Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036028 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Вингаи съм знаел, че това жената не е като другите хора. :P  , но твърдението в http://truthism.com/ е меко казано преувеличено според мен. Не съм чел книгата, но дори и да я прочета това няма да ме откаже от жените  :P
It' oil stupid.

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Еленко, струва ми се, че злобата, която виждаш е отражение на собствения ти вътрешен свят (за което никой не може да ти помогне  ;)).
Извинявай, но няма как да не отбележа, че реакцията ти на мнения, различни от твоето е на човек, неубеден в правотата си.

А за твоя пунктуационен "протест срещу много от правилата(изобщо)..." има един много подходящ термин - неграмотност (която лесно се забелязва и в постовете ти тук).

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
С това твое мнение за отражението на злобата, вече съм сигурен, че ме познаваш лично... Аз го повтарям нон-стоп на себе си и познати... Ако е така(може и да греша, че ме познаваш), след като си говорим на Ти може да се представиш с истинското си име(може и на лично съобщение). Тогава е по- доблестно да ме наричаш - неграмотен, преписвач, най-велики магьоснико, жалък... Аз не се обиждам и не го приемам лично... ти каза за отражението.

За едно си прав elven - за вътрешния си свят само аз мога да си помогна...
А повечето неща в Граматиката са ми глупави от Дете(имах прекрасно детство)...
Мъдрецът сочи Луната, а глупака гледа пръста му.

Може и аз да съм глупака, че ти се обеснявам(но нали е форум)...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Сега и познати ще излезем, понеже ти си единственият, който може да каже, че това, което човек вижда е отражение на вътрешния му свят? Ама и ние сме чели, Еленко, нищо че не сме бакалаври по психология...

Виж сега, когато човек се яви в публичното пространство с някакъв труд (написан, преписан, компилиран) и сложи името си под него, трябва да е готов за всякакви мнения. Ако пък тези мнения не му изнасят и накърняват гордостта му, може да си направи творението достояние на избрана публика, която ще му ръкопляска, ще го ласкае и ще му се прекланя безкритично.

А иначе, с онази табелчица, на която пише "Внимание! Настоящата информация не е за масова консумация и за глупаци!" доста наивно се опитваш да се застраховаш срещу критики. Щом не е за масова консумация, какво прави по книжарниците? или в интернет? Ако някой не е съгласен с теб, значи е глупак? Смели твърдения от един човек, който не може да напише "обЯснявам" правилно.  ;D

Виждам, че много ти се иска ти да си мъдрецът/магьосникът, който сочи Луната, но не всяко желание е реалност.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Вингаи съм знаел, че това жената не е като другите хора. :P  , но твърдението в http://truthism.com/ е меко казано преувеличено според мен. Не съм чел книгата, но дори и да я прочета това няма да ме откаже от жените  :P
Дай някой цитат. Аз се загубих из количествата текст там. Червен текст на черен фон и прочие.
Прочетох само първите няколко реда, но веднага ми се наби едно фундаментално противоречие. Как така Анунаките са били толкова спец в генетиката, и са създали хората (!!!???)
А после имали нужда да ни контролират, и този контрол е проблем.
Ами те можеха още при създаването да вкарат 2-3 специални гена при другите за допълнителен контрол. Например ако виждаме рептилия, да си внушаваме, че нищо не виждаме; или пък да изпълняваме всичко безпрекословно. И това можеше да е вкарано на ниво най-първичен инстикнт, като болката, например.
Освен това, можеха да вкарат 2-3 гена, като бушони, за сигурност. Например, с тях ще могат да убиват по-лесно неудобни хора, или пък да им трият паметта и тн.
(опс, по-добре да спра да давам идеи на съчинителите на рептилиански конспирации)  :D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен viktoria_koen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Регистрирам се тук първо за да изразя мнението си по тази тема. Преди месец си купих книгата диск от Славейков и съм я препрочела, от лятото имам три работни варианта на ‘лека нощ нещастие 3’ на Еленко- разликата е огромна. От там разбрах за Х нет.

Първо аз съм възхитена от труда и уникалното свързване на много автори с личните откровения и доказателствена информация за Рептили , извънземни ,куха земя, Банки,конспирации и всичко друго ,което ни заобикаля. Да този проект ме събуди и съм благодарна на Еленко Ангелов. Слушах негови интервюта и той не веднъж заяви, че !се базира и предава думите на сериозни Изследователи ,който е цитирал за да изкаже –‘Най-голямата истина’.

