Автор Тема: Какво ми казаха сензитивите!  (Прочетена 39088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #30 -: Август 29, 2008, 17:31:04 pm »
Цитат
Първо Били Майер си го взимат в края на 80-те. За какъв Били Майер ми говорите СЕГА, към настоящия момент, че и двойник има видиш ли, не бил истинския? Смях. Дори да е така както пишете и да съм станал жертва на някаква невероятна дезинформация, виждали ли сте го по филмите/снимките от 76-та на колко г. е и сега на колко трябва да е, ако е жив? Внимавайте какво четете, винаги се информирайте от първоизточника.
Били Майер има само последователи.

По едно време се стреснах че тотално съм изтрещял обаче след лека справка веднага отговарям на въпросите ти  ;) При положение че е роден през 1937г. през 76г. е бил амиии към 39 някъде  :P :P :P. В момента е на 71 години - дотук нищо ненормално  ;) . Няма информация че е умрял. Единственото странно около него е че говори чрез посредник - някакъв представител на име - Michael Horn.

Цитат
Относно срещата на американския Президент Айзенхауер с нечовешки разум през 1954-та - струва ми се, че огромната каша от хаотични твърдения в тази област е успяла да те подведе, Alien! Както твърди и Н. в своето мнение #26 - пръв за тази среща започва да говори публично американският флотски подофицер Милтън Уилям Купър. Поне аз не съм срещал по-ранни от купъровите твърдения за това. Според Купър, през 1954 година Айзенхауер се е срещнал с високи сиви същества от Орион-Бетелгейзе във военновъздушната база Мюрък (днес Едуардс). В различни свои материали самият Купър леко си противоречи, като ту определя съществата, с които се срещнал Айзенхауер, като високи сиви, ту ги описва като високи руси. Но при всички случаи, бившият флотски разузнавач говори за същества от Орион-Бетелгейзе.

Ами нали и аз точно затова говоря, само че класификацията на точно тези същества се определя като негативна и че са част от Извънземния Индустриален Комплекс, докато ти си ги наредил към позитивните. За справка тук Доклад за основните дейности на извънземните раси


А относно така наречените плеядианци и тяхното "родно място" Плеядите трябва да се даде уточнение първо че става въпрос за съзвездие разположено на около 80 светлинни години от Плеядите и на всичко отгоре в друго време пространство. Паралелно измерение.


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #31 -: Август 29, 2008, 17:59:00 pm »
Alien-e този човек на 39 ли ти изглежда :P


И аз не съм казвал че е умрял. Просто е ичезнал. А Майкъл Хорн си взима инфо от въображението си, не от Майер :P

Има ли го сниман Майер наскоро или видео с него? No! :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #32 -: Август 29, 2008, 18:04:08 pm »
Предвид брадата е трудно да се каже, но ако снимката е от 76г. е на 39г. защото няма никакво съмнение че е роден през 1937г.  ;) Вярно че на тази снимка изглежда състарен но както казах без брада би било по-лесно да се каже. А официалната информация е че е жив. Иначе нямаше да пише че в момента е на 71г. :)
« Последна редакция: Август 29, 2008, 18:05:11 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #33 -: Август 29, 2008, 19:00:33 pm »
Абе то може да има информация, че и Купър е жив :) Аз затова питам има ли снимки/видео, които да са отскоро, а не от 76-та :P

Защото според мен всичко се прави за пари в момента и няма никакъв Били Майер :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #34 -: Август 29, 2008, 19:23:48 pm »
Че има мистерия около Майер е вярно, но аз говоря за официални факти.Официално нито е мъртъв нито е изчезнал а и ако беше изчезнал щяха да го обявят за мъртъв и да  му вземат "имотите" неговите роднини.За това че не се появява публично може да има много и различни причини. Доколкото знам в един период е бил и много болен. А едва ли е случайно че във форума на сайта на неговата организация има въпроси за неговия адрес и как да се свържат с него дори дали могат да му отидат на гости  ;). Така или иначе има даден адрес къде живее може би трябва да отидем а  ;)

