Автор Тема: Събуди се...  (Прочетена 37444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #15 -: Февруари 04, 2009, 13:18:06 pm »
Ами Морфей, изпуснал си я още от няколко месечна. Те още оттогава започват да прихващат. Ако тогава не я/го хванеш след това става много трудно. Но все пак пробвай. Успех.

Не съм аз, тя е дете на жена ми от първия брак. Аз не съм и баща!
Но все пак е очовечих малко, направих всико по-силите си. Променя се, но много бавно, а нервите ми свъшват бързо.

Хора за бога не вземайте майки с деца  :D ;D ;)

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Събуди се...
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2009, 13:28:33 pm »
Знаех си, щом като пишеш в среден род...  >:(
Тъжно
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 13:29:31 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Re:Събуди се...
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2009, 14:48:46 pm »
Системата контролиа всички ни и докато живеем по нейните правила няма да има изход от този кошмар!
Вярно е Морфей!
Как да стане изключването от системата и дали може да стане, всеки сам мисли и решава!
Естествено няма да е безболезнено. То е ясно.
Нали се сещаме как го болеше Нео...!? :D ;)
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Събуди се...
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2009, 15:06:17 pm »
Взето от форума.

Разложете младежта и ще погубите нацията. Това е наш девиз! Ние ще лишим вашето общество от младеж, като я разложим със секс, рок, насилие, алкохол, пушене и наркотици, т.е. ще лишим вашето общество от бъдеще. Ние ще ударим по семейството, ще го разрушим, ще съкратим раждаемостта. Хитлер е бил глупаво момченце.


Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Събуди се...
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2009, 15:13:47 pm »
ПРОГНОЗАТА НА АЛЪН ФОСТЪР ДЪЛЕС
(по негови думи писана през 1945 година)
/авторът е брат на Джон Ф. Дълес/
Ще свърши войната. Всичко някак си ще улегне, ще се утаи и уреди. И ние ще хвърлим всичките сили, всичкото зло на САЩ, цялата материална сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората. Човешкият мозък, съзнанието е приспособено към промяна. Посявайки там хаос, ние незабелязано ще заменим човешките ценности с фалшиви, в които да вярват. Как? Ние ще намерим наши единомишленици, наши съюзници и помощници в самата Русия. Епизод по епизод ще се разиграва грандиозна по своя мащаб трагедия към гибелта на най-непокорния народ на земята, окончателното необратимо угасване на неговото самосъзнание.
      От литературата и изкуството ние например постепенно ще изтръгнем тяхната социална същност, ще отучим художниците, ще им отнемем желанието да се занимават с изобразяване, с изследване на тези процеси, които се извършват в глъбините на народните маси. Литературата, театрите, киното ще изобретяват и прославят най-ниските човешки чувства и страсти. Ние по всякакъв начин ще поддържаме и издигаме така наречените художници, които ще започнат да насаждат и втълпяват в човешкото съзнание култ към секса, насилието, садизма и предателството – с една дума, каквато и да е безнравственост.
      В управлението на държавата ще създадем хаос и бъркотия. Незабелязано, но активно и постоянно ние ще съдействаме за безпринципността на чиновниците, рушветчийството, всичко, което води до онова, им скимне да правят. Бюрократизмът и недобросъвестната работа ще бъдат издигнати в добродетел. Честността и почтеността ще се осмиват и ще станат никому ненужни, ще се превърнат в отживелица на миналото.
      Простащината и наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинският страх на един от друг, предателството, безсрамието, национализмът и враждебността между народите, най-вече враждебността и омразата към руския народ – всичко това най-ловко и незабелязано ще култивираме и то ще разцъфне с кичести цветове.
      Само малцина, малко хора ще се досещат или даже ще разберат какво става. Но такива хора ние ще поставим в безпомощно положение, ще ги превърнем в посмешище, ще намерим начин да ги оклеветим и да ги обявим за измет на обществото. Ще изтръгнем духовните корени на болшевизма, ще опошляваме и унищожаваме основите на родната нравственост. По този начин ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и ще отстраняваме ленинския фанатизъм. Ние ще се занимаваме с хората още от детските и юношеските им години. Главният залог ще бъде върху младежта. Ще започнем да я разлагаме, развращаваме, да я лишаваме от чест. От младежите ще направим циници, вулгарни хора, простаци, космополити. Ето това ние ще направим.
начало на “EXODUS”І от 24.ІІ.1945г.


