Автор Тема: BG space show live now!  (Прочетена 10157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
BG space show live now!
« -: Август 07, 2008, 19:17:03 pm »
Задавайте въпросите на човека на НАСА
http://www.ustream.tv/channel/bg-space-show
че сега говори!
 ;D

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: BG space show live now!
« Отговор #1 -: Август 09, 2008, 11:41:00 am »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: BG space show live now!
« Отговор #2 -: Август 09, 2008, 12:12:17 pm »
Не можах да задавам въпроси. Беше се бъгнала програмата >:(  Иначе той не даде да се говори нещо против Аполо мисиите >:(

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: BG space show live now!
« Отговор #3 -: Август 09, 2008, 17:23:51 pm »
Peacekeeper,
Защо влизаш там въобще? Момчето е с насадено университетско, неразкрепостено и НАСА-мислене! Нищо не знае за темите, които се обсъждат в нашия форум. Губиш си времето!!! :---
Зададох му няколко въпроса и съжалявам, че въобще попитах, щото не знае нищичко. Ако водещият е bg-spase от нашия форум, въобще няма нужда човек да си губи времето. 
В 19,00 тази вечер щяло да има интервю за черните и тайните проекти. Но сигурно с друг водещ.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: BG space show live now!
« Отговор #4 -: Август 09, 2008, 18:47:10 pm »
Не, водещия е същия. Но си прав. Прекалено еднолинейно гледа над нщата и не си прави труда да види света от друга гледна точка - което е срамно за един млад човек. Вярата му в НАСА може да се сравни с тази на терористите в Алах, т.е. думата на "учените" от тази фалшива агенция за него са закон ;D ;D ;D

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: BG space show live now!
« Отговор #5 -: Август 10, 2008, 17:14:44 pm »
Имам гениална идея :D айде да направим едно такова шоу тука във форума. 8)
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: BG space show live now!
« Отговор #6 -: Август 10, 2008, 17:55:12 pm »
Гениалната ти идея е на дневен ред от 3 години насам :P

Смятам че може да се реализира догодина съвсем спокойно :)

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: BG space show live now!
« Отговор #7 -: Август 15, 2008, 13:03:41 pm »

От тоя по-голям КОНСПИРАТОР нема ;)
Тоя повтаря 100-тици пъти думата "конспиратор"  :-[ това е конспиративна тактика :-\ Тоя е експеримент на ЦРУ 8)

Опаааа още малко и ще налапа микрофона ;D

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Сега отново BG space show live now!
« Отговор #8 -: Август 15, 2008, 20:23:28 pm »
http://www.ustream.tv/channel/bg-space-show

задавайте му неудобни въпроси :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: BG space show live now!
« Отговор #9 -: Август 27, 2008, 01:26:43 am »
Гениалната ти идея е на дневен ред от 3 години насам :P

Смятам че може да се реализира догодина съвсем спокойно :)


Аз мога да съм съм по развлекателната част. Вначалото или в края на шоуто да излизам и да разказвам по един виц или да изнасям скеч.
Естествено, всичко ще бъде много политически некоректно, странно, расистко, сексистко, дискриминационно насочено... нищо по - специално.  laugh
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Пак се почна!!
« Отговор #10 -: Септември 03, 2008, 20:22:27 pm »

buden

  • Гост
Относно: BG space show live now!
« Отговор #11 -: Септември 04, 2008, 05:50:14 am »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

абе радва ме момчето мене


Кажи им на конспираторите младо!



Неактивен space-bg.org

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 149
    • КОСМОС БГ
Относно: BG space show live now!
« Отговор #12 -: Септември 04, 2008, 12:24:03 pm »
Peacekeeper,
Защо влизаш там въобще? Момчето е с насадено университетско, неразкрепостено и НАСА-мислене! Нищо не знае за темите, които се обсъждат в нашия форум. Губиш си времето!!! :---
Зададох му няколко въпроса и съжалявам, че въобще попитах, щото не знае нищичко. Ако водещият е bg-spase от нашия форум, въобще няма нужда човек да си губи времето. 
В 19,00 тази вечер щяло да има интервю за черните и тайните проекти. Но сигурно с друг водещ.

