Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Разбирам те на къде биеш. Как може невидимите цветове на аурата да се изобразяват във видимият ограничен спектър на човека чрез видим цвят.
Наскоро стана въпрос по този повод във темата "Галактиките".

Би ли качил тези снимки на истински ламини, на които се виждат енергийните тела.
Благодаря!

dragonn, разбира се! Сега я имам тука в малко по кофти качество, трябва да кажа да ми пратят оригиналните, но нищо и тази става. Няма нужда от фалшиви апарати за аура виждане, има апаратура която може да заснеме аурата но не и тази на Еленковите другари, те са шарлатани. В България още няма, но в западна Европа си има офицялни сертифицирани курсове по аура виждане, осъзнато сънуване, астрални проекции и тн Тук тези способности се прилагат в медицината от практикуващи лекари, също така от психиатри и психолози.

Качвам ви също така едни упражнения за аура виждане, метода е според нас най-изчистения. Не се поддавайте на шарлатани и разни врачки, вярвайте в себе си като практикувате себе си, там е истинския път.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Според примера за аура виждане, който ви качих ще разберете какво е нужно за да се види аурата и как се вижда самата аура, метода е изпробван от хора експерти в материята, практикуващи терапевти мои приятели, занимаващи се също така и с регресивна хипноза. Истинска регресивна хипноза а не с внушенията, на които много псевдо хипнотизатори подлагат нищо не подозиращи пациенти.

Току що без да подозирате ви разкрих още една масонска тайна  :) Да не би да си мислите, че масоните се занимават с нещо по-различно от метитативните практики, осъзнатото сънуване и изобщо езотеричните учения? Малко по малко ще видите, че няма мистерия в масонството, мистериите си ги създават хората не желаещи да знаят и да експериментират по пътя към Истината, а самата Тя се намира вътре във всеки човек, запомнете го това! Всички техники, за виждане, медитация вкл. излизанията от тялото и изобщо астралните проекции в света на масоните се наричат - Скрижалите на Тот или Инструменти на Тот.

Ламините с енергийните тела нямат нищо общо с масонството, те са от една западно европейска езотерична школа. Практикуващите със Знанията там се занимават с лечение, между тях има практикуващи лекари, психолози, психиатри, физиотерапевти и изобщо хора занимаващи се с терапии. До като в България това е доста назад, тук на запад е наука, част от която както вече казах се преподава и в университетите.

Не вярвайте на шарлатани като Еленко Ангеловите другари и компания, тези аура снимки, които те правят са чиста проба измама! Дай Боже след няколко години може да се основе спец. школа и в България, която офицялно да се занимава с тези неща и да формира терапевти също както е в западна Европа и САЩ.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 03:48:13 am от Rosenkreuz »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Rosenkreuz в средата на този форум постнах разговор на висши масони за мен и тогава обявих намерението си - всички осъзнати или неосъзнати масончета, зидаромазачи и всички G минетМАЙСТОРИ да ви изпратя при подземния ви господар с фалшива диплома за Архитект... Правя го!

Господин злобар Rosenkreuz  всички разбраха, колко много съм раздразнил масонството с последните си теми за JFK и Масонския обелиск/Паметник на Левски... Няма нужда повече да мажеш с фекалиите си тук и да правиш кафеви запетайки... Няма да ги трия - нека ти стои резила...

Всяка следваща твоя повърня към мен тук ще бъде изтрита - каза достатъчно и необходими лъжи...

Нямам нищо общо и не взимам пари от Аура камерата на Деян Колев - той ми я предостави достатъчно дълго време (както и кабинета си, в който по мое време са се взимали пари само за покриване на разходи на консумативи, идвали са хора от този форум безплатно там) за да я изуча и изследвам. Все повече такива камери се внасят в България( в Стара Загора ТВ Стойчев)... Не отговарям за действията и цените за снимки на Деян Колев и не съм го виждал от близо половин година... Може да е всякакъв но той внесе първата такава Аура камера у нас - интересувала ме е тя а не той и методите му...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Тъкмо вчера ми хрумна, че отдавна в този форум/блог не са се появявали дразнители, и ето пак. Явно има някаква синхронност и закономерност.  ::)
Rosenkreuz, ако си просвет(л)ен масон, не трябва ли поне дотолкова да си възпитан, че да се държиш уважително с хората?
Ето и линк към магарето: http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/video/video.php?v=10150092449544089&oid=283538801053&comments  :blum1:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Абе Rosenkreuz сигурно е от ложата на масонския писател Недков, същите глупости пише като него  ;D  8)
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Разбирам те на къде биеш. Как може невидимите цветове на аурата да се изобразяват във видимият ограничен спектър на човека чрез видим цвят.
Наскоро стана въпрос по този повод във темата "Галактиките".

Би ли качил тези снимки на истински ламини, на които се виждат енергийните тела.
Благодаря!

Могат да се изобразяват.
Вземи едно обикновенно дистанционно и един цифров фото апарат или телефон с камера. Включи камерата да снима и я насочи да снима там от където излъчва дистанционното и натисни произволно няколко копчета. На камерата ще се вижда бяла свтлина, която иначе е инфрачервена и невидима за нашето око.

