Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1052290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Преди час приех поредната покана за интервю. Ще бъда гост на Гала в предаването и "На кафе" от 10:00 този четвъртък по НОВА. "Моля" да не ми се спира тока като в "Скат"!

Обещаха ми пълна свобода, време и липса на цензура. Основна тема ще бъдат книгите ми и "Има ли почва конспирацията на(за) рептилите в опитомения(и самоупитомяващия се) летачески мозък на съвременния човек".

Реших да постна тук и сега(нещо като открито писмо), че продължавам да приемам препоръки(под формата на учтиви SMS и email и посредници) да спра да наричам масоните в книгите, форумите и интервютата си - минетмайстори и много много да не данбраунствам за връзката им с влечугоподобни - "Било обидно". Ами не го приемайте лично!

Аз най-неучтиво пренепрегнам препоръките и ups i did it again-

Въпреки, че има доста(малко) свестни(богати) хорица в българското и световното масонство(и псевдо такова), МАСОНИТЕ НЕ СА ПРОСТО ЗИДАРИ, ТЕ СА МИНЕТМАЙСТОРИ!

Господа МинетМайстори(депутатски подлоги, псевдоолигарско богаташки задници)членуващи в рептилския си луцеферианско-сатанински орден G с всевиждащо даджалско змийско око много от вашите "братя" с децата си са мои клиенти от години и са необходими "Троянски коне", за да прогледнете и да ви просветля и повиша в по-висша степен, че служите с откачените си ритуали и действия на Рептилската Матрица(пиша я с големи букви с нужното уважение  ;D).
На репортажи от промоциите на книгите ми, които се излъчиха по медии и се въртят в Интернет, разпознахте достатъчно висши командоси(бяха без черни маски, които иначе често носят) - мои гости, приятели и съмишленици, които също ви пазят и охраняват по дефолт(за да могат със смешните си заплати да си плащат трагичните ипотеки и лихварски заеми от банкерските ви "братя", писнало им много). Последното изречение приемете просто като вметка - INNUENDO!

Не желая препоръките ви повече. Полицаи от нужното районно са уведомени за тях, нищо, че и те членуват при вас(просто за протокола).

Не бих занимавал форума тук, но станаха много препоръки вече. Просто вметка, така прецених...
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 16:19:18 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Представих си как Галка ще изцъкли очи и ще възкликва "Ама как така...Нима е възможно...И кво, ти искаш да ми кажеш, че каквато съм хубава и умна, съм управлявана от рептил...Не вярвам.."
 ;D ;D ;D
Иначе...успех!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Е ;D ;D не за пръв път сме свидетели на такава силна борбена енергия и красиви слова от нови членове.Само, че тези заключения много ми приличат на старите партийни лозунги, предназначени за народа, а тези, които ги пишеха правеха съвсем други неща. ;)
Е стремеж да те забележат.Ок, видяхме те.Лошо няма.

Както и да е. Естестевено всеки е отговорен за действията се.Не съм искал да кажа обратното. Въпросът е че книгата на Кастанеда поставя някои неща в съвсем друга светлина, и точно това исках да споделя-дали съм разбрал правилно думите му за властта на летачите върху хората.
Четох и част от Пришълеца, която всъщност отговаря на въпросите ни как летачите са дошли на земята.
Raven - а кога са дошли летачите тук-предполагам само, това е моментът, когато според библията Адам и Ева са били изгонени на земята от рая.А може би летачите (само предполагам) управляват и рептилиите.Или са в някаква симбиоза с тях.Дотогава хората са били съвършенни и в рая.И змията  ;D дава ябълката на Ева.. и така човека аут на земята, и оттогава сякаш хората започват да придобиват лошите си качества.И човек е в една постоянна борба със себе си, образно казано.

Честно казано не вярвам много в тая история с летачите, но като теория и подкрепени със смислени доводи, думи на автора има някакъв смисъл.
Аки ги има, те ще съвършенните космически паразити.Е не може да няма препарат и за тях. ;)
А може би са характерни само за Мексико.На черно-бялата снимка  фигурата във въздуха прилича по-скоро на акула-чук.
Наистина Raven -  доста въпрози повдига тази книжка.
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 17:18:03 pm от marhs »

