Автор Тема: Събуди се...  (Прочетена 37676 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Събуди се...
« Отговор #30 -: Юни 03, 2009, 12:51:06 pm »
Лелееееееее!!!  ::)  :-X Как може да има такива родители, които позволяват на децата си на 15-годишна възраст да си водят разни гаджета да преспиват у тях. И тая как може на тази възраст да спи с толкова момчета и особено как може да спи с това 13-годишно момче, при положение че то изглежда съвсем като дете. Тя не е много в ред. Ненормална работа!

Тая сега на 15 години е спала с доста момчета, а на 25 вече ще е съвсем употребена и амортизирана. Не е чудно, че някои на 20 и няколко години изглеждат като на 30. А на 30 сигурно вече никой няма да ги поглежда, защото ще са съвсем като вещици. Е, те и като ученички изглеждат като вещици, като се има предвид сегашната мода.  ;D
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 13:08:23 pm от Tuki »

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Събуди се...
« Отговор #31 -: Юни 03, 2009, 13:13:33 pm »
Сигурно не ви е направило впечатление фамилията на малката мръсница, нали?
Стедман(Stedman)!
Може и да греша за произхода й, но едно деградирало племе използва фамилии, които завършват на МАН(MAN), а при тях разврата е на почит. Така, че като наредим нещата няма какво много за почуда.
Лошото е, че заразяват и нашите деца с тези гнусотии! >:(
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 13:14:37 pm от Hari »

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Събуди се...
« Отговор #32 -: Юни 03, 2009, 13:38:08 pm »
Това остава да пишат статии за всяка непълнолетна циганка в България която е родила. Няма ли да е весело ?  ;)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Събуди се...
« Отговор #33 -: Юни 03, 2009, 13:59:02 pm »
Най-добре не ровете в лайната, че да не се омиришете.


Какво толкова, две млади момче и момиче се залюбили. Айде, недейте прави от мухата - слон.
Аз като млад се стисках много и какво постигнах - трънци.
Мислех си, ще им покажа какво е морал с личен пример. Никаква полза. Ако не си ти, някой друг ще е и така нататък.

Кой може да ми каже, кое точно е правилното поведение?
Наистина искам да знам. Секс само след сватбата или как? Само недейте ми обяснява, че не знаете кое е правилното, ама знаете, че онова не е правилно. Това и аз го знам...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен DeeP_ImPAcT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Събуди се...
« Отговор #34 -: Юни 03, 2009, 14:05:22 pm »
Както Хитлер е казал: "който контролира младежта той ще контролира и бъдещето" ......
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 14:06:15 pm от DeeP_ImPAcT »

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Събуди се...
« Отговор #35 -: Юни 03, 2009, 14:39:27 pm »

Какво толкова, две млади момче и момиче се залюбили. Айде, недейте прави от мухата - слон.

Де да бяха млади момче и момиче, които са се залюбили! А те са едно момиче на 15 години, което спи най-малко с 6 момчета на възраст от 13 до 15 години , при това по много пъти и със знанието на майка й.
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 14:40:47 pm от Tuki »

Неактивен vallex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
  • Понякога седя и си мисля, понякога само си седя.
Re:Събуди се...
« Отговор #36 -: Юни 14, 2009, 22:39:34 pm »
Събуди се!
Събуди се, докато все още можеш…

Въпросът ми е: Какво следва след като се събудим?
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места." - А.А.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Събуди се...
« Отговор #37 -: Юни 15, 2009, 10:41:00 am »
Въпросът ми е: Какво следва след като се събудим?

След като се събудим, разбираме, че сме спали ;D
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
Re:Събуди се...
« Отговор #38 -: Юни 15, 2009, 12:20:33 pm »
Събуди се!
Събуди се, докато все още можеш…

Въпросът ми е: Какво следва след като се събудим?

Следва нов живот, които няма да е като стария. Ще осъзнаеш, че цялата система-матрица те е държала в робство и те е употребявала според нуждите си. Като се събудиш, сам ще разбереш какво да правиш  ;)

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Събуди се...
« Отговор #39 -: Юни 17, 2009, 02:17:32 am »
Аз от години съм се събудил, но нищо не мога да направя.
Успявам да се самозащитавам, но децата! много ми е болно за тях.

Колкото повече им говориш, колкото повече ги отблъскваш, а що касае училищата, то е просто ужас, няма изход освен бягането от местата където зверовете имат интерес, на село далеч от градовете, все още се намират нормални хора покрай планините, а и там няма реклами по улиците и супердискотеки и супер модели и Азизовци няма да има там. 
Пари няма слюнки няма министри няма проблеми няма.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Събуди се...
« Отговор #40 -: Юни 17, 2009, 12:29:15 pm »
Ти би ли отишъл на село, където няма почти никакъв достъп до болници, хранителни стоки, извън това, което може да произведе лятно време в градината, често се спира тока, а да не говорим за липсата на лекарства и лекари, когато се касае за спасяване на живот. То в София линейките идват със закъснение, а какво остава някъде в далечно село, което е и с разбит път. Иначе природата си е природа, но хората сме разглезени от цивилизацията - ток, топла вода, особено в София и Окръжните градове администрацията ти е в града и не се налага от село да се разхождаш за какво ли не, а си го свършваш по-бързо. Друго, в далечните села няма интернет и достъп до информация.
 ;)
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 14:03:52 pm от хадзапи »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Събуди се...
« Отговор #41 -: Декември 15, 2009, 11:21:11 am »
Събуди се!

...ТОВА ВЕЧЕ НЯМА ДА СА ДЕЦА,А умаления ОБРАЗ на ЗВЯРА……



На родители, които четат темата или пишат в нея, препоръчвам филма от Естония - "КЛАСЪТ"! Правен е по действителен случай. Отношенията между децата във филма не са по-различни от колкото в България.
Гледайте го, защото може да съзрете в него "вашето дете" и бихте могли да предотвратите фатални последствия...



==================================


Замунда:

http://www.zamunda.net/details.php?id=110287&hit=1

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Събуди се...
« Отговор #42 -: Декември 15, 2009, 14:44:48 pm »
Защо да гледаме само това- аз виждам много прекрасни деца и младежи- онези индигови и кристални деца....другите са защото им липсва Любов, а не материални блага обичайте децата те плащат грешките на родителите - оттам е агресията.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Събуди се...
« Отговор #43 -: Декември 18, 2009, 00:11:16 am »
Лошо нещо е агресията ! Мир да има тва е.  :flag_of_truce:И събуждане разбира се .
Затова слушай само яки пар4ета.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Събуди се...
« Отговор #44 -: Декември 18, 2009, 06:55:18 am »
Мир няма да има докато има масони и илюминати, докато има алчни до полуда хора и неграмотни богаташи които диктуват събитията с парите си.
Ще има мир когато обикновените граждани имат еднакви права с богаташите по действителност  а не само на хартия, тогава децата ще осъзнават тези норми и ценности и ще ги обичат и уважават.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27