Съвсем друг е въпроса до колко е надеждна въпросната камера, а не дали може да се снима аура. Явно може.
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 13:18:20 pm от Sangre »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Абе Rosenkreuz сигурно е от ложата на масонския писател Недков, същите глупости пише като него  ;D  8)

Морфей, успокой топката. С твоя приятел си поговорихме по скайп и ще продължим да си говорим и тука  ;) Сега съм зает, довечера ще продължа или ако не през уикенда.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Rosenkreuz в средата на този форум постнах разговор на висши масони за мен и тогава обявих намерението си - всички осъзнати или неосъзнати масончета, зидаромазачи и всички G минетМАЙСТОРИ да ви изпратя при подземния ви господар с фалшива диплома за Архитект... Правя го!

Господин злобар Rosenkreuz  всички разбраха, колко много съм раздразнил масонството с последните си теми за JFK и Масонския обелиск/Паметник на Левски... Няма нужда повече да мажеш с фекалиите си тук и да правиш кафеви запетайки... Няма да ги трия - нека ти стои резила...

Всяка следваща твоя повърня към мен тук ще бъде изтрита - каза достатъчно и необходими лъжи...

Нямам нищо общо и не взимам пари от Аура камерата на Деян Колев - той ми я предостави достатъчно дълго време (както и кабинета си, в който по мое време са се взимали пари само за покриване на разходи на консумативи, идвали са хора от този форум безплатно там) за да я изуча и изследвам. Все повече такива камери се внасят в България( в Стара Загора ТВ Стойчев)... Не отговарям за действията и цените за снимки на Деян Колев и не съм го виждал от близо половин година... Може да е всякакъв но той внесе първата такава Аура камера у нас - интересувала ме е тя а не той и методите му...

Еленко, ще продължим разговора по-късно. Мисля, че се разбрахме за някой неща по скайп.

Ако не са ти приятни етикетите, които ти поставих, ще трябва да покажеш, че не съм прав а ако ги считаш за лична обида ти се извинявам най-офицялно! От тука нататък продължаваме да водим диалог.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Поставете се на мястото на правещия пари :)  Няма ли да направите всичко възможно да ги умножите, ако ще и да объркате света, като го направите зависим? :)

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Беше голяма грешка от моя страна, че предоставих публично материала за аура виждането, той е написан от много скъп за мен човек, тестван е в реални условия и метода работи, именно този метод е един от най-ефективните и също така се разглежда в офицялните курсове, за които споменах. Трябваше само по и-мейл да ги изпращам и то не на всеки, защото тука има хора, които са готови да спекулират. За ламините няма проблем, занимаващите се наистина с медитативни и изобщо духовни и езотерични практики много добре знаят какво показвам на въпросната ламина. Те показват как в същност изглеждат и се виждат човешките енергийни тела а аура виждането е способност на всеки човек стига да има желание да се научи. Няма нужда от фотографии, те не са способни да уловят аурата като цяло.

Факта, че нарекох Еленко Ангелов шарлатанин изхожда от там, че той подкрепи тази мнима аура снимаща камера и продължава да се занимава с нея като може би той сам няма желание да прави реална аура диагностика чрез истинско аура виждане. Информацията дадена ми от хора, на които са правени тези мними аура снимки говори, че е платил 50 лева за да му се направи снимка и някаква уж диагностика базирана на неистински неща.

Искам да призная също така, че дори чрез неверната информация и диагностика се постига успех и то по особен начин. Тази е другата страна на монетата, за която също искам да ви да спомена. Има хора, които след като разберат за какво в същност са платили започват да търсят сами и сами стигат до верните отговори. По този начин, чрез накърненото достойнство се активира процес, който помага на човека сам да започне да търси. Също така е Истина, че моята нетърпимост към подобни начини на спекулация и желанието ми да се боря против тях с всички методи, които мога се дължат на моя собствена сянка. Не е правилно да се объркват хората и може би след като се опитвам да докажа противното е възможно някой да объркам.


Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Това не е единственото място, където се намира този материал, Rosenkreuz. Срещал съм го и на други места в интернет.

Експериментирал съм точно по тази методика и действително работи. Аз самият съм успявал да видя аурата на растение вкъщи. Растението беше фикус бенджамин, а аурата му представляваше мъгляво на вид и цвят сияние около всичките му части на разстояние 1-2см.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Това не е единственото място, където се намира този материал, Rosenkreuz. Срещал съм го и на други места в интернет.

Експериментирал съм точно по тази методика и действително работи. Аз самият съм успявал да видя аурата на растение вкъщи. Растението беше фикус бенджамин, а аурата му представляваше мъгляво на вид и цвят сияние около всичките му части на разстояние 1-2см.

Ей това е!  :drinks:  :hi: Това си е аура браво, ти знаеш тогава какво говоря...
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Разбира се, че всички хора го могат. Просто е закърняла способност. Всички електронни устройства се явяват протези към нашите липсващи или отслабнали способности.

