Автор Тема: Смяна и набиране на нов(и) администратори във форума  (Прочетена 8963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
От няколко месеца форума няма поддръжка. Black Adder, който се нае с тази задача, го няма от доста време и във форума има належащи неща за промяна, също така и за постоянна поддръжка.

Black Adder, нищо лично към теб, но просто ни трябва човек, който да върши работа, а ти предполагам имаш доста работа и ангажименти и нямаш време да се занимаваш с това.

Моля всеки, който има нужните умения да се свърже с Admin. (който също го няма от доста време)

H. моля те постни актуалния мейл на Admin по-долу, за да могат хората, които проявяват интерес и ИМАТ възможност за работа да се свържат с него.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
От няколко месеца форума няма поддръжка. Black Adder, който се нае с тази задача, го няма от доста време
Не че дължа някому обяснение, но на определени хора още преди време споменах, че поради наложено ми преместване на офиса близо месец няма да имам достъп до интернет.
Явно без мен форума се е разсипал, бил е хакван множество пъти и не е работил почти през цялото време, тъй като защитите от спам и флууд които съм сложил не са функционирали нормално.
Както и да е, успех с намирането на истински кадърен администратор който да е на разположение 24 часа без почивни дни.
Ще чакам Админ да ми сведе информация кога ще бъда разжалван до обикновен потребител.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Ми Black, аз от 2 месеца и нещо те гоня да слеем 2-та форума, даже ти писах да се разберем няколко човека да помогнем, да не си сам да ги местиш една по една темите. А сега поствам една тема и си след няколко часа й отговаряш.

Не съм казал администратор, който е "който да е на разположение 24 часа без почивни дни". Защо преиначаваш думите ми?

Админ едвам го намерихме за да направим банер за спешъла на Пийскийпър, а това нещо се прави за 5 мин.

Има постоянно оплаквания от хората за най-различни проблеми, които висят от половин година поне... Аз ако можех нямаше да се моля, а сам щях да си направя работата.
« Последна редакция: Септември 19, 2008, 21:04:20 pm от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
От няколко месеца форума няма поддръжка. Black Adder, който се нае с тази задача, го няма от доста време и във форума има належащи неща за промяна, също така и за постоянна поддръжка.

Black Adder, нищо лично към теб, но просто ни трябва човек, който да върши работа, а ти предполагам имаш доста работа и ангажименти и нямаш време да се занимаваш с това.

Моля всеки, който има нужните умения да се свърже с Admin. (който също го няма от доста време)

H. моля те постни актуалния мейл на Admin по-долу, за да могат хората, които проявяват интерес и ИМАТ възможност за работа да се свържат с него.

Подкрепям абсолютно.

Black Adder, няма нужда да се правиш на обидено дете. Тук няма дебат. Факт е че те няма и толкова. Никой не отрича помощта ти. Никой не те омаловажава. Затова моля те да уважаваш малко повече собствения си интелект, като не пускаш постове като горния в очакване да има вълна от: "Молим те върни се, ние нямахме предвид това!"
Точно това има(х)м(е) предвид. Ако самочувствието ти позволява, ще се радваме да помагаш и занапред. Но не може да се разчита само на 1 човек; както се вижда - не може да се разчита и на двама. Няма абсолютно нищо лично в това. Admin ни е заебал от година насам - нямам против. Всеки си има задачи, живот. Аз също не живея в хнет, нали така? И аз ям и ходя до тоалетна. Eon, предполагам и ти? Al? Не се сърдя на никого, нито упреквам някого. Но и ти Black Adder, и ти Admin се сърдите, когато започнем да наричаме нещата с истинските им имена. Защо?

Бояне, не е достатъчно едно дете да се роди. То трябва да се храни и да се обгрижва. Знаеш това много добре, не е нужно аз да ти го казвам. Тук липсва човек за техническа подръжка. Поне веднъж в месеца някой да се появява да направи банер за спешъла майка му стара... Това е 5 мин. за вас. Разбрахме се да не е флаш, щото ви отнема 15 мин., а не 5. Ок - но и това някак си не се получава. Нито един от вас не може да ме убеди, че за 30/31 дни, той няма 5 мин. свободно време на компютъра си.

Форумът е бъгня от половин година. Не пардон - и 2-та форума са бъгня. Дори не могат да се прикачват картинки за бога! 6 месеца вече! По-лошо - започва да се свиква. Знаете с какво се свиква, нали? С нещо, което колкото и да си опитвал - не можеш да промениш сам. И с нещо, което е продължило твърде дълго.

