Автор Тема: Сагата "Досиетата Х"  (Прочетена 10577 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #15 -: Септември 07, 2008, 01:07:26 am »
Има слухове, че Духовни и Андерсън не се разбират много-много и Крис Картър като режисьор и съпруг годни Духовни за 2 сезона. Всъщност той се появява чак последния епизод, защото няма как сагата да завърши без него. Би било пълен крах за сериала :)

Bell

  • Гост
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #16 -: Септември 07, 2008, 01:54:39 am »
И аз очаквах с голямо нетърпение новия филм. Направо с такава наслада се настаних в стола и даже изчаках да мине известно време след премиерата, за да го гледам с целта да е поизпразнена залата, за да не ме притеснява никой.
Изкефих се на момента, в който показаха снимката на буш на вратата на ФБР-то и пуснаха извънземната музичка. Ей, направо потреперих на стола с наслада предвкусвайки голямава конспирация, която ще се разнищва от култовата (за мен) двойка!
Разочарованието ми беше огромно, даже се ядосах що за простотия беше тва дето го гледах. Просто не можеше да бъде по-клишарско, но не само клишарско, ами и хипер жалко! На моменти си беше досада, направо изнасилено стереотипен сценарий за банален трилър.

Първо да си кажа, че за мен Досиета Х без Молдър (не мога да понасям да му викат мълдър и не мога и да го произнасям, толкова е тъпо), та Молдър е номер едно като герой! Тука пак си беше в ролята си, само дето го бяха представили като изплюта сушена слива!
Скъли пък се дивеше на Молдър, че вярва на виденията на ония дърт педофил свещеника, каточели през главата не са и минали 9 сезона извънземни, конспирации и чудеса на чудесата! Скъли беше толкова смотана, като някоя незадоволена жена в менопауза - сервилна, здухана и нелепа сякаш никога не е била агентка от калибър Досиета Х. Да не говорим като реши да скъса с Молдър щото видиш ли той все още вярва в такива неща като паранормални явления и вярва, че може да открие сестра си!  :o Голяяяямоооо разочарование!

А касапската история просто не можах да схвана кой е тоя идиот дето си мисли, че някой ще се впечатли от няколко гнусни сцени с брадва и кетчуп!

Абе няма такова разочарование! По-добре въобще да не го бяха правили!

А тва с преекспонирането на Русия като Врага с голямо В, може да се обясни само по еидн начин - все пак хората трябва да знаят, че воюваме с "Евразия"!!! ХАХАХАХАХАХАХАХАХ  laugh

 :-X
« Последна редакция: Септември 07, 2008, 01:57:31 am от Spirit »

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #17 -: Ноември 15, 2008, 20:30:29 pm »
Според мен лозунгът на новия филм "I Want to Believe" трябва да покаже на зрителя, че дали на него му харесват конспирации или не това НЕ е нещото, което има значение. Имащото най-голямо значение нещо е вярата. Тоест ако наистина вярваш в нещо, дори то да е завоалирано и оплетено в конспирации, ти ще го достигнеш напук на всички спънки.

В случая не гледам на "believe" като на производна на "lie", както някои считат, а по-скоро като намек за "live". Въпрос на гледна точка вероятно. Тогава се получава:

I Want to Believe - I Want to Be Live [laiv]

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #18 -: Януари 21, 2009, 20:45:42 pm »
Здравейте, молбата ми е ако някой има възможност да сийдне ДВД-тата на сезон 1 в аренабг.цом да го направи защото е отчайващо положението... решил съм да сътворя целия бокссет както си трябва с обложи и всичко останало...благодаря предварително.  :-*
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #19 -: Януари 21, 2009, 20:58:29 pm »
Здравейте, молбата ми е ако някой има възможност да сийдне ДВД-тата на сезон 1 в аренабг.цом да го направи защото е отчайващо положението... решил съм да сътворя целия бокссет както си трябва с обложи и всичко останало...благодаря предварително.  :-*

В zamunda са те изпреварили много отдавна, дори ги има сезоните на HD-формат.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Относно: Сагата "Досиетата Х"
« Отговор #20 -: Януари 22, 2009, 14:48:59 pm »
В замунда половината ДВД-та са с 0 сийд. А сезоните не можах да ги открия в HD формат. Мисля че изобщо не са издавани по-качествено от ДВД.
« Последна редакция: Януари 22, 2009, 16:26:57 pm от Mirotvorec »
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6621 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37713 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13538 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12113 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27