Автор Тема: Родът на Адам - тайната на андрогенатите  (Прочетена 20955 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
enarees иди се прегледай. Не винаги логичното е истинно.

 За съжаление, пазителите на граала са много.
Не знам дали, ти го правиш от глупост или...

Съществуването на РОДА обяснява и конспирациите и появата на човешкия вид и т.н..

Нещата не са сложни, стига да се направи дръзка логическа стъпка.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Не бързайте със съветите за "прегледи" и така нататъка  ;) Първо тази теза явно се споделя и от други а и не е задължително да е изцяло вярна а само частично. От всяка една теза може да има полза за разкриване на общата картина.Дори само един неин аспект да е верен пак може да е от полза.

Неактивен enarees

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
    • Тайна
Не бързайте със съветите за "прегледи" и така нататъка  ;) Първо тази теза явно се споделя и от други а и не е задължително да е изцяло вярна а само частично. От всяка една теза може да има полза за разкриване на общата картина.Дори само един неин аспект да е верен пак може да е от полза.

 Ако не се идентифицират глобалните конспиратори като същност(хайде-поне генезис) пред инородците и жените, има да се плетат конспирацийки и да се водят към заблуди пасомите.
 
 Тук също има такива, които не искат нещата да бъдат по-обясними от гледна точка на това, което казвам.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Родът на Адам - тайната на андрогенатите.
« Отговор #33 -: Юли 19, 2018, 10:20:22 am »
Интересна находка е тая тема, пък авторът и е още по-голям образ. Успях да го открия в една мрежа и си "побъбрихме" малко. И понеже съм малко индианец, разговорът скоро му дотегна. :D
Та каква ми е идеята да пиша в темата:
Твърденията/мирогледа/постулата на Енарес странно много ми напомнят тези на Меандър.(Нека Меандър не се сърди на квалификациите. Чрез тях ми е по-лесно да изкажа тезата си. Мирогледът му е известен тук, и няма смисъл да се впускам в детайли. Желаещите имат възможност да се запознаят.)
Постулата/откритието на Енарес почива изцяло на принципите в материалния свят/материалното(биология, физика, химия), докато този на Меандър е насочен почти изцяло в сферата на нематериалния/енергийното.
Възможно е да си въобразявам, но ми се струва че съществува паралел/връзка между двата мирогледа.
Или казано по друг начин, всеки е достигнал до истината, гледайки от собствената си камбанарийка.
(така си баба знае, така си и говори)
Чудех се правилно ли е да правя връзка/съпоставка между двата мирогледа, или пак съм фанал къра? :flag_of_truce:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Родът на Адам - тайната на андрогенатите
« Отговор #34 -: Юли 19, 2018, 12:35:20 pm »
 :D
Днес пак си поприказвахме с въпросния субект, и след като му "разясних" някои положения, се оказа че индианеца не съм Аз.
Голям цирк!
 :lol:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Родът на Адам - тайната на андрогенатите
« Отговор #35 -: Юли 22, 2018, 15:43:55 pm »
Сега по-сериозно.
Преди време у жълтия форум бях пуснал една тема за най-голямата измама в библето. Ставаше въпрос за подмяна на една буква в една ключова дума. Сега като се замисля, май съм се подвел за думата.
То че има подмяна, има. Само че, не е в ОНАЗИ дума. Благодарение на тази тема май си разбрах грешката.
ИЗМАМАТА е в следния текст:
(по памет го цитирам)
И Бог създаде човека по свой образ и подобие. И мъж и жена ГИ създаде.
Думата е "ГИ". И оттам цялата библия е "обърната".
Да приемем ГИ за вярно.
За чий х..., Бог е решил да създава другарка на Адам, в райската градина, след като очевадно от изречението "И мъж и жена ги създаде" става ясно, че е създал мъжът и жената(Адам и Ева) като отделни индивиди? И са си двамца да си хортуват и си правят компания?
Ако променим "ГИ създаде" на "ГО създаде", темата у форума започва да придобива ясни очертания.
Щото "ГО" означава, че Адам е създаден ДВУПОЛОВ!
Пък после от цицката(реброто) му се "ражда" Ева.
Андрогения.
Въпросът е, тая щуротия ако е вярна, как през хилядолетията е скрита от гоите?
Как никоя утроба/жена не се е разцирикала до сега?
Някакви идеи?

