Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036177 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Щом е оставен да говори значи не говори всичко както е. Айк се върти и повтаря едно и също без развитие. Не знам как има такава аудитория( явно не се усещат че всичко е едно и също вече) на мене ми беше интересен в началото сега не. Казва истини ама вече се върти в кръг.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Цитат
Е как да коментирам синове на Бога като айк, не става аз съм простосмъртен.
Ми на кого си син чадо? Твоята Душа не я ли е създал Бог? Или освен за 3д скафандъра за друго не мислиш  ;D
Цитат
Това са си негови думи прочети главата!

Прочето я, препоръчвам ти да я прочетеш и ти.
Ама се пробвай и да я осмислиш.
Цитат
Да вижда се колко сте зомбирани, ами вижте чии план е разрушението на христянството и тогава говорете такива неща, защото се излагате. :)
Покажи ни/ми моля те  :hi:
Пак казвам, влез в диалог малко и напиши нещо градивно. Отворен съм за мнениоя и промени.

Християнството се разрушава от антихристите. Много е елементарно, запитай се кои ценности са Христови и кои са противоположните. Тогава започни да се оглеждаш ;)
Цитат
Вие си затваряте очите за нещата, които не ви изнасят просто.
Пример?
Цитат
Тиражите на книгите му пак казвам са огромни и е известен в цял свят!

Тов е вярно, кое му е лошото обаче?
Цитат
Милионер е от книги! Така ли става с критиците на елита а? Е явно да, а и със синовете на боговете също.  ;D
Незнам да живее в разни палати, също така не съм виждал да парадира с пари.
На места съм чувал/чел, че повечето спечелени пари от книги отиват за разходи по съдебни дела които се водят срещу него, а те са повече от 1-2...
Пари от билетчета за лекции/презентации сигурно покриват разходите по организацията...

Щом е оставен да говори значи не говори всичко както е. Айк се върти и повтаря едно и също без развитие. Не знам как има такава аудитория( явно не се усещат че всичко е едно и също вече) на мене ми беше интересен в началото сега не. Казва истини ама вече се върти в кръг.
Да, наистина се върти в кръг :)
Забелязах го на 2рата седмица. Горе долу за 2-3 седмици му проучих и изгледах почти всичко.
Филми, някои книги, сайта му.
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 00:21:20 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Е как да коментирам синове на Бога като айк, не става аз съм простосмъртен. Това са си негови думи прочети главата! Да вижда се колко сте зомбирани, ами вижте чии план е разрушението на христянството и тогава говорете такива неща, защото се излагате. :)
Вие си затваряте очите за нещата, които не ви изнасят просто.
Тиражите на книгите му пак казвам са огромни и е известен в цял свят! Милионер е от книги! Така ли става с критиците на елита а? Е явно да, а и със синовете на боговете също.  ;D

Божидаре говориш глупости. Айк не е милионер. Знаеш ли, колко дела са водят срещу него, и че едвам си позволява адвокат? Поинтересувай се, за финансовото му състояние, пък тогава говори.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Този петък 22 октомври, от 9:15 темата в рубриката ми в „На кафе” с Гала по NOVA е „Силата на мисълта”.

Ще се излъчи интервю, което взех от английския бизнесмен Ричард Грийн. Той става и ще става известен с прозвището си Мирикълмен 2 (Човека чудо 2) заради невероятната си история. След злопоука с падащо дърво в имението си, Ричард осакатява и е прикован една година на легло. Той има голяма финансова възможност и си позволява най-добрите лекари в света. Всички те са категорични, че след такова увреждане на гръбначния стълб – извадени са три прешлена под врата му и много други усложнения, Ричард никога няма да стане от леглото. На пук на цялата наука и всички Ричард се заклева пред шестгодишния си син, че до Коледа си е у дома на крака. Ричард не е религиозен. Той знае за силата на визуализацията и закона на привличането – еднаквото привлича еднакво(между другото ми довери, че е гледал едва наскоро филма "Тайната"). Всеки ден в продължение на близо година, два пъти по 3 часа на ден Ричард визуализира в медитация как тялото му възвръща силите си и как тренира с тежести във фитнес залата. На Коледа Ричард е на крака и празнува със сина си своето феноменално оздравяване...

Ще имам и демонстрация с д-р Чавдар Нинов. Да същия, който заведе Ани Салич на остов Бали http://vbox7.com/play:9a3b270f . Там е заснет филма "Тора" - демонстрации на безконтактен бой, рязане с бръснарски ножчета и други "хипнози"...

Тази година съм се срещал с четирима българи, които са били обучени от майстори в Бали и твърдящи не само пред мен, че владеят изкуството на безконтактния бой. Следвайки от години максимата - "най-точно се проверява локва(ако толкова много е важно за теб) колко е дълбока като стъпиш в нея", пожелах спаринг с "безконтактните бойци". Уверяваха ме, че мога доста да пострадам и въпреки провокациите и иронизирането ми/скептицизма ми към тях не се стигна до демонстрация до това, че като си активират кончиана/Аурата, колкото и да съм як няма да мога да ги докосна и навредя...