Не съм адвокат на никой ,но ме дразни Недоразумението ,което пускат чрез мнението си Недоразбрали Форумци. Неуместно е да бъде обвиняван автор в преписване и заемки ,когато още в началото обяснява ,че е ползвал материали от truthism.com Монтоук.нет и Хнет. Това не е художествен роман , това е колосален ‘журналистически труд’.

elven пише - (не мога да те нарека "автор", Еленко), поради неграмотността им. Някак ми е трудно да повярвам в добрите намерения на човек, който представя чужд труд като свой.

еlven –това е заяждане и не е вярно ,който прегледа Оригинала а не черновите ще рабере ,че не си права.

Да личните коментари и доказателства на Еленко особено за България са уникални и разбиващи за много закостенели мозъци.
Бъди здрав Еленко и чакам другите части с нетърпение!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
А случайно да си се замисляла за вероятността, тези "сериозни изследователи" да пишат врели некипели и да си смучат от пръстите и да си измислят лъжи само и само за да баламосват лековерните и за да изкарат някой лев?

Каква е гаранцията, че "автора" не прави същото, като копира това, което те са измислили?

Интересно ми е какво разбираш под глагола "събуди"? Как точно се събуди, като просветените, Буда и тн, т.е. духовно, или по някакъв друг начин?
Допускаш ли вероятността само да си мислиш, че си се събудила, а всъщност да не си? Ами ако си се заблудила, вместо да си се събудила? Как ще разбереш?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Tangrata_, заповядай текста за жените:

Women are ultra-impressionable beings, and therefore are easily controlled by aliens and the elite. The main purpose of women on Earth (that is, what aliens have programmed them to do) is to enslave men via relationships. Women are obsessed with relationships and love (due to alien programming), and don't care about anything else in life. They would have men believe that being in a relationship is one of the most important things in existence, not realizing that men couldn't care less about being in a relationship--and rightly so. Furthermore, women force men to waste their precious time and resources on them. This demonic charade (i.e., relationships) has gone on for far too long and obviously has no end in sight. Thus, you can blame women for the downfall and utter hopelessness of humanity.

Make no mistake: It is indeed tragic that men cannot satisfy their sexual needs without also getting trapped in a relationship at the same time (otherwise, they will be accused of rape, since non-relationship consensual sex does not exist on Earth, due to the aforementioned programming of women). Demonic enslavement traps such as this are the standard modus operandi of the Reptilians and Darkness. Now, just imagine if you had to buy an entire pizza restaurant just to order a pizza; an evil absurdity indeed.

Another thing that makes women insufferable is the fact that they are, essentially, babies. That is, they possess the emotional maturity of a 4-year-old boy. Women cry, throw fits, and need men to take care of them. Um, adults shouldn't need someone else to take care of them.

All in all, women promote the enslavement, rather than the liberation, of humanity. It's bad enough that aliens and the elite already control us. Now, throw women into the equation, and you have absolute misery. They are like sheep dogs helping out a shepherd (hence the term "bitch," in case you didn't know).

And to think, women are actually proud of their controlling ways. What a disgrace.

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Регистрирам се тук първо за да изразя мнението си по тази тема. Преди месец си купих книгата диск от Славейков и съм я препрочела, от лятото имам три работни варианта на ‘лека нощ нещастие 3’ на Еленко- разликата е огромна. От там разбрах за Х нет.

Първо аз съм възхитена от труда и уникалното свързване на много автори с личните откровения и доказателствена информация за Рептили , извънземни ,куха земя, Банки,конспирации и всичко друго ,което ни заобикаля. Да този проект ме събуди и съм благодарна на Еленко Ангелов. Слушах негови интервюта и той не веднъж заяви, че !се базира и предава думите на сериозни Изследователи ,който е цитирал за да изкаже –‘Най-голямата истина’.

Не съм адвокат на никой ,но ме дразни Недоразумението ,което пускат чрез мнението си Недоразбрали Форумци. Неуместно е да бъде обвиняван автор в преписване и заемки ,когато още в началото обяснява ,че е ползвал материали от truthism.com Монтоук.нет и Хнет. Това не е художествен роман , това е колосален ‘журналистически труд’.

elven пише - (не мога да те нарека "автор", Еленко), поради неграмотността им. Някак ми е трудно да повярвам в добрите намерения на човек, който представя чужд труд като свой.

