Автор Тема: Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба  (Прочетена 16793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« -: Ноември 02, 2008, 19:11:22 pm »
Нищо не ни пречи да я разпространяваме незаконо и така да им правим мръсно ;) :D.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2008, 19:42:41 pm »
Ми ще минаваме на мед.  :D
докат не са го забранили и него.   laugh
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2008, 00:30:23 am »
О-о-о я не се отчайвайте! И аз се психирвах преди години за най-важните лекарства и билки, но откакто Европейския съюз влезе в рецесия ВСИЧКО се върна на пазара и то на много по-ниски цени! Само затегнете коланите и си сложете каски да не ви ударят по главите гипсовите парчета от педантските статуи на финансовите институции, които банкрутирват в момента...

И ДА! - Опитват се да въведат нови МАСОВИ ваксини за населението, защото фармацевтичната мафия малко го закъса...ваксини като серум за рак на матката на момичета в основни училища... на Глаксо Фармацевтика...и продажните правителсва се опитват да го прокарат заради спонсторството.

Неактивен bobi187013

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #3 -: Август 23, 2009, 10:32:08 am »
Искам да повдигна един въпрос който ме вълнува. Напоследък започнаха да рекламират по доста телевизии Стевия. Може и да греша, но предвид досегашната практика на конспирторите, че нещо щом вече е позволено от системата е под техен контрол,значи се предполага, че или има някаква фалшификация или са изтървали юздите само за сега, имате ли някаква информация да ме светните. Ако някой има сведения за качеството на продукта в аптеките моля да сподели, благодаря Ви!
« Последна редакция: Август 23, 2009, 17:45:02 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #4 -: Август 24, 2009, 17:14:00 pm »
Искам да повдигна един въпрос който ме вълнува. Напоследък започнаха да рекламират по доста телевизии Стевия. Може и да греша, но предвид досегашната практика на конспирторите, че нещо щом вече е позволено от системата е под техен контрол,значи се предполага, че или има някаква фалшификация или са изтървали юздите само за сега, имате ли някаква информация да ме светните. Ако някой има сведения за качеството на продукта в аптеките моля да сподели, благодаря Ви!

Тази тема беше поне 2 страници дълга -незнам къде са изчезнали постовете в нея. Бях сложил картинка с етикета на въпросната стевия от която се вижда че има добавени допълнителни неща.
« Последна редакция: Август 24, 2009, 17:17:47 pm от Alien »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #5 -: Август 24, 2009, 17:26:09 pm »
"И др."? Почти незабележимо... Интересно, какво ли вклюва... >:(
« Последна редакция: Август 24, 2009, 17:28:00 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #6 -: Август 24, 2009, 17:30:55 pm »
Аз именно на това най-много се ядосах - все пак пробвах няколко "хапченца" така и така беше купено ама не ми хареса особено,   ;)

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #7 -: Август 24, 2009, 17:33:59 pm »
Аз именно на това най-много се ядосах - все пак пробвах няколко "хапченца" така и така беше купено ама не ми хареса особено,   ;)
То се знае, че вкусът си иска свикване и на първо четене не е от най- приятните, но това го казваш, понеже си опитвал и друг път и правиш съпоставка, или си пробвал за първи път?
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #8 -: Август 24, 2009, 17:41:16 pm »
Ами не съм опитвал от билката стевия - то нея съвсем не можеш да си я намериш лесно. А тези хапченца под не харесване нямам предвид вкуса ами като ги сложиш - все едно протича някаква химическа реакция с течността в която ги сложиш - изобщо работата е "криминална"  :diablo: А и за да стане сладко трябва да сложиш няколко. Тя и цената й вариреше тогава доста от 2 и 50 до 5лв за тази малката кутийка - размера й е много по-малък от на снимката  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #9 -: Август 24, 2009, 17:44:54 pm »
На мен ми дадоха изсушеното растение и си хрупам листенца от време на време. Много сладко, чак горчи на момент.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #10 -: Август 24, 2009, 18:31:23 pm »
Ами...доколкото чета тоя етикет...тая стевия по нищичко не се различава от областта на влияние на канелата.
(вярно, не е еднаква по съдържание, но на кой му пука за съдържанието, след като на всички е ясно, че "не е заместител на разнообразното хранене")

http://www.bb-team.org/articles/3224/

Естествено предпочитам канелата на кора и си я дъвча както е изсушена, никога не мога да имам доверие в прах, било то и на канела :)
« Последна редакция: Август 24, 2009, 18:34:42 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2009, 15:18:39 pm »
Ако някой чуе, види и "помирише" някъде, някой да продава семена от стевия, свиркайте, и то бързо, защото от доста време съм ентусиаст да си засадя в къщи. От човек от Шумен, който продава разсад, научих, че е абсолютно невъзможно от интститута  до Шумен да се закупят не само живи растения, но и семена. Въпросният шумналия, който произвежда и разпространява различни видове растения, също ще има чак напролет разсад.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2009, 16:52:38 pm »
Аз мога да ти намеря.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Относно: Изтеглиха СТЕВИЯ от продажба
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2009, 20:09:34 pm »
Аз мога да ти намеря.

Стига бе...!!! ::) ??? :hi: ;D Стевия ли, или паста за зъби със стевия? Аз търся растението.

До сега що не каза, че можеш? Нали съм споменавал още преди месеци, че търся семки или разсад /за предпочитане семки от различни растения, а не от един корен/. Търся сорт, който е по-богат на Ребаудиозид А, а не на Стевиозид, че сортовете с втория гликозид горчат.

Давай тука информацията, че в къщи двама трима души са с високо кръвно и от години пият илячи за кръвно.
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 20:20:27 pm от SMSI-H »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27