Автор Тема: Esoteric Agenda I & II  (Прочетена 20319 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Esoteric Agenda I & II
« -: Август 05, 2008, 00:14:23 am »
Този филм е получил голям отзвук из конспиративните форуми и доста го хвалят. Незнам дали го има по торентите но го има онлайн ТУК

Аз го прегледах набързо за 5 мин, но доколкото разбрах освен че включва голяма част от конспиративните тези към края на филма се дават и някакви съвети по какъв начин да се ползва  информацията (за разлика от повечето други подобни филми)
Затова преведох малко интро за филма и дано наистина да се окаже полезен и да придобие популярността на  филма "Тайната", като за разлика от него даде по-коректна информация.


Има таен план зад всеки аспект на живота. Съществува Елит, който контролира почти всички Политически, Икономически, Социални, Корпоративни, някои Неправителствени или дори Антиглобалистични Организации.Този филм използва работата и изследванията на  професионалисти от всички сфери, които могат да помогнат да се разкрият тези планове и да се постави бъдещето на тази планета в ръцете на хората.

Това е една компилация на информация от различни водещи изследователи, Адвокати,Учени, Лекари и професионалисти, която засяга цялото човечество и реалността, която възприемаме.Много вероятно е да сте достигнали момента във вашият живот в който нещо липсва или мислите че има нещо много сбъркано със света.

Религиозните „свети писания” изглеждат неясни и неудовлетворителни. Науката изглежда непредсказуема и непълна.Политиците крият своите тайни зад протекцията на Националната Сигурност докато същевременно все повече отнемат правото на личен живот на хората.Корпоративна Америка се превърна в Корпоративна планета Земя след като суверенитета на всяка една държава е компрометиран от няколко богати фамилии на върха. Образованието се обработва за да скрие истинската история на планетата.Медиите се обработват за скрият истинските събития на тази планета.Спортовете и Забавленията отвличат вниманието и внушават емоции със „свещена” и подсъзнателна геометрия, символизъм, цвят и звук.

Всичко това може би ви изглежда несвързано, случайно и от източници нямащи нищо общо по между си ? Тогава не може да сте по-далеч от истината. Не се допускат грешки.Нищо не е оставено на шанса.Има ред и смисъл за всичко което съществува.Всичко на тази планета се случва за да подготви човечеството за ТОВА КОЕТО СЛЕДВА. Въпросът остава: Дали тези събития ще облагодетелстват или наранят човечеството?

Истината е че в момента се извършват много промени в галактиката, нашата слънчева система, нашата планета Земя и дори в нас самите.Ами ако има обяснение за страданието, разделението, статуквото, дискриминацията, омразата, Войната, страха, любовта и всеки един аспект на нашия живот, който ние считаме за страничен или необясним – като творение на отделна и недостижима „божествена фигура” ?
« Последна редакция: Февруари 09, 2009, 03:00:26 am от H. »

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #1 -: Август 05, 2008, 11:00:30 am »
Абе гледах филма,стори ми се ,че твърде много наблягат на идеята за намаляне на населението,която е може би залъгалка,казаха че буши е 13 братовчед на принц чарлс и всички предходни президенти имат роднинска връзка с уиндзорите,но нищо повече,въобще филма засяга някои важни моменти ,но като че ли малко повърхностно,но за 2 часа толкоз ,мисля че филма е добър за прохождощи в нашата сфера,но другите няма да научат нищо ново,видя ми се и твърде подобен на Зайтгеист ,който пък кото че ли бе съвсем малко по-добър от Езотеричния Ред .
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #2 -: Август 07, 2008, 19:10:29 pm »
Гледах филма преди месец. Няма нищо ново, само името му е притегателно. Твърде дълъг и не всеки ще го изтърпи.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2008, 11:43:59 am »
Направих си труда да преведа субтитрите на български за този филм.
Мога да кажа, че си струва да се гледа от всеки.
Информацията е много сбита и е направен опит да се обърне внимание на почти всички аспекти на живота, което е невъзможно да стане само за 2 часа и 6 минути. Някои неща само са засегнати, за други не се споменава, но по-запознатият човек ще ги види между редовете, а други теми са по-сериозно засегнати.