Така стоят нещата :)

А сега. Желаещи? :D (Не се плашете, това не е обичайното ни отношение :D)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Black Adder, в първия си пост се изразих неправилно, за което се извинявам. Нямам нищо против да си администратор и да помагаш в поддръжката на сайта и форума, но със сигурност ни трябва още един човек, който да работи, защото просто има много проблеми, които чакат от половин година поне - от сливането на форумите (което беше главно моя идея и се оказа, че не е ефективна) и вълната от хакерски атаки.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Хехе! Хор не се сърдя, но виж мога да ти докажа, че за 30, 31 дни не мога да намеря и 5 минути за форума и сайта. Просто трябва да ми дойдеш на гости някой ден, да видиш кога ставам и кога си лягам и понякога къде заспивам. Така, че не говори без да знаеш и да си видял с очите си! Аз на родителите си нямам време да се обадя, ти ми говориш за хнета... :)

Иначе се извинявам, че не се включвам и съм ви "заебал" от година, но както казваш всеки си има своя живот и своите задължения. Иска ми се да се занимавам и с форума и с много други неща, но уви не се получава да носиш повече от 2 малки дини под една мишница... За всеки случай, приемам критиката с добро и не се сърдя ни най-малко и знам, че трябва да намирам време и за хнет, но за момента това не се получава.

Затова, който има желание да помага и има познания в сферата на уеб дизайна или уеб защита и програмиране да ми пише няколко реда на мейла. Мейла ми стои изписан в профила на форума. Няма да копирам тука, че да не ми го флуудне някой симпатяга!
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Предлагам:
1. Oberon по известен в настоящия етап, като Handle. Представител на здравите сили.
2.Трандев - специалист по природанучните науки, здраво бичуващ ширещата се неграмотност в нета и бълнуванията на мозъци.
3. Да се вкарат в карантина - Ултрата, Адлера и айде Алиена. За Х. се колебая дали да го предложа.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Админски ок братче, няма да споря за свободното ти време, обаче сам трябваше да го предложиш това за новите админи, след като прекрасно си знаеш положението, не е ли така? Аз така разсъждавам. Всичко зависи доколко вземаме нещата насериозно. Доколко ги взимаме присърце и доколко мислите ни са насочени в тази посока.
Одеве дадох на Еон (само един от много) прост пример. Имаме официално заявление, че на всяко 1-во число ще слагаме специално издание. За 2 години, може би сме спазили датата 1-ви 3 пъти! МЕН ЛИЧНО МЕ Е СРАМ! Очевидно е че не разбирате отговорността, която поемаме със създаването и поддържането на един такъв сайт/форум! Това са поне (минимум) 1 000 уникални посещения на месец. Та ние формираме някакво обществено мнение колкото и смешно да звучи! Това е вече вид отговорност. На мен не ми го побира главата, как може да кажеш че ще вършиш нещо и да не го вършиш и то да не го вършиш с лека ръка! Това е като да започнеш някъде работа, да не отидеш в месеца нито веднъж и накрая да искаш заплата 2 000 лева. В случаят говорим за респект към труда на другите и силите които се хвърлят. Няма респект. Всичко е оставено на самотек. Така е и с всичко в тази държава. Но иначе сме супер-морални, цъкаме с език и се опитваме "да променим света". Ами трагично е.

Tranda, ти къде с мъжете? :P ;D ;D

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
И аз съм на същото мнение.

На много места в различни дискусии се говори за това и онова и действия никакви. Как можем да направим нещо когато не можем да се справим с елементарни неща като поддръжката на форум.

Ето, темата стои от 3 дена, а желаещи не виждам да има.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Шшшш, Еоне ти не виждаш ли предложенията бре.
Айде, и преди съм казвал и сега ще го кажа, форума отиде на баня след  вашите саморазправи с читави хора.
Колко човека с нормална психика има в Бг, интересуващи се от проблематиката. ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Шшшш, Еоне ти не виждаш ли предложенията бре.
Айде, и преди съм казвал и сега ще го кажа, форума отиде на баня след  вашите саморазправи с читави хора.
Колко човека с нормална психика има в Бг, интересуващи се от проблематиката. ;)

Ако можете да поддържате сайта и разбирате от поддръжка на форуми заповядайте :)

cdms

  • Гост
Поздравявам целия академичен състав за ограмния труд, който е положил за ХНЕТ. Последните 3-4 месеца форумът се върти в омагьосан кръг. Говори се само, че никой нищо не прави и т.н.
Имам предложение да се направят срещи на членовете на ХНЕТ. По градове или само в София не знам. На тези срещи може съвсем спокойно да се решат "болните" въпроси.
Мисля, че сайтът има нужда от освежаване. В момента само 10-15 човека постват материали. Трябва погрес и развитие.