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Събуди се...
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2009, 17:48:24 pm »
Здравец ако искаш дай линк към сайта откъдето е взет материала , аз не съм съгласен подобен род снимки да има във форума независмо че са с цел  да не се прави това, да не говорим  че незвисимо от мотивите ти "някой съвсем законно" може да предяви претенции че един вид ние ги разпространяваме.
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 17:50:48 pm от Alien »

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Re:Събуди се...
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2009, 17:49:54 pm »
Здравец ако искаш дай линк към сайта откъдето е взет материала , аз не съм съгласен подобен род снимки да има във форума независмо че са с цел  да не се прави това, да не говорим че че незвисимо от мотивите те "някой съвсем законно" може да предяви претенции че един вид ние ги разпространяваме.
Дал съм го Елиан!
Под последната снимка е.
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Re:Събуди се...
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2009, 17:52:51 pm »
Е, изтри го вече. :o
И на мен не ми харесва, ама това е действителността.
Да го търся ли пак?
Ето как достигнах до материала:
1.
http://www.novinar.net/
2.
http://bloginar.net/
3.
http://marinahristova.bloginar.net/2009/02/02/%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0/
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 17:57:37 pm от Здравец »
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Събуди се...
« Отговор #23 -: Февруари 04, 2009, 17:57:56 pm »
Не го видях явно е бил между снимките, ами те нещата са много деликатни при такива теми защото често точно тези, които се опитват да помогнат на свои ред са обвинявани в същото престъпление за което дават гласност поради естеството на нещата - пример скандалите около филма Баклава, съдения на репортери и т.н.

cdms

  • Гост
Re:Събуди се...
« Отговор #24 -: Февруари 04, 2009, 19:22:50 pm »
Дегенерирането на младежта е вече факт. За голямо съжалене това е и необратим процес.
Но може да се наблюдват скоро време в различните страни две крайности. Едната крайност ще бъде пълният разврат и упадък, а другата крайност ще бъде религиозната догматика и превръщането на младежите в "послушни" деца. И двете крайности са твърде вредни, но това е положението.
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 19:24:35 pm от 3x3*6 »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Събуди се...
« Отговор #25 -: Февруари 04, 2009, 19:56:53 pm »
Е, хайде, не унивайте, разврат и упадък на нравите е имало винаги и хората все пак се са пробуждали- ами я вижте светците! От най- големия грешник, от най- голямата блудница става най- праведния търсач на светлината ;)
Все пак тук говорим за човешки същества с душа, която търси пътя през лабиринта от заблуди. И това е част от пътя.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Sana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Събуди се...
« Отговор #26 -: Февруари 27, 2009, 22:01:38 pm »
Лабиринт е целия ни живот!Докато се усмихнеш-и се озъбиш.. :DИмам 3 деца-първото лабиринта ми го взе и нямам вест,ни кост;второто успях да спася от зомбирането и съм сигурна,че е достоен човек все още;но третото ми ще ме довърши-значи няма да я бъде тая!Споделям моите мерки срещу системата,която ни асимилира:1.спирам звука на ТВ-то,когато има реклами.    :-[ 2.Не купувам безалкохолни.3.Никакви агресивни детски-разбирате защо.4.принтирам всичко полезно и разпространявам,говоря за сайта.Но дали е достатъчно??Не знам какво още може да се направи,за да опазим нашите деца?Какво правите вие?Събуждате ли се????

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Събуди се...
« Отговор #27 -: Май 25, 2009, 12:36:10 pm »

Дегенерирането на младежта е вече факт.


Документирано...



" Абитуриенти от Добрич се отправят към купона."
http://www.novinar.net/?act=galleries&do=details&sql=MTM1OTI5OzU4&mater=Mjk1MTs3Mw==&sql_which=&stat=center&type=5#galmarker
« Последна редакция: Май 25, 2009, 12:56:15 pm от Hari »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Събуди се...
« Отговор #28 -: Май 25, 2009, 14:38:16 pm »
То се изражда вече с пълна сила, това от снимката си е ново поколение козметично зомби. Положението е военно!  8)

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Събуди се...
« Отговор #29 -: Юни 03, 2009, 12:24:09 pm »
Деградирането при децата върви с пълна сила. Примерът, който ще дам е още едно от доказателствата. Той е от Великобритания, но заразата съм сигурен, че няма да ни подмине!
====================
"Драмата с най-младия “татко” на Острова се оказа пълна"

ДНК-анализ доказа, че Алфи Патън (13) не е баща на бебето на Шантел Стедман (15), която спяла с още 6 момчета


Оказа се, че 13-годишното момче Алфи Патън (Alfie Patten), който изглежда на не повече от 8 години, в крайна сметка не е най-младият татко във Великобритания, след като ДНК-тест доказа, че момиченцето Мейси, родено в началото на годината от 15-годишната му приятелка Шантел Стедман (Chantelle Stedman) не е негова дъщеря, съобщи британският таблоид The Sun. Вместо него, бащиството се пада на друг ученик, Тайлър Баркър (Tyler Barker), който тогава бил на 14 години, допълва The Daily Mail.

Алфи, Шантел и малката Мейси.


Щастливите дни за Алфи и Шантел свършиха.




Истинският татко, Тайлър Баркър.
.........
Самият Тайлър разказва, че изгубил девствеността си по време на “секса за една нощ” със Шантел миналия май, след купон с пиене в дома й. “Не ползвах предпазни средства, но Шантел ми каза, че ще вземе хапче на следващата сутрин. Смятах, че тя ще се погрижи за всичко. Майка й знаеше, че ще спя с нея”, разказва момчето, което допълва, че на другата сутрин майката дори попитала: “Хубаво ли прекара тази нощ?”. Тайлър посочва, че не повторил преживяването със Шантел, след като разбрал, че момчетата редовно минават през леглото й и той станал обект на подигравки от съучениците си.

Цялата статия:
http://www.bgfactor.org/index_.php?&id=19174

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27