Автор Тема: Русия срещу Грузия  (Прочетена 42087 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #45 -: Август 16, 2008, 18:05:55 pm »
 ;Значи - шерше ла фам,
а сега за повечето конфликти - шерше ла Америкаааа  ;D ;D ;D ;)

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #46 -: Август 16, 2008, 18:53:05 pm »
Цитат
Русия не е давала толкова много жертви/цивилни и военни/ от времето на втората световна.
Абе русия май е дала повче жертви и в Афганистан,че и в Чечня
А иначе бях чел че САЩ ще подпомогнат Грузия с 1 милион,после може и "умиротворителни" войски да пратят,а може и нещата скоро време да се оталожат.

Глей сега САЩ как действат. Пример с Бирма (Мианмар). Направиха наводнение благодарение на системата си HAARP в Аляска и после пратиха помощи. Земетресението в Китай също е тяхно дело. САЩ уж са приятели на Грузия, а кво направиха? Преебаха я. Да,точно така. Тая война дето стана е заради САЩ. В Грузия трябваше да минава някакъв петролопровод, а сега заради тази война явно няма да минава. Това можеше да донесе пари на Грузия, ама уви. Официално са преебани от САЩ. :D
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен ton

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #47 -: Август 17, 2008, 01:14:34 am »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #48 -: Август 17, 2008, 09:06:41 am »
М. чи коя империя не е искала да превземе Русия или поне да скъса някоя апетитна част от нея- я с нефт и газ, я някви руди, я плодолодна земя, и т.н.: монголи, татари, Наполеон, Англия, Третия райх  ;D, сега и САЩ.
Ма те не са спирали. (Е благодарение на фердинанд откъснаха и от нашта родина немалко  ;)) Кво са чудите. Той тоя процес си е непрекъснат.
Просто от много информация не можем да следим всичко.
Ми, където мине-мине, зависи от главата и взаимната изгода (швейцарски и/или каймански банки) ;) ;D ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #49 -: Август 17, 2008, 10:09:26 am »
Току що прочетох в ЛентаРу, че Ресия започва изтегляне на войските си от Южна Осетия по заповед на президента Медведев.
http://www.lenta.ru/news/2008/08/17/pullout/

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #50 -: Август 17, 2008, 10:29:38 am »
Ето още една интересна статийка, във връзка с този добре инсцениран конфликт:

http://warofillusions.wordpress.com/2008/08/10/for-the-jewels-of-the-east/


« Последна редакция: Август 17, 2008, 10:42:15 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #51 -: Август 17, 2008, 14:56:15 pm »
И Путин и неговата марионетка Медведев, като ги гледам, ми мязат на абсолютни роботи. И са.  Всичко в тях навява хлад, отблъскващо, рептилно... Брррр. Ето я и Матрицата, в която обикновените хора, чрез медиите,  са манипулирани да вярват, че има "уж" студена война между "великите" нации. Всъщност е студена война, защото Студените (рептили) искат повече стрес, уплах, тревога всред обществото. За да се отвлича вниманието  от основните неща.

И кой страда? Обикновените малки матрични хорица, горките. Вижте ги. Ужасът, страхът, терорът, смъртта... са отпечатани на страдалческите им изкаляни и окървавени лица. Но аз не гледам на тази манипулация едностранно, от грузинска или от руска страна, а по-общо.

Осъзнайте се.

Никой не воюва с никой. Целта е да се държат хората в постоянен стрес и страх.

А, как по-лесно от това да палиш военни конфликти, в които никога да няма ясен победител, защото никой не иска  конфликтите да спират...Войни не се водят за надмощие над дадена суверенна нация. Водят се, за да се държи човека чрез негвото ДНК в постоянен стрес, страх, полярност, омраза. Терор!

Моето съчувствие и всичката вътрешна сила, която мога да изсмуча отива към бедните страдащи хорица, които биват избивани като жртвени агнета... момченцето, което загуби баща си и бременната си майка и нероденото му братче... и леля му се чудеше, как да му каже, че то вече няма мама и татко ...няма да има и братче.