http://www.websitetoolbox.com/tool/post/steelmark/vpost?id=2143876

http://www.websitetoolbox.com/tool/post/steelmark/vpost?id=1595324

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Alien!
« Отговор #35 -: Август 30, 2008, 08:50:50 am »
Цитат
Относно срещата на американския Президент Айзенхауер с нечовешки разум през 1954-та - струва ми се, че огромната каша от хаотични твърдения в тази област е успяла да те подведе, Alien! Както твърди и Н. в своето мнение #26 - пръв за тази среща започва да говори публично американският флотски подофицер Милтън Уилям Купър. Поне аз не съм срещал по-ранни от купъровите твърдения за това. Според Купър, през 1954 година Айзенхауер се е срещнал с високи сиви същества от Орион-Бетелгейзе във военновъздушната база Мюрък (днес Едуардс). В различни свои материали самият Купър леко си противоречи, като ту определя съществата, с които се срещнал Айзенхауер, като високи сиви, ту ги описва като високи руси. Но при всички случаи, бившият флотски разузнавач говори за същества от Орион-Бетелгейзе.

Ами нали и аз точно затова говоря, само че класификацията на точно тези същества се определя като негативна и че са част от Извънземния Индустриален Комплекс, докато ти си ги наредил към позитивните. За справка тук Доклад за основните дейности на извънземните раси


А относно така наречените плеядианци и тяхното "родно място" Плеядите трябва да се даде уточнение първо че става въпрос за съзвездие разположено на около 80 светлинни години от Плеядите и на всичко отгоре в друго време пространство. Паралелно измерение.




  В подчертания от мен твой пасаж пропускаш, че освен общата класификация на високите руси същества от Орион-Бетелгейзе като позитивни, уточних и възможното наличие на групи (фракции, формации) от същия вид, които могат да "изповядват" най-различни "вярвания". Чак достигащи до преминаване към "негативната" страна! Горе-долу, както и между хората има такива, които служат на доброто и други, които пък "работят" за злото (една от основните разлики между човечеството и нечовешките разуми е може би тази, че сред чуждите разуми няма такива, които да не знаят на кого "служат"). Според алтернативната (както наричам за себе си екстрасензорната) информация, между 1954 и 1962 или 63 година с американските власти контактувала не чак толкова извисена формация от високите руси същества, която формация действала срещу активността на малките сиви същества (грейовете) и на "негативната" категория въобще, но която извънземна формация не изключвала възможността да контактува открито с хората и да им предоставя технологии, за да не се насочват те (хората) към откровено "негативната" страна. Съгласно екстрасензорната информация - най-извисените нечовешки разуми въобще избягват контакти с хора (тоест - изглеждаме им прекалено примитивни, за да контактуват с нас).

  Относно така наречените "плеядинци" смятам, че си произхождат от добре познатия на астрономията звезден куп Плеади (от коя точно негова звезда - не се наемам да гадая). Това, че след един етап от своето развитие така наречените "плеядинци" са преодолели типично-материалната форма на съществуване и че са се установили през по-голямата част от времето в други "измерения" (или пък в други "пространства") не означава, че през цялото време е било така и още по-малко пък означава, че има "невеществен" ("другоизмерен", "другопространствен") звезден куп Плеади, който да е различен от познатия на астрономията негов съименник!

  Уловката е в това, че отдавна множество (или всички) от "плеядинските" представители, които са контактували с американските власти, с Едуард Били Майер и с който и да било друг на Земята, може да са възникнали (да са се "родили") в границите на Слънчевата ни система (някои от тях - дори в областта на самата Земя!). И тук нещата ми изглеждат доста сложни, за да се прибързва с обобщаващите категоризации. Още много не знаем, за да си позволим обобщения и крайни оценки!
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:08:52 am от Станчо »

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Какво ми казаха сензитивите! - 5
« Отговор #36 -: Август 31, 2008, 01:30:03 am »
  Този отговор беше написан на части и вече е завършен.