Да, признавам си, че много от темите, които дискутирате тук са непонятни за мен и не ми влизат специално в моите интереси.
Но понеже аз съм дискутирал някои неща с теб, знам по какъв начин разсъждавате тук.
Ти беше същият човек, който тръгна да ми показва сини снимки от Марс и червени такива. После ми разви теории как НАСА крие информация за цвета на Марс.
За тези снимки ти не ми показа никакво познание относно как работят камерите, за CCD, за неща като цифрова калибрация. Помня също така как ми показа снимка от марсохода, показваща в близък план следите от колелетата му, изкарвайки ги едва ли не следи от танк!
Същото мога да кажа за тук - че си губя времето и че никой не се интересува от това как работят камерите.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: BG space show live now!
« Отговор #13 -: Септември 04, 2008, 14:48:40 pm »
И разбира се ще си прав :) Всеки се е ориентирал в живота си по някакъв начин и в това няма нищо лошо. И няма по-малко достойна позиция. И двете са избор. Ти си избрал да вярваш на факти, а ние на усещанията си. И двете са толкова необходими в живота. Важното е да успеем да ги балансираме по правилния начин :)

Аз лично те поздравявам за програмата, че отдаваш от личното си време и си посветен на нещо. Концептуално, това не се различава от нещата, които правим тук :)

buden

  • Гост
Относно: BG space show live now!
« Отговор #14 -: Септември 04, 2008, 14:51:27 pm »
Peacekeeper,
Защо влизаш там въобще? Момчето е с насадено университетско, неразкрепостено и НАСА-мислене! Нищо не знае за темите, които се обсъждат в нашия форум. Губиш си времето!!! :---
Зададох му няколко въпроса и съжалявам, че въобще попитах, щото не знае нищичко. Ако водещият е bg-spase от нашия форум, въобще няма нужда човек да си губи времето. 
В 19,00 тази вечер щяло да има интервю за черните и тайните проекти. Но сигурно с друг водещ.

Да, признавам си, че много от темите, които дискутирате тук са непонятни за мен и не ми влизат специално в моите интереси.
Но понеже аз съм дискутирал някои неща с теб, знам по какъв начин разсъждавате тук.
Ти беше същият човек, който тръгна да ми показва сини снимки от Марс и червени такива. После ми разви теории как НАСА крие информация за цвета на Марс.
За тези снимки ти не ми показа никакво познание относно как работят камерите, за CCD, за неща като цифрова калибрация. Помня също така как ми показа снимка от марсохода, показваща в близък план следите от колелетата му, изкарвайки ги едва ли не следи от танк!
Същото мога да кажа за тук - че си губя времето и че никой не се интересува от това как работят камерите.

Не се обиждай space-bg. Някои от нас тук се забавляваме, не го приемай навътре. Не знам от къде превеждаш, прави ми впечатление че превеждаш. Това което правиш все е от интерес за някои, а след време съм сигурен, че можеш да развиеш т.нар. шоу.

п.п. Относно CCD сигурен съм че можеш да намериш много във сайтове и форуми, които се занимават с техника /най-вече последните модели дигитални камери на Panasonic и Sony/. Почти съм убеден, че Марс не е червената пустиня, за която ни я представят. Има много информация и за това.

Със здраве.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
20 Отговора
16377 Прегледи
Последна публикация Май 14, 2007, 03:35:06 am
от ton
1 Отговора
3649 Прегледи
Последна публикация Ноември 07, 2006, 13:03:27 pm
от Gil-Galadh
5 Отговора
5166 Прегледи
Последна публикация Юли 26, 2007, 00:30:26 am
от asdfghjkl
0 Отговора
2744 Прегледи
Последна публикация Юни 21, 2009, 13:15:16 pm
от Oneness

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27