Неактивен ton

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #52 -: Август 17, 2008, 15:21:22 pm »
"На никой не му направи впечатление какво се случи в Полша само ден след като подписа договора за ПРО. Торнадо. Половина Полша е под развалини. Торнадата са вилняли яко. И се знае какво ги е предизвикало. HAARP технологията не е монопол на САЩ. Россия я има, даже и са пред хамараканците. И я използват яко. Видяхме какво стана в Полша. Украйна е на път да я последва ако продължи да се опъва като чифутоид. Защото става въпрос за пари. Много пари. Милиарди $. Споразумението между предателя-чифутоид Горбачов и Рейгън-Митеран предвижда заплащане на $ 30 млрд. за източна Европа. С лихвите до днешен ден стават 86 млрд. И на Путьо (пак му забравих името на този педофил) му писна да чака. И заяви, че ще направи „шат на нефтопровода главата” и Израел остават без нефт. Щото чифутоидите се снабдяват с нефт от този нефтопровод. И става кофти работа. Даже един от „Говорителите на Израел” – Турция се извъртя като фурнаджийска лопата и взе страната на Путьо (ееее, не мога да му запомня именцето ). Още една случка не направи впечатление никому – срещата на Тариа Халонен с Медведев по молба на Халонен. Какви масонски послания трябва да предаде на Медведев лесбийката Халонен? И ще го отнесе ли Естония „като бръмбар сламка”? Ще поживеем и ще видим.
Всичко е въпрос за пари и произтичащата от нея Власт. Забравете думата хуманност. Просто няма да ви трябва в журналистическият ви лексикон. Поне не близките 3 години."
http://karutzar.blogspot.com/2008/08/georgia-and-affair-for-1.html

Неактивен triniti

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #53 -: Август 17, 2008, 15:31:26 pm »
ВЪПРОСА Е ДАЛИ ТОВА Н Е НАЧАЛОТО НА ТРЕТАТА СВЕТОВНА :-\

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #54 -: Август 17, 2008, 16:40:00 pm »
ВЪПРОСА Е ДАЛИ ТОВА Н Е НАЧАЛОТО НА ТРЕТАТА СВЕТОВНА :-\
Не е.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #55 -: Август 17, 2008, 16:49:20 pm »
Аз пък си мисля че е ...
Отдалеко се почва - първо Грузия, после Украйна, след което вече войната с Иран ще е започнала, и големите руски републики ще се окажат въвлечени на страната на Алианса, което ще означава - териториално накъсване и "разчекване" на голямата руска държавна мощ. Това е крайната цел, и еврейо-американците добре са си обмислили стратегията, точно как тя да стане реалност.

А и, от друга страна, в главата ми се е забило едно предсказание отпреди поне 10 години, в което някаква ясновидка беше казала, че третата световна ще се разпали именно от Грузия. Тогава ми се струваше много странно споменаването на тази маргинална държавица, но сега вече ми е ясно, че този план се е подготвял много, много отдавна...
musica universalis

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #56 -: Август 19, 2008, 00:56:07 am »
Ето едно видео - смешно е, със Саакашвили


http://ru.youtube.com/watch?v=EBh9D2WIGsE

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #57 -: Август 21, 2008, 12:02:54 pm »
Сеа, трета световна, да почне от Грузия? Мисля, че някъде в миналото го бях чувал, но наистина е толкова невероятно. Какъв мотив може да има наистина, какво толкова ценно има в Грузия- златното руно??? :-\
А тя третата, не вярвям да почне, защото просто няма да има победител.Това го знаят и най-върлите и привърженици.Колко ще дочакат рязпада на радиоактивните материали ?? Освен ако не са решили да почната да замразяват хора за по-дълго време, но това също е в сферата на фантастиката.
А колкото до Саакашвили-има му нещо, щом си гризе вратовръзката  ;D ;D, или си е забравил биберона ;D :-\ Някъде по-горе го наричаха вече и Наакашвили  ;D ;D

Неактивен suspicious

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #58 -: Август 21, 2008, 21:08:43 pm »
Джон Стюърт за войната между Русия и Грузия
http://www.vbox7.com/play:7c4f7f92
 Този е страшен ;D

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: Русия срещу Грузия
« Отговор #59 -: Август 21, 2008, 23:14:34 pm »
Тая Кондолиза много ме нерви а вас? >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27