Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1050551 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Интересно е като факт - кой имаше интерес до преди седмици да ни се надсмиват показно, след като кротко си стоеше графиката на магнитометъра произведен от Токийски университет, на сайта на ХААРП...

Казвам го пак - за мен лично на този етап цялата тази бъркотия на Земята - ALL THAT JAZZ - e един тест за интелигентност за звездната ни същност в човешки аватари... Следва:

- лятна ваканция и придвижване в "по-горен клас"
- повтаряне на "класа"
- директно от Училището във Фермата - като не учиш и еволюираш марш само с хомота и на доилния апарат...
- Сигурно е, че има и още тирета с опции...

« Последна редакция: Април 14, 2011, 12:17:03 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 436
Идеята за прераждането "ню ейдж" ли е?
Технологиите за психологическа война "ню ейдж" ли са?
Извънземните (ако четящите вярват/знаят че има) "ню ейдж" ли са?

Тези неща, барабар с другите 100 са отдавна известни. Съществували са отделно едно от друго, някои от тях ги е имало от край време. Въпросът е, че всички те ще се използват целенасочено и в изопачен вид, за прокарването на Новия Световен Ред и Новата Епоха - New Age, с нейната фалшива религия.

Сега проумя ли значението на New Age, P.E.A.C.E.?!
« Последна редакция: Април 14, 2011, 12:06:42 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Интересна е позицията, в която някой казва и твърди, че знае коя е грешната Вяра, без да казва каква е неговата/права Вяра :)

Аз затова спрях да се занимавам с ню ейдж, ченълинги и такива неща. Защото те казват едни много смътни неща.
От друга страна Еленко, Айк и други - те се занимават с материалната част на нещата и много леко засягат другата. А там е разковничето. Не извън нас, а вътре в нас.

Тя и затова тези тематика е толкова деликатна и всеки така се пали.
Защото и преди и сега - винаги е имало дезинформация по въпроса. Просто това преобладава. Погледнете съвременните християни, мюсюлмани, будисти и т.н...
« Последна редакция: Април 14, 2011, 15:22:12 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен izi_sun4eto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Искам да попитам дали има някъде клипче от този петък 15 април от рубриката в "На кафе" с Гала за  "Конспирацията Титаник и участието на Джи Пи Морган в нея" ?? звучи интерено, но не можах да го гледам ...
"Първо провери, тогава повярвай!"

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
http://play.novatv.bg/play/245127/?autostart=true Предаването от сутринта. Еленко започва от 51:54. :) enjoy! :drinks:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467

От друга страна Еленко, Айк и други - те се занимават с материалната част на нещата и много леко засягат другата. А там е разковничето. Не извън нас, а вътре в нас.


 ;D ;D Това въобще не е така.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
 А  как  е?  Знаеш  ли,  че  само  за  една  година  тренировка  и  си  в  състояние  да  прекрачиш  прага  на  ирационалният  свят?  Кажи  ми  колко  от  тука  пишештите  братя  са  го  направили?  Дрънкаме  за  извънземни,  за  космически  конспирации,  знаем  кои  са  ни  създали  даже,  а  не  знаем  собственият  си  произход  по  нататък  от  прабаби  и  прадядовци!  Колко  хора  познаваш  които  разполагат  с  автентична  информация?  Замерянето  с  цитати  не  ни  прави  по-умни  и  по-духовни  нали? 
    Да,  наясно  сме  с  факта,  че  банките  са  един  деструктивен  елемент  от  нашата  действителност,  но  не  бива  да  ги  обвиняваме  тях,  а  себе  си!! 
    "Процента  лихва  е  право пропорционален  на  мерака  ни  да  живеем  на  кредит"  Паалла
    Така,  че  не  банките  като  институция  са  виновни,  а  онези  алчни  хорица  в  това  число  и  ние!
    В  момента  за  90%  от  хората  единственият  бог  се  нарича  ДОЛАР  и    който  дръзне  да  излезе  от  лоното  му  го  чака  нещо  много  неприятно  като  изживяване!!     
« Последна редакция: Април 19, 2011, 18:06:11 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Цитат
В  момента  за  90%  от  хората  единственият  бог  се  нарича  ДОЛАР  и    който  дръзне  да  излезе  от  лоното  му  го  чака  нещо  много  неприятно  като  изживяване!!   

Напротив mitko, стига да успеем да се измъкнем от хищните лапи на $, изживяването ни ще е невероятно хубаво. Ама уви, няма как да стане. Затънали сме в кредити и битовизми до такава степен, че няма как да избягаме в къщичка на село. Знам, че е глупаво, но за да живееш извън матрицата и да се ползваш от благата на съвременния удобен свят, за сега просто е невъзможно. А ние искаме точно това, хем вълкът да е сит, хем и агнето да е цяло ;). Въпросът е как да го постигнем :unknown:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
ARRI, май правилния вариянт на поговорката е - "Хем агнето да е изядено, хем вълкът да е цял", поне от гледна точка на вълка ;)

Къщичка на село + някои от най-важните неща от съвремието = относително щастие(щото пълно няма)

Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
АЗ мога да го направя. Но има семейства, които имат кредити, и ако мъжът иска да избяга, а жената не е фен на селския живот, тогава какво става? Трябва мъжът да зареже жена си в трудния момент с ипотека и деца, и да замине на село ли? Ми не става. Просто е егоистично от негова страна. Пак не можеш да избягаш от матрицата  :(.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Пак не можеш да избягаш от матрицата  :(.
Ако в главата си не можеш, няма да можеш и наяве.Всъщност не знам дали думата е точно "бягство". По- скоро е търсене на алтернативи. Всякакви.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
И АЗ мога и го правя. Сигурно е защото нямам кредити. Бягайте далече от кредитите, те не ви помагат, а ви заробват.
Може да се излезе от матрицата, стига да го искаш. Все още и аз не го искам достатъчно, защото си оставям вратички за връщане.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Понякога с бягане не става. Ние изплащаме жилище. Предпочитам да изплащам нещо свое отколкото наем на хора да давам. Все още не мога да ви разбера как да се събудим и избягаме от тази матрица. Може би като умрем тогава ще се отървем. Всички искаме да живеем добре. Не ми трябва да съм богата, а да живея нормално.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
kalan, знаеш ли, че изплащането на ипотека ти излиза повече от два пъти пазарната цена на жилището?
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
kalan, знаеш ли, че изплащането на ипотека ти излиза повече от два пъти пазарната цена на жилището?
При другите е така. Ама ние ще връщаме 3 пъти повече.
Другия вариант на улицата. Е не става. Теглихме 20 000 лв и  ще връщама 65000.
Но жилището беше общинско.Ако беше частно тогава щеше да е по зле.
Иначе дайте идея как тогава да се сдобием с жилище без пари.
« Последна редакция: Април 19, 2011, 15:33:48 pm от kalan »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27