С д-р Чавдар Нинов сме приятели и ми доверява много неща. Той имаше доблестта да ми демонстрира само следното(без да твърди пред мен, че има умение за практичен безконтактен бой като другите си "колеги" от Бали) - когато не е активирал Аурата си аз мога да го вдигна без проблем, но при активирането на кончияна("пъпната чакра") аз не мога да го повдигна и сантиметър...

Наскоро д-р Чавдар Нинов ми довери:

-"Еленко, започвам да осъзнавам, че остров Бали е остров на демоните. Да - демонски остров. Много от "твоите рептили" са там да знаеш..."
« Последна редакция: Октомври 19, 2010, 17:20:48 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Еленко здравей,
незнам дали ще ме послушаш, защото те критикувам понякга :) но като цяло сме горе-долу в "една равнина".
В дейстителност д-р Чавдар Нинов не те е излъгал. По-принцип тъмните по-често комуникират с хората, поради простата причина, че Светлите напълно, на 100% почитат и спазват Закона за Свободата.
Сиреч, когато търсиш и намерш "същество" и осъществиш контакт, бил той физически, ментален или и двете, понеже ти си търсил може да от Светлите, но може и да е от тъмните.
А когато без да търсиш те намерят, вероятността да е от Тъмните е доста голяма.

Като погледнеш Гугъл Земя, то Бали си е остатък от огромна потънала земя, която е била изцяло свързана с континента.

Имайки в предвид горните 2 неща, та в тези земи "боговете" са били едни от най-активните. Непрекъснато са се месели в земните дела.

Незнам може и да греша, но това ми дойде наум (предчуствие) като го погледнах на карата, преди това нито съм проучвал нито нищо, даже го търси известно време къде е :)

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Цитат
Наскоро д-р Чавдар Нинов ми довери:

-"Еленко, започвам да осъзнавам, че остров Бали е остров на демоните. Да - демонски остров. Много от "твоите рептили" са там да знаеш..."
Каква мешана скара от истина и неистина. Нинов е прав за едно само и то е че в Бали хората масово са под контрол на другомерни същности, както се изразява, "демони". Да знаете, че не само светлите сили, дават дарби за лечителство, но и тъмните и лекуват със същия успех. Не само за лечителство може да става дума, но и за способности от всякакво естество. Когато си имате работа с такива хора, като балийски лечители и прочее, задайте си простичкия въпрос, от къде черпят енергия тези чародейци, защото нищо в природата не се дава даром, това е фундаментален закон. Отговорът ще ви направи свободни.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Запис от 22 октомври, „На кафе” с Гала, NOVA. Темата е "Силата на мисълта" - http://vbox7.com/play:8e502dc9
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 00:49:18 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Божидаре говориш глупости. Айк не е милионер. Знаеш ли, колко дела са водят срещу него, и че едвам си позволява адвокат? Поинтересувай се, за финансовото му състояние, пък тогава говори.

Дейвид Айк не е милионер,но човека 100 % си живее добре.Доста често смесва реални конспирации с фантасмагории(които може да са вярни,но никой не може да ги докаже).По този начин хората като чуят,че тоя говори "фантасмагории" хората си мислят "тоя щом говори такива фантасмагории значи и другите неща може да не са верни(да не са верни реалните конспирации които могат лесно да се проверят)".

Ето една от градивните критики към Айк.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Ето линкове в youtube на записа от 22 октомври, рубриката ми в „На кафе” с Гала, NOVA за тези, които ми писаха, че нямат достъп до vbox7.com или там бавно им зарежда видеото.

Силата на Мисълта, част 1 http://www.youtube.com/user/oknele?feature=mhum#p/u/3/GiEODhjqgFg 
Силата на Мисълта, част 2 http://www.youtube.com/user/oknele?feature=mhum#p/u/2/zE8d4xykjIw 
Силата на Мисълта, част 3 http://www.youtube.com/user/oknele?feature=mhum#p/u/1/-DNNOoyMldA 
Силата на Мисълта, част 4 http://www.youtube.com/user/oknele?feature=mhum#p/u/0/BnebdvJW-3g
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
    Откриите  разликата!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
На старата пише, че е обезпечена с злато и активите на банката. То сега вече на всички държави не знам на някоя банкнота да го пише това.
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 01:09:54 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Сега са обезпечени с въздух.  :hi:

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Мисля, че на английските паунди го пише, но не е вярно. Отдавна парите по света не са обезпечени с нищо, и не само това, ами огромният процент от парите са виртуални, т.е. - електронни импулси, и една малка част са на хартиен носител. Въобще, финансистите, какъвто съм по образование и аз, са съвременните илюзионисти.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Добре казано Nikola_Davidov  :drinks:
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
http://news.varna24.bg//200710.html

не съм ровил из сайта, но ми се струва ,че не сме го обсъдили това

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27