Автор Тема: Какво ми казаха сензитивите!  (Прочетена 38927 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buden

  • Гост
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #15 -: Август 27, 2008, 07:06:44 am »
Станчо здревей,

интересно ще е това което искаш да споделиш. Не че искам да те пришпорвам, но това до тук сигурно всички в сайта си го знаем и от преди ;)


Относно Били Майер и на мен ми се струва, че има нещо фейк в него. Особено когато преди известо време попаднах на сайта му: http://www.theyfly.com/
И вие може да видите една от книгите му: Талмуд от Йемануел. Та за тази книга пише така, че негов приятел гръцки католик свещенник в Йеросалим на име Иса Рашид /гледай какви имена имали гърци католици, значение че служат в Йеросалим би трябвало да няма/ намерил евангелие от Йемануел, а годината е 1963г. Успял да преведе 36 глави от арамийски на немски и да ги изпрати на приятеля си контактьор преди да го убият. Та това евангелие било много ценно и т.н. Даже пише следното: Научете за четеридестте дни и нощи, които Йемануел е бил в пустинията. Разберете, кой беше истинския му предател и как Йемануел оцеля разпъването. Прочетете някои от неговите пророчества. Още в това ново издание на този Талмуд имало включени и пророчества на Джерамая и Елиа, които били изключени от Библията поради еретични отенъци... Е честито на купелите си книгата!  :-X
Просто ми звучи много нагласена история.

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към buden!
« Отговор #16 -: Август 27, 2008, 11:21:29 am »
  Здрасти и ти!

  До тук други хора са задавали на сензитивите свои си въпроси и по свой си подход. На мен само ми съобщиха резултатите, заради близкото ни познанство. Това ще продължи още малко. По нататъка, когато дойде и личната ми работа, би могло да стане по-интересно! Пък и не съм убеден, че абсолютно всички си знаем споменатите до сега неща! Защото колкото хора - толкова гледища! Много лесно бих могъл да ти посоча мнения дори от този форум, които направо отричат изложените до сега твърдения!

  Сведенията ти за Едуард Били Майер са много интересни за мен! Част от споделеното от теб не ми беше известно.
« Последна редакция: Август 27, 2008, 11:22:33 am от Станчо »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #17 -: Август 27, 2008, 17:11:39 pm »
Относно Били Майер има и версия че той отдавна не е жив а този който се представя за него в момента е "спонсориран" от тайните служби.

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Alien!
« Отговор #18 -: Август 27, 2008, 18:12:17 pm »
Относно Били Майер има и версия че той отдавна не е жив а този който се представя за него в момента е "спонсориран" от тайните служби.


  Аз лично съм песимист относно такава версия. Да имат двойници някои от бившите комунистически лидери и някои от диктаторите по света - разбирам. Ама чак пък един контактьор, на който не всеки вярва! Виж, че Били Майер често си е измислял, за да поддържа постоянно жив интереса към себе си, дори когато дълго не е имало за какво реално да разкаже - в това съм съвсем сигурен! И тази много голяма вероятност не изключва по никакъв начин другата голяма вероятност - Били Майер реално да контактува с нечовешки разум, при това още от своята детска възраст.
« Последна редакция: Септември 05, 2008, 23:58:31 pm от Станчо »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #19 -: Август 27, 2008, 20:05:11 pm »
Технологията с клонирането е развита до такава степен че това изобщо не представлява проблем  ;) Упорито се твърди че почти всички американски сенатори които се появяват на публични места са клонинги. Че технологията съществува и се ползва за мен няма никакво съмнение при положение че и "официално" се клонират животни. Ако някой си мисли че хора не се клонират по "морални" съображения мисли доста наивно. Съвсем друг въпрос е докъде са напреднали нещата. В тази връзка имаше също сведения че опита за убийство на папа Йоан Павел Втори е бил напълно успешен и е бил заменен с клонинг още тогава. То и като се замилиш тези организации грешки не правят  ;) Та ето още въпроси с които да заниемаш "сензитивите". На мен лично ще ми е интересно мнение по въпроса с клонингите тъй като както казах е повече от логично да ги има и то от доста време.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #20 -: Август 27, 2008, 20:48:32 pm »
На мен ми е интересно, какво мислят/виждат сензитивите за Били Майер? Интересно е един вид цялостно виждане на Били Майер.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #21 -: Август 28, 2008, 00:08:00 am »
И аз имам запитване за 2012 година, вярно ли е, че тогава ще се случат следните събития -
    - на приблизително около 26 000 години Слънцето обикаля през 12-те зодиакални съзвездия;