Филма може да се изтегли от:
Замундата
Има го и в колибката също.

И така на вашето внимание най-после - субтитри на български за "Тайния План"

Приятно гледане на всички, които решат :-* :-* :-*
« Последна редакция: Ноември 28, 2008, 11:33:04 am от Una »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #4 -: Ноември 17, 2008, 13:01:15 pm »
Поздравление за инициативата и труда! :D

Кое те впечатли най-много от филма и защо реши да го преведеш? :)

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2008, 13:07:51 pm »
Незная какво ме накара да го направя, просто реших, че така трябва. Има някои основни въпроси относно това, което ще се случи на 21.12.2012 г. и е разгледано в един много обширен план, тръгвайки от древността до днес.
Освен това разкритията за ДНК и емоциите са потресаващи...
Но това за тези, които имат търпението да изгледат целия филм...
Има доста неща - информацията направо е сбита в 2 часа, но всеки може да бъде впечатлен от нещо друго.
На мен ми хареса опита за едно задълбочено разглеждане на нещата поотделно и едновременно с това в контекст и връзка между тях.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2008, 13:15:48 pm »
Благодаря и аз за превода.  :)

Поздрави.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2008, 13:27:54 pm »
Мен пък ме втрещи онази подробност за главните и малките букви.

Неактивен Regul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2008, 13:54:10 pm »
И мен ме впечатли много това за ДНК и емоциите.Но ме потресе,когато Мадлин Олбрайт каза,че смърта на 1.5 милиона деца е приемлива цена за "по-голямото добро" което са постигнали  :( :(
« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 14:43:03 pm от Regul »

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2008, 14:12:45 pm »
Мен пък ме втрещи онази подробност за главните и малките букви.
Явно така действа в Щатите, но и тук не сме много далече от тях.
Като погледнеш дали  малки, дали големи, отдавна е измислено едно второ "ТИ", което обикновено е едно измислено същество - на хартия, документ и т.н.... и което обикновено не е много-много под твой контрол

Неактивен Fi Tanis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2008, 14:44:31 pm »
Una, благодаря ти много за субтитрите. Филмът съм го гледал преди месец-два и някой моменти ми обегнаха, главно с финансовата част.
Сега вероятно пак ще го гледам.
Свързаното с ДНК-то и нашите емоции....Michael Tsarion има добри лекции по този въпрос, а и по много други и тъй като съм нов тук и не видях статии относно него, може ли някой да сподели мнение :).


Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2008, 17:24:34 pm »
Направих си труда да преведа субтитрите на български за този филм.
Мога да кажа, че си струва да се гледа от всеки.
Информацията е много сбита и е направен опит да се обърне внимание на почти всички аспекти на живота, което е невъзможно да стане само за 2 часа и 6 минути. Някои неща само са засегнати, за други не се споменава, но по-запознатият човек ще ги види между редовете, а други теми са по-сериозно засегнати.

Филма може да се изтегли от:
Замундата
Има го и в колибката също.

И така на вашето внимание най-после - субтитри на български за "Тайния План"

Приятно гледане на всички, които решат :-* :-* :-*
Много благодаря, отдавна се надявах да се появят субтитри за него  :) 8)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2008, 19:04:17 pm »
Una, пусни субовете и в Замунда, така филма ще достигне до повече хора.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2008, 13:09:34 pm »
Una, пусни субовете и в Замунда, така филма ще достигне до повече хора.
Пуснала съм ги, в коментарите

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Esoteric Agenda (Тайни планове)
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2008, 21:05:12 pm »
Una, благодарско за доброто, благородно дело!

За сведение. BS - плеарът не отваря субтитрите. Отварят се с Media Player Classic, и с Windows media Player.

Още веднъж благодаря за превода!!!! :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27