Автор Тема: Китайско езеро изчезна мистериозно за 5 часа  (Прочетена 10342 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Breath

  • Гост
Китайско езеро изчезна мистериозно за 5 часа

Масивно количество вода в езерото Гуанин в провинция Хубей изчезна рано сутринта на 26-ти април, съобщи Enshi Evening News. Специалисти смятат, че когато такива необичайни астрономически феномени започнат да се случват по-често, това означава, че светът ще претърпи скоро огромна промяна.
Езерото Гуанин (Guanyin Tang) в община Байгуо (Baiguo), Енши Сити (Enshi City), провинция Хубей (Hubei) беше кръгло и имаше около 80 000 кубически метра вода. Смарагдено зелената му вода бе обикновено на едно ниво с обкръжаващите го брегове. Езерото не е губило никога много вода от изпарение.
В 7 ч. сутринта на 26 април един селянин забелязал, че без видима причина нивото на водата в ез. Гуанин спаднало значително. Той забелязал също така в него мощен водовъртеж, съпроводен със силни като гръмотевици звуци.

Така зеленото езеро изчезва за пет часа.

Много селяни се събраха около вече безводното езеро, за да го видят лично. Те бяха учудени от станалото. Езерото, някога близо 100 метра в диаметър и десетки метра дълбоко, сега е пресушено и с депозит от кал. Един от селяните (Чен) каза, че е уловил в него две големи риби, всяка тежаща около 25 фунта (1 фунт = 0,453 кг).     
Според вестника Gazetteer of Baiguo Township подобен инцидент е ставал с езерото Гуанин три пъти до сега - през 1949, 1976 и 1989 г.
Любопитното е, че всеки път то предшества значително историческо събитие: през 1949 г. Китайската комунистическа партия (ККП) узурпира държавната власт; през 1976 г. е арестувана Кликата на четиримата [1], което става след смъртта на трима държавни лидери: Джоу Елнай, Джу Де и Мао Дзедун (Zhou Enlai, Zhu De, Mao Zedong); а през 1989 г. стават кръвопролитията на пл. Тянанмън на 4-ти юни.
Специалисти смятат, че китайската история е доказала съществуването на връзка между Вселената и човека; че небесните събития определят тези при хората. Както и че всичко, което човек прави, е базирано на проявата на волята на Небето; социалният ред, правилата на човешко поведение, човешките идеали, са все такива прояви.   
Така, когато една династия е дарена с благосклонни климатични, географски и социални условия, нейният народ живее в мир и стабилност; но когато държава има покварени лидери, хората ще показват безнравствено поведение, получавайки за това природни и други бедствия, каквото е изчезването на езерото Гуанин например.
Затова специалисти смятат, че когато такива необичайни астрономически феномени започнат да се случват по-често, това означава, че светът ще претърпи скоро огромна промяна.

"Кликата на  четиримата" включва съпругата на Мао Дзедун, Джиянг Чинг (Jiang Qing, 1913-1991), служител в Отдела за  пропаганда в Шанхай, Джанг Чунчияо (Zhang Chunqiao, 1917-1991), литературния критик Яо Уенюан (Yao Wenyuan, 1931-2005) и от шанхайския охранител Уанг Хонгуен (Wang Hongwen, 1935-1992). Те се издигат във властта по време на Културната революция (1966-1976) и доминират китайската политика в началото на седемдесетте години. 


Превод Епохални Времена
http://www.epochtimes-bg.com/2008-02/2008-05-09_01_d.html



 
« Последна редакция: Май 12, 2008, 12:59:19 pm от Eon »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Breath

  • Гост
Напълно възможно е да има връзка.....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Интересно дали е Планетарния Дух или е направено с технология.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Интересно дали е Планетарния Дух или е направено с технология.

Какво ще целят, ако е с технология?  ...Да предупредят за някакви промени..?И защо ще предупреждават?


Аз се чудя, къде да проверя, дали има някаква зависимост в интервала от "предупреждението" до "събитието"  и в другите случаи, за които се говори.. :-\  Колко е било реално изминалото време от- до..Това може би ще бъде някаква следа..
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Много селяни се събраха около вече безводното езеро, за да го видят лично. Те бяха учудени от станалото.
Е това ми е било чудно винаги. И в живота, и особено в американските филми. Стане накоя беля, и вместо да тичат да се спасяват, хората се сбрали сеир да чинат.
Па после - 8 хиляди загинали, 10 хиляди изчезнали.
Ми така ще е, па после ходи не вярвай в естествения подбор.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Breath

  • Гост
Интересно дали е Планетарния Дух или е направено с технология.

Какво ще целят, ако е с технология?  ...Да предупредят за някакви промени..?И защо ще предупреждават?


Аз се чудя, къде да проверя, дали има някаква зависимост в интервала от "предупреждението" до "събитието"  и в другите случаи, за които се говори.. :-\  Колко е било реално изминалото време от- до..Това може би ще бъде някаква следа..

Не ми се вярва да е с технология.
Едва ли биха предупреждавали за промени и за каквото и да било. С технологиите се гонят други цели в повечето случаи.
"Предупреждава" ни Земята или Платенарния Дух както казва H., но дали ще се вслуша някой..?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
вече загиналите от земетресението са над 10 000

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Имаше някаква теория за технологията, но забравих вече. Все пак това не се случва за първи път и не се случва само на това място. Преди месеци пак имаше новина, някъде за Южна Америка за подобен случай. Даже имаше и тема във форума май.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Да, имаше някаква огромна дупка с гладки стени. Но тука не знам има ли такава дупка под езерото?

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Аз имам чувството, че земетресението е предизвикано и не е случайно..Дано не стане нещо и на Олимпийските игри..Толкова народ на едно място.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Да, имаше някаква огромна дупка с гладки стени. Но тука не знам има ли такава дупка под езерото?

Не, дупката си е друго и беше насред улицата.

Онова беше езеро и то голямо. Някой не се ли сеща, че не ми се търси сега из темите?...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER

Цитат
Онова беше езеро и то голямо. Някой не се ли сеща, че не ми се търси сега из темите?...

Голямо езеро изчезва в Чили

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Това ми напомня на филма James Bond Goldeneye ;D ;D ;D

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
   Това странно събитие, както и тази информация http://www.epochtimes-bg.com/2007-01/2007-05-02_01.html, дали не са предзнаменование за близкия край на комунистическата власт там...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27