buden

  • Гост
Установил съм с дълго ровене из нета, че този сайт е най-големия портал за алтернативни новини на български и занимаващи се с нашите родни проблеми. За което искам да изкажа благодарности на екипа.
В нета бъка от сайтове с новини. Стойностните обаче се броят ако не на пръстите на едната ръка, то най-много на двете. Тук по мои наблюдения няма журналисти по професия като във "фрогнюз" или "опасните" да речем, но е най-големия портал за мислещи хора.
И искрено се надявам да намерите решение на тези въпроси с поддръжката на сайта.
От известно време ми се върти нещо в главата  :P .. подобно е чуството когато кроиш планове за някоя гърла я тя горката да не знае  :D
....
Не мога да го сравня с това което е бил преди време сайта, защото не го следя от създаването му и все пак искам да се развива още.
Имам предложение относно сливането на форумите - не го правете. Хнета си е бил единен и ще бъде без значение това разделение. Това е просто едно допълнително зареждане на нова страница в браузъра за потребителите. Ако не им се занимава си е тяхна работа. Макар че разбирам вашите желания да им задоволите исканията.
Имам даже още по-дръзко предложение за новак тук......
Създаването на нов, трети форум. По-горе споменах за няколкото стойностни сайта в интернет. Иска ми се да се обедините. Възможно е по този начин да се създаде една нова медия. Ако се питате "защо тук"? - С това започнах и ще добавя неутралитет и трезво мислене което другаде е по-рядко.
А защо си мисля за създаването на такава медия - В това виждам реална възможност за формирането на движение/не партия и никакви политически амбиции/, с което хората да излагат на показ алтернативното си мислене и така да се формира след време мнозинство чиито глас се чува, а и слуша. С усилени "спам акции" тази нова медия, този трети форум, това гражданско движение може да се пропагандира из интернет. Могат да се пускат и лифлетки и плакати за хора които не всеки ден имат достъп до интернет. А когато се знае, че това е гласът на почти всички алтернативни медии в едно ефектът ще е по-голям. Прегледайте само колко пъти в темите се говори за една алтернативна реалност, в която искаме да живеем. За това, че ако управници имаха морал биха направили друго и т.н. Това не е ли възможност.
Преди близо седмица писах за това в блогът на Стамен Стаменов и една от причините е: член кореспондент на Международната академия по информатизация при ООН - важна е думата информатизация за мен.
Вярвам че на човек ако не му е дошло времето да узрее на сила не става. И на сила не можеш да му отвориш очите. Но с това не би ли се ускорил процеса на узряване на всички хора. Какво мислите вие за това "наторяване" на обществото.
Та ако дадете съгласие за тези бъдещи действия определено ще имате нужда от по-голям екип.

п.п.Торенето е естествен процес в земеделието  ;)



Breath

  • Гост
Не е странно за мен, че все повече хора започват да си мислят, че хнет е сайт за новини, вид медия, пък дори и занимаваща се с алтернативни и наши родни проблеми.

Не е, или поне не беше, беше сайт/форум за конспирации, уфология, тайни общества И езотерика. Езотериката колкото и да не им се вярва на много хора е неизменна част от всичко това. Абсолютно невъзможно е да вникнеш в историята и всичко, което са например "Тайните общества" без да намесиш езотериката и това не се отнася само за тази тема. А несливането на форумите съвсем ще я доубие според мен, защото ако това, което в момента се пише в съседния форум е езотерика, то тогава простете ми аз вероятно не съм много наясно какво се крие зад тази дума – езотерика.

И да, това е едно допълнително зареждане на нова страница в браузъра и на повечето не им се занимава, а и имам чувството, че повечето, които "обитават" този форум в момента не го и разбират. И не само, че не го разбират, а и нямат никакво желание да го направят.

Не съм сигурна, че обединявайки се със "стойностни" сайтове в интернет хнет ще добие по-голяма популярност или дори и власт, защото това, което иска да каже buden е, че някой, някога ще започне да се съобразява с нас и дори и да ни иска мнението.....Абсурдно е да си мислим, че по какъвто и да е повод управниците биха се съгласили или поне изслушали някой с подобно мислене. Тези хора се обявяват от тях за ...всички знаем какви са епитетите не е нужно да ги пиша и да развалям съвсем атмосферата във форума. Не мисля, че по този начин ще се формира каквото и да било движение а и защо?

И Да, думата Информация е важна, както и думата Знание, но това да имаш информация и знание не върши никаква работа. Номера е в това да умееш да използваш тази информация и това знание.
 

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Поздравявам (buden) за ентусиазма му.

Неговото мнение и всички други относно темата "Как да се развива хнет?" трябва да бъдат поствани в: http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4524.0.html

"А защо си мисля за създаването на такава медия - В това виждам реална възможност за формирането на движение/не партия и никакви политически амбиции/, с което хората да излагат на показ алтернативното си мислене и така да се формира след време мнозинство чиито глас се чува, а и слуша. С усилени "спам акции" тази нова медия, този трети форум, това гражданско движение може да се пропагандира из интернет. Могат да се пускат и лифлетки и плакати за хора които не всеки ден имат достъп до интернет. А когато се знае, че това е гласът на почти всички алтернативни медии в едно ефектът ще е по-голям. Прегледайте само колко пъти в темите се говори за една алтернативна реалност, в която искаме да живеем. За това, че ако управници имаха морал биха направили друго и т.н. Това не е ли възможност." (буден)

Относно наторяването - подобни пропагандни кампании с добра умисъл не е ясно защо са нещо необходимо да се прави. Беше казано от един потребител преди, който има интернет и интерес, ше ни намери и ни намират.

Освен това, ще изпаднем в състояние на кръстоносен поход, т.е. да им обясняваме на хората как стоят нещата, където те надали ще искат да чуят, а и надали ще повярват. Тук също ще изпаднем в състояние да доказваме например, че съществуват извънземните, а това ясно е казано, че не цел на хнет (Еон: http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,4524.msg78803.html#msg78803)...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27