Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036145 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
 ...И то кво излиза сега ... :-X...извънземните ни отпускат помощи, а пък ние земните ги окрадваме...явно БЪЛГАРИЯ все още не се управлява от рептили, а от крадливите си земни жители  :-X

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Очевадно сме го закъсали много, след като рептили ни помагат в борбата срещу престъпността. ???

Еленко, рептилите от една страна искат да направят Европа мюсюлманска и да вкарат Турция в Евро съюза, от друга причиняват земетресения и наводнения в Истанбул.
Как си го обясняваш?
Според мен искат да затвърдят вярата на турците в Алаха, защото виждат че Турция се превръща в светска страна.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Няма помощ има само разделяй и владей за да консумираш.

Алдъс Хъксли, автор на „Прекрасният нов свят” и брат на Джулиън Хъксли(президент на ЮНЕСКО), изнася реч в Бъркли през 1962 г. малко преди смъртта си. Той признава, че бестселъра му написан през 1932 г., се базира не на измислица, а на това, което елитът смята да осъществи:

-„Тук бих искал да направя сравнение между „Прекрасния нов свят” и една друга книга, която се появи наскоро – „1984” на Джордж Оруел. Склонен съм да мисля, че научните диктатури на бъдещето, а такива ще има в много части на света, ще бъдат много по-близко до модела на „Прекрасният нов свят”, отколкото до модела на Големия Брат в „1984”. Те ще бъдат много по-близо не заради някакви морални скрупули у научните диктатори, а защото моделът „Прекрасният нов свят” е много по-ефикасен от другия. Ако можете да накарате хората да са съгласни с начина си на живот, с робството си, със съществуването си, струва ми се, че естеството на върховната революция, пред която сме изправени сега е точно това - че ние разработваме серия от техники, които ще дадат възможност на управляващата клика, която съществува и винаги ще съществува, да накара хората да обичат робството си. Хората могат да бъдат принудени да харесват начин на живот, които по общоприетите стандарти не би трябвало да харесват. Мисля, че тези методи са усъвършенстване на старите методи за терор, защото комбинират методи на терор с методи на одобрение. Има и други методи, за които можем да се сетим - например за фармакологичния метод - едно от нещата, за които говоря в „Прекрасният нов свят”. Резултатът ще е... ами можете ли да си представите еуфория, която ще държи хората щастливи и при най-отвратителните обстоятелства. Тези неща са възможни...”.
                 
Билдерберг диктува нов световен ред като „Биг Брадър” в „Прекрасния нов свят”. А кой контролира контролиращите? Кой е по-големият Брат на „Големия Брат”? Защо Елитът създава този канибалски дизайн на съвременното ни общество? Що за хора са това? Хора ли са това? За да видим картината на истинската реалност трябва да поставим и наредим всички парчета от „Конспиративния пъзел” в една равнина. Тук отново припомням твърденията на офицера по сигурността на подземната военна база в Дълси, Томас Едуин Костело:

-„Извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на извънземен, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека.”
           

Хибридите - отвън и отвътре са хора, но същността им е на Влечугоподобен. Те изглеждат като човеци, но действията им са рептилски и подчинени на колективното им съзнание. Много от тях са на ключови позиции в съвременното ни общество. Заповедите и последствията от решенията им са пагубни за истинските хора. Дори не винаги очите им да стават с вертикална(рептилска) зеница с невъоръжено око можем да видим, че това са изроди лишени от човешка топлина, налагащи световно нещастие на приспаното човечество.
 
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат
-„Извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на извънземен, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека.”

А можеш ли Еленко да ми кажеш какво става с тази отделена жизнена матрица от човека да я наречем -"душа" примерно-Къде отива? На кого служи и за какво?Преработва ли се? Или служи само като субстанция за сферите на Луцифер?
Изключително ми е важно ако някой може да ми отговори на този въпрос?
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 10:14:40 am от Z-931 »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Душата се връща във Висшия Аз или се ползва в астрала от извънземните за техни цели.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Благодаря Н.!
А каква е вероятността при една такава размяна на "жизнени матрици", човек изгубил своята да си я получи обратно? Ще бъде ли същият човек? Има ли някакъв ЗАКОН по-който действат?
Как правят подборът за жертвите си?
Има ли нещо общо с нашата КАРМА?

П.П. Вярно ли е , че само в Египет може да стане една такава трансформация на душата?
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 15:18:53 pm от Z-931 »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Да, съгласен съм с Н.(аз почти винаги съм съгласен с него). Z-931 в "Матрицата V"(издател Вал Валериан). Там "Автора"(ученик на Боб Монро "Пътуване извън тялото") разкрива много ядра истина. Преди да я прочета(благодарение на превода на Еми Манолова) много от нещата писани за Свръх Аза и влечугоподобните вече бях осъзнал в сънищата си(в "Моето училище").
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Приятел с много желание помогна да се направят нещо като "филмирани серии" по участието ми в "Нощен хоризонт" на 11 септември 2009 г.

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, I част - http://www.vbox7.com/play:6d1050ad

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, II част - http://www.vbox7.com/play:03eaf66e

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, III част - http://www.vbox7.com/play:3897467d
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря Н.!
А каква е вероятността при една такава размяна на "жизнени матрици", човек изгубил своята да си я получи обратно? Ще бъде ли същият човек? Има ли някакъв ЗАКОН по-който действат?
Как правят подборът за жертвите си?
Има ли нещо общо с нашата КАРМА?

