Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036174 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ще трия ако искам, не ако ти смяташ, че е по-добре.
Разбрахме мнението ти. Разбрахме че пише през няколко ника, разбрахме че е некадърен. Оттук нататък какво? Каква е крайната цел?

cdms

  • Гост
По-голям контрол. Например от един ИП адрес да се влиза с един акаунт.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
elven ти пак изкрейзи... а ти мой любими Tangrata_  ;D ... запиши за милиционерче... ;D
elven може да я видите в този форум в пълен чернобял блясък - сложил съм нейна снимка с рептилска зеница... В "Добро Утро Щастие" част първа, дилемата е дали elven е рептилски хибрид или е обсебено момиче...
За да стане по-мелодраматично ето какви лични писма ми пише моята бивша възлюбена Сон тук:

elven
Начинаещ потребител

 Неактивен

Публикации: 14



   Re:Относно: son
« Изпратени до: oknele -: март 13, 2009, 01:02:10 »     

--------------------------------------------------------------------------------
Гледах всичките ти клипове. Единствено последния си заслужава. Може би заащото си говориш сам. Разбрах, че намеренията ти са добри, разбрах, че си прочел много неща, хубави неща казваш, вдигам бяло знаме. Може усещанията ми относно теб да са били по-негативни от нужното, но ако се поставиш на мое място ще ме разбереш, доста ми беше дошло. Току-що видях един кос. Черен, с жълт клюн.
Така че, поздравления! ледът се пропука, господа съдебни заседатели.

Имам някои критики:
- работи върху изражението си, не си вдигай толкова веждите, в желанието си да убедиш зрителя, че си прав
- все още недоизказваш мислите си и думите докрай
- на клипа, който си правил, с представянето, папирусът в рамката е накриво, а е основна част от кадъра
- на същия клип, в далечен план си в кофти поза, от която главата ти изглежда твърде голяма
- kossev е прав за сайта
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Еленко, поздравления за смелостта.
Да критикува всеки може.
Другото не е за всеки. :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Съжалявам ...

далеч не си в позицията да ми даваш съвети!
Нито си ми баща, нито роднина, нито някакъв авторитет.
Напротив, за мен си точно обратното на авторитет. До тук успя да покажеш почти всички качества, дето са ми отблъскващи у човек. Чудя се дали може да ме изненадаш още с нещо.

А ако целиш да ме обидиш с това "милиционерче" не си познал. От теб не мога да се обидя.

Гледай си лъжиплетствата и "бизнеса" с писането на книги и не се захващай с хора, които не са ти от калибъра. (това може да се тълкува двусмислено, ама ти си знаеш калибъра как ти е и сам)

п.с. към модераторите
в моя пост няма никакви лични обиди, така че няма нужда да се трие. Нека се види автора на тая книга какво представлява в действителност.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Tangrata_  благодарен съм, че има органични портали като теб, за да може да съществуват щастливи хора като моите приятели. Както плюс не може без минус, така и време-пространството ни се нуждае от "хора", които подобно на теб ме обвиняват в жалки нелепости...

Ще се радвам в тази тема -  Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3, да се пише по темата, въпреки, че с последните си постове и аз не давам добър пример...

Tangrata_  по-здрав - http://www.vbox7.com/play:e7c6a0ba
  :-*
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Бих желал да се води дискусия за следното - откъс от "Добро Утро Щастие" част 1, Еленко Ангелов :

Къде е границата между фантастиката и реалния живот? Има ли граница? Къде започва и къде стига параноидността в такива потресаващи прилики от сериала „V” и канала СNN? Струва си да се събудиш и да спреш да повтаряш едно и също и да се замислиш сериозно върху твърденията на Едуин Костело, които цитирам отново тук:

-„Извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на рептилска или друга същност, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека.”
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 00:02:13 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
откъс от "Добро Утро Щастие" част 1, Еленко Ангелов :

Вертикални Зеници
   Офицерът по сигурността от подземната база в Дълси - Томас Костело твърди, че извънземните знаят как да отделят биоплазменото от физическото тяло, за да поставят в човешкото тяло жизнената матрица на рептилска или друга същност, след като са отстранили душевната жизнена матрица на човека. Това Томас и групата му го знаели със сигурност от сътрудничество си с Рептилите бунтовници, с които си съдействали. Рептилските очи често издавали това – човешките кръгли зеници ставали вертикални, змийски(за секунди или повече), това било факт при емоционално пренатоварване, енергиен срив или технически проблем на човешкия им камуфлаж. Хибридите - отвън и отвътре са хора, но същността им е на Влечугоподобен от кошерното съзнание на Рептилите. Те изглеждат като хора, но действията им са рептилски и подчинени на колективното съзнание. Факт е, че Рептилите бунтовници са развили индивидуалност и собствено мнение. Това е станало и благодарение на съвместната им работа с хората в подземните бази. Част от индивидулната човешка аура е пропила в колективната такава на Рептилите. Да, буквално индивидуалното аз е „заразило” кошерното аз на влечугоподобните – „с какъвто се събереш такъв ставаш”.

