Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
„Тъй глупецът, тъй залита да прекара добър живот, и никога не се пита човек ли е той или скот!”

                                                 Христо Ботев, „Странник"
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 02:39:47 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Fossil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Здравей Еленко.
Тука ме обявиха за тинейджър комунист само защото не вярвам, че умът ми е летачески. Аз съм твърдо убеден, че умът си е мой и само аз нося отговорност за това, което върша и мисля и, че ако някой ме изяде или оближе, никой не ми е крив. Да съм си отварял очите. Според мен мисията на форуми като този е, че ако много хора си отварят очите и се предупреждават взаимно за опасностите, които ги дебнат, ще е много по-лесно да ги избегнат. Мисля, че и мисията на твоите книги е същата. Да предупреждават. Лошото е, че гаднярите надушват такива места и се присламчват. Викат ти: Я гледай ей там какво те дебне! Ти се обърнеш и хоп - нападнат те в гръб. Филми, книги, ченълинги... Кое е вярно и кое не. Трябва да си отваряме очите не на 4, а на 16! Отплеснах се.
Бих искал да знам твоето мнение. Ние с нашия си ум ли мислим или с летачесия?
Благодаря.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Мозъкът всичко което гледа и вижда филми и тн той не прави ралика смята го за реалност.Естествено,че чрез нашият ум си мислиме,но от къде идват тези мисли е по важното,но много малко от времето си мислиме изцяло ние самите или сме под определен егрегор или нещо друго.Това си е мойто мнение.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
Аз мисля, че не трябва да си губим живота с това къде какво ни дебне..какви знаци..., че можем да бъдем обладани от рептил или нещо подобно... просто ставаш роб на тези виждания,един вид живота ти започво да се върти около това... и постоянно си нащрек.. Фактически,реално, никой неможе да каже дали е точно така или не... Нама лошо да се чете такава литература,няма лошо да пишеш и разсъждаваш... но да се превърне в смисъла на живота ти.... е НЯМЯ СМИСЪЛ!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Fossil ще перифразирам първо думи на Вадим Зеланд(автора най-ясно разкрил егрегорите/махалата) - ИЗХОД е "да подивееш", да си "цивилизован дивак".

За мен ИЗХОД е да осъзнаеш и намериш директна връзка със своя Свръх Аз.ИЗХОД е с "Дисциплината" и спрян "вътрешен летачески диалог" да посрещаш мелодрамите/интригите вкарващи те в калъпа/матрицата на опитомяването и загуба на психична сила/златна Аура/ блестящия осъзнат пашкул... Осъзнавайки и изисквайки собственото си щастие ставаш  "цивилизован дивак", ставаш безвкусен за всички видими и невидими вампирски същности и махаш доилните апарати на Фермата...

Изборът на всеки е дали да задълбае и да търси Истината за рептили, летачи или да си зарови главата в пясъка от псевдо духовност и ню ейдж глупости и да не вижда вампирите вкарали човечеството в затвор-ферма.

Както холографският пример за модел в модела(фрактална вселена), няма овчар/дояч/стригач/колач за всяка овца така няма и за всеки човек залепил се летач/рептил или друга невидима съшност... На Земята има милиарди хора... Лично за мен огромна част от тях са Опове(органични портали). Работата ми като психолог повече от десетилетие ме убеди от първо лице в това. Оповете заедно с Мафлоците(полусъзнателните енергийните медузи/кърлежи) са важна част от технологията за източване на психична(и физична) енергия от хората в "цивилизованата ферма". Трябва да се прави разлика между триизмерни създания(3D рептили) и четириизмерни рептилски същности(4D рептили). Първите са слуги на вторите - нещо грубо метафорично са като овчарски кучета, овчари/фермери... За да съм най-ясен(за възможно повече хора на различни нива/обори и кокошарници в тази ферма) за ситуацията и ИЗХОД тук и сега ми бяха нужни три книги...

Вече две години инвестирам цялото си време, пари и енергия в тях. Ако само поне малко някой разбира или се поинтересува за това какво е да създадеш, отпечатиш, издадеш, разпространяваш и рекламираш самостоятелно(без нагли издателства-монополисти на пазара) книги на българския пазар знае/и ще узнае, че и дума не може да става за трупане на финансова печалба. Цяло щастие(рядко) е да имаш баланс и да си избиеш хилядите инвестирани левове за да ги вложиш в нов проект.
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 12:19:38 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Fossil ние сме само наблюдатели. Летачите са като лоши мащехи, които те държат зключен на тъмно в килера на твоето тяло. За да ги усетиш в себеси трябва да спреш със сегашния си начин на живот, и да пазиш чистота на мислите си, чувствата си и тялото си.  :yes:
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Еленко, след последния ти пост не мога да кажа друго освен, че ти си Апостол!

