Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Кои имаш предвид като мними? Не следя активно последните 2-3 страници от темата. Да нямаш предвид тези от аура камерата. Ако са те, не мога да дам мнение, защото засега нямам наблюдения върху човешка аура.

Между другото, ако човек не се е отказал от повечето изкушения на ежедневието - месо, сладки лакомства и други вредни храни, а също така и GSM, телевизия...

...апсурд е да види аура. Горе изброените така притъпяват сетивата, че нямам думи.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 22:07:45 pm от sidewinder »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Кои имаш предвид като мними? Не следя активно последните 2-3 страници от темата. Да нямаш предвид тези от аура камерата. Ако са те, не мога да дам мнение, защото засега нямам наблюдения върху човешка аура.

Ок! Тях имах в предвид, благодаря много!
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Това не е единственото място, където се намира този материал, Rosenkreuz. Срещал съм го и на други места в интернет.

Експериментирал съм точно по тази методика и действително работи. Аз самият съм успявал да видя аурата на растение вкъщи. Растението беше фикус бенджамин, а аурата му представляваше мъгляво на вид и цвят сияние около всичките му части на разстояние 1-2см.

Ей това е!  :drinks:  :hi: Това си е аура браво, ти знаеш тогава какво говоря...

Видял е етерното тяло на растението, аура имат само съществата които могат да чувстват животни и хора.
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Не си прав колега. Всички живи създания имат аура, включително и растенията.

Само да допълня, че и етерното тяло е част от аурата.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 22:36:11 pm от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
То всико е енергия и аурата е сбор от многоизмерните тела на всяко същество. Растенията имат физическо и етерно тяло , не чувстват нито мислят. Зацепили кво искам да ти кажа !
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Растенията знаят да сгъстяват светлината и да образуват най-хубавите плодове. Те имат хиляди очи, всеки лист си има око. Като седиш под някое дърво, мислиш, че то не те вижда. Но то те вижда по-добре, отколкото ти него. Някои растения знаят точно какво представляваш. Други са толкова чувствителни, че ако някой лош човек се доближи до тях, изсъхват. Преместват се на друго място да живеят.

Петър Дънов

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Тук има други теми за Аура и снимки...

Успешна Медитация - Toва никой ли няма да го коментира? Или трябва да има още хейтърство?

Какво повече от това да ви дам?

На 5 ноември 2010 г. в рубриката ми в „На кафе” с Гала по NOVA призовахме зрителите заедно да направим на живо медитация/визуализация. Шоуто е гледано от милиони...

Целта на медитацията бе да визуализираме намаляването и края на „Войната по пътя”. Заедно с Гала, Деляна, Елица и хиляди зрители заедно си представяхме/визуализирахме в ефир, на фона на песента на Енигма „Return to innocence”, тотален край на „Войната по пътя” - как по водещи и национални медии обявяват с гордост, че има все по-малко и малко загинали хора и все по-малко катастрофи по родните пътища... Чувстваме все едно се случва сега. Чувстваме какво е усещането да четеш това в електронни и хартиени вестници. След 2 седмици започнаха първите поличби - първите официални статистики на рекордно малки ПТП/пътно-транспортни произшествия. По същото време едно от най-популярните шоута в България „Господари на ефира” реши, че тази медитация в национален ефир е много смешна и забавна и директно я класира на първо място като ГАФ. Водещият(мой любим актьор) Димитър Рачков няколко пъти се каламбури с израза ми „тотален край на войната по пътя”...

На 3 януари 2011 г. прочетох в популярния сайт Dir.bg думите - „Това намаление, което имаме на загиналите и ранените е уникално и това не се е случвало от 50 години насам...”
Това бяха думи на заместник-директорът на „Охранителна полиция” комисар Алекси Стратиев, цитирани от Българско национално радио/БНР . Те продължаваха така:
 
„Този факт може да бъде обявен за събитие на годината - най-малко жертви на пътя от 50 години насам...”

Според официалната статистика на КАТ през периода 1990-2009 г. при катастрофи в България са загинали 21 773 души, а ранените са 168 007. Близо една трета от тежко ранените остават инвалиди за цял живот. Всеки четвърти от загиналите на пътя е дете, юноша или младеж до 24-годишна възраст.