  Продължавам с пускането на част от алтернативната информация, с която разполагам (наричам информацията с екстрасензорен произход "алтернативна", защото този начин на добиване на информация все още не е публично общоприет. Пък и особеностите при работа със сензитиви изискват повишено внимание!). Информацията произхожда от различни източници по различно време, но всичко - преди средата на 1997 година. Тази част се състои от сведения, които не съм придобил в непосредствен контакт със сензитивите, а посредством друг човек (посредник между мен и тях):

  Няма заговор за власт между хора и извънземни цивилизации. (Мое уточнение: Това не означава, че няма контакти и споразумения между хора и нечовешки същества, а че липсват съвместни дейности и особено такива, свързани с придобиването на власт над човечеството. Не, че въобще няма дейности, ориентирани към придобиване на глобална власт, а че няма съвместни дейности между хора и извънземни в споменатата насока. Има само съвместно пребиваване и споразумения, включващи получаване от извънземните на едно срещу предоставяне от хората на друго. Извън това - всяка от "страните" прави своите си работи, без да се меси в работите на другата страна. Поне човешката страна си въобразява, че така по-малко и` се месят! Има спорадични или системни контакти между хората и чуждите разуми, но няма задълбочена връзка, при която земната страна да използва пълноценно знанията и мощта на извънземните цивилизации за свои цели.)

  Посещават ни и ни наблюдават няколко различни вида извънземни цивилизации, но главно се разграничават две групи - "добри", които само наблюдават и "лоши", които се месят частично, за да "изсмукват" някои "по-тънки" енергии от хората. Никоя от групите не цели унищожаването на хората, но и няма да се намеси при фатален конфликт между нас самите. (Мое уточнение: По-късно въпросът с двете групи и тяхното поведение беше разширен и усложнен с някои нюанси. Под "по-тънки" енергии се имат предвид психични, емоционални енергии, които човек отделя. Конкретно се визират негативните енергии и най-вече тези, които се освобождават при човешките войни.)

  По повод двигателния механизъм на "чиниите" - в него (в двигателния механизъм) има някакво "гориво" (малко количество, а и се изразходва в екстремно малки количества), чрез което се образува "пояса" около НЛО. В НЛО има малка "платка" с размер приблизително на големите монети от старите 10 лева (мое предположение - може би не е със същата форма) от материал, служещ като нещо сходно с гориво. При работа на НЛО част от "горивото" се изразходва, но в екстремно малки количества. Чрез "горивото" се образува "пояса" около "чиниите". (Мое уточнение: Ето косвено потвърждение на думите на физика Робърт Лазар, че в двигателната система на НЛО има антиматериен реактор с малък "чип" с Елемент 115, който Елемент 115 действително би могъл да се дефинира и като вид "гориво" от някои гледни точки. По-късно свидетелството на Лазар ще бъде потвърдено отново.)

  Освен подобните на силуети светлинни същества има и нещо друго - някакви "по-високи" йерархии. (Мое предположение: Възможно е "по-високите" йерархии тук да са идентични с някакви "жълто-бели енергийни облаци", за които се говори в книгата на Димитър Делян "Второто пришествие" - издателство "Хемус", 1995 година, страница 370. В книгата на Делян "жълто-белите облаци" са описани като Висш Разум, стоящ 1-2 "стъпала" по-високо от ИНСПЕСИТЕ на Робърт Монро, който Висш Разум контролира "заобикалянето" на някои бъдещи събития. Както добре знаем, Робърт Монро се прочу с така наречените преживявания "извън тялото" и с описанието на някакви същества, които той нарече ИНСПЕСИ. На негово име беше основан Института "Монро". Не е невъзможно "жълто-белите облаци" от книгата на Делян да са идентични и с така наречената Смъртоносна енергия Оргон на Вилхелм Райх, която енергия, според Райх, се придвижва на облаци в земната атмосфера и представлява предвестник на бури и други подобни атмосферни катаклизми. Още едно мое предположение - не е невъзможно "жълто-белите облаци" да имат някаква връзка с високите руси "орионци", които често са представяни като същества с жълто-бял цвят на кожата. До момента не съм имал възможност да проверя тези мои предположения.)