    - завършва завъртането на всеки 230 млн.години на звезден куп Плеяди (ние сме към него) около центъра на Млечния път;

    - на 13 000 години магнитните полюси сменят местата си;

    - прецесията на земната ос пак на всеки около 26 000 години;

    - на 21.12.2012 година Слънчевата система ще прекоси оста, минаваща през центъра на Галактиката ни?

Каква информация има получена по тези точки (или предстоящи събития) и знае ли се колко пъти това нещо се е случвало през историята на съществуването на нашата планета в сегашната вселена?

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Alien, SMSI-H и хадзапи!
« Отговор #22 -: Август 28, 2008, 08:31:28 am »
  Този отговор беше написан на части и вече е завършен!

  За съжаление, в актуалния момент нямам функционираща връзка с един или повече сензитиви. По независещи от мен обстоятелства последната ми връзка с такъв прекъсна преди около година. Затова взех решение, първо да публикувам отработеното от мен до сега на някое смислено място (оказа се, че това е този сайт) и едва тогава да търся отново способни сензитиви и да определям, накъде да насоча следващите си изследвания. Едновременно - храня надежди и някой друг да е работил по близък до моя метод и да сподели тук резултатите, както постъпвам и аз.

  Относно клонирането на американски сенатори, на други високопоставени политици, че и на "обикновен" контактьор като Едуард Били Майер - аз лично винаги съм смятал подобни съмнения за твърде пресилени и не съм задавал въпроси точно в такава насока. Но все пак получих някои интересни неща в тази област! Получих, че американци, руснаци и великобританци провеждат подземни и, в по-малка степен, подводни генетични експерименти от дълго време насам. За клонирането не съм питал специално, но на моменти резултатите навеждаха на мисълта, че вече се използва в експериментите под земята (и под водата при САЩ. Само при САЩ, защото според резултатите до сега, единствено САЩ разполагат с подводни съоръжения. Русия също разполагала с подобни подводни съоръжения на дъното на някои от моретата, но след разпадането на СССР не разполагала с финансови възможности да поддържа тези съоръжения функциониращи.).

  Допълнително съмнение у мен относно масовото клониране на политически лидери подбужда фактът, че не достига време, за да бъде подготвен годен клонинг. Вярно е, че в биологичен аспект клонингите съзряват и остаряват по-бързо, но пак са нужни години. А пък какво да кажем за образоването и специфичното подготвяне на хипотетичен клонинг за политически (или какъвто и да било друг) заместник!