Неактивен Fossil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
lightworker, ще се опитам да се изясня колкото е възможно по-кратко.
Това, което аз наричам "свободна воля" е отношението ни към това, което става. Това, което ни се случва е решено не от нас и мисля, че ти това наричаш "карма".
То не е толкова важно, важното е как ние реагираме на случващото се.
Защо мислиш, че нашите създатели на са едно и също с това, което ти наричаш Първоизточник? Питам, защото аз съм убеден, че всичко е създадено от Първоизточника, нещо повече - всичко Е Първоизточник.
Ако и двамата с теб имаме летачески умове, тогава сега разменят мисли двама летачи, а не аз и ти. Ние с теб не носим отговорност за това, което казваме. Това са летачите? Не съм убеден. :nea:
Това, което исках да споделя в кратце е, че идеята, че ние сме много хрисими и добрички същества и всичко лошо, което вършим се  дължи на отвратителните летачи, които са завзели умовете ни, ми намирисва на бягане от отговорност или измиване на ръце. Но може и да греша.
Благодаря за съветите, но както занеш всеки сам решава дали да дръпне спусъка.
BTW, Защо реши, че енергийният ми баланс е нарушен. ;D


marhs, моля за извинение ако съм те засегнал с нещо. Нека обсъждаме мисли и идеи, а не личностите, които ги изразяват. :hi:
 


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
1 043 > 13
 ;D

п.п. Тези, за които говорите искат точно това от вас и вие им го давате - да се сравнявате и да спорите. Защото там, където има полярност, там има напрежение и освобождаване на енергия.

« Последна редакция: Януари 18, 2010, 23:36:47 pm от sidewinder »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Преди час приех поредната покана за интервю. Ще бъда гост на Гала в предаването и "На кафе" от 10:00 този четвъртък по НОВА. "Моля" да не ми се спира тока като в "Скат"!

Обещаха ми пълна свобода, време и липса на цензура. Основна тема ще бъдат книгите ми и "Има ли почва конспирацията на(за) рептилите в опитомения(и самоупитомяващия се) летачески мозък на съвременния човек".

ЕЛЕНКО,пожелавам ти уаспех при гала.Дано този път да не ти боднат дебелата квартална гуцана(вана червенкова)та да не ни отклоняват вниманието.Сори,ЕЛЕНКО,ама срещу теб се ,,работи,,и много яко се работи.МОЛЯ ТИ СЕ ЕЛЕНКО,работи със масите,а не тук във този форум.Кажи и две думи за ИЗФАБРИКУВАНИТЕ ПАРТИИ.Масите са разделени на партии,обясни им ,че парите са на големите батета.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
п.п. Тези, за които говорите искат точно това от вас и вие им го давате - да се сравнявате и да спорите. Защото там, където има полярност, там има напрежение и освобождаване на енергия.

Много правилно! Затова... казах каквото имам да казвам и се оттеглям с темата за летачите! Който не вярва няма и след 100 съобщения да ми повярва!

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
От темата за посланията на Крион относно земетресението в Хаити. Пълният текст на посланието четете там. Тук е само една извадка, която считам за уместна в темата на Еленко...
 
Крайон, значит ли это, что на Земле созрело и накопило достаточно Энергии Единое Поле 144 000?
.... И каждому из вас я говорю - у тебя больше нет времени для того, чтобы спорить, искать истину во внешней реальности, вести интеллектуальные дискуссии и пустые разговоры, у тебя больше нет времени даже для того, чтобы сомневаться, потому, что где-то на другом краю Земли гибнут люди, из-за того, что, возможно, кто-то слишком много Энергии Света переводит на споры, обвинения и обсуждения. Сейчас у вас есть возможность и время только для того, чтобы действовать. Все ваши действия должны быть направлены на укрепление позиций духовно-энергетической и информационной связи между всеми вами. На укрепление Единого Поля ста сорока четырёх тысяч представителей Новой Земли Христа. Направьте все свои мысли на углубление истинной связи, космической связи между вашими сердцами. От вас зависят миллиарды жизней, и вы оказались на этой планете не случайно. Устремитесь друг к другу всеми силами Любви и Света, вы Единое Существо. Ваша полная активация - это Спасение Человечества. Вы должны пылать и сиять Любовью, Отвагой, Равновесием, Миром и Милосердием, Могуществом и Добротой. Вы уже начинаете глубоко ощущать и понимать друг друга. Всё это совершенно необходимо. Если вы полностью примете друг друга, прекратите всякую борьбу, прекратите тратить драгоценную энергию, которая предназначена в вашем поле для Спасения Миллиардов Жизней и Одухотворения Миллионов Душ, то вы сможете поддерживать через себя, через своё Присутствие на Земле ровный и чистый поток Великого Равновесия, Благодаря чему многие люди Земли смогут принять изменения и выжить. ...Благодаря чему, люди будут своевременно предупреждены и эвакуированы из опасных зон нарушения Равновесия. Начался процесс глобальных изменений, и главная трагедия человечества не в том, что погибли эти люди, а в том, что до этого момента на планете так же было огромное множество смертей и гибель не одной цивилизации, но ваш сон так крепок+ как же вас разбудить?