П.П. Вярно ли е , че само в Египет може да стане една такава трансформация на душата?

Не можеш да изгубиш своята това са простотии.
Правят подбора според това дали имаш мисловен модел който би привлякал това.
Няма общо с кармата просто защото карма няма. Може да ти се случи нещо само ако предварително си избрал да ти се случи.
Това за Египет също са тъпни не знам откъде ги четете тея работи :)

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Дължа много на Xnet(особено на постовете на H. и Alien)

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, VI част - http://www.vbox7.com/play:154647a4

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, V част - http://www.vbox7.com/play:1d711bf9
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

Цитат на: H.
Не можеш да изгубиш своята това са простотии.

B такъв случай това твърдение противоречи на това, в което иска да ни убеди Еленко в трилогията си, че -„Извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на извънземен, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека.”

Значи така да разбирам "Никой не може да загуби своята ,само където някой може да му я отнеме и ползува за негови цели. Това не е ли също загуба? :-X
Изключвам хората, които са самите себе си и са свързани със своя Висш АЗ!

Цитат на: H.
Правят подбора според това дали имаш мисловен модел който би привлякал това.

Да това е така в известна степен мисловният модел ги привлича, но те в никакъв случай не се опитват да ти отнемат това, което имаш т.е."душата" и да ти я заменят с "тяхна матрица", което също е в противоречие с горната теза.
Тук изводът ми е, че има някакъв друг подбор за тези неща.

Цитат на: H.
Няма общо с кармата просто защото карма няма. Може да ти се случи нещо само ако предварително си избрал да ти се случи.

Не тук също не мога да се съглася.Може да ти се случи нещо, което и през ум не ти е минавало и никога не си го планирал и изграждал като мисловен модел.

Цитат на: H.
Това за Египет също са тъпни не знам откъде ги четете тея работи

Това не съм го чел от никъде!Знам го от човек жертва на възкресителката "ИЗИДА",която се опитва Еленко да разбули.
Знам също, че и разковничето за разбулването и се крие в Египет, но все още някой няма интерес напълнно да я разбули поради това да не изпусне "ЮЗДИТЕ НА КОНТРОЛА"




Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Душата се връща във Висшия Аз или се ползва в астрала от извънземните за техни цели.

Ок. А къде и от кого се създават душите, искрата на разума? И кога, как и от кого се прави връзката душа-тяло.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Цитат на: H.
Не можеш да изгубиш своята това са простотии.

B такъв случай това твърдение противоречи на това, в което иска да ни убеди Еленко в трилогията си, че -„Извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на извънземен, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека.”

Значи така да разбирам "Никой не може да загуби своята ,само където някой може да му я отнеме и ползува за негови цели. Това не е ли също загуба? :-X
Изключвам хората, които са самите себе си и са свързани със своя Висш АЗ!

Вижда противоречие този който не е разбрал за какво си говорим :P Какво общо има това да загубиш душата си с това да сложат чужда в тялото ти? Губиш тялото си, душата - не. Душата ти може да бъде вкарана в друго тяло. Пак няма нищо общо с въпросната анихилация.

Цитат на: H.
Правят подбора според това дали имаш мисловен модел който би привлякал това.

Да това е така в известна степен мисловният модел ги привлича, но те в никакъв случай не се опитват да ти отнемат това, което имаш т.е."душата" и да ти я заменят с "тяхна матрица", което също е в противоречие с горната теза.
Тук изводът ми е, че има някакъв друг подбор за тези неща.

Има подбор на база генетика. Тялото ти може да е подходящо за дадени техни цели.

Цитат на: H.
Няма общо с кармата просто защото карма няма. Може да ти се случи нещо само ако предварително си избрал да ти се случи.

Не тук също не мога да се съглася.Може да ти се случи нещо, което и през ум не ти е минавало и никога не си го планирал и изграждал като мисловен модел.

Там е работата, че ти не знаеш (на съзнателно ниво) какво си планирал и няма абсолютно никакво отношение към нещата какво ти е минавало през ум или не. Тези неща се координират на ниво Висш Аз, преди самата инкарнация да се случи. До тези "решения" нямаш достъп.

За Египет няма какво да кажа, защото честно казано нямам никаква представа за какво говориш :)

Душата се връща във Висшия Аз или се ползва в астрала от извънземните за техни цели.

Ок. А къде и от кого се създават душите, искрата на разума? И кога, как и от кого се прави връзката душа-тяло.

Душите са разклонение на Висшия ти Аз. Висшия ти Аз е разклонение на Източника или на нещо под него (но за тези нива няма смисъл да се мисли дори).

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Ако мога да допълня за душата и кармата. "Душа" е христянска дума!Ако говоря за Карма, бих използвал думичката ум.
Карма, означава закона за причина и следствие.Съзнателни мисли, думи и действия създават карма, през всяка една секунда от живота ни и така хиляди години :)
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Един чудесен приятел(благодаря му сърдечно) снощи ми припомни следната мъдрост(!Айк често я използва в лекциите си):

"В този луд свят, ако не ви считат за луд, нямате потвърждение за здравия си разум, нали така? Представяте ли си този луд свят да ви счита за нормални?? О, Божичко, какъв ужасен кошмар..."

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, VI част - http://www.vbox7.com/play:4cd38eee

Еленко Ангелов, Хоризонт 9.11, VII част - http://www.vbox7.com/play:122668e9

« Последна редакция: Септември 15, 2009, 17:59:45 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27