  Относно Едуард Били Майер - написаното в "Какво ми казаха сензитивите! - 4" е горе-долу всичко, с което разполагам до момента. В личните си изследвания се насочих повече към катастрофите на НЛО и към лицата, които се занимават с тези неща (както и с укриването им от обществеността). Не проявих особен интерес към контактьорите като Майер, Адамски и други. Единствената допирателна с Едуард Били Майер, която ще бъде срещната по-нататък, е свързана с евентуалната среща на американския президент Айзенхауер с нечовешки същества във военновъздушната база Едуардс през 1954 година. Тогава базата Едуардс се е наричала Мюрък. За тази среща екстрасензорните източници твърдят, че наистина се е случила (на изолирана запустена местност в близост до базата Мюрък/Едуардс) и че не довела до споразумение с извънземните (за разлика от обичайните твърдения, свързани с този случай, според които тогава се стигнало до споразумение между американците и извънземните. Чак се говори за договори!). Допирателната с Едуард Били Майер е тази, че според екстрасензорната информация нечовешките същества, с които се срещнал Айзенхауер през 1954 година, били точно от вида на майеровите "плеядинци"! (Не може да се каже с абсолютна сигурност, че са същите същества, защото дори и да приемем, че някога си те са пристигнали на Земята от звездния куп Плеади - всички екстрасензорни източници до момента твърдят, че тук, на Земята, така наречените "плеядинци" (пък и всички останали форми на нечовешки разум с извънземен произход) не представляват някакво компактно и строго локализирано образувание, а са се разделили на множество по-големи или по-малки групички, чиито земни обиталища (когато има такива) периодично променят своето местоположение. Въпросните обиталища обичайно са наричани "аномални зони" и биха могли да са и под земята (или пък под водата). Та майеровите "плеядинци" надали са точно същата група "плеядинци", с които евентуално се е срещнал президентът Айзенхауер край базата Мюрък/Едуардс през 1954 година.)

  Въпроси за бъдещето не съм задавал на сензитивите. Питал съм ги само за фрагменти, свързани с миналото и настоящето. Не на последно място - правил съм това, за да мога да проверявам получените детайли (когато има такива) и по обичаен път (тоест - в Интернет и в литературата, с която разполагам). Често съм срещал материали за събитията, за които питаш, хадзапи, но имаше неща, които тогава представляваха по-голям интерес за мен и не съм задавал въпроси, свързани с астрологията, с хипотетичната смяна на земните магнитни полюси, с евентуалното поредно изместване на земната ос или пък въпроси относно поведението на Слънчевата ни система спрямо Млечния път. Може и да греша, но за момента не считам изброените от теб събития за най-застрашителните. Съжалявам!

  Астрономията не е стихията ми, но и на мен, като Eon (Отговор #23) ми се струва, че обективно - Слънчевата система няма много общо със звездния куп Плеади (освен това, че и двете се намират в Млечния път)! От астрологична гледна точка - не знам!

  Този отговор беше написан на части и вече е завършен!
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:01:31 am от Станчо »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #23 -: Август 28, 2008, 09:24:11 am »

    - завършва завъртането на всеки 230 млн.години на звезден куп Плеяди (ние сме към него)

Т.е. искаш да кажеш, че Слънцето е част от звездния куп Плеяди?

Кой ти каза тази простотия?
« Последна редакция: Август 28, 2008, 15:05:54 pm от Eon »

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Отговорът ми
« Отговор #24 -: Август 28, 2008, 14:59:49 pm »
  Отговорът ми към Alien, SMSI-H и хадзапи е готов. Който желае - може да го види в предходното ми мнение (Отговор # 22) !
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:02:30 am от Станчо »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #25 -: Август 28, 2008, 16:14:13 pm »
Цитат
Допълнително съмнение у мен относно масовото клониране на политически лидери подбужда фактът, че не достига време, за да бъде подготвен годен клонинг. Вярно е, че в биологичен аспект клонингите съзряват и остаряват по-бързо, но пак са нужни години. А пък какво да кажем за образоването и специфичното подготвяне на хипотетичен клонинг за политически (или какъвто и да било друг) заместник!

Това е акуратно при старата технология за клониране и затова тя е била изпозлвана в крайни случаи а за по удобно са били използвани просто двойници и хора с пластични операции. С технологията която се търди че притежават в момента в САЩ един клонинг се подготвя за година и има всички спомени на своя "оригинал" тъй като метода за прехвърляне на тази информация също е осъвършенстван.

За срещатата през 1954г. по-разпространената информация е че тя е в базата Холоман и не е с "плеядианци" а с така наречените "високи сиви".