Max

  • Гост
Превод, драги, превод!
Мен ме кастрят за руски текстове.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 01:13:24 am от Raven »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 652
  • In Lies We Trust...
Само за нещата, които си струват. Все пак, това е ченълинг - хаха :P

Неактивен Fossil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
1 043 > 13
 ;D
:blush:

Много правилно! Затова... казах каквото имам да казвам и се оттеглям с темата за летачите! Който не вярва няма и след 100 съобщения да ми повярва!

Щом работата опря до вяра, дай да продължим в раздел "Религия". :flag_of_truce:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Само за нещата, които си струват. Все пак, това е ченълинг - хаха :P

Естествено, че трябва да е така.

А острите реплики са по-скоро проблем при общуването.Неприемане на чуждите мнения-моето си е най-хубаво и т.н.


1 043 > 13
 ;D

п.п. Тези, за които говорите искат точно това от вас и вие им го давате - да се сравнявате и да спорите. Защото там, където има полярност, там има напрежение и освобождаване на енергия.

 :)


Аз пък смятам, че нивото на този сайт тряя да е малко над тинейджърския начин на мислене и смешни изхвърляния. ;D Все пак нещата които се обсъждат тук са малко или повече сериозни и начинът им на обсъждане, изисква малко повече обмисляне е взаимно уважение. :)    


  

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Може би наистина посланието на Крион има нужда от превод, за да разберат и прочетат всички.

....И на всеки от вас аз казвам – ти нямаш повече време за това да спориш, да търсиш истината във външната реалност, да водиш интелектуални дискусии и празни разговори, ти нямаш повече време даже за това да се съмняваш, защото някъде на другия край на света умират хора, заради това, че много от Енергията на Светлината се използва за спорове, обвинения и обсъждане. Сега вие имате възможност и време само за действие. Всички ваши действия трябва да се насочат за укрепване позицията на духовно-енергийната и информационната връзка между вашите сърца. От вас зависят милиарди животи и вие не случайно сте се оказали на планетата. Устремете със всички сили един към друг Светлината и Любовта, вие сте Единно Същество. Вашата пълна активизация – това е спасението на Човечеството. Вие сте длъжи да горите и сияеете с Любов, Храброст, Равновесие, Мир и Милосърдие, Могъщество и Доброта. Вие вече започвате дълбоко да чувствате и да се разбирате помежду си. Всичко това е съвършенно необходимо. Ако вие напълно се приемете помежду си, ако прекратите всякаква борба, ако прекратите да харчите драгоценна енергия, която е предназначена във вашето поле за Спасението на Милиарди Животи и Одухотворяването на Милиони Души, то вие ще можете да поддържате чрез себе си, чрез своето присъствие на Земята равен и чист поток на Великото Равновесие, благодарение на което много Земни хора ще могат да приемат измененията и ще оцелеят...Благодарение на което, много хора ще бъдат своевременно предупредени и евакуирани от опасните зони на Нарушено Равновесие. Процесът на глобални изменения е започнал и главната трагедия на човечеството не е в това, че тези хора са загинали, а в това, че до този момент на планетата също така е имало огромно количество смърт и гибел на не една  цивилизация, но вашият сън е толква дълбок +как да ви събудят.

Офф-топик...
Междувпрочем от половин година насам започнах да имам шумове в ушите, които една седмица преди земетресението в Хаити станаха много интензивни и въобще имам много силно напрежение в главата. Единствено когато визуализирам, тези шумове се променят, вълни енергията се насочват към чакрата на третото око и обхвщат цялото ми енергийно поле. Ставам умиротворена. Визуализирам как всички 144 000 (а и не само) сме като клетки на слънчев колектор и сме насочени към източника на Позитивна енергия (централното галактическо слънце). Ние събираме тази енергия и я насочваме към всички крайща на Земята. 
 Може да се окаже, че имам такава болест-шум в ушите. Затова моля, ако някой напоследък е забелязал аналогични или други изменения в себе си, да ми пише на ЛС.   

« Последна редакция: Януари 19, 2010, 13:55:10 pm от lightworker »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Така е както го казва, ама как ще стане това ....  :unknown: Ако някой има идея да казва, че положението е военно  8)
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Поздрав за всички форумци и гости на X net -

http://www.vbox7.com/play:57e6c7cc - 11 септември 2001 г. бе вътрешна работа - песен на Скотли Роял.

По-здрав шут на всички слуги на ционистката англо-американска "глобалната тирания"!

« Последна редакция: Януари 20, 2010, 02:26:01 am от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27