и после я  изядеш - получаваш сърцебиене. Ако сложиш храната в някой шкаф, не получаваш сърцебиене. Измихме хладилника, ефектът намаля но не изчезна напълно. Явно тези химически вещества трудно се измиват с вода. Баща ми често се оплаква, че се буди нощем от горещина и сърцебиене. Когато дойдат на гости сестра ми и децата и - и те се оплакват от същото. Явно ДАНС не се интересуват колко човека ще отровят покрай мен. Интересното е, че химическите атаки продължиха и след като новият закон забрани на ДАНС да работи с химически вещества. Това означава, че същите хора използват същите вещества, но незаконно. Има и още един вариант, това да е операция на някоя "приятелска" секретна служба, например ЦРУ или МОСАД. Или пък разузнаването на НАТО. Чувал съм, че НАТО има право да извършва собствени шпионски и военни операции,  в това число и да употребява
всякакво оръжие, в това число и химическо оръжие. Не съм чул дали "приятелски" секретни служби имат право да употребяват химическо оръжие срещу български граждани или пък в техните домове. Трябва ли да уведомяват правителството на България за това ? Аз не знам какви договори е подписвало правителството с чужди служби и организации, и дали е давало разрешение за употреба на химически вещества срещу български граждани и техните домове. Какви ли секретни права са дадени на нашите и чужди служби за "борба срещу международния тероризъм".
Ако някой знае как стоят нещата - пишете ми.

Последният път употребиха химически вещества срещу мен в апартамента на родителите ми по време на ремонт на водопроводната система на жилищния блок. Ремонтът на тръбите на зданието бе извършено от фирма "Шалом ЕООД".
Сещате ли се кой стои зад цялата тази работа.

Смущаващо е и друго. Такива вещества не се произвеждат в България. Те са произведени в САЩ, Европа или Израел. Това означава, че сигурно се употребяват не само в България, но и на много други места. Обаче не съм чувал западните медии да говорят за употреба на хормонални препарати от страна на полицията или секретните служби срещу цивилни лица или техните домове. Явно това е някаква секретна технология, за която цивилните не трябва да знаят. Точно затова трябва да се говори повече. И да се предупредят колкото се може повече хора, че има такава заплаха за децата им и домовете им. А също трябва да се преразгледат законите отнасящи се за употреба на химически вещества със силно биологическо въздействие (например - хормонални препарати). Такива вещества в ръцете
на безотговорни хора са еквивалентни на химическо оръжие. Защо се регистрират газови пистолети, а не се регистрират флакони с хормони и други препарати със силно биологично въздействие? Коя служба в България контролира употребата на хормонални препарати? С какво се наказва ако увредиш здравето на някогй или предизвикаш смъртта му с помощта на такъв препарат? Много жертви в България има от "заспали на кормилото" шофьори, а също и от инфаркти. Някой проверява ли дали това не са убийства изваршени с помощта на хормонални препарати? Кой контролираше ДАНС когато
тя използваше химически вещества? Кой ги контролира в момента дали има останали в някои агенти  химически запаси и дали не продължават да ги използват активно?
Писах няколко писма по въпроса до някои международни и европейски организации. Те обаче или изобщо не отговориха (не знам дали email-ът ми изобщо е стигнал до тях) или отговориха че не е тяхна работа, а е "вътрешен" Български проблем. Ако някой знае до кого трябва да пиша за да ми обърнат внимание, моля, кажете ми.

Преди изборите се опитах да се свържа с някой журналист от вестник "Атака", но никой не прояви интерес да говори с мен. Казаха че били заети с по-важна работа. Чудя се дали наистина не са разбрали за какво става дума, или някой е ходил пред мен и им е обяснявал да не говорят с мен защото, например, съм "международен терорист под наблюдение". По този начин ДАНС спира разпространението на информация за техните незаконни действия. А партия Атака има от какво да се притеснява. Възможно е някои от активистите на Атака също да са били тровени с химия, но те да не знаят. Например Волен Сидеров силно отслабна преди изборите. "Спонтанният" аборт на детето им може да е резултат от химическо вчздействие, а не от обикновен стрес. Косите на някои политици подозрително бързо побеляха. Не се знае колко хора са подложени на въздействие на хормонални или други химически вещества. Никой не се интересува от това и никой не го контролира. Не е ли време да се поиска от ДАНС пълен отчет за употребата на химически вещества - кой ги е употребявал, по чия заповед, срещу кого, срещу кои къщи и здания, кои са косвените жертви, в какви дози са били погълнати тези вещества, какви увреждания са причинили, има ли загинали от инфаркт или от "заспиване" на кормилото, в тази химическа война на секретните служби срещу цивилните граждани, техните родители и деца.
Ако някой знае какво да се прави или до кого да се пише за да спре това безобразие, да ми пише. Най-добре пишете тук, за да го прочетат повече хора.

P.S.  Аз нямам намерение да трия тази тема. Ако някой ден тя "случайно" изчезне, значи е била изтрита от някой "хакер" или от някой модератор-евреин. Разпространете това съобщение (за тайната полицейска химия) на колкото можете повече ваши познати. Може на някой да му е от полза. Хубаво е да стигне и до Волн Сидеров, за да си провери дома за хормонални химически вещества.

Източник: http://eltimir.ucoz.ru/news/policejska_khimija/2010-03-12-906

....................................................................

http://enkade.blogspot.com/p/blog-page.html

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:Невидимата атака
« Отговор #46 -: Март 12, 2010, 19:19:03 pm »
Не им хващам вяра на такива разкази. :) Твърде фантастично ми звучи.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Невидимата атака
« Отговор #47 -: Март 21, 2010, 17:34:49 pm »
Зомбита за масово поразяване / Zombies Of Mass Destruction 2009 DVDRip XviD-VoMiT (2009)

http://nanoset.net/torrent/3/26/151083/Zombies%20Of%20Mass%20Destruction%202009%20DVDRip%20XviD-VoMiT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27