Каква е възможността тези хибриди да са между нас и да са на ключови позиции в нашето „цивилизовано общество” – президенти на държави, корпорации, банки, учени, шоу звезди, диктатори в модата, религиозни водачи...? Вероятността е огромна! И те така да моделират със заповедите и действията си световната политика от най-високо до най-ниско ниво, че да превръщат обществото ни във Ферма. Аз твърдя, че реалността днес е точно такава. На ключови места във всяка област на обществото ни стоят Рептили, които изглеждат човешки, но очите им са прозорец към злата им същност. Влечугоподобните диктуват безумните правила и закони на икономиката, безумната банкова лихвена система, образование и култура, хранителната и фармацевтичната промишленост и най-вече вечното подклаждане на братски кървави войни по цялата земя. Да, това звучи фантастично и сме го гледали в десетки филми. В много сайтове, но най-вече в www.youtube.com се качват видео клипове, на които се вижда как на политически и други лидери зениците от кръгли(човешки) стават вертикални(змийски). Това са записи от медии, повечето от тях администраторите изтриваха, но много хора едновременно ги качваха пак и се заговори... Появи се нова тактика - такива клипове да се оставят и да се смесват с нарочно поставени фалшиви такива(манипулирани с компютърна анимация) и кретенски пубертетско-сгобени, майтапчийски филмчета по темата. Сега в www.youtube.com се прилага формулата на „двойния сандвич” – лъжа, истина и пак лъжа. Има клипове с ядра от истини, примесени с лъжи и зле направени анимирани (манипулирани компютърно) видеа, в които се вижда как кръглата зеница става змийска – вертикална при обсебени от демони и при разкриване на извънземна влечугоподобна същност в тялото на човек. Това се нарича шейпшифтинг – промяна на формата. Шейпшифтингът в повечето случаи не се забелязва, заради бързия преход от кръгла форма във вертикална и поради ограничените възможности на човешкото зрение. Но, когато записите се анализират кадър по кадър(в интервали от по милисекунди) истината блесва. За милисекунди(а понякога и секунди) се запечатват и шейпшифтинг на лицето и тялото. Нарочно и конспиративно в световното кино и телевизии, особено през 70-те и 80-те години на миналия век навлязоха и се допуснаха фантастични филми на извънземна тематика. Филми като „Близки срещи от третия вид”, „Мъже в черно”(МIB), „Извънземното”(Е.Т.), сериалът „В”(V-tv series), „Междузвездни войни” и много, много други, в който има едни и същи свързващи елементи. Това има много цели, но най-главната е, че когато очевидци на подземни бази, хора срещали се със сиви и влечугоподобни извънземни, нло, хора, свидетелстващи за заговори на световни политици и корпорации с Рептили за заробване на човешките същества, говорят и предствят доказателства да бъдат подигравани и невземани на сериозно от приспаното общество. Да, целта се постига и хората просто се присмиват на това, махат с рака и казват:

-„Хайде стига моля ви се, това сме го гледали в толкова много филми... Всеки, който твърди, че има нло, извънземни, хора със вертикални зеници и конспирации е психично болен. Луд за връзване! Това не може да бъде, това е само фантастика от филмите!”
...
Факт е особено след размириците в подземните бази през 70-те и изтичането на толкова много доказателства, че до днес сме затрупвани с касови филми, в които има същите сюжети, които изнесоха смели хора като Костело и Шнайдер. Конспирацията на първо място цели, когато човек попадне да достоверна информация за целия този заговор, истината веднага да бъде размита по холивудски. Истината може да се скрие само ако ни е сложат пред очите в „двоен сандвич”. Потресващ пример е сцена от филма Х-Мен(X-Men, 2000 г.), където влечугоподобната Мистик се шейпшипваше(превръщаше) в сенатор Кели и само променящите и се жълти змийски очи е издадоха на добрите мутанти.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Еленко е прав, друго няма да казвам, не виждам смисъла, прекалено слабохарактрени типки като elven нямат място тук и в'се ще заподозрат нещо, ей така, просто защото им е кеф да се заяждат. elven, денят на страшния съд идва, а той ще е наистина страшен... знай го! :) elven, според мен ти си обладана от 4д рептилска същност, затова се гневиш толкова. ;)
« Последна редакция: Април 17, 2009, 12:14:30 pm от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Извинявам се за допуснатите правописни грешки в горните откъси от "Добро Утро Щастие" част 1,сериозната редакцията предстои...

Строгият правопис не е от силните ми черти. Може да е от бързане, може да е от неграмотност...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

cdms

  • Гост
Еленко, като си толкова посветен в тази материя защо не драснеш един списък с рептилити в България.?! :-\ laugh

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Еленко, като си толкова посветен в тази материя защо не драснеш един списък с рептилити в България.?! :-\ laugh
Те са навсякъде около нас и в нас, ако го позволи човек, иначе те дуят от разтояние. Имат хиляди начини да го правят, всичко което знаем и можем е благодарение на тях. Така ,че списъка е общочовешки и животните дуят даже не само нас.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Днес Еленко гостува на Милен Цветков по НОВА ТВ от 17:30.
Предаването ще се излъчва на живо да видим с коя неудобна истина ще завърши то :D
« Последна редакция: Април 17, 2009, 14:09:28 pm от Морфей »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Днес Еленко гостува на Милен Цветков по НОВА ТВ от 17:30.
Предаването ще се излъчва на живо да видим с коя неудобна истина ще завърши то :D
Нали ще го качите после?
Успех!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27