Аз лично съм се занимавал с предпечат и издателска дейност и знам колко е трудно и скъпо.

:hi:

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
sidewinder това са силни думи, благодаря ти! Целта ми е да говорим на един език, целта ми е картите на този нагласен покер да се свалят, целта ми е правилата на истинската игра "Затура" между хора и рептили да се припомнят и знаят, целта ми е "Стоте маймуни"(критична маса от хора) да осъзнаят, че много конспиративни теории са факти на конспирацията и вече разбулени тези змийски фокуси няма да ги умайват и хипнотизират, и ще имат сила да изискват, визуализират и материализират Щастието си с общи ценности, целта ми се постига...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Постига се и още как. Срещам се с хора, които не съм виждал от години и ги намирам доста променени. Променени в посока към по-добро. Обърнали гръб на много паразитни дейности, избрали по-здравословен начин на живот. Аз лично мисля, че вървим към добро, но от злото има все още отзвук - не може да изчезне бързо. Ще перефразирам една мисъл от многоуважавания ат мен и от много хора по света Вадим Зеланд:

В нематериалния свят събитията се случват на момента, защото там мисълформите се реализират веднага, за разлика от материалния, където те се случват с известно закъснение.

Нещо такова беше, позабравил съм му книгите.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
http://www.novatv.bg/bg/videos/view/2316/ "На кафе" с Гала

На кафе(21.01.2010 г.) - Част 1

21 януари - ден на родилната помощ. Криси Патрашкова за скандала в Музикалния театър. Психологът Еленко Ангелов за предполагаемата конспирация на гущероподобни извънземни. Дизайнерката Невена Николова с любимите дрехи и аксесоари от гардероба си.

« Последна редакция: Януари 21, 2010, 12:34:54 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Гледах го днес.
Браво, Еленко! :) :hi:
Гала доста се притесни по едно време, както се и очакваше де ;D.  Шегувам се. ;D
Дано наистина да те покани пак. Явно интересът и е искрен.

Но мисля, че трябваше да обясниш подробно каквото знаеш за "точенето" на психична енергия. Така повече хора ще се замислят.Всъщност това искаше да знае Гала.

Ама много се шашкат всички да не тръгнеш да разправяш за банките! :lol: Наплашил си ги яко. :)
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 14:41:07 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Здравей Еленко.
Тука ме обявиха за тинейджър комунист само защото не вярвам, че умът ми е летачески. Аз съм твърдо убеден, че умът си е мой и само аз нося отговорност за това, което върша и мисля и, че ако някой ме изяде или оближе, никой не ми е крив. Да съм си отварял очите. Според мен мисията на форуми като този е, че ако много хора си отварят очите и се предупреждават взаимно за опасностите, които ги дебнат, ще е много по-лесно да ги избегнат.

 :hi: Всичко е ок.
Но виж дали не правиш някои прибързани изводи за мисли на другите и да се оплакваш от нещо, което не съществува.ТУК просто се обменят мнения, примери, доказателства и никой никого не иска да засегне. ;) Стремим се да не нарушаваме хармонията.
И теми, изказвания и др. НЕ трябва да се приемат лично, щом не ги споделяш, още повече, че не са насочени към тебе.Тогава и проблемите за които говориш ще отпаднат.
Аз лично не съм търсил помощ от никого, и не съм се оплаквал от никого, ако някое изказване не ми хареса. :)
Диалогът продължава :drinks:
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 13:33:53 pm от marhs »

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Еех Еленко ,
наистина е трудно да обясниш на овцата, че идва гергьов ден :)
А когато овцата разбере за този празник,какви са й възможностите?:)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
http://vbox7.com/play:b1213531

Много стегнато и накратко обяснено всичко.

п.п. Богатството само на една от 13-те фамилии на илюминати може да нахрани, облече и даде дом на всеки мъж, жена и дете на Земята.
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 16:42:32 pm от sidewinder »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
 :drinks: Отлично представяне при Гала. РЕСПЕКТ !!! :drinks: По шестобалната давам 7  :blum1: 
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27