Автор Тема: Защо да забраняваме марихуаната, която толкова много хора харесват  (Прочетена 87232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Изсушеното съцветие носи името "глава". - Семената не съм чувал да се пушат, а за катран никога не съм чувал.
Една жена по NG я "гореше" и си събираше дима в найлоново пликче и после дишаше и от пликчето.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Пффф..е за тва трябва цяла плантация да си имам..А то при тия цени.. :negative:..Мисля,че с бонг е най-добре,ма и там си тряя количество..

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
 :bad: :bad: :bad: :bad:Семената  от конопа ги продават в магазина за фитнес като супер висококачествена хранителна добавка.Катрани със сигурност има при пушене,затова МАРИЯ се консумира по няколко начина,свита в цигара,на парна баня,на система тип наргиле и мн дгуги.едно от наи яките според мен е яденето на ЖОЖОБАТА(конопа).На практика може да бъде екстрактната във всяка една храна или течност.Който пуши ганджа не го фаща рак.Според мен това е най мощия анти стрес фактор,така че ако някой взима лекарства .по добре марихуана.Относно модифицирания САС(коноп),мисля че няма бъдеще,по скоро само синтеза на полезните вещества е важен,...който ЧАДИ ще ИЛЯДИ. :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
 На някоя форум среща ще ви обясня по подробно...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Един от полезните странични ефекти е че се канализира абстрактното общуване,намеренията се четат по лесно и се получава усещане за съпричастност.
« Последна редакция: Юни 06, 2012, 15:08:26 pm от xнещо »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Аз пък употребявам само конопеното брашно, че е най-евтино. Като добавка към домашен хляб или сурово, една лъжица сутрин, на гладно и цял ден си весел. :D

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
От къде ги взимате тези, конопени брашна, семена и т.н. Аз лично в фитнес магазин, или в самия фитнес не съм попадал на такива работи.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
И по-горе съм го писал - в магазините за здравословни храни. 1 кг конопено брашно струва 16 лв. Внос от Австралия. Семената са много по-скъпи.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Тази вечер по NG ще дават "Тревата на щастието: Зелената треска"
На който му е интересно да гледа.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Ато какво причнява безвредният канабис, психоза и агресивност и насилие.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2156547/Cannabis-smoking-mother-smothered-seven-month-old-daughter-suffering-delusions.html#ixzz1xEouQamb

Soli Deo Gloria!

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
И за алкохола има доста писания.
Тактиката е да не се прекалява с нищо, т.е. Баланс  :drinks:

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Ато какво причнява безвредният канабис, психоза и агресивност и насилие.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2156547/Cannabis-smoking-mother-smothered-seven-month-old-daughter-suffering-delusions.html#ixzz1xEouQamb



Даааа.... Прочетох го. Поредното илюминатско писание в техен стил. Пишеш (или казваш, показваш и тнт, все тая) за едно нещо ТОЧНО ОБРАТНОТО и - готово.....
А, някой от вас да е чувал случайно, че канабисово масло има в продоволствените комплекти на астронавтите? Не май, а....
Четете повече и от повече източници, за да съберете повече информация и тогава си вадете генерални изводи. Канабиса предизвиквал агресия - щях да пукна от смях!
Истината всъщност е, че канабиса е една от най-универсалните и широко преложими аграрни култури, която има толкова ОГРОМЕН потенциал, че още в началото на 20ти век илюминатчетата са се усетили, че ако не се направи нещо по въпроса, огромна част от печалбите им е застрашена именно от тази култура и за това са измислили лъжата, че употребата ѝ е вредна. В нета има много инфо по темата. Само ще спомена, че  пушенето е само едно от повече от СТО И ПЕТДЕСЕТТЕ приложения на растението. От конопа могат да се добиват багрила, етерични масла, антибиотици, полимери, влакна и прочее полезни неща. За приложението на МАРАТА при лечението на рак няма да говоря, има предостатъчно инфо и по тази тема. На който му се търси да види и доклада на Световната Здравна Организация по въпроса...

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Виж сега това, че от конопа стават сума ти хубави работи не значи, че е супер полезен за пушене. Много хора прекаляват с употребата му. Всъщност може би тези илюминати използват точно пушенето, като измислят сумати глупости за него и лесно успяват да скрият истината, че може да се ползва за много други неща. Лично аз предпочитам напушени тинейджърчета в градинката пред блока ми отколкото пияни такива. Един съученик имах беше доста аргесивен и като дръпнеше малко се успокояваше доста. За съжаление обикновената трева не му беше достатъчна и мина на други неща. Стигаше и до кражби за да си осигури дрогата.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Виж сега това, че от конопа стават сума ти хубави работи не значи, че е супер полезен за пушене. Много хора прекаляват с употребата му. Всъщност може би тези илюминати използват точно пушенето, като измислят сумати глупости за него и лесно успяват да скрият истината, че може да се ползва за много други неща. Лично аз предпочитам напушени тинейджърчета в градинката пред блока ми отколкото пияни такива.
При пиенето повода е нещо хубаво, не че поощрявам това дело де. Докато пушенето е само поради лоши мисли, отчаяние и агресивна нагласа срещу обществото. Антисоциално поведение и омраза са движещите сили на това. Ефекта от алкохола може и да е подобен, но поне поводът е друг.
Един съученик имах беше доста аргесивен и като дръпнеше малко се успокояваше доста. За съжаление обикновената трева не му беше достатъчна и мина на други неща.
Наблюденията ви са погрешно изтълкувани, именно липсата на шмъркане и наркотично опианение превръща човекът в неадекватно същество.
Стигаше и до кражби за да си осигури дрогата.
Ето я и разликата, само пристрастени пияници като наркоманите стигат до кражби за снабдяване с дрога.
Soli Deo Gloria!

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
bogoizbrania, не знам колко хора познаваш който употребяват марихуана.
Повечето хора който познавам не прекаляват с марихуаната и не посягат към химията, и са адекватни и без марихуана.
При по-малките определено повода не е за нещо друго, освен да се напият (не да пийнат).

"Докато пушенето е само поради лоши мисли, отчаяние и агресивна нагласа срещу обществото. "
Пък това даже няма смисъл да се коментира.Мисля, че бъркаш наркомани и тревомани :D

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
bogoizbrania тревата не се шмърка. И за пиенето многооо бъркаш. Лично съм била свидетел и имам горчиво опит от пияндета. Така че не на мен тия.
Ей го на съседа вади по 3000 лева на месец и всяка събота убаво се отпуска с една тревичка. И какво? Не съм забелязала омраза и антисоциалност в него. Виж тия неща ги срещам от тия с криворазбрания морал и неупотребяващи трева.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      Всяко  пристрастяване  е  повече  от  вредно!   Не  алкохола,  не  тутюнопушенето,  не  марихуаната,  а  самото  пристрастяване  и  въпроса  е  кой  и  по  каква  причина  се  пристрастява ???
      Аз  например  съм  пристрастен  към  прясно  мляко,  справям  се  с  5-6  литра   на  ден  когато  ми  се  отдаде  възможност.   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27