  Има място в Стара планина - някаква "захвърлена" пещера, където са укрити книги, писания и материали на богомилите. Богомилството започнало от извисен човек с бели одежди. Следвали няколко (мое уточнение - четири, ако не греша) "кръга", като първият се състоял само от един човек. (Мое уточнение: За извисения човек с бели одежди, от когото тръгнало богомилството се смята, че бил Боян Венеамин, по-известен като Боян Мага. Както е известно, Боян Венеамин е български княз - най-малкият брат на управлявалия по време на възникването на богомилството български цар Петър. Петър бил цар на България между 927-ма и 970-та година. В първия кръг, този с единствения човек, бил поп Богомил - основният проповедник и разпространител на богомилството. Царевият брат Боян Венеамин е създал богомилството, а поп Богомил започнал да го разпространява. Едно много ценно и приятно представяне на тази версия за възникването на богомилството може да се намери в книгата на Димитър Делян "Тайната на богомилите и мистерията Христос" - издателство "Литера Прима", София 2006.)

  Докато Иван Рилски все още бил отшелник в планината Рила, при него отишъл с малка дружина не самият цар Петър, както се твърди най-често, а брат на Петър. Същият петров брат по-късно тайно станал богомил и достигнал до третия, предпоследния от четирита кръга на богомилството. (Мое уточнение: За съжаление, не съм сигурен, дали този пасаж изцяло произхожда от екстрасензорните източници. Докато ми беше съобщавано от моя посредник казаното от тях, точно на това място посредникът обвърза екстрасензорната информация с резултатите от конвенционални лични негови изследвания и не успях да откроя ясно, кое произхожда от екстрасензорните източници и кое - от личните изследвания на посредника. Смятам, че сведенията за срещата между Иван Рилски и, евентуално, брат на цар Петър, вместо със самия цар, произхождат от личните изследвания на посредника, докато сведенията за обвързване на царев брат с богомилството произхождат от екстрасензорните източници. Тук не се говори за най-малкия брат Боян Венеамин, а за някой от другите цареви братя. Като че ли стана дума за Михаил - първородния син на Симеон Велики, който бил отхвърлен за наследник на престола в полза на Петър. Петър бил роден от втория брак на Симеон със сестрата на видния болярин Георги Сурсувул. Под "трети кръг" на богомилството тук се има предвид "кръга", който предхожда най-външния и най-малко посветен в богомилските учения четвърти "кръг". Често, третият богомилски кръг е наричан "вярващи".)

  Иван Рилски контактувал с бяло духовно същество.

  Тук екстрасензорните сведения от този изключително разпокъсан и неопределен във времето формат приключват. Следват сведения, чиито въпроси не съм определял и задавал аз, но за които има по-точна информация - кога въпросите са зададени на сензитивите.

  Следва продължение...

  Този отговор беше написан на части и вече е завършен.

« Последна редакция: Септември 01, 2008, 17:44:04 pm от Станчо »

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Какво ми казаха сензитивите! - 6
« Отговор #37 -: Септември 01, 2008, 18:05:59 pm »
  Този отговор беше написан на части и вече е завършен.

  Изложената по-надолу информация е придобита през втората половина на 1997 година и произхожда от три екстрасензорни източника (трима сензитива), които седят заедно в едно и също помещение и отговарят последователно на всеки зададен въпрос. Въпросите не са определени и задавани от мен и аз не съм присъствал на сеансите.

  Въпрос: Има ли земна конспирация на хора с голямо икономическо и политическо влияние, която цели да установи тайна власт над планетата?

  Сензитив 1: Има малки организации. Не са обединени.
  Сензитив 2: Да.
  Сензитив 3: Да. Малки.

  Въпрос: Ако да - тя свързана ли е по някакъв начин с присъствието и мощта на извънземните?

  Сензитив 1: Очакват връзка. В момента няма.
  Сензитив 2: Частично да.
  Сензитив 3: Не.

  Въпрос: Можем ли да получим информация за нейната структура и намерения?

  Сензитив 1: Можем, но трябва да се внимава.
  Сензитив 2: Можем и някой знае, че можем.
  Сензитив 3: По-добре да не се търси. Да повлияем по друг начин.

  (Мое уточнение: Не е питано - кой е или пък какво представлява този, който знае, че може да се получи информация по екстрасензорен път за структурата и намеренията на организациите, които се опитват да постигнат тайна власт над планетата. Също, не е изяснено - дали се знае, че могат да се получат сведения по този начин по принцип или се знае това нещо специално за конкретния момент, в който са задавани въпросите и специално за конкретната група от тримата сензитива плюс питащия ги.)