еlven –това е заяждане и не е вярно ,който прегледа Оригинала а не черновите ще рабере ,че не си права.

Да личните коментари и доказателства на Еленко особено за България са уникални и разбиващи за много закостенели мозъци.
Бъди здрав Еленко и чакам другите части с нетърпение!


Еленко, нужно ли е да пишеш под друго име, за да убедиш някого в нещо? Много забавно стана! Човекът със зъби и нокти се бори...  ;D

Едно уточнение: под "ревизиране на твърденията (дори в личен план)" имах предвид нещо съвсем просто, но нали си знаем, че гузен негонен бяга...

Радвам се, че има и здравомислещи хора в този форум.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Ами те жените си правят много секс и без връзки и женитба, но далеч не със всеки. Избират си мъжете за целта. Просто разделят мъжете на такива, които стават за да им помагат и поддържат (женитба и връзки), и на такива, дето са надарени и силни, и ще им дадат хубаво потомство.
Така, че твърдението, че жените са "програмирани от извънземните" да дават само секс срещу женитба просто не е вярно!

Тука извънземните нямат пръст, просто е въпрос на еволюция.
Ако автора смята, че трябва непременно да се ожениш за да имаш секс, просто очевидно има доста ограничено наблюдение по въпроса.

А за това, че жените имат афинитет към сигурността, обвързването си има много добра причина. От всички живи същества на Земята, жената е най-уязвима, когато е бременна и когато бебето е малко. Периода в който детето не може да се грижи за себе си е относително най-дълъг (спрямо продължителността на живота). Хората в следствие на интелекта, може би, са сравнително най-изнежени, едно бебе или дете в периода 0-5г наистина е съвсем безпомощно, ако се намира само в джунглата. Майка му ще трябва да се грижи за него.

Отчасти това го има и при маймуните, но в доста по-слаба форма. Там също мъжките носят разни дребни дарове (храна) за да се подмажат на някоя женска.

Че има борба за надмощие при отношенията между половете е очевидно. Противно на авторовите твърдения, обаче, понякога тая борба я спечелва конкретния мъж, понякога конкретната жена. Но това са естествени човешки отношения, и наистина не виждам откъде на къде ще намесваме извънземните тук (рептилиите, де).
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Ох, Tangrata_, радвам се, че тук има здравомислещи хора като теб и Geta.  :-[

Наздраве!
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:55:24 am от Mirotvorec »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Ок ето нещо по темата -

Да, историята се повтаря. Под контрола на Рептилите е глупаво да се мисли, че световният мир или стабилност са постижими. Рептилите управляват икономическата война и истински мир никога не е бил обсъждан от тях. Те изразходват ресурси и разпалват войни, за да държат хората поробени в страдание и производство на Лууш. Всички войни се програмират от обсебените(заместени) Лидери. Това, че някой изглежда като човек не го прави задължително такъв. Осъзнайте го! Няма морал при тези същества(мекотели).

Истинският човек би страдал и би му личало, че съжалява ако заради негови бомбени заповеди за военни действия измират деца и невинни цивилни граждани. Дори да не ми вярвате, че световните лидери са Рептили със змийските си очи, бихте се съгласили, че са безчувствени змии и програмирани зомбита. Да, програмирани точно, както машина, която е програмирана да убие дете и да сипе бомби. Тя не би имала угризения, защото е просто машина командвана с електронен софтуер. Така и световните лидери са контролирани промити мозъци или заменени от Рептили, приличащи на хора - изроди. На които не им пука за човешките същества. Да, същите тези лидери, които се кълнат в библии, корани и твърдят, че „Животът е свещен” не са хора, а фермери, изстискващи кръв и психична енергия.

Тези усмихнати чучала е напълно възможно да са на поредните двойници(направо клонинги), а не, на реалните лидери. Тези хора притежават купища долари и медийна власт за да ни накарат да вярваме, в каквото им диктува истинския рептилски Елит.
Американските лидери имат наглостта да играят ролята на световна полиция. Само че тя не се грижи за благото на света, а за причиняване на глобални кризи и катастрофи – предизвикващи страх и страдание. Това е истинската цел на световната им политика.

Събудете се! Ако можете, значи трябва! Сега тези кукли се заменят с други... Черни, Бели или Жълти кандидат президенти са все „Манджурския кандидат”. Вижте едноименния филм.

