Автор Тема: Хапчета правят козметични промени - направо като фантастичен филм!  (Прочетена 6209 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Хапчета къдрят косата
Фризьорите и машите отиват в музея
Стандарт

Край на фризьорите, ролките и машите: французи измислиха хапче, което къдри и изправя косите. Глътваш специалната таблетка и косата ти става на букли, леко начупена или права. Изследователи от лабораториите на "Л'Ореал" в Париж довършват формулата на магическата смес, която ще оформя фризурите. "Всяко хапче ще има различен ефект. Едно ще боядисва, друго ще върти масури, трето ще изглажда непокорните гриви", обясняват френските учени пред в. "Телеграф". Таблетките ще пратят в музея и боите за коси, и ролките, и машите, а жените ще бъдат свръхоблекчени. Един ден могат да са с романтични букли, а на другия - по колежански пригладени. Освен това таблетките ще променят състава на косата, без да я увреждат.

Хах ае как става тоз номер ве то че изглежда яко е вярно ама никакъв шанс да ме убедят че е безвредно . То сегашните бои са вредни че тука с някво хапче тази цялата процедура без вреда бая ме съмнява да мине :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да бе, безвредно. Няма никакъв начин...

Eon

  • Гост
като чуя това и се сещам за онези
същества в косите на хората в оная ТВ реклама
какви лигави бяха само :))
и приличаха на мини дракончета

сещате ли се??

Morrigan

  • Гост
Ами аз доста пари оставям по фризьорските салони и ще ми е любопитно да видя въпросното хапче - онова за изправяне на коса:))))) Не е чак толкова вредно. Ако беше вече да съм останала без коса:))))

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
има една малка но много важна подробност - става дума за коса ама не се споменава коя точно ... щото коси има на доста места по тялото
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Ако е за изправяне на коса - двата пръста в контакта и ... :o
Не мисли като човек!-Крион

Morrigan

  • Гост
Хахахах е таз работа с контакта не смятам да я пробвам:)))) Мерси.

Сега говоря за коса на главата ми Атила:))) Стига с това мръсно подсъзнание. Ако измислят такова хапче ще е голямо облекчение. Днес например от 12.30 до 13.45 ми опъваха косата със сешоара ;D Да не мислите, че е лесно?

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
в статията не пише че става дума за косата на главата а само за коса става въпрос

Е то е логично, че жените по принцип са по-малко окосмени от мъжете и се грижат да се обезкосмяват ... ама все пак си представи следното:
някоя лелка, треска едно хапче и вместо прическата на главата да и се промени, примерно космите под мишницата и се навъртат на масури ... или тия на крака и стават червеникави  :o :o :o :o :o :o :o :o

оле, да живее химията !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Morrigan

  • Гост
Ооохххх ще се задавя от смях:)))))))) ;D

operator

  • Гост
Това ми се струва доста жълто. Косата е индивидуална като чертите на лицето и е определена от генетичният код. Ако вече е възможно такова нещо като промяна на косата, то почти сигурно ще е генно модифициране. Мерси!
Правата коса е с кръгло сечение, докато къдравата е с повече или по-малко, според степента на накъдрянето, елипсовидно. И как ще се промени това с хапче? Най-малкото ще трябва да се чака поникването на нова коса. За цвета важи същото.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
...лекарството е генетично, и представлява нещо като локализирано въздействие върху ДНК - само на косата, напр.  Има в Америка едни подобни хапчета , казват се smart drugs, и могат да те направят умен..за няколко часа!!!  ((( не без странични ефекти  ))) :) ;)
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27