  Въпрос: Добре де, какво значи това - да им повлияем?! Как?!

  Сензитив 3: Ще видим. Можем да повлияем по някакъв начин. След време ще разберем как.

  (Мое уточнение: Повече не е проучван въпросът - как по-точно може да се повлияе и дали това повлияване се отнася до всички по принцип или е свързано с конкретната група от тримата сензитива плюс питащия ги.)



  Следващите три въпроса са зададени няколко дни по-късно и само на двама от предходните трима сензитива.

  Въпрос: Ако съществува световна конспирация за добиване тайна власт над планетата, би ли постигнала тя целта си без "разрешението" на разума от по-високите "измерения" или нива на вибрация?

  Сензитив 1: Не. Опитват се, но не успяват.
  Сензитив 2: Не. Няма да стане.

  Въпрос: Задаването на въпроси за такива конспирации или конспирация свързано ли е с опасност за нас?

  Сензитив 1: Не. Понякога, когато задаваме въпроси за тях.
  Сензитив 2: Не.

  Въпрос: Чакай! За кои - за земните ли?

  Сензитив 1: Не, не. За извънземните. Земните нищо не могат да ни направят. Не могат да разберат.

  (Мое уточнение: Тук не е разяснено задоволително - какво по-точно се има предвид под "разума от по-високите "измерения" или нива на вибрация". Много е вероятно да става дума за ""по-високите" йерархии", за които в "Какво ми казаха сензитивите! - 5" се казва, че са над подобните на силуети светлинни същества. Смятам, че този въпрос се нуждае от по-специално внимание в бъдеще. Също - отрицателните отговори на въпроса за успеха на плановете за тайна власт над планетата в никакъв случай не трябва да успокояват! Дори ако въпросните структури не успеят с плановете си - това в никакъв случай не означава, че "разума от по-високите "измерения" или нива на вибрация" лично ще се "намеси" и ще "оправи" нещата! Каквото не си оправим сами, никой друг няма да си мръдне пръста да ни оправя! Що се отнася до малките организации, които целят да установят тайна власт над планетата - с времето се оказа, че иде реч за тайни, престъпни структури, но с държавен генезис, а и без прекъснати връзки с държавата! След реформи във Въоръжените сили на САЩ (следствие на акта Голдуотър-Никълс от 1986 година), ВВС били изцяло изхвърлени от въпросите с чуждоземното присъствие и от контактите с нечовешките разуми на полудържавно ниво. Естествено, нито Рейгън (тогавашния Президент), нито Голдуотър или Никълс били съвсем наясно, какво съперничество протича зад кулисите на официалните промени. Най-вероятно наясно бил рейгъновият Секретар на отбраната Каспар Уайнбъргър (вероятен член на "Маджестика" по това време). Наясно бил и Вицепрезидентът Джордж Буш-старши (също член на "Маджестика" до участието си в президентската надпревара през 1988 година, когато се отказал от участие в групата). След изхвърлянето им от основните дейности, ВВС на САЩ не останали съвсем безучастни относно НЛО-проблематиката. И днес съществуват тайни (по-точно - престъпни) групи на ВВС на САЩ, които ползват черни немаркирани хеликоптери (такива хеликоптери ползва за престъпленията си и основната структура в САЩ, която днес се занимава с най-важните проблеми около НЛО и с полудържавните контакти с нечовешките разуми), интересуват се от обезобразявания на добитък на американска територия, следят незаконно жертви на НЛО-отвличания, като на свой ред също отвличат тези жертви и манипулират съзнанието им, осъществяват принудителни имплантации на малки средства за проследяване, употребяват технологии за дистанционно предизвикване на гласове и звуци в главите на жертвите си (за такива въздействия