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Rosenkreuz в средата на този форум постнах разговор на висши масони за мен и тогава обявих намерението си - всички осъзнати или неосъзнати масончета, зидаромазачи и всички G минетМАЙСТОРИ да ви изпратя при подземния ви господар с фалшива диплома за Архитект... Правя го!

Егото. По-леко. Много бързо осъждаш някой като за психолог.

Господин злобар Rosenkreuz  всички разбраха, колко много съм раздразнил масонството с последните си теми за JFK и Масонския обелиск/Паметник на Левски... Няма нужда повече да мажеш с фекалиите си тук и да правиш кафеви запетайки... Няма да ги трия - нека ти стои резила...

Чий резил? Липсват ти първите години, ако съдя по начина ти на изказване тук, а също така и в предаванията (където може да те гледат деца). Аз това мога да отсъдя от маркираното горе... Направо "скандален" психолог си...

Всяка следваща твоя повърня към мен тук ще бъде изтрита - каза достатъчно и необходими лъжи...

Аз мисля, че се наповръща достатъчно с всичките си нападки. Просто ме отврати. Може би не съм си изградил твой цялостен образ, но засега е достатъчен за да не ти пиша на Вие ... Всяко мнение е ценно, а в спора се ражда истината. Малко по-конструктино се изразявай моля.

Нямам нищо общо и не взимам пари от Аура камерата на Деян Колев - той ми я предостави достатъчно дълго време (както и кабинета си, в който по мое време са се взимали пари само за покриване на разходи на консумативи, идвали са хора от този форум безплатно там) за да я изуча и изследвам. Все повече такива камери се внасят в България( в Стара Загора ТВ Стойчев)... Не отговарям за действията и цените за снимки на Деян Колев и не съм го виждал от близо половин година... Може да е всякакъв но той внесе първата такава Аура камера у нас - интересувала ме е тя а не той и методите му...
  Не мисля да взимам отношение по темата шарлатанин ли си или не. Казваш доста истини, но не по най-подходящия начин. В предаванията си само загатваш разни неща без да се стигне до нещо по-конструктивно. Вместо да рекламираш книгите си, по-добре би постъпил като се постараеш и да се поровиш още малко из нета, от където явно черпиш информацията и материала за пред Гала.

   Начина, по който реагира на Rosenkreuz, явно цели да изманипулира мнението на някои от последователите ти. Поне с такова лошо впечатление съм останал от повечето постове, които си направил. Да не говорим за заплахите да триеш постове. Те явно са резултат на копиране на поведението на елита, срещу когото уж се бориш.

   Съжалявам, че реагирам така остро на коментара ти, но поведението ти ме принуди. Аз не мога да бъда така сдържан както Rosenkreuz... все още...
Съветвам те, разбира се до колкото имам това право и би сметнал за необходимо да ме послушаш, да потърсиш малко по-разнообразни източници на "истини" освен Дейвид Айк и Алекс Джоунс (поведението му понякога е подобно на твоето, поне според моите наблюдения). И поработи върху егото, както впрочем трябва да направят повечето хора в този форум, включително и аз.


Тъкмо вчера ми хрумна, че отдавна в този форум/блог не са се появявали дразнители, и ето пак. Явно има някаква синхронност и закономерност.  ::)
Rosenkreuz, ако си просвет(л)ен масон, не трябва ли поне дотолкова да си възпитан, че да се държиш уважително с хората?
Ето и линк към магарето: http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/video/video.php?v=10150092449544089&oid=283538801053&comments  :blum1:

Пример за верен последовател, който както религиозните фанатици (мое първо впечатление), не вижда по далече от идеологията на "духовния" си водач.

Виж линк към каква безполезна загуба на време си постнал. Това клипче не включва нищо по-ново от обикновените доводи на Еленко. Ето как набързо го отрязоха и всичко излезе като една подигравка с тъпи шеги върху сериозни теми. Това нямаше да се случи, ако нещата бяха представени от гостенина , а и приети от водещия, по сериозен начин, с така наречените факти, конструктивно мислене.

(Алекс Джоунс, извинявам се че го вмъквам, действа по същия начин. Крещи, врещи , набивай едно и също в главата на вече изманипулирания човек, та да се превърне и то в 1000%-ва истина. Жалко, че малко са хората, които остават с отворено съзнание, а и все по-трудно е да не се подвеждат.)

Съжалявам ако моя да го наречем анализ не ви харесва. Това е мое лично мнение, което не е задължително да е точно и изчерпателно по ваше мнение, но поне отговаря на това, което мисля за Еленко.

Еленко извинявам се ако съм те обидил. Целта ми беше да покажа своята гледна точка, така че да й бъде обърнато внимание. Надявам се всеки има право на свободно мнение, защото ако не е така в този форум, просто не знам къде другаде ще да е.


Искренно се надявам личното ми мнение да бъде оценено и зачетено, а не да се приеме като "поредния спам". Все пак сме "демокрация"  ;D
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 21:53:08 pm от xdevil1 »

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Разбира се, че всички хора го могат. Просто е закърняла способност. Всички електронни устройства се явяват протези към нашите липсващи или отслабнали способности.

Дай мнение за мнимите аура снимки, ти поне знаеш аурата как се вижда  :hi:
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27