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #26 -: Август 29, 2008, 01:11:41 am »
Абе тук големи умнотии се пишат гледам :P Alien-е - срам, срам laugh Направо ако имаше членска карта на конспираторите бих ти я конфискувал :P

Първо Били Майер си го взимат в края на 80-те. За какъв Били Майер ми говорите СЕГА, към настоящия момент, че и двойник има видиш ли, не бил истинския? Смях. Дори да е така както пишете и да съм станал жертва на някаква невероятна дезинформация, виждали ли сте го по филмите/снимките от 76-та на колко г. е и сега на колко трябва да е, ако е жив? Внимавайте какво четете, винаги се информирайте от първоизточника.
Били Майер има само последователи. А както знаем от историята - последователите sucks (справка - бялото братство на Рила (не можах да се сдържа :P). А този чироз си е направо агент дето е лицето на организацията в момента.  Отгоре на всичко последователите му много изкривяват информацията му и крият ръкописите му. А неговото инфо е общо над 6 000 страници! Има какво да крият, а? Например някъде се беше получили разминаване, че сегашните му последователи казват, че той никога не е говорил за рептилии, пък май не било така - някакви ей такива неадекватни истории. Възможно ли е извънземен като него да не говори за тях, още повече че е от Светлата страна?
Талмудът на Имануел го дават доста достоверен, гледам че сега са го преиздали, нали пари трябва да текат, пък и е доста актуална тематика в момента :P Даже има доста засичания с нещата, които Стюърт говори, самият Стюърт препоръчва Талмуда на Майер.

Второ, има две срещи (и още 101 за които не знаем сигурно). Първата е за която по-горе говори Станчо с раса плеядианци, които не са "Майерските" такива от планетата Ера, ами някакви други. Както и да е, пак са руси (:P), от Светлата страна, призовават земното правителство в лицето на СЕЩ да спрат употребата/производството/изследванията на ядрено оръжие, защото ще си го сложим сами иначе. "Нашите" изобщо не чуват разбира се, те са си пуснали плочата "дайте ни технологии". Плеядианците не дават нищо, защото и те си пускат филма "не сте готови" и всички си тръгват разочаровани от купона.
Втората среща е със Сивите вече в Холомон, които явно са усетили че правителството е Тъмно по природа, следователно - алчно/властолюбиво - следователно - манипулеруемо. Дават им един тон технологии, тъпите президенти на САЩ са доволни иии... другото го знаете, ако ли не образовате се от google и така :)

И всииииичко това идва главно от Купър, макар и потвърдено от други места; като цяло за мен е частично, защото знаем че всичко тръгва от мнооооого древни времена с кръвните линии, та в този ред на мисли какви договори изобщо като те не са си тръгвали. В същото време има достоверност, защото допреди 2 века никакви извънземни не са имали право да се месят пряко и грубо в нещата. Сега нещата обаче вървят към края си и това не е така. Сега е бащиния както се казва :D

Станчо, само ще те помоля друже, когато отговаряш на някой потребител или пишеш ново мнение, да пишеш нов пост, а не да добавяш инфо в стари с бутона "редактирай". Така се накъсва последователността на диалога, а 90% от потребителите изобщо не разбират че има нова добвавена информация в някой твой стар пост, защото това не се отчита по никакъв начин. Всичко това разбира се, ако искаш да стигнеш до повече хора, иначе ти си знаеш :)
« Последна редакция: Август 29, 2008, 01:16:28 am от H. »

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #27 -: Август 29, 2008, 02:27:12 am »
Еон, това, което запитах е върху една статия от вестник, от ежедневниците, писана няколко дена след земетресението в Индонезия. Вестника не беше мой и това са бързи записки от тази статия. Затова питах дали има нещо вярно. Още се споменаваше и че земната ос се е изместила с няколко градуса след земетресението, ако не ме лъже много паметта, май беше посочено някъде около 2,5 градуса наклон.
Май беше във в-к "Труд", но с голяяма въпросителна ????

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Какво ми казаха сензитивите!
« Отговор #28 -: Август 29, 2008, 07:30:55 am »
хадзапи Плеядите са в съзвездието Телец на 440 светлинни години от Земята.