свидетелстват множество наблюдатели на черни немаркирани хеликоптери). Като част от инициативата Рокфелер, която стартира през 1993 година, д-р Скот Джоунс, личен съветник на Лорънс Рокфелер по въпросите на НЛО, информира д-р Джон Гибънс, научен съветник на тогавашния Президент Клинтън, за споменатите ВВС-групи (там те са определени като правителствени групи, за които Клинтън не знае). Информира го и за част от изброените престъпни прояви на дейността им (включително за мнимите НЛО-отвличания и за манипулирането на съзнанието). Самите ВВС-групи са множество. "Разхвърляни" са по различните американски щати. Ръководителите на различните групи не се познават, но обменят информация помежду си (както при организираната престъпност - чрез посредници на по-задни позиции. Всъщност - защо "както при организираната престъпност"?! Това е именно организирана престъпност, макар и установена на относително високи позиции в официалната власт!). Всяка от групите се ръководи от по трима-четирима души. Тези, вече се познават. Не, че такова ще има, но ако в САЩ започне реално разследване на престъпната им активност, ръководителите на дадена група дори биха отричали своето познанство, какво остава пък, да признаят за престъпните си срещи и за предмета на обсъжданията. Последното отново е характерен прийом за организирана престъпност, от която, както вече написах, групите са част. Основните ръководители на всички групи са генерали от американските ВВС. Тоест - групите са ръководени на ниво началник-щаб на ВВС, обединено командване, командване и/или бойна авиация. Естествено, не са контролирани от Буш-младши, нито дори от водещата американска полудържавна (парадържавна, квазидържавна) структура, която се занимава с въпросите на чуждоземното присъствие и с контактите с нечовешките разуми в САЩ. Групите и тяхната активност са държани в тайна дори от американските президенти, макар да са ръководени от подчинени на тези президенти, които подчинени са задължени по закон да информират държавните си глави за абсолютно всяка своя активност (точно затова, реално групите представляват откровени престъпни структури). Това се оказа с времето, че се има предвид под "малки, необединени организации, които целят да установят тайна власт над планетата и нямат контакти с нечовешките/"извънземните" разуми" (но очакват връзка с "извънземните" в някой бъдещ момент)! Макар малките ВВС-групи да имат отношение към НЛО и към събирането на информация за част от дейността на чуждия разум на Земята, точно тези групи не разполагат в момента с контакт с "наблюдавания" от тях чужд разум. И, както изглежда - целят да придобият тайна власт над планетата! Тук трябва да проявим известна предпазливост. Леко ме притеснява това, че изцяло американски групи, при това, ръководени от лица на не най-високите държавни позиции, очакват реално постигането на тайна власт не само над САЩ, ами и над цялата планета! Не е изключено, по-късно аз и сензитивите да сме се поувлекли повече в изследването конкретно на ВВС-престъпните групи (които реално съществуват) и това да ни е отклонило от други, пак малобройни и необединени групи, но вече с международен състав и със съвсем реалистични амбиции за тайно световно господство. Неволно, центърът на изследванията ми да се е отклонил от споменатите тук, в "Какво ми казаха сензитивите! - 6", малки групи с амбиции за тайно световно господство и аз да не съм забелязал това! За всеки случай, профилактично, този въпрос се нуждае от периодични препроверки чрез различни екстрасензорни източници. Поне според мен!)

