Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Eon аз те поздравявам с най-любимото ми парче на "Монти Пайтън"&"Седморката на Блейк" http://www.vbox7.com/play:9501472b Припомням ти, че "Сигорно, че вали" е марка, която наследи бранда - "Рантуто песо де ла ярее"(Храни куче да те лаее ;))
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Респект от мен  :-*  Еленко много добре се представи вчера в БГТВ, 30 мин. да се мъчиш да обясниш ти на водещата истината а тя милата само се лигави и плямпа простотии :o  Няма да ви рзаказвам какви неща каза тая като взема записа ще го кача да видте за какво козметично зомби става на въпрос ;D

Ето видеото което ви обещах онзи ден
http://vbox7.com/play:6ff1975a
http://vbox7.com/play:6b6694d5

А тук е записа от предаването на Милен Цветков от който са отрязани последните кадри където Еленко казва че БНБ е частна банка а не държавна и след тези негови думи веднга прекъснаха предването с реклами уж че свършило времето на предаването :o ;D
http://vbox7.com/play:82ff838e


Неактивен NTT

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Браво Еленко, за толкова кратко време го представи много добре, нито малко нито много информация но достатъчно за да заинтригува хората. А водещата дали се правеше че не разбира за какво става въпрос пред камерите или просто е по течението. ;)
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 03:39:16 am от NTT »
"Политическото величие е като пирамидите където, никой освен орлите и влечугите не може да достигне

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Не знам дали съм прав, но мисля, че е добре Еленко да подбира предаваниятаq в които го канят, а не да откликва на всяка покана.
Имам предвид по-конкретно предавания като на марионетката-цветков. Нагло държание и ирония струеше от него, естествено с определена цел... Сещате се каква, нали?

По ми хареса предавнето с русата Патриция, от колкото с милен. Тя поне показва на моменти, че е в началото на Пътя...
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 11:15:22 am от Mirotvorec »
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Ще се въздържа от подробен коментар в темата, защото мнението ми малко не съвпада с общата еуфория, която се усеща от последните постове.

Искам само да попитам Еленко защо казваш :"Получи се една доста добра боза, а хората обичат хубавата боза..". Не мога да цитирам съвсем точно, но беше нещо подобно. "Боза" ли е това? Не звучи ли малко несериозно?

И още нещо – не мислиш ли, че цялата тази публичност те вкарва в съвсем различен коловоз и свързва със съвсем различни хора, хора, които са доста далеч от всичко, което искаш да се постигне?
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Еленко, поздрави и от мен! Хубавата боза е истинската. Нея обичат хората. Но тя вече е само спомен. И истината е спомен, закътан нейде в нас.Спомен, от който повечето се плашат и правят какво ли не, за да не изплува. Пази се и успех :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Breath това с "Бозата" е самоирония имаше такива коментари от журналисти...
Да и за публичността си прав, рискувам да, но риска ми е преценен...
Breath според мен истинските хора(духовните същества с човешко преживяване) са "смесени" и са навсякъде смесени с много инкарнации на патки, свине... Целта ми е да подскажа дори с риск да бъда подиграван и вкарван в "коловози". Телевизията е най-проклетото нещо и първа власт в тази Матрица, но огромна трибуна. От Хомеопатията знам, че еднаквото се лекува с еднакво. С медии ни приспиват и доят. Да, но на зло куче и зъл прът(да не разказвам, колко малоумници ми се обадиха да ме "заплашват" и да спират "медийните ми изяви")

Разбери "пичовете" и "лайнарите" са с разменени места и отдавна няма отбори на светли и тъмни, заспали и просветени... Аз обичам и имам приятели, роднини и от двата "отбора". Който иска да разбира, за много хора е почти невъзможно да се събудят(нека си спя)... но, както се знае "Истината ще ни направи Свободни"... Да, Истината е преди всичко знание, информация, факти и теории.

Наясно съм, че Агнето блее и не ми вярва, че скоро е "Гергьовден"(деня за заколение), но има и Агнета, които ще прободат Дракона(Рептил-Фермер)ако са информирани.  
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Така е, аз също имам познати и приятели и от "двата отбора" и да, за много хора е почти невъзможно да го осъзнаят.
Знам също, че вероятно зад гърба ти стоят и спонсори, които си искат своето и тези изяви са един от начините да го получат. Тези изяви са и вид застраховка за мен също.
Мисълта ми беше, че ако тази книга трябва да бъде прочетена от някого, то тя ЩЕ БЪДЕ независимо в колко медии ше се появиш и с колко и какви журналисти ще разговаряш за това. Няма начин да се събудят всички, няма начин да се помогне на всички.
Знам колко време, енергия и т.н. ти е коствало всичко това. Аз лично не бих се нагърбила с подобен труд. :)
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Има дарба, има начин, има смелост, за това го прави Еленко Ангелов.
Има знания, има образование, има интелект, за това го прави добре.
Има духовност, има човещина, има скромност, за това го прави красиво.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
А тук е записа от предаването на Милен Цветков от който са отрязани последните кадри където Еленко казва че БНБ е частна банка а не държавна и след тези негови думи веднга прекъснаха предването с реклами уж че свършило времето на предаването :o ;D

Еленко Ангелов в "Часът на Милен Цветков"... да, БНБ(Българска Народна Банка) е частна фирма!
http://vbox7.com/play:ae161426
http://vbox7.com/play:e75f377e
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 00:29:34 am от Морфей »

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Искам schorl tourmaline, от къде да си купя?
От Халите - необработен е към 20лв. Обработения (шлифован) е към 60 и нагоре ;)

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
В Музея "Земята и хората" има магазин, където продават всякакви минерали и са много по-евтини от други места. Естествено са предимно необработени.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
В Музея "Земята и хората" има магазин, където продават всякакви минерали и са много по-евтини от други места. Естествено са предимно необработени.
Да и там, но на мен ми е по-далече. Шлифования е мн.красив - може да се сложи на пръстен, колие и т.н. Но е малко по-скъпичък... Ще чакам някой да ми подари...  ;)
Тъкмо това ще бъде един вид рептилски тест (може би)  ;) :D

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
« Последна редакция: Март 11, 2009, 23:22:51 pm от Морфей »

buden

  • Гост
Еленко здравей,

този последния линк е попадение, много информация сбита доста качествено. Поздравления!

Ако сега наложим тази скица от информация с българската действителност и открием съвпаденията, то ще може да помислим и за решенията на проблемите. 


п.п. Билдинг 7 няма и 100 метра разстояние от близнаците


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27