През 2007 на 92 г. почина пилотът, хвърлил първата атомна бомба - Пол Тибетс(бригаден генерал). В последното си интервю този промит мозък каза:

-„Умирам с чиста съвест и изпълнен дълг”...
Пол Тибетс - пилотът и командир на полета на американския самолет „Енола Гей”, който хвърли атомната бомба над Хирошима на 6 август 1945 г. Припомням, че – „Малкото момче”, както е наречена пет тонната първа в света атомна бомба, бе с 20 килотона тротилов еквивалент, а въздушният удар имаше ефекта на нападение с 2000 бомбардировача Б-29. В момента на взрива и по-късно нейни жертви станаха около 200 000 души, а историците постоянно подчертават, че тя е ускорила капитулацията на Япония и края на войната. През 1976 г. по време на авиошоу в Тексас ген. Тибетс участва във възстановка на атомната бомбардировка над Хирошима, което провокира сериозна реакция на Токио и се наложи САЩ да поднесат официалните си извинения. При отбелязването на 60-годишнината от бомбардировките над Хирошима тримата живи членове на екипажа на „Енола гей” -                 ген. Тибетс, навигаторът Тиодор „Дъч” Ван Кърк и Морис Джепсън заявиха, че нямат угризения, задето са хвърлили първата атомна бомба. Благодаря на netinfo.bg за данните.

Лека нощ Нещастие - Част 3


« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:56:34 am от H. »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
И още по темата
              Изход има, само без паника! 

  Друг начин е критична маса от събудени хора, да 100 маймуни да спре да трупа Карма, като спазва Дхармата си. Дхарма е естествения закон, с който нещата следват своето истинско предназначение. Перифразирам от части Вадим Зеланд. Истинските хора имат определени характеристики.

Едни от тях са проявени, други не. Във всеки даден период от време могат да се проявят само определена част от тях. Някои определят най-съществената природа на човек и определят, каква е най-подходящата дейност, която този човек би било добре да върши, в каква насока да вложи своите усилия. Тези характеристики представляват Дхармата на човек. Когато тя се следва, се следва Вселенския закон на правдивостта. Всеки истински човек трябва да следва своята собствена Дхарма, а не Дхармата на някой друг, било то и родител. Ако например човек има тенденциите да е музикант, по-добре е да стане музикант, дори и посредствен, отколкото лекар. Дори и най-добрия лекар да стане за него ще е неблагоприятно, защото ще трупа зряла отрицателна Карма, която ще привлича низ от нещастия в живота му. Разберете -Дхарма са онези специални характеристики определящи уникалността на всяко нещо, животно и човек и го правят това, което е. Дхармата на отровната змия е да хапе, на лъва да убива, на скорпиона и осата да жили и така нататък. Всеки истински човек има специфична Дхарма(сбор от уникални дарби), която го различава от Дхармите на другите живи същества. Запомнете, нещо повече Дхармата и дарбите  се променят постоянно. Колко от хората спазват Дхармата си днес? Вие спазвате ли я? Правите ли това, което ви е на сърце или в повечето случаи работите робска работа? Да роб, робска. Замислете се откъде произлиза думата Работа! Казва се „Раб божий”, Роб, син на бога. Ние сме роби на това, което вършим в повечето случаи за мизерно заплащане. Така минава живота на 90% от хората - в работа равна на робство. Има мъдрост, която казва:

-„Намери си работа, която да ти е като хоби за да не се налага да работиш”!

И наистина „Без паника”(„Don’t Panic”). Лично аз(а и хиляди истински хора) се вдъхнових и уверих, че това послание на Дъглас Адамс от великата му книга „Пътеводител на галактическия стопаджия”, да не се предаваме въпреки всичко е изход от Фермата.

Лека нощ Нещастие - Част 3
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Еленко ми отвори очите и аз се събудих!  :o  :o  :o

Той ме вдъхнови да напиша:

Стига цитати от твоята "книга"! Колко силно его трябва да има човек, за да цитира сам себе си? Накъде можеш да поведеш верните си последователи, ако гледаш само към себе си? Всъщност, докъде си мислиш, че ще стигнеш с блъфове и лъжи? За една добра кауза са нужни също толкова добри и чисти хора.

Неактивен elven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
v for victory, viktoria_koen и [email protected]
 ;D  ;D  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27