  Следва продължение...

  Този отговор беше написан на части и вече е завършен.
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:10:26 am от Станчо »

Breath

  • Гост
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #38 -: Септември 01, 2008, 18:46:05 pm »
Като казваш, че са били в едно и също помещение това значи ли, че всеки един е могъл да чуе отговорите на другите предварително? Преди да дойде неговият ред да отговаря?

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Breath!
« Отговор #39 -: Септември 01, 2008, 18:55:55 pm »
Като казваш, че са били в едно и също помещение това значи ли, че всеки един е могъл да чуе отговорите на другите предварително? Преди да дойде неговият ред да отговаря?

  Да! Значи! Но става дума за сензитиви с проверени способности, а и на всички въпроси тримата са отговаряли почти едновременно (без забавяне, за да се изслушват). Макар точно този сеанс да е бил записан на магнетофон - впоследствие е имало трудности с открояването на всеки от трита отговора, за да бъде описан. Причината е била в почти пълната едновременност на излъчването на отговорите.
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:11:39 am от Станчо »

Breath

  • Гост
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #40 -: Септември 02, 2008, 17:39:37 pm »
Е ясно е, че са с проверени възможности, не съм си и помислила обратното.

Мисълта ми беше, че дори и такива, на някакво подсъзнателно ниво единия от тях може да се е оказал водещ/по-силен и е повлиял на другите или поне на един от тях. Просто да са "хващали" неговия поток информация. Това исках да си изясня, иначе никак не се и съмнявам, че са проверени......

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Breath!
« Отговор #41 -: Септември 04, 2008, 19:17:09 pm »
  Извинявай, Breath, че ти отговарям чак сега. Тази седмица имах ужасно много работа (така ще бъде и през следващата седмица). Също - положих максимални усилия да допиша бързо "Какво ми казаха сензитивите! - 6" (Отговор #37). Успях да допиша текста едва преди малко.

Е ясно е, че са с проверени възможности, не съм си и помислила обратното.

Мисълта ми беше, че дори и такива, на някакво подсъзнателно ниво единия от тях може да се е оказал водещ/по-силен и е повлиял на другите или поне на един от тях. Просто да са "хващали" неговия поток информация. Това исках да си изясня, иначе никак не се и съмнявам, че са проверени......

  По-принцип, при група от сензитиви с реални способности почти не съществува случай, при който тези сензитиви да не се водят ЕДИН ОТ ДРУГ (не само от един от тях) и поради това да дават отговори на един и същи въпрос (при това - отговорите им идват почти едновременно. Сякаш от един и същи източник!). Разминавания може да има само в началото на сеансите - преди достигането на "пиковата" фаза на свързване с информационно-енергийните източници. Също така - при събиране на повече от един сензитиви с реални способности, при "пик" те излъчват толкова осезаеми енергии, че за друг човек с реални екстрасензорни способности не представлява невъзможна трудност да "долови" съществуването на подобна група. Както и групата "долавя" наблюдаването и` от такъв човек! Нека си спомним от "Какво ми казаха сензитивите! - 6": на въпроса, дали сензитивите могат да получат информация за структурата и намеренията на потенциална група с голямо икономическо и политическо влияние, целяща установяването на тайна власт над планетата, вторият сензитив отговаря, че могат и че някой знае, че могат! Това може да е в подобна връзка!

  Силните енергии при събирането на повече от един сензитиви може да коренуват и при отговора в "Какво ми казаха сензитивите! - 6" на последния въпрос от първия ден (денят, когато сензитивите са трима, а не двама). Въпросът за това, как специално те тримата (плюс задаващия въпросите) могат да повлияят.
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:12:57 am от Станчо »

Breath

  • Гост
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #42 -: Септември 05, 2008, 19:17:21 pm »
Никога не бързам с отговорите, а и ти подтвърди в общи линии това, което си мислех и аз.

При група от сензитиви е невъзможно да няма един "водещ" към полето/енергията/честотата, на който да се включват и останалите. И напрактика един е този, който дава отговорите, всички други са повлияни от него...

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Breath!
« Отговор #43 -: Септември 06, 2008, 00:45:22 am »
Никога не бързам с отговорите, а и ти подтвърди в общи линии това, което си мислех и аз.

При група от сензитиви е невъзможно да няма един "водещ" към полето/енергията/честотата, на който да се включват и останалите. И напрактика един е този, който дава отговорите, всички други са повлияни от него...


  Възможно е и да си прав, Breath! Няма да споря с теб! Само ще споделя, че при някои от сеансите освен тримата сензитиви и познатият ми (интервюиращия ги), също е присъствал и радиестезист с махало. Радиестезистът не е бил типичен сензитив, но е умеел да замерва екстрасензорните енергии около сензитивите. Радиестезистът не е успял да регистрира осезаеми разлики между енергиите на отделните сензитиви в "пиковата" фаза на връзка.

  Познатият ми е провеждал и други експерименти. Докато двама от сензитивите са отговаряли на въпроси, трети е наблюдавал енергиите около тях и ги е описвал... Моето лично мнение е, че поне в този случай не е имало един водещ сензитив, а и тримата са се водели един от друг. Но, както вече казах - тава е само мое мнение!

Breath

  • Гост
Относно: Какво ми казаха сензитивите! - 1
« Отговор #44 -: Септември 06, 2008, 11:06:09 am »
Не споря Станчо, следя темата ти с интерес и просто исках да изясня някои неща за себе си. Благодаря ти за отговорите  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27