п.п.
Цитат
    1 Ето списъкът на Адамовото потомство. В деня когато Бог сътвори човека, Той го направи по Божие подобие;   
2 създаде ги мъж и жена, благослови ги, и наименува ги Човек, в деня когато бяха създадени.   
3 Адам живя сто и тридесет години, и роди син по свое подобие по своя образ и наименува го Сит.   
4 А от как роди Сита, дните на Адама станаха осемстотин години; и той роди синове и дъщери.   
5 И всичките дни на Адама колкото живя станаха деветстотин и тридесет години; и умря.   
6 Сит живя сто и пет години и роди Еноса.   
7 А откак роди Еноса, Сит живя осемстотин и седем години и роди синове и дъщери.   
8 И всичките дни на Сита станаха деветстотин и дванадесет години; и умря.   
9 Енос живя деветдесет години и роди Кенана.   
10 А откак роди Кенана, Енос живя осемстотин и петнадесет години, и роди синове и дъщери.   
11 И всичките дни на Еноса станаха деветстотин и пет години; и умря.   
12 Кенан живя седемдесет години и роди Маалалеила.   
13 А откак роди Маалалеила, Кенан живя осемстотин и четиридесет години и роди синове и дъщери.   
14 И всичките дни на Кенана станаха деветстотин и десет години; и умря.   
15 Маалалеил живя шестдесет и пет години и роди Яреда.   
16 А откак роди Яреда, Маалалеил живя осемстотин и тридесет години и роди синове и дъщери.   
17 И всичките дни на Маалалеила станаха осемстотин деветдесет и пет години; и умря.   
18 Яред живя сто шестдесет и две години и роди Еноха.   
19 А откак роди Еноха, Яред живя осемстотин години и роди синове и дъщери.   
20 И всичките дни на Яреда станаха деветстотин шестдесет и две години; и умря.   
21 Енох живя шестдесет и пет години и роди Матусала.   
22 А откак роди Матусала, Енох ходи по Бога триста години и роди синове и дъщери.   
23 И всичките дни на Еноха станаха триста шестдесет и пет години.   
24 И Енох ходи по Бога и не се намираше вече, защото Бог го взе.   
25 Матусал живя сто осемдесет и седем години и роди Ламеха.   
26 А откак роди Ламеха, Матусал живя седемстотин осемдесет и две години и роди синове и дъщери.   
27 И всичките дни на Матусала станаха деветстотин шестдесет и девет години; и умря.   
28 Ламех живя сто осемдесет и две години и роди син;   
29 и наименува го Ной, като думаше: Тоя ще ни утеши в умората ни от работата ни и от труда на ръцете ни, който ни иде от земята, която Господ прокле.   
30 А откак роди Ноя, Ламех живя петстотин двадесет и пет години и роди синове и дъщери.   
31 И всичките дни на Ламеха станаха седемстотин седемдесет и седем години; и умря.   
32 А Ной беше петстотин години; и Ной роди Сима, Хама и Яфета.     
Абе тия как как раждат без жени?
В текста ясно пише, че само мъжките раждат.

« Последна редакция: Юли 22, 2018, 16:04:58 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Родът на Адам - тайната на андрогенатите
« Отговор #36 -: Юли 22, 2018, 16:17:06 pm »
Цитат
  Абе тия как как раждат без жени?
В текста ясно пише, че само мъжките раждат.
   
И най-големия майтап е влизането на Лилит в сценария, за замазване на положението..... :-X
 :drinks:


Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Родът на Адам - тайната на андрогенатите
« Отговор #37 -: Юли 23, 2018, 11:54:23 am »
Не е баш по темата, но ще го цитирам поради надеждата, която ми носи:
Цитат
    Всеки народ си има звезда, която го зарежда със светлинна енергия. Но има и изключения. Някои народи нямат звезда, а планета. Един ден тези народи няма да могат да оцелеят. В необикновената за тях атмосфера ще се задушат … народ, който има планета вместо звезда, ще угасне както свещ при силен вятър. България има не само една звезда, а цяло съзвездие.     
:hi:

П.п. И друго се сетих, докато цитирах баба ти Ванга:
Носим знака IYI.(ген)
Средният символ, чаталчето V,дето е на  Y отгоре ни различава/ прави ни ХОРа спрямо андрогенатите/евреите/циганите и пр. 12 РОДА.
Някои са се сетили какво е символа и какво може, и вчера на някои им се такова РОДАТА/МАМАЛАТА/МАМАТА....
За пореден път.
Да не са ни посягали на територията. :diablo:

« Последна редакция: Юли 23, 2018, 12:13:51 pm от paci1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27