Купа съдържа над 1000 звезди, като 7 от тях са най-известни.

А и не знаех - Субару на японски значело Плеяди, и логото на компанията изобразява 7-те звезди.  :D
« Последна редакция: Август 29, 2008, 07:37:08 am от Eon »

Неактивен Станчо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Интересно място относно нечовешкото присъствие!
Към Alien и H. !
« Отговор #29 -: Август 29, 2008, 08:47:37 am »
  Този отговор беше написан на части и вече е завършен!

  Ще започна първо с отговор на съвета на H. в края на неговия Отговор #26: Отлично съзнавам, че си прав за това - да не си разкъсвам отговорите! Действително може много да загубя от това! Проблемът ми е, че пиша докато съм на работа, а самата ми работа не е свързана с постоянно присъствие на компютър. Ползвам компютъра на един от колегите си и винаги, когато прекъсвам писането, трябва да затварям форума. Ако пък накъсам отговора си на множество по-малки отговорчета ще стане... За съжаление, отново ми се налага да напиша това мнение на части! Ще се постарая да информирам ясно, когато го завърша. В старите си постове не добавям допълнителна информация. Само редактирам правописни грешки (където си ги видя, де!). Когато даден отговор бъде въвеждан на части - предупреждавам и в момента, в който приключа с отговора, повече не пиша там.


Цитат
Допълнително съмнение у мен относно масовото клониране на политически лидери подбужда фактът, че не достига време, за да бъде подготвен годен клонинг. Вярно е, че в биологичен аспект клонингите съзряват и остаряват по-бързо, но пак са нужни години. А пък какво да кажем за образоването и специфичното подготвяне на хипотетичен клонинг за политически (или какъвто и да било друг) заместник!

Това е акуратно при старата технология за клониране и затова тя е била изпозлвана в крайни случаи а за по удобно са били използвани просто двойници и хора с пластични операции. С технологията която се търди че притежават в момента в САЩ един клонинг се подготвя за година и има всички спомени на своя "оригинал" тъй като метода за прехвърляне на тази информация също е осъвършенстван.

За срещатата през 1954г. по-разпространената информация е че тя е в базата Холоман и не е с "плеядианци" а с така наречените "високи сиви".

  Възможно е всичко, което споменаваш, Alien, за клонирането на високопоставени политически лидери да се окаже истина. Аз не отричам категорично подобна възможност. Отдавна съм се убедил, че що се отнася до отвратителни престъпления - няма невъзможни неща! Просто, до момента, лично аз не съм срещал достатъчно убедителен материал и/или достатъчно убедителен източник на материал, който да ме убеди в действителността на изложените от теб съмнения. На мен лично ми е необходимо повече от това, което съм срещал до момента по темата, за да изоставя повече или по-малко нещата, които в момента считам за приоритет и да започна да отделям време за проучването на изложените по-горе твърдения за клонирането. Да не говорим, че имам допълнителен аргумент в полза на съмненията ми и той е ЦЕНАТА! Чак толкова мащабни операции по клониране биха били непосилно скъпи за компактна група манипулатори (особено, ако последните се занимават и с други дейности). Ако пък групата на манипулаторите в подобна област не е компактна - сблъсъците помежду им неминуемо ще доведат до "изтичането" в публичността на по-голям обем качествена информация в сравнение с тази до момента. Както стана с двата розуелски инцидента ("Розуел-1947" и "Розуел-1949") или с кадрите за "Джуджето от Свердловск". Виж, ако някой успее да се допита до сензитив с доказани екстрасензорни способности (или пък, ако вече е сторил това) относно проблема с клонирането, както е изложен от теб, Alien - много бих се радвал, ако сподели тук, в този форум, резултатите от работата си!

  Относно срещата на американския Президент Айзенхауер с нечовешки разум през 1954-та - струва ми се, че огромната каша от хаотични твърдения в тази област е успяла да те подведе, Alien! Както твърди и Н. в своето мнение #26 - пръв за тази среща започва да говори публично американският флотски подофицер Милтън Уилям Купър. Поне аз не съм срещал по-ранни от купъровите твърдения за това. Според Купър, през 1954 година Айзенхауер се е срещнал с високи сиви същества от Орион-Бетелгейзе във военновъздушната база Мюрък (днес Едуардс). В различни свои материали самият Купър леко си противоречи, като ту определя съществата, с които се срещнал Айзенхауер, като високи сиви, ту ги описва като високи руси. Но при всички случаи, бившият флотски разузнавач говори за същества от Орион-Бетелгейзе.

  Пак съгласно леко заплетените купърови твърдения, тогава, при айзенхауеровата среща в Мюрък/Едуардс не се стигнало до договорености или споразумения. Нещата протекли, както са споменати от Н. в мнението му #26. По-късно обаче, във военновъздушната база Холоман, все пак се стигнало до някакво разбирателство! Хората и извънземните от Орион-Бетелгейзе разменили "посланици" и "учебни групи" и т.н. и т.н..

  За другата среща - тази във военновъздушната база Холоман през 1964 година - за първи път споменава холивудският филмов продуцент Робърт Имънъгър. Съществата от тази среща са описани като "високи сиви с голям нос" и са определени като "началници" на малките сиви (грейовете). За последните най-често се говори, че отвличат хора и че обезобразяват (и обезкървяват) добитък. Смята се, че грейовете произхождат от Дзета-Мрежа.

  Относно всички гореспоменати неща, аз получих доста любопитни сведения от екстрасензорните източници! По думите на сензитивите, срещата на Айзенхауер с нечовешки разум в близост до военновъздушната база Мюрък/Едуардс се е състояла действително. Тази среща не протекла в самата база, а в естествено и допълнително изкуствено изолирана (пустинна) местност в близост до базата. Срещата била с "плеядинския" ("майеровия") вид (което не означава - с "майеровата" група "плеядинци") и не довела до договорености нито тогава, нито в бъдеще.

  По-късно през същата 1954-та или през следваща година от управлението на Айзенхауер, някакви договорености били постигнати с високи руси (не "високи сиви") същества, които произхождали от Орион-Бетелгейзе. Контактът с тези същества продължил до 1962 или 1963 година, когато в зона около "Зона 51" (не в самата "Зона 51") по неизвестна причина експлодирал НЛО с двама земни пилоти-изпитатели, който НЛО бил предоставен на земляните от високите руси същества от Орион-Бетелгейзе. Тоест - краят на контакта с тези същества настъпил 1-2 години преди прословутата среща със сивите около Холоман през 1964 година (тази среща също беше потвърдена от екстрасензорната информация, макар и не в подробностите).

  И екстрасензорната информация, подобно на мнението на Н. (Отговор #26), разграничи така наречените "извънземни видове" на две основни категории: условно позитивни и условно негативни! (Аз подозирам наличието на още една категория, която би могла да се нарече "условно неутрални", но засега не съм успял да потвърдя реалното съществуване на подобна категория, дори посредством екстрасензорните източници.) Към "позитивната" категория бяха причислени "майеровите плеядинци", високите руси от Орион-Бетелгейзе и други, а към "негативната" категория - малките сиви (грейовете) от Дзета-Мрежа, така наречените "рептилии" (обрисувани като зелени гущероподобни същества, за чийто произход сензитивите определиха Звездата на Барнард) и други.

  Интересното е, че екстрасензорната информация разграничи у всеки от множеството извънземни видове отделни групи, които се намирали на най-различни "нива на развитие" и имали разнообразни ориентации относно двете водещи категории на разграничение (условно позитивната и условно негативната). Например, имало групи от вида "високи руси", които взаимодействали в по-голяма или по-малка степен с малките сиви (грейовете), независимо че като цяло видовете на високите руси и на малките сиви гледали да се отбягват!

  Този отговор беше написан на части и вече е завършен!
« Последна редакция: Септември 06, 2008, 00:04:19 am от Станчо »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27