Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036130 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bai Grozdan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Нямаше да знам за съществуването на този сайт, ако не бях прочел книгата на Е.Ангелов.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Ако не беше завишеното хлориране на водата по моя край, и аз нямаше сега да съм тука   ;D (обаче все пак донякъде и хлора има пръст в тая работа).
Ама наистина... то не беше реклама, то не бяха четки... вече се пукам от смях като прочета някой подобен суперлатив  laugh
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Bai Grozdan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Еленко е наредил чудовищен пъзел на истината! Този човек заслужава уважение не само за труда си, а и за гениалния начин, по които ми поднесе истината. Бъди здрав Еленко! Поздравления за този сайт!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Това тук е за тези, които не са чели Лека нощ Нещастие а само са разглеждали картинки от старите чернови. Които са пълни с грешки и никъде не е посочено источника на информация. В оригинала тези неща ги няма. Затова е безмисленно да се напада автора, че е злоупотребил с чуждия труд на Дейвид Айк и другите световни автори.

На тази снимка има част от Лека нощ Нещастие III, 15 страница  глава втора , която пак сигурно е преписана от Айк :D


 
И аз, като един последовател на Еленко реших да допрепиша още нещо от Айк. Ето цитирам го дословно:

Цитат
През 1905 година Централната градина е вече окончателно завършена от Рихард Нойвирт и се превръща в любимо място както за разходка на гражданите и особено на младежите, така и за устройване на увеселения.
За малкия фонтан в централната градина фабрика “Мюлхаупт” изработва статуя от скулптора Владимиров, която представлява човек, борещ се със змия, обвита около тялото му, чийто смисъл е борбата на доброто със злото. Тази статуя днес е реставрирана и отново радва жителите на града.

И ако се чудите каква е тази фабрика ето какво открих:

ЩРИХИ КЪМ ИСТОРИЯТА НА
РОТАРИАНСТВОТО В РУСЕ
Русе е сред онези български градове, в които ротарианското присъствие има богати традиции Това ни дава повод да припомним кои са първите ротарианци в нашия град и как е основан РК Русе.
Началото на РК Русе е поставено на 2.08.1936 г. Сред основателите на клуба са някои от най-изявените тогавашни бизнесмени, общественици, адвокати и лекари в града – инж. Рене Арнтцен (директор на Захарната фабрика и белгийски консул в Русе), Георги Мушанов (търговец), д-р Симеон Хитов (военен лекар, общественик, син на войводата Панайот Хитов), д-р Михаил Мантов (адвокат, син на бившия русенски окръжен управител Димитър Мантов), Александър Алексиев (икономист, директор на русенския клон на Франко-белгийската банка), Иван Ц. Недков (търговец на едро на железария), д-р Борис Малчев (зъболекар), Иван Шаранков (индустриалец), Борис Петров (индустриалец), Димитър Пенев (известен адвокат), инж. Стефан Корабов (собственик на фабрика за метални изделия), инж. Кирил Старцев (тогавашният кмет на Русе1), Иван Цачев (директор на банка „Български кредит” и дългогодишен председател на УС на яхтклуба в Русе), д-р Никола Начев (икономист, индустриалец), Йосиф Вешков (индустриалец, председател на Областната търговско-индустриална камара, директор на „Първа частна петролна индустрия” АД), Нестор Несторов (виден търговец), Георги Бачеваров (индустриалец, собственик на фабрика за производство на сапуни, доставчик на царския двор), д-р Никола Караиванов (икономист), Иван Ив. Попов (директор на Русенската търговско-индустриална камара), Димитър Ат. Буров (банкер и директор на Машинната фабрика „Евгени Мюлхаупт” – Русе), Анастас Н. Буров (банкер), Александър Досев (известен русенски аптекар), Александър Искович (индустриалец) и инж. Манол Искович (индустриалец). По-късно в клуба са приети Станимир Василев, проф. Иван Иванов (агроном, директор на Земеделското училище, основател на Агрономическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски”), инж. Георги Етимов и Евгений Димов.
« Последна редакция: Август 30, 2009, 07:49:42 am от Морфей »

Неактивен човека

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Мисли със сърцето. - АЗ!
    • Профила ми във Вбокс7
Моят добър прител Еленко, с когото някои от вас се ебават по непростим начин, че например 4Д рептила, който е обладал онова момиче и той е видял с очите си нейните очи, обладани от рептилската същност е плод на неговата фантазия или нещо такова, заслужава благодарност. Как не ви е срам. Човека се е заел да търси материали, комбинирани със свои наблюдения от живота му тук и в астрала, за да напише един от най - зашеметяващите трудове, които съм чел до сега, а вие така да го бъзикате. Не ви ли е срам, вземете си поука и се извинете най - добре, защото на вашата съвест ще тежат тези упреци, не на мойта! Еленко заслужава уважение, най-малкото, че е синтезирал неща от най - различна тематика, като е въплътил своето собствено мнение и възгледи. Като толкова го обвинявате, вземете вие напишете книга, или нещо такова! Няма да го направите нали, предпочитате да четете вече готови и да си давате мнението, като гъзари, мързеливци, калпазани... Мога още много неща да изреждам спрямо вас всички, които нападнахте този велик човек - Еленко, но няма да го направя, защото е извън мойте принципи. Еленско, РЕСПЕКТ, братко!!!
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 08:29:23 am от Mirotvorec »
Eagle fly free Let people see Just make it your own way Leave time behind Follow the sign Together w

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Телевизионна изява на автора, много прилична според мен, слави конспираторското общество - хехехе: http://vbox7.com/play:44694f93 :-*

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Поздравления към Еленко и от мен, за книгата и добрата телевизионна изява.
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Определено останах с приятно впечатление!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Много добре, Еленко!
Поздравления!  :) :) :)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Респект от мен  :-*  Еленко много добре се представи вчера в БГТВ, 30 мин. да се мъчиш да обясниш ти на водещата истината а тя милата само се лигави и плямпа простотии :o  Няма да ви рзаказвам какви неща каза тая като взема записа ще го кача да видте за какво козметично зомби става на въпрос ;D

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Е, не може всички да сме езотерици сега.  ;D

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Че то и водещата от ТВ7 не беше езотеричка, но се държа културно жената.
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 20:45:55 pm от Морфей »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Респект от мен  :-*  Еленко много добре се представи вчера в БГТВ, 30 мин. да се мъчиш да обясниш ти на водещата истината а тя милата само се лигави и плямпа простотии :o  Няма да ви рзаказвам какви неща каза тая като взема записа ще го кача да видте за какво козметично зомби става на въпрос ;D
Е, да, всеки си разбира от каквото отбира... кой колкото може- толкоз.
А ще ми е интересно да го гледам това интервю на БГТВ...
(странен факт малко офтопик- докато гледах това във вибокса, пс-то ми се самоизключи точно като започнаха да обсъждат сексуалните послания в рекламите и после линкът не се отваряше :-X ... кво да се прави... съдба! :D)
...water can flow, and water can crash...

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря ви за оценката и подкрепата! Дължа много на Хнет и на истинските хора от форумите! Форум идва и от for Um - Тема за хора с Ум...  ;) Знам,  че тук има много...
Когато пътувах с такси към Милен Цветков за "Часът" имах най-яката поличба(че съм на прав път)... На стъклото в дясно над цените имаше следната лепенка - "Забранено за огнедишащи Рептили"... Питах шофьорът за нея(очуди се), каза че няма представа кой е залепил...
« Последна редакция: Август 25, 2009, 10:39:10 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
 ;D Това е знак, Еленко!

Поздрави за вю-то.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27