Груповата медитация/визуализация за „тотален край на войната по пътя” бе част от темата „Силата на мисълта 2”. Записът от 5 ноември 2010, „На кафе” с Гала, NOVA може да се гледа тук - http://vbox7.com/play:f2fc8851

Да, няма да спра да подсказвам факта, че когато много хора мечтаят заедно, това се нарича нова реалност!

На 7 май 2009 г. от ефира на NOVA в предаването „Часът на Милен Цветков” аз „върнах книжката си” и обявих, че на другия ден тя ми изтича - няма да подновявам свидетелството си за управление на МПС. Никога не съм предизвиквал или правил пътно-транспортни произшествия. Осъзнах, че съм много разсеян и некъдърен шофьор – а и кой казва, че всеки трябва да кара? Според мен една от главните причини за безумието по родните пътища носят именно „лошите шофьори”. Призовах всеки, който има смелостта да си го признае да има и куража да последва примера ми. Оттогава е и идеята дискутирана във форумите на www.xnetbg.com за обща медитация/визуализация за края на „Войната по пътя”.

Армията от събудени светлинни същества с човешко преживяване нараства осъзнала силата на своя меч и щит - Силата на груповата Медитация/Визуализация на всеки кръгъл час с общи ценности и визии.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Еленко, защо всичко отдаваш на ХААРП? Мислиш, че това е върха на постиженията на съвременната епоха? И с това се манипулират метеорологичните условия? Едно публично съоръжение, на което има снимки из целия интернет??? ;D  Под чие ръководство е ХААРП, имаш ли информация? 

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Secret Services. Тайните служби на САЩ, част е от серия така наречени черни проекти.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 22:42:18 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
ааххахахахахахаха

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
голям смешник е Росен  ;D вече взе да губи равновесие
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Вижте какво пише:

"Is HAARP a classified project?

- HAARP is not classified. There are no classified documents pertaining to HAARP. The Environmental Impact Process (EIP) documents have always been, are now, and will always be completely descriptive of the program in its entirety. The EIP documents are a matter of public record. "

http://www.haarp.alaska.edu/haarp/faq.html

 :yes:

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
официалната версия  ;D

ХААРП е Програма за Високочестотни Активни Аврорални Изследвания (High Frequency Active Auroral Research Program - HAARP), която провежда научни изследвания на йоносферата съвместно финансирана с Aмериканските Военновъздушни Сили - USAF, Aмериканския Флот - USN, Университета в Аляска и Агенция за Отбранителни Перспективни Изследователски Проекти - DARPA. Целта е да се анализира йоносферата и изследва потенциала за развитие на технологията за подобряване на йоносферата за радио комуникации и надзорни цели (за откриване на ракети - противоракетна отбрана). Основно съоръжение на програмата HAARP работи в Арктика, известено като HAARP изследователска станция, собственост на Aмериканските Военновъздушни Сили - USAF в близост до Gakona, Аляска.

Най-важните инструменти на HAARP станция са Йоносферен изследователски инструмент (IRI) и високомощни радиочестотни предавателни съоръжения работещи във високата честотна (HF) лента. IRI се използва за временно облъчване на определена зона от йоносферата. Другите инструменти, като например VHF и UHF радар, сензор за измреване на магнитния поток (магнитометър), цифрова сонда и индукционен магнитометър, се използват за изучаване на физични процеси, които протичат в облъчената зона.
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Peacekeeper, не съм сигурен какво точно представлява ХААРП, но ако наистина има секретна част и секретно финансиране, надали ще пише нещо за него в официалния им сайт, и надали ще е трудно да се скрие от посетителите, които се приемат веднъж на няколко месеца или веднъж годишно.   :unknown:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Peacekeeper, не съм сигурен какво точно представлява ХААРП, но ако наистина има секретна част и секретно финансиране, надали ще пише нещо за него в официалния им сайт, и надали ще е трудно да се скрие от посетителите, които се приемат веднъж на няколко месеца или веднъж годишно.   :unknown:
Думичката "паралелно